Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

QUOTE(diora @ 2007 09 19, 13:14)
Įdomiai atrodo, o LT ar yra pirkti? kažkaip neužmačiau niekur, gal dėl to, kad nesidomėjau  g.gif

Paieškojau, ir radau, per google įvedus paieškos raktą "makaronų gaminimo mašinėlė", tai išmetė kelis variantus. Vienas jų- firma"Aroja" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2007 09 19, 15:44)
Paieškojau, ir radau, per google įvedus paieškos raktą "makaronų gaminimo mašinėlė", tai išmetė kelis variantus. Vienas jų- firma"Aroja" 4u.gif



oi Dėkui už nuorodą 4u.gif , kaina tai normali tokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 09 19, 14:57)
oi Dėkui už nuorodą  4u.gif , kaina tai normali tokia  doh.gif

dar ieškokit - na aš ne Lietuvoje, bet pas mus net už 10 svarų esu mačiusi ( na žinoma kokybė tai nežinau kokia), bet už 20 - tai super puper jau galima nusipirkti. Turi būti pigiau Lietuvoje... Contacto pabandykit pažiūrėti - kainos nežinau, bet lyg ir ten mačiau kažkada.
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 09 19, 14:57)
oi Dėkui už nuorodą  4u.gif , kaina tai normali tokia  doh.gif

Tikrai (palyginau su kaina Švedijoje, tai doh.gif ), bet čia ta firma prekiauja vienos firmos prakėmis ir gali būti, kad dėl vardo kainą gerokai užkėlę. Kažkodėl manau, akd gerai paieškojus, galima būtų ir pigiau rasti unsure.gif
Atsakyti
tiesa dėl storio - jos tikrai reguliuojasi - bet nuo kiek iki kiek nežinau - reikia paklausti merginų, kurios fimo užsiima (prie modelino temos) - kaikurios tokias mažinėles naudoja papuošalams gaminti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editam: 19 rugsėjo 2007 - 15:04
QUOTE(editam @ 2007 09 19, 16:04)
tiesa dėl storio - jos tikrai reguliuojasi - bet nuo kiek iki kiek nežinau - reikia paklausti merginų, kurios fimo užsiima (prie modelino temos) - kaikurios tokias mažinėles naudoja papuošalams gaminti smile.gif


aga ir aš skaičiau kad fimui naudoja thumbup.gif , na išradingos mūsų auksarankės thumbup.gif

Atsakyti
uzsimaniau, tokio aparaciuko, nors tu ka. gal kuri domejotes ir radot kur yra uz prieinama kaina, nes ta uz 400lt, sakyciau kad per daug.

Atsakyti
Dabar darysiuosi skruzdėlyną... Jėtau, kaip pasiilgau, tik vis neprisiruošdavau tešlos receptuko susirast blush2.gif Reikės iš čia kokį paimt mirksiukas.gif O skruzdėlyną aš darau be medaus schmoll.gif Su irisais, juos ištirpdau, aplieju ir dar aguonom apibarstau thumbup.gif Man taip daug skaniau 4u.gif
Atsakyti
visai nieko mintis g.gif irisai... parasyk tiksliai kaip ten daraisu tais irisais 4u.gif
Atsakyti
as tai kitaip suprantu, kas yra tas skanumynas ,,skrusdelynas" nono.gif

padarai tesla, dedi ja i saldymo kamera, kai ji susala, tada ja sutarkuoji su ,,burokine" tarka, tada tuos trupinius sudedi i orkaita, kad apkeptu, o tada viska sumaisai su RUDUDU birthday.gif

man toks skrusdelynas PATS skaniausias, pasidarau mazdaug karta per menesiuka thumbup.gif
Atsakyti
o kokia tesla darai, kai darai su rududu, toks tikslus receptas?
Atsakyti
QUOTE(Kurpe @ 2007 09 30, 12:42)
as tai kitaip suprantu, kas yra tas skanumynas ,,skrusdelynas"  nono.gif

padarai tesla, dedi ja i saldymo kamera, kai ji susala, tada ja sutarkuoji su ,,burokine" tarka, tada tuos trupinius sudedi i orkaita, kad apkeptu, o tada viska sumaisai su RUDUDU  birthday.gif

man toks skrusdelynas PATS skaniausias, pasidarau mazdaug karta per menesiuka  thumbup.gif

na, as tai nezinau ar cia skruzdelynas g.gif
va, cia skruzdelynas
Atsakyti