Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

Laba diena nežinau gal ir ne kokia nuotrauka čia mano skruzdėlyno kampas
Papildyta:
Laba diena nežinau gal ir ne kokia nuotrauka čia mano skruzdėlyno kampas
Papildyta:
Laba diena nežinau gal ir ne kokia nuotrauka čia mano skruzdėlyno kampas.
Atsakyti
Sakykit, o ar nei viena neatsimenat tokio senovinio klajaus recepto, kur medus dirbtinas ir sviestas. Gal ir dar kas dedavosi bet man atrodo kad ne g.gif ir viska kartu maisant uzkaitini, nuimi nuo ugnies kol labai skystas merki lakstu ir dedi, pradeda tirsteti glajus ji vel kaitint reik kol jis pasidaro skystas g.gif
Turejau si recepta, bet dingo sena ranka rasyta mamos ir visu kitu seimos moteru receptu knyga, o labai gaila verysad.gif
Atsakyti
MAn pagal Cipciuką toks gavos. Skystas, viriau sutirštėjo ir po to kaip irisas tapo.
1 stiklinė medaus
1 stiklinė cukraus
1 šaukštas sviesto
2 šaukštai grietinės
Atsakyti
Sveikos, galiu pasidalinti savo patirtim, kepiau skruzdelyna, lakstai gavosi super,trapus, ploni, o va kai issiviriau medu doh.gif kol sudejau dar nieko, bet kita diena kai jau reikejo valgyti, galejai zmogu uzmust su tuo mano skruzdelynu doh.gif o dar i svecius veziausi, aisku visi sypsojosi ir sake koks skanus, bet kad jo neimanoma net atlausti buvo blink.gif taip, kad galvoju ar ne geriau paprastu medum viska "klijuoti" ?
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 11 30, 15:11)
Sveikos, galiu pasidalinti savo patirtim, kepiau skruzdelyna, lakstai gavosi super,trapus, ploni, o va kai issiviriau medu doh.gif  kol sudejau dar nieko, bet kita diena kai jau reikejo valgyti, galejai zmogu uzmust su tuo mano skruzdelynu doh.gif  o dar i svecius veziausi, aisku visi sypsojosi ir sake koks skanus, bet kad jo neimanoma net atlausti buvo blink.gif taip, kad galvoju ar ne geriau paprastu medum viska "klijuoti" ?

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Sedziu ir juokiuosi is jusu frazes "galejai zmogu uzmust su tuo mano skruzdelynu" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Glajus kai perverdi gaunas toks suklijuojantis smile.gif Buvo ir man karta taip atsitike smile.gif Visgi pats nemaloniausias dalykas kas buvo su glajumi atsitike, tai cukraus kruopyciu isryskejimas, kaip cia pavadinus, susicukravo smile.gif

As konkretaus resepto neturiu, bet ismokau pagal sauksta atskirti smile.gif Jau esu rasius. Glajus neturi greitai nubegti nuo sauksto. Kitas momentas padedu ji kuriam laikui su glajumi ant lekstutes ir leidziu kiek pravesti, tada matau koks gaunas jo klampumas ir lipnumas smile.gif

MAn paskutiniu metu kaip tik neiseina atitaikyti miltu smile.gif Seniau kauno grudu naudojau, tai kazkaip nebuvo problemu, dabar naudoju malsenos, nes jie kazkaip pasiteisino tortams ir meduoliams bei blynams, bet va skruzdelyno lapeliu traskumo katais jau nebeisgaunu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lile: 01 gruodžio 2011 - 10:07
O kaip jo forma graziai suformuoti, nu g.gif nesigauna jis tokios grazios ir taisyklingos formos kaip jusu doh.gif
Atsakyti
Sveikos, visoms graziu praejusiu ir ateinanciu svenciu!!!
mano pries sventiniai darbeliai, puodelis tam kad matytusi aukstis
user posted image
receptas:
10 kiausiniu(m dydzio)
1kg. miltu
suvilgymui 0.5 lit. medaus 0.5lit. cukraus ir pora saukstu vandenio. sirupa laikau ant mazos ugnies, jei sirupas pradeda tirsteti vel ipilu sauksta virinto vandenuko ir pakaitinu sirupa siektiek. aisku vienam tokiam sulipinti sio sirupo kiekio neuztenka...
Atsakyti
QUOTE(Wilina @ 2011 12 27, 03:14)
Sveikos, visoms graziu praejusiu ir ateinanciu svenciu!!!
mano pries sventiniai darbeliai, puodelis tam kad matytusi aukstis

receptas:
10 kiausiniu(m dydzio)
1kg. miltu
suvilgymui 0.5 lit. medaus 0.5lit. cukraus ir pora saukstu vandenio. sirupa laikau ant mazos ugnies, jei sirupas pradeda tirsteti vel ipilu sauksta virinto vandenuko ir pakaitinu sirupa siektiek. aisku vienam tokiam sulipinti sio sirupo kiekio neuztenka...

aš keturis tokius sulipinau, tešla tokia pati, tik kočiojimui naudoju aliejų, bet pas mane vandens sirupui buvo gerokai daugiau, net neįsivaizduoju kaip reikia sunaudoti tik pora šaukštų vandens blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2011 12 27, 09:03)
aš keturis tokius sulipinau, tešla tokia pati, tik kočiojimui naudoju aliejų, bet pas mane vandens sirupui buvo gerokai daugiau, net neįsivaizduoju kaip reikia sunaudoti tik pora šaukštų vandens blink.gif

jei pilsi daug vandens-gausi "skystala"
Wilina-respect 4u.gif zinau,kiek cia darbelio doh.gif
Atsakyti
Šokolade, nu tu saunuole, man tai ir nuo dvieju darbo užteko.
o vandenio man tikrai uztenka, tiek nes po to kai didelis aukstis, labai didele tikimybe, kad transportuojant jis sugriutu, nes nebutu lipnumo.
bet cia aisku kiekviena skirtingai sprendzia kaip jai geriau... smile.gif
kociojimui ir as visada naudoju tik alieju

keno aciu, tikrai buvo ka veikt man su jais doh.gif

tik va gaila nepasisveriau koks svoris gali buti tokio... g.gif , siaip idomu pasidare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilina @ 2011 12 27, 12:04)

keno aciu, tikrai buvo ka veikt man su jais doh.gif

tik va gaila nepasisveriau koks svoris gali buti tokio... g.gif , siaip idomu pasidare 4u.gif


kad ir kokio aukscio jie butu-svoris tai mazas lotuliukas.gif
Atsakyti