Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

Prisiskaiciau as cia jusu skruzdelynu smile.gif bet ot blondine,tik daba suzinojau,kad skruzdelynu vadinamas tas zagareliu tortas blush2.gif
nes musu seimoj skruzdelynu buvo vadinamas visad tas tipo Trupiniuotis 4u.gif
tik siek tiek kitaip darom nei cia maciau parasyta mirksiukas.gif
teslai :4st.miltu
250g margarino kepimui
indelis grietines su soda ar kepimo milteliais
padarom tesla.ja padalinam gabaliukais ir suformuojam cepelinukus mazdaug delno dyzio.Dedam i kamera ir palaikom kol sustingsta(geriausia daryt is vakaro,ir palaikyt tesla per nakti)
tada istraukt is kameros pora gabaleliu - viena tarkuot per burokine tarka i skarda plonu sluoksniu(kad lengviau perkeptu),o kitas per ta laika kol keps,turi vos vos atitirpt,kad lengviau tarkuotusi.
Taip sukepam visus teslos gabalus.Atausinam,sudedam kondensuota piena,ir jau ko norim pagal skoni - razinu, riesutu...
Ismaisom.idedam i forma isklota maistine plevele.siek tiek paslegiam,kad trupiniai tarusavy susiklijuotu,dedam saltai.palaikom koki pora valandu,kad sustingtu.
Tada istraukiam ir idedam igavusi forma pyraga i lekste

user posted image
Atsakyti
JUMILI,LABAI PANASIAI IR AS DARAU,TIKRAI SKANU,
Atsakyti
JOLKA999 aga maciau,kad pas tave receptukas panasus buvo smile.gif tik as neverdu kond.pieno ax.gif
Atsakyti
[quote=Olesta,2008 11 22, 23:55]
Sveikutės saldžiosios kulinarės 4u.gif pagarba Jums už tokius įspūdingus skruzdėlynus aciuks.gif tik vat, kad šitie šedevrai vadinasi skruzdėlynais aš sužinojau tik iš šios temos, nors tikrai ne vakar gimiau. Aš išmokau daryti šį reikalą iš mamytės, BET mes jį formuojam ir atrodo jis gerokai kitaip, nei Jūsiškiai. Taigi pasirodau, o galbūt kam nors patiks greitesnis mano galva, paprastesnis, bet skoniu manau nelabai besiskiriantis skruzdėlynas ax.gif


Galiu biski ne visai ne i tema... ax.gif o jeigu tuos burbuliukus skruzdeliukus bandyti fritiurineje virti.... g.gif gal greiciau butu nei dvi valandos gaminimo....
Atsakyti
QUOTE(rimcikas @ 2008 12 03, 07:35)

Galiu biski ne visai ne i tema... ax.gif o jeigu tuos burbuliukus skruzdeliukus bandyti fritiurineje virti.... g.gif gal greiciau butu nei dvi valandos gaminimo....


Visai į temą, tik kad niekas nuo to nepasikeis, kepimas riebaluose yra pats greičiausias darbas bigsmile.gif nes labai greit apskrunda, tik spėk graibyti, ilgiausiai užtrunka tešlos pasiruošimas ir tų smulkių burbuliukų supjaustymas. Nes aš kai dariau iš 6 kiaušinių, tai ne taip jau mažai gaunasi, laiką parašiau nuo...iki mirksiukas.gif nes iš tos kietokos tešlos tarp rankų suvolioti pakankamai ploną juostelę tai irgi raumenų ir laiko reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
o man, tai jau cia stebuklas wub.gif wub.gif cool.gif ,gal kas zinot is kur gauti kantrybes jiems biggrin.gif labai skanu valgyti, tai jo,bet jau juos mynkit,kept,klijuot doh.gif doh.gif
Atsakyti
bandysiu Jumili skruzdėlyną atrodo neblogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2008 12 07, 22:11)
o man, tai jau cia stebuklas wub.gif  wub.gif  cool.gif ,gal kas zinot is kur gauti kantrybes jiems biggrin.gif labai skanu valgyti, tai jo,bet jau juos mynkit,kept,klijuot doh.gif  doh.gif

iš didelio noro jį valgyti lotuliukas.gif nors to lakšteliais aš taip ir nesiryžtu daryti, nes mano šeimyna pripažįsta tik tokios formos, kokios aš darau ax.gif ir Kalėdoms tikrai darysiu thumbup.gif
Atsakyti
eisiu gamint pagal cipuko receptą, nes visada gaunasi biggrin.gif
taip noriu skruzdėlyno
Atsakyti
As irgi uzsinorejau,reiks rytoj pabandyti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglle75 @ 2009 01 26, 19:05)
As irgi uzsinorejau,reiks rytoj pabandyti  biggrin.gif .

aš vakar kai parašiau tai ėjau gamint, bet šiandien skruzdėlyno jau nė kvapo.. biggrin.gif
Atsakyti
SKRUZDELYNAS


3dideli ,kiasusiniai
2kiausiniu tryniai
2saukstai grietines
0.5stiklines pieno
1saukstas spirito
miltu.tiksliai nzn kiek neskaiciavau ,kol pasidaro tesla nelimpanti prie ranku,o po to kociojant vis dar truputi pasiberiu,padarytus lakstus verdu aliejuj


rezultatas toks:


user posted image
Atsakyti