Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

QUOTE(Burtininke @ 2009 05 08, 10:08)
lotute, taip lapai +-  vienodo dydžio  smile.gif Paslaptis - gal apie 15 metų patirtis  mirksiukas.gif Beja, skuzdėlyną kepa dviese su drauge  smile.gif Prieš tai pamiršau paminėt  doh.gif

na ka reiks bandyti vienodus lapus daryti, gal ir man pasiseks toki idealu nulipinti biggrin.gif , o kaip ji mirko tuos lapus sirupe, ar tik apšlaksto? ax.gif
aš tai kiekviena lapa visada mirkau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 05 08, 11:09)
na ka reiks bandyti vienodus lapus daryti, gal ir man pasiseks toki idealu nulipinti biggrin.gif , o kaip ji mirko tuos lapus sirupe, ar tik apšlaksto? ax.gif
aš tai kiekviena lapa visada mirkau rolleyes.gif


Deda ratą, aplaisto, tada vėl sluoksnis, vėl aplaisto ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2009 05 03, 23:52)
o kodel jis toks baltas blush2.gif ?neapskrudes rolleyes.gif

Mano šeimai nepatinka per daug traškantys lapukai, tad aš jų neskrudinu 4u.gif
Atsakyti
pirma karta siandien dariau skruzdelyna,manau kad gavosi,bet laukiu vyro,kad tiksliau ivertintu biggrin.gif 4u.gif
o lakstu neskrudinau,paragavau viena nurudavusi- schmoll.gif
aciu mamytems,labai padejo jusu receptukai.
tesla dariau ir kiausiniu miltu ir trupucio druskos o glaista is stiklines medaus,stiklines cukraus,poros saukstu vandens ir siek tiek sviesto.gal siek tiek skystokas gavosi,kita karta idesiu dar ir grietines sauksta ir medu kaitinsiu puode su vandeniu smile.gif
o seip labai graziai issipute lakstukai:)
niam niam labai skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 04 10, 20:57)
Labai seniai dariau, bet receptas toks:

4 – 5 kiaušiniai;
5 šaukštai grietinės;t
ruputis druskos;
miltų tiek, kiek reikia tešlai (apie 4 stiklines);
pusė kilogramo riebalų virimui (gali būti kiaulienos taukai ar aliejus).
Sirupui:1 st. medaus;1 st. cukraus; 2 šaukštai vandens; 30 g sviesto; 1 šaukštas grietinės.

Iš visų produktų gerai išminkome tešlą. Ją išmušame. Plonai iškočiojame (miltų ant lentos neberiame, o ją ištepame aliejumi, kad tešla nepriliptų). Supjaustome keturkampiais, maždaug 3 –4 centimetrų ilgio gabalėliais. Verdame riebaluose, kol pasidarys gelsvi. Gabalėliams sujungti paruošiame sirupą. Iš nurodytų produktų verdame sirupą, kol, įlašinus jo lašą į šaltą vandenį, neišsileis. Sirupe pamirkome išvirtus tešlos gabalėlius, sudedame kalnu į plokščią lėkštę. Viršų galime papuošti razinomis, riešutais ar susmulkintais džiovintais vaisiais.



Pagal sita recepta dariausi skruzdelyna, tikrai isejo lb skanus thumbup.gif
bet lakstai nebuvo trapus..ar jie ir neturi buti trapus? g.gif o taip noretusi... ax.gif smile.gif
Atsakyti
Uzsinorejau skruzdelyno tongue.gif


ziuriu namuose ner degtines, tik SALICILO RUGSTIS (med. spiritas) ar jis tinka i tesla idet??? ar geriau cerkute eiti pirkti degtines...???
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2009 08 20, 06:57)
Uzsinorejau skruzdelyno  tongue.gif
ziuriu namuose ner degtines, tik SALICILO RUGSTIS (med. spiritas) ar jis tinka i tesla idet??? ar geriau cerkute eiti pirkti degtines...???

oi tik nedurniuok ir nepilk blink.gif salicilo rugsties doh.gif jau geriau ar brendzio ar degtinaites ipilti
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 08 20, 08:40)
oi tik nedurniuok ir nepilk  blink.gif  salicilo rugsties  doh.gif  jau geriau ar brendzio ar degtinaites ipilti



nu as irgi galvoju, kad nesamone blush2.gif


va blendzio slakelis yra bigsmile.gif , tik kazi, jis labai skonio nepakeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2009 08 20, 07:43)
nu as irgi galvoju, kad nesamone  blush2.gif
va blendzio slakelis yra  bigsmile.gif ,  tik kazi, jis labai skonio nepakeis  g.gif

tikrai nepakeis 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(kisule @ 2009 08 20, 14:58)
tikrai nepakeis  4u.gif


aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
na ka prisigaudziau cia receptuku ir einu bandysiu kazka panasaus padaryti i skruzdelyna... jeigu gausis ikelsiu savo razultato nuotraukyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eugute*: 21 rugpjūčio 2009 - 17:43
na stai kaip atrodo mane sedevras.... truputi kreivas, bet nieko 4u.gif
user posted image
Atsakyti