Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

sveikos


mano skruzdelynas( antras bandymas) is 5 kiausiniu ir beveik 500 g miltu( nedadejau kazkiekmiltu). Uzminkiua tesla , susukau i plevele ir i saldytuva, palaikiau per nakti, o ant ryto isvirem kartu su vyru. Tiesa jo nekociojau o istampiau.

user posted image
Papildyta:

aisku "statyti" dar reikia mokytis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasixe: 28 vasario 2012 - 17:04
Velykom ir as kepiau skruzdelyna.
Tesla buvo is 3kiausiniu,miltu,druskos ir ziupsnelio sodos.Kitos cia rase,kad nededa jokios sodos,bet nezinau ar del jos,ar del ko kito,bet lapeliai gavosi traskus,pilni ispustu burbuliuku.Zodziu tikrai geri.
Sirupa gaminau is medaus,vandens,cukraus ir sviesto.Is pradziu atrode skystokas,tai dar cukraus papildomai idejau,pavirinau ir ilgiau ir nieko,gavosi toks koks reikia blush2.gif
Idedu savo velykini skruzdelyna mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaidute23 @ 2012 04 05, 18:02)
Velykom ir as kepiau skruzdelyna.

Labai gražus jūsų skruzdėlynas, o pagal kokį receptą kepėt? Nes gaminti šito skanėsto dar nei karto nebandžiau blush2.gif iš akies iškepti tikrai nesugebėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute23 @ 2012 04 05, 18:02)
Velykom ir as kepiau skruzdelyna.

kaip pirmam kartui neblogas smile.gif reikejo ploniau kocioti,nes matosi,kad lapeliai per stori g.gif kociojant buna ciut storesni nei popieriaus lapas(as kepu taip)
Atsakyti
SOS!
Sveikos,
ką aš darau ne taip? g.gif Kepant lapeliai pučiasi kaip balionai 4u.gif Kai patį pirmą kartą gaminau skrusdėlyną, tikriausiai aplankė pradedančiojo sėkmė, kepant antrą ir dabar trečią kartą, lapeliai pučiasi ne mažyčiais burbuliukais, o visas lapelias pavista tikru balionu doh.gif Kokia galėtų būti priežastis?
Kočioju labai plonai, nors tiesą sakant pamėginau visaip, vistiek balionai gaunasi. Receptas: 5 kiaušiai, 200ml grietinės, miltai. Nesuprantu, kur bėda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tiute*: 07 balandžio 2012 - 13:19
QUOTE(*tiute* @ 2012 04 07, 14:16)
SOS!
Sveikos,
ką aš darau ne taip?  g.gif

net nezinau,ka atsakyti g.gif as kepu pagal kitoki recepta,buna kad pasipucia(bet,ne balionai)as niekad i tesla nededu grietines,tik kiausiniai ir miltai rolleyes.gif
Atsakyti
Su Šv.Velykom visas kepejėles 4u.gif pasirodau ir aš savo mažutelį vėlykinį skruzdėlynuką,kažkoks nelabai šį kartą vykęs gavos,gal persistengiau... blush2.gif bet vistiek pasirodau:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*tiute* @ 2012 04 07, 12:16)
SOS!
Sveikos,
ką aš darau ne taip?  g.gif Kepant lapeliai pučiasi kaip balionai 4u.gif  Kai patį pirmą kartą gaminau skrusdėlyną, tikriausiai aplankė pradedančiojo sėkmė, kepant antrą ir dabar trečią kartą, lapeliai pučiasi ne mažyčiais burbuliukais, o visas lapelias pavista tikru balionu  doh.gif Kokia galėtų būti priežastis?
Kočioju labai plonai, nors tiesą sakant pamėginau visaip, vistiek balionai gaunasi. Receptas: 5 kiaušiai, 200ml grietinės, miltai. Nesuprantu, kur bėda  unsure.gif


Kaip tik kepu. Pagal Cipciuko receptą. Pirmi išsipūtė kaip balionai. Nežinau irgi kas ne taip, bet dabar įmetus lapelį, prispaudžiu šalute, tada jis neišsipučia. kito varianto nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*tiute* @ 2012 04 07, 14:16)
SOS!
Sveikos,
ką aš darau ne taip?  g.gif Kepant lapeliai pučiasi kaip balionai 4u.gif  Kai patį pirmą kartą gaminau skrusdėlyną, tikriausiai aplankė pradedančiojo sėkmė, kepant antrą ir dabar trečią kartą, lapeliai pučiasi ne mažyčiais burbuliukais, o visas lapelias pavista tikru balionu  doh.gif Kokia galėtų būti priežastis?
Kočioju labai plonai, nors tiesą sakant pamėginau visaip, vistiek balionai gaunasi. Receptas: 5 kiaušiai, 200ml grietinės, miltai. Nesuprantu, kur bėda  unsure.gif

g
Aš visada kepu pagal savo įprastą receptą 5 kiaušiniai ir apie 700g miltų ir paminkau ilgiau ir gaunasi ploni su smulkiais burbuliukais ir traškūs. Kepu aliejuj keptuvėj.
Atsakyti
Pameginau ir as siandiena si saldumyna, del kurio mano vaikuciai is proto eina thumbup.gif Kepiau pagal adrijos receptuka. Kaip pirmas kartas, tai tikrai neblogai. Tik keista, kad taip plonai as ta tesla kociojau, o man noretusi, kad galutiniame rezultate vis delto plonesni butu unsure.gif Be to, kazkas jau klause, bet atsakymo nemaciau- vietomis ant kai kuriu laksteliu issipucia milziniski burbulai doh.gif Nepatinka man jie schmoll.gif ka daryt, kad taip nebutu? Gal tesla minkstesne daryt, nes kociojosi tai taip nelabai lengvai- pavargt teko unsure.gif
Atsakyti
Tesla kocioju ant viso stalo pavirsiaus, pries tai patepus ji aliejumi. Kocioju, kol pro tesla pasimato stalo rastas, neskubu supjaustyti, nes jei tesla per kieta- traukiasi. Kepame abu su vyru, nes viena nesuspeciau. Del sventos ramybes i gaminama tesla ipilu spirito- neva tai riebalo nepritraukia.
Kazkada ankstyvoje savo jaunysteje esu ragavusi susukto skruzdelyno, tai vis apie toki svajoju, taciau gamybos paslapciu niekas nenori isduoti:-)
Atsakyti
Sveiki. Pries kiek laiko galima iskept skruzdelino lakstelius? Ar juos reikia ta pacia diena sutept? Aciu labai.
Atsakyti