Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vėjaraupiai - 2
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ingere
Sveikutės 4u.gif

Pas mano dukrytę irgi darželyje vėjaraupiais neseniai sirgo dvi mergaitės, po gero mėnesio išmetė spuogeliais su pūslytėmis ir maniškę...Tik keista galvoje nėra, ir šiaip nedaug tų spuogelių... g.gif Be to visiškai neniežti vaikui unsure.gif Ar taip gali būti? Rytoj eisime pas gydytoją, nes penktadienį vakare pastebėjau pirmuosius spuogelius g.gif
qwee
Esu girdejusi kad geriausiai, kai vejaropiais prasergama vaikysteje, o jei ateina uzdelstas sirgimas paauglysteje ar net suaugusiam zmogui, tada gali buti daug sunkiau, ivairiausiu komplikaciju. Mano sese sirgo 16 metu, tai baisu buvo, o ir randu tokiu rimtu isitaise..
creative
QUOTE(qwee @ 2009 01 16, 09:20)
Esu girdejusi kad geriausiai, kai vejaropiais prasergama vaikysteje, o jei ateina uzdelstas sirgimas paauglysteje ar net suaugusiam zmogui, tada gali buti daug sunkiau, ivairiausiu komplikaciju. Mano sese sirgo 16 metu, tai baisu buvo, o ir randu tokiu rimtu isitaise..
*

Man dabar 21eri, sergu tais nelemtais vejaraupiais.. doh.gif Labiausiai del randu ir neramu, nes ant veido kelios tikrai dideles pusleles verysad.gif fear.gif
qwee
QUOTE(creative @ 2009 01 16, 09:28)
Man dabar 21eri, sergu tais nelemtais vejaraupiais..  doh.gif  Labiausiai del randu ir neramu, nes ant veido kelios tikrai dideles pusleles  verysad.gif  fear.gif
*

na uzjauciu unsure.gif
o del pusleliu tai jokiu budu ju neliesk, nors ir nespaudziant gali atsirasti randas, net ten juk ispuna galima sakyt toj vietoj. Pas sese oda ideali, lygi, o ant kaktos per pati viduri - skyle! 0.5 cm skermens ir gan gili. Nesugijo savaime, bet niekuo ir netepe is karto po jo susidarymo...
violla
Na dabar mano jau mazius susirgo - po 2saviciu nuo dukros susirgimo. Kol kas berimu nera daug - daugiausia galvyteje, visur kitur vos keli spuogeliai. Blogiau tai,kad dar ir bronchitu serga doh.gif
creative
QUOTE(qwee @ 2009 01 16, 10:29)
na uzjauciu  unsure.gif
o del pusleliu tai jokiu budu ju neliesk, nors ir nespaudziant gali atsirasti randas, net ten juk ispuna galima sakyt toj vietoj. Pas sese oda ideali, lygi, o ant kaktos per pati viduri - skyle! 0.5 cm skermens ir gan gili. Nesugijo savaime, bet niekuo ir netepe is karto po jo susidarymo...
*

Pati tu pusleliu, zinoma, kad nelieiciu, nekasau ir pan., bet beda ta, kad jos vis tiek lieciasi ir su rubais, ir su patalyne, del to ir baisu, kad nutrinsiu jas bemiegodama ar i rubus verysad.gif
vysniuke1
QUOTE(creative @ 2009 01 16, 11:14)
Pati tu pusleliu, zinoma, kad nelieiciu, nekasau ir pan., bet beda ta, kad jos vis tiek lieciasi ir su rubais, ir su patalyne, del to ir baisu, kad nutrinsiu jas bemiegodama ar i rubus  verysad.gif
*

reiktu Acikloviro 400 gerti.. nes suauge sunkiau serga
creative
QUOTE(vysniuke1 @ 2009 01 16, 22:22)
reiktu Acikloviro 400 gerti.. nes suauge sunkiau serga
*

Kas čia per vaistai? Nes gydytoja jokių tablečių neskyrė.. g.gif
ingere
Na maniškė niekaip neužsikrečia vėjaraupiais... g.gif Jau antrą kartą po kontaktų su sergančiais vėjaraupiai nepuola schmoll.gif O visai neblogai būtų, nes prasirgtų ir ramu...Pasirodo prasidėjęs bėrimas, kuris buvo panašus į vėjaraupius, tik alergija... unsure.gif

qwee
QUOTE(creative @ 2009 01 17, 10:28)
Kas čia per vaistai? Nes gydytoja jokių tablečių neskyrė..  g.gif
*

manau kad turetum gerti ir tabletes, pasiteirauk gydytojos, nes sesei nors ir jaunesnei, bet buvo skirta...
vysniuke1
QUOTE(creative @ 2009 01 17, 10:28)
Kas čia per vaistai? Nes gydytoja jokių tablečių neskyrė..  g.gif
*

Acikloviras/ Acic yra 400 ir 200 stiprumo yra.. (yra aprasymas - vaistai.lt)
Kai mano vaikiukas sirgo. itariau kad ir vyras gali sirgti, nes nepamena sirges, tai vaiko pediatre sake jei tik pradetu sirgt to Acic tableciu 400 ir duot.. nes suauge labai sunkiai serga..
siaip ji skiria vaikui ir sergant stomatitu..
kiek zinau sergant vejaraupiais ji reikia vartot tada jei yra auksta temperatura... g.gif tai as ir daviau smile.gif
šilkinė
QUOTE(vysniuke1 @ 2009 01 17, 17:10)
Acikloviras/ Acic yra 400 ir  200 stiprumo yra.. (yra aprasymas - vaistai.lt)
Kai mano vaikiukas sirgo. itariau kad ir vyras gali sirgti, nes nepamena sirges, tai vaiko pediatre  sake jei tik pradetu sirgt to Acic tableciu 400 ir duot.. nes suauge labai sunkiai serga..
siaip ji skiria vaikui ir sergant stomatitu..
kiek zinau sergant vejaraupiais ji reikia vartot tada jei yra auksta temperatura...  g.gif tai as ir daviau  smile.gif
*

vat būtent, aš juo gydžiau kai stomatitas buvo labai stipriai, net ligoninėj gulėjom, labai greitai praėjo thumbup.gif verysad.gif , būtų gerai, kad ir su vėjaraupiais taip būtų, nes labai su baime aš jų laukiu
kgt
QUOTE(violla @ 2009 01 16, 09:52)
Na dabar mano jau mazius susirgo - po 2saviciu nuo dukros susirgimo. Kol kas berimu nera daug - daugiausia galvyteje, visur kitur vos keli spuogeliai. Blogiau tai,kad dar ir bronchitu serga  doh.gif
*

Vargšiukas verysad.gif
Maniškė susirgo iškart po antibiotikų kurso, tai galvoju, gal kaip pasilpęs organizmas, dėl to ir bėrimo labai daug g.gif Ir temp appie 38 laikėsi 4 dienas, o vieną dieną iki 39 buvo užkilus verysad.gif Na, dabar jau sveikstam, jau ir lauke pasivaikščiojom, nes jau nebeužkrečiam, tik kai kur labai negyja spuogeliukai - visa, kas po pampersu ir aplink burnytę doh.gif O ten ir buvo baisiausiai išberta. Kaip suprantu, tai nuo didesnės drėgmės nenori gyti g.gif Veiduką tepam ACIC tepaliuku, gyja bet lėtai. Nors pradžioj vaizdas buvo kraupus, galvojau, kad ne vėjaraupiai kalti - aplink burnytę buvo praktiškai vientisas blynas paraudęs - pūslytės mažytės, bet viena ant kitos, net paburkęs veidukas atrodė doh.gif Na, kaip nors... bent jau galėsim būti drąsūs, visa šeima jau būsim persirgę.

QUOTE(ingere @ 2009 01 17, 10:21)
Na maniškė niekaip neužsikrečia vėjaraupiais... g.gif Jau antrą kartą po kontaktų su sergančiais vėjaraupiai nepuola  schmoll.gif O visai neblogai būtų, nes prasirgtų ir ramu...Pasirodo prasidėjęs bėrimas, kuris buvo panašus į vėjaraupius, tik alergija... unsure.gif
*

Na, sprendžiant pagal savo vaikus, tai drįsčiau spėti, kad susirgs, kai to labai nereikės mirksiukas.gif Tpu tpfu tpfu, kad neprikarksėčiau biggrin.gif
Maniškis susirgo dieną prieš planuotą ir jau beveik paruoštą gimtadienio šventę...
Linikė
QUOTE(ingere @ 2009 01 17, 10:21)
Na maniškė niekaip neužsikrečia vėjaraupiais... g.gif Jau antrą kartą po kontaktų su sergančiais vėjaraupiai nepuola  schmoll.gif O visai neblogai būtų, nes prasirgtų ir ramu...Pasirodo prasidėjęs bėrimas, kuris buvo panašus į vėjaraupius, tik alergija... unsure.gif
*

gali but kag ir nesirgs mirksiukas.gif Kai kurie zmones paprasciausiai yra atsparus tokiem susirgimam.
Papildyta:
Mes suirgom uzvakar.Didysis 3 metu dabar, o mazius tik 7mėn. verysad.gif Maziukui tik ant galvos daug o ant kuno maziau, o didziajam atvirksciai.Ant galvos isvis nera g.gif O sakykit ar i lauka galima eit?Nieko kazi neatsitiks, neprasides kokios komplikacijos?
Papildyta:
Temperaturos kol kas neturim.
justbe_
mano viresnysis sunus uzsikrete vejaraupeis darzeli,uzsikrete mazesnysis kuriam 4menesei irgi uzsikrete,jau eina liga i pabaiga,persirgo nesunkei,tik pora dienu buvo neramus,seip tai as dziaugiuosi ,kad persirgo abudu rolleyes.gif seip beria 5dienas ,nieko baisaus,tik bijau ,kad randu neliktu,nes buvo dideliu spuogu.Daktare pasiule tepti randukus Contractubex tepalu,sake ,kad pades.Nepergyvenkit mamytes tai vaikiska liga,viresni daug sunkiau serga schmoll.gif
ingere
QUOTE(kgt @ 2009 01 18, 00:45)
Na, sprendžiant pagal savo vaikus, tai drįsčiau spėti, kad susirgs, kai to labai nereikės  mirksiukas.gif Tpu tpfu tpfu, kad neprikarksėčiau biggrin.gif
Maniškis susirgo dieną prieš planuotą ir jau beveik paruoštą gimtadienio šventę...
*

Na aš labai norėčiau, kad kuo mažesnė susirgtų g.gif Vyras mano irgi neužsikrėtęs ir nesirgęs šia liga, o progų užsikrėsti tikrai turėjo g.gif Na man iš tiesų labai keista, kad taip gali būti...Kontaktavo darželyje su vaikais, kurie sirgo...Bet jau daugiau nei mėnuo ir jokių požymių g.gif Beje, darželyje iš grupės irgi užsikrėtė ne visi vaikai... g.gif
vysniuke1
QUOTE(Saulė* @ 2009 01 18, 14:16)
gali but kag ir nesirgs mirksiukas.gif Kai kurie zmones paprasciausiai yra atsparus tokiem susirgimam.
Papildyta:
Mes suirgom uzvakar.Didysis 3 metu dabar, o mazius tik 7mėn. verysad.gif Maziukui tik ant galvos daug o ant kuno maziau, o didziajam atvirksciai.Ant galvos isvis nera g.gif O sakykit ar i lauka galima eit?Nieko kazi neatsitiks, neprasides kokios komplikacijos?
Papildyta:
Temperaturos kol kas neturim.
*

5 dienas negalima i lauka..paskui galima. i kolektyva tik po 10 dienu.
del maudymo ivairios nuomuones; vieni po 5 dienu sako galima, o kiti jei temperaturos nera sako galima ir anksciau (ypac suauge maudosi ir anksciau,-sako nuima niezuli..., bet tikrai negalima trinti sluostyti.. uzsikrecia/paplinta spuogai)..
Papildyta:
QUOTE(ingere @ 2009 01 18, 23:15)
Na aš labai norėčiau, kad kuo mažesnė susirgtų g.gif Vyras mano irgi neužsikrėtęs ir nesirgęs šia liga, o progų užsikrėsti tikrai turėjo  g.gif Na man iš tiesų labai keista, kad taip gali būti...Kontaktavo darželyje su vaikais, kurie sirgo...Bet jau daugiau nei mėnuo ir jokių požymių  g.gif Beje, darželyje iš grupės irgi užsikrėtė ne visi vaikai... g.gif
*

Ta pati situacija su mano vyru.. sako nepamenas jog sirges.. pradejus visiems vaikams grupej sirgt, leke skiepytis, bet sake palaukt kol praeis tas laikotarpis, nes jau gali but susirges... na jau antras menuo eina...
nezinau ar cia prietaras, bet girdejau jog suauge nuo vaiku neuzsikrecia sia liga blush2.gif 4u.gif nesakau kad tai tiesa, tik girdejau taip kalbant... ax.gif
Čiotki
Sveiki 4u.gif
Laukėm vėjaraupių nuo metų pradžios,viena mergaitė daržely susirgo unsure.gif ,vakar vakare keli spuogeliai ant nugaros ir vienas ant kojytės,šįryt vienas ant kaktos,kitas už ausies,pūslelių kol kas nėr,tempos ir unsure.gif .Į daržiuką nėjom,stebim,kaip ir nepatvirtinta,kad tikrai vėjaraupiai unsure.gif g.gif
creative
Kai buvo pats ligos pikas, nuo niežėjimo ir pan.naktį nemiegojau visai, ėjau iš proto, pabandžiau tas vietas, kur nėra spuogelių, kur tiesiog odytė, valyti vata suvylgyta Menovazine, labai padėjo, atrodo, kad ir spuogelių niežėjimą nuėmė. Galit pamėgint ir savo mažuliukam, kad palengvintumėt tą nemalonų jausmą. 4u.gif
violla
Mums gydytoja sake,kad galima tepti nuo niezejimo ir tais tepalais, kurie nuima vabzdziu igelimo niezejima. Tai jei kas turit nuo vasaros, isbandykit.
Na, pas mus praejo 6 dienos nuo susirgimo. tai pas maziu spuogiuku nera labai daug, bet galvyte labiausiai paberta, ir dar tokiuose vietose - prie pat akyciu ant voku. Tai nezinau kaip ten patept. Ir gyja kazkaip sunkiau. Dukrai tai labai greit uzgijo, o mazajam tai kazkaip paraude aplink tuos spuogelius g.gif
O siaip tai irgi dziaugiuosi,kad dabar persirgo abu, palyginus nesunkiai. Nes bijojau tu vejaraupiu. O dabar bus rami galva.
Čiotki
Na mum vėjaraupiai dabr jau tikrai aišku,daugiau pabėrė,tik tempos tai nėr,žiūrėsim kaip toliau unsure.gif
Vaivorykštė
Musu darzely karantinas, tai kai tik mergytei atsirado keli spuogai , kreipiausi i gydytoja.Gydytojas pasake, kad berimas nelabai tipinis vejaraupiams, bet lyg ir jie g.gif Temperaturos nera, spuogeliu labai pamazu daugeja, bet jei tokie mazyciai , kad vos matomi. Kai sunus sirgo, tai buvo i ka paziuret doh.gif Tai dabar sedziu ir galvoju - o gal jai ne vejaraupiai? g.gif Zinau, kad buna lengvos formos.Gal kas taip lengvai yra persirge? ( musu gydytojas jaunas, tik pradejes dirbti, tai nelabai juo pasitikiu blush2.gif )
ingere
QUOTE(violla @ 2009 01 20, 21:31)
Mums gydytoja sake,kad galima tepti nuo niezejimo ir tais tepalais, kurie nuima vabzdziu igelimo niezejima. Tai jei kas turit nuo vasaros, isbandykit.
Na, pas mus praejo 6 dienos nuo susirgimo. tai pas maziu spuogiuku nera labai daug, bet galvyte labiausiai paberta, ir dar tokiuose vietose - prie pat akyciu ant voku. Tai nezinau kaip ten patept. Ir gyja kazkaip sunkiau. Dukrai tai labai greit uzgijo, o mazajam tai kazkaip paraude aplink tuos spuogelius  g.gif
O siaip tai irgi dziaugiuosi,kad dabar persirgo abu, palyginus nesunkiai. Nes bijojau tu vejaraupiu. O dabar bus rami galva.
*

Mūsų gydytoja irgi minėjo psilobalzamą, bet man įdomu, o kaip su dezinfekcija ir džiuvimu tada spuogelio?
graimonda
QUOTE(ingere @ 2009 01 21, 14:48)
Mūsų gydytoja irgi minėjo psilobalzamą, bet man įdomu, o kaip su dezinfekcija ir džiuvimu tada spuogelio?
*

Mums tai jokios reikšmės neturėjo tas Psilobalzamas schmoll.gif , gydytoja liepė tepti veiduką, tai juo patepus mums dar daugiau atsirasdavo spuogiukų ax.gif , na bet gal čia tik mums taip g.gif
Sandrulia
QUOTE(graimonda @ 2009 01 21, 14:49)
Mums tai jokios reikšmės neturėjo tas Psilobalzamas schmoll.gif
*

Mes tepėm zelionka ir psilo balzamu, bet abejoju ar tas balzamas nuimdavo nors kiek niežulio g.gif man kai įkando uodas, pasitepiau su juo, bet nepastebėjau poveikio schmoll.gif
Čiotki
Geriau pasakykit kaip ikalbat mazuosius,kad leistusi tepliojami g.gif Kol mazai spuogeliu buvo,sokolado gabaliukas tiko,o dabar sokolado nori lotuliukas.gif ,bet tept ne schmoll.gif
Fijora
O as visai pasimeciau. Vakar pastebejau ant dukrytes nugareles ir pilvuko kokius keturis spuogelius. Si ryta dar keliose vietose atsirado. Vaizdelis toks: raudonas spuogelis, o jo virsuneje - vandeninga puslele. Temperaturos nera. Nusikase tik viena kirksnyje. Tai dabar suku galva, ar tai vejaraupiai, ar kas nors kita.
ingere
QUOTE(Fijora @ 2009 01 23, 14:53)
O as visai pasimeciau. Vakar pastebejau ant dukrytes nugareles ir pilvuko kokius keturis spuogelius. Si ryta dar keliose vietose atsirado. Vaizdelis toks: raudonas spuogelis, o jo virsuneje - vandeninga puslele. Temperaturos nera. Nusikase tik viena kirksnyje. Tai dabar suku galva, ar tai vejaraupiai, ar kas nors kita.
*

Pasirodykite gydytojai, nes tiksliausiai Jums atsakys. Maniškei, kad ir kaip buvo panašu, vis dėlto buvo ne vėjaraupiai g.gif
graimonda
QUOTE(Fijora @ 2009 01 23, 13:53)
*

Mūsų mažajam kirkšnyje pirmas vandeningas buvo, pasitvirtino vėjaraupiai ax.gif , bet aišku geriau gydytojai parodyt, nustatys tikrą diagnozę mirksiukas.gif
vysniuke1
QUOTE(Fijora @ 2009 01 23, 13:53)
*

siaip tai vejaraupiu spuogiukai, tokie ir buna..
temperatura nebutinai turi buti...
Turi buti ir galvoje, uz ausu.ar yra?
Fijora
Taip, vakar jau atsirado ir galvytej, ir uz ausu. Tu spuogeliu daugeja. O siaip dukryte jauciasi gerai, nesikaso. Tepu su psilo balzamu. O kadangi sirgom sloga, turim adenoidus, tai jau savaite geriam AERIUS sirupa. Pas gydytoja dar nebuvom. Nes jei vejaraupiai, tai net nera tikslo eit. Gydymas aiskus.
Tik va, jei ne vejaraupiai, tai... g.gif
Ir dar. Ar vaika galima vesti i poliklinika, ar kviesti gydytoja i namus? Juk vejaraupiai uzkreciama ligele, gal geriau neiti pacioms?
graimonda
QUOTE(Fijora @ 2009 01 24, 13:28)
Taip, vakar jau atsirado ir galvytej, ir uz ausu. Tu spuogeliu daugeja. O siaip dukryte jauciasi gerai, nesikaso. Tepu su psilo balzamu.  O kadangi sirgom sloga, turim adenoidus, tai jau savaite geriam AERIUS sirupa. Pas gydytoja dar nebuvom. Nes jei vejaraupiai, tai net nera tikslo eit. Gydymas aiskus.
Ir dar. Ar vaika galima vesti i poliklinika, ar kviesti gydytoja i namus? Juk vejaraupiai uzkreciama ligele, gal geriau neiti pacioms?
*

Na va ir man tas pats klausimas buvo iškilęs, kaip pasielgti eiti ar kviesti gydytoją g.gif , bet va nuvažiavom patys į polikliniką, iškart prie kabineto, sesutė įšėjo, klausiu ar laukti mums ar užeiti, sako palaukit?. Ir taip valandą išlaukėm, manau, kad ir kitus užkrėtėm, nes oru jie plinta, pasirodo gydytojai tai visai nesvarbu g.gif
Čiotki
Ar vaika galima vesti i poliklinika, ar kviesti gydytoja i namus? Juk vejaraupiai uzkreciama ligele, gal geriau neiti pacioms?
*

O mes pasiskambinom,sujunge su daktare,sako neikit,tada dar keli spuogeliai tebuvo ,tempos ner,tai abejojau,popiet isbere daugiau,tai kita diena vel pasikalbejau su daktare ir pranesiau,kad tikrai vejaraupiai,jie turi pranest i VSC ax.gif
Komodo
O kaip priziureti oda vejaraupiu metu?
Turiu galvoje ar galima tiesiog kaip iprasta kasdiena praustis po dudu naudojant paprasta duso zele? Manau kuno pieneli ar aliejuka reikia pamirsti...
beje, pizama ir patalyne patartina keisti kas diena ar tai neturi jokios itakos?
(teiraujuos, nepykit, galbut ne i tema, bet ne del vaikucio, bet pati pasigavau si virusa budama 24eriu ir istikta lengvo soko po konsultacijos su gydytoju visiskai uzmirsau jo pasiteirauti del higienos rutinos.... doh.gif )
raciren
sveikos mamytes smile.gif
turiu gan toky kvaila klausima blush2.gif , bet dabar man tai neduoda ramybes verysad.gif
snd susirgo musu kaimynu mergaite vejaraupiais, ar yra tokia galimybe kad ir mano mazas susirgs ja, nors jie ir nebendraus g.gif ? ar geriau, kaip sakoma, nuvest pas ta mergyte, kad persirgtu sita liga? g.gif ( bet jis siuo metu, gan daznai sirgo, tai kazkaip nesinori kad vel )

primaliau cia, bet tikiuosi supratot ko norejau paklaust
graimonda
QUOTE(Komodo @ 2009 01 27, 00:09)
O kaip priziureti oda vejaraupiu metu?
Turiu galvoje ar galima tiesiog kaip iprasta kasdiena praustis po dudu naudojant paprasta duso zele? Manau kuno pieneli ar aliejuka  reikia pamirsti...
beje, pizama ir patalyne patartina keisti kas diena ar tai neturi jokios itakos?
(teiraujuos, nepykit, galbut ne i tema, bet ne del vaikucio, bet pati pasigavau si virusa budama 24eriu ir istikta lengvo soko po konsultacijos su gydytoju visiskai uzmirsau jo pasiteirauti del higienos rutinos....  doh.gif )
*

Sveika 4u.gif
praustis negalima 5 paras, arba tol kol bus temperatūra, mums nebuvo po 5 parų tai tada jau prausėmės smile.gif
o patalyne ir rūbus keitėmės kasdien mirksiukas.gif
gal dar kitos mamytės ką pridurs biggrin.gif , manau viskas tas pats galioja tiek vaikams tiek suaugusiems smile.gif sėkmės sveikstant 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(raciren @ 2009 01 27, 10:23)
sveikos mamytes  smile.gif
turiu gan toky kvaila klausima  blush2.gif , bet dabar man tai neduoda ramybes  verysad.gif
snd susirgo musu kaimynu mergaite vejaraupiais, ar yra tokia galimybe kad ir mano mazas susirgs ja, nors jie ir nebendraus  g.gif ? ar geriau, kaip sakoma, nuvest pas ta mergyte, kad persirgtu sita liga?  g.gif  ( bet jis siuo metu, gan daznai sirgo, tai kazkaip nesinori kad vel  )

primaliau cia, bet tikiuosi supratot ko norejau paklaust
*

Jei su sergančiu vaiku jokio kontakto nėra, tai gali ir neužsikrėsti, bet vėjaraupiai plinta oru, tad ir jūs pati pabendravus galit perduoti savo vaikučiui ax.gif , o jei norit , kad vaikas persirgtu tai galit nuvesti pas sergantį, gal užsikrės g.gif
Pvz mano pirmas berniukas susirgo vėjaraupiais antras iš grupės, po to sekė kiti, o broliukas susirgo po 14 dienų, o po to mes kontaktavom su dviems dar nesirgusiais vaikais, dar nesibaigus užkrėtimo laikotarpiui,tai neužsikrėtė g.gif
Boružis:)
QUOTE(graimonda @ 2009 01 27, 15:19)
Sveika 4u.gif
praustis negalima 5 paras, arba tol kol bus temperatūra, mums nebuvo po 5 parų tai tada jau prausėmės smile.gif

O mums kaip tik rekomendavo maudytis kiekvieną dieną. Privalumas to, kad po maudynių mažiau nieštėdavo ax.gif Maudydavom vonioj su medetkų nuoviru smile.gif
Komodo
Aciukas, grimonda 4u.gif

As is tos nevilties ir baimes stveriausi visu imanomu butdu (b abejones internete) susirasti kuo daugiau info kaip priziureti oda.. tad pataria praustis tik netrinti odos ranksluosciu, o geriausia arba svelniai nusausinti , arba ne per karstu fenu dziovintil... Ir vanduo turi buti ne per karstas prausintis..
Taip pat skaiciau,kad tiek vaikuciams , tiek suaugusiems pataria kuo dazniau (galima ir kelis kartus per diena) praustis, kadangi tai nudziovina tas pusleles ir ne taip niesti...

Tikiuosi, jog Jusu vaikuciai sveiksta greitai! smile.gif
*victoria*
Sveikos mamos, mano sūnus serga vėjaraupiais 5 diena. Norėjau paklausti ar dar reikia tepti su zelionke tuos šašus. Jei taip tai kiek kartų dienoje? Kada galima jau pradėti prausti?
Tigriukė@
Labas mamos mirksiukas.gif Mano vyresnėlis nuo trečadienio serga vejarupiais.Išbertas nuo galvos iki kojų pirštukų. Šiandien jau bere daugiausiai kojas ir užpakaliuka. Bet tikrai koks bjaurus susirgimas doh.gif tepiu tik zelionke. Sūnui labai nepatinka teptis,bet ką padarysi.Gerai kad dabar išeigines,tai su vyru kartu tepėm. Žinokit tiek daug spuogelių kad net nespėjau visus pastebėti. blink.gif Duodu ryte ir vakare zirteko ,bet vistiek labai nežti vaikui. Dabar su vyrų lauksim kada mažiukas susirg.
O po dušu šiandien ryte sunų išmaudžiau ,tik galva nelėčiau . schmoll.gif
Fliansiukas
Sveikos mamytes smile.gif turiu cia toki klausimuka:sunu skiepijau nuo vejaraupiu pries kokius 2metus.Kartu skiepyta mergaite susirgo visvien vejaraupiais,tik lengvesne forma. unsure.gif
Bijau,kad ir maniskiui taip nenutiktu,ypac,kai jau bus didesnis...
Gal kas turi patirties ar daugiau info siuo klausimu?
vysniuke1
Taip, vakar jau atsirado ir galvytej, ir uz ausu. Tu spuogeliu daugeja. O siaip dukryte jauciasi gerai, nesikaso. Tepu su psilo balzamu.  O kadangi sirgom sloga, turim adenoidus, tai jau savaite geriam AERIUS sirupa. Pas gydytoja dar nebuvom. Nes jei vejaraupiai, tai net nera tikslo eit. Gydymas aiskus.
*

mano vaikiukui , tai grybelis burnoj kartu su vejaraupiais prasidejes buvo.. dar irgi vidine slogyte buvo (taip pat adenoidai).. cia ne ta tema ax.gif bet ar jums padeda Aerius? nes man net keista, jei tik pamatau kad viduj nosyte burksta (isorej slogos nebuna) paduodu si sirupa kelias dienas - ir pagereja... tai suprast - alergija???
As tai gavau bart nuo gydytojos kad atvedziau savo vejaraupini ligoniuka.. manau, kad jums vejaraupiai.. nera sunki forma..prasirgsit ir viskas geraai bus 4u.gif
Tigriukė@
QUOTE(Fliansiukas @ 2009 01 31, 21:40)
Sveikos mamytes smile.gif  turiu cia toki klausimuka:sunu skiepijau nuo vejaraupiu pries kokius 2metus.Kartu skiepyta mergaite susirgo visvien vejaraupiais,tik lengvesne forma. unsure.gif
Bijau,kad ir maniskiui taip nenutiktu,ypac,kai jau bus didesnis...
Gal kas turi patirties ar daugiau info siuo klausimu?
*

Susirgs arba ne tikrai negaliu pasakyti,bet jeigu sūnelis turi gera imuniteta ir yra asparesnis kitiems susirgimas gali būti kad nesusirgs. Bet kaip žinau skiepai neapsaugo visam gyvenimui,tai kada jis užaug jam reikės skiepitys kas 5 metus.
Jeigu jis susirgtu vaikystėje nors ir paskiepitas ,liga praeina labai lengvai ir be komplikacijų. Sėkmės jums 4u.gif
O mes jau pradėjom sveikti,vaikas jau pavalge nors ir nedaug . Linsmesnis,žaisti pradėjo o kaip labai sirgo tai nieko nenorėjo tik gulėjo vargšiukas unsure.gif Tik jau šašiukų tai milijionas,reikės kada nukris kažkokiu tepaliuku patepti kad žymių neliktu.
giletaite
Del prausimo tai labai abejoju ar reikia, kol dar nenukrito spuogeliai, dukros klasioke mama ismaude, kai jau nauji spuogeliai nebesidare ir tempos nebuvo, bet dabar baisu ziureti visas panelytes veidas vienos duobeles, kurios augant irgi kazkiek dideja. As net i ligos pabaiga ant veido uzklijuodavau nakciai pleistru, kad nenukristu sasas. ir vis vien du pasidarė.
Tigriukė@
Mamos ,o kada į lauką galimai išeiti nors trumpam. Vistiek grinas oras irgi gido. Kaip žinau karantinas 10 dienų nuo berimo pradžios. Tai vadinasi 10 dienų namie reikia tupet?
Zemiete
Nezinau, kiek dienu reikia namie tupet, bet kiek suprantu is cia -
http://www.pasveik.lt/ligos/vejaraupiai/4439 - visa ligos laikotarpi nereiketu niekur leisti smile.gif
Tigriukė@
QUOTE(Zemiete @ 2009 02 02, 14:46)
Nezinau, kiek dienu reikia namie tupet, bet kiek suprantu is cia -
http://www.pasveik.lt/ligos/vejaraupiai/4439 - visa ligos laikotarpi nereiketu niekur leisti smile.gif
*

Ačiū Zemiete už noruoda 4u.gif Bet man ir vėl iškilo klausimas,tenai parašyta KAD ZELiONKE NETINKA TEPTI SPUOGELIUS blink.gif O visi tik zelionke ir nauduoja. Man iškarto gydytoja pasake ja tepti oda. Įdomiausia kad nurode kad negalima tepti briliantine žaluma,o alterantivos neparaše. g.gif
Numenor
QUOTE(Ksėna @ 2009 02 02, 15:34)
Ačiū Zemiete už noruoda 4u.gif Bet man ir vėl iškilo klausimas,tenai parašyta KAD ZELiONKE  NETINKA TEPTI SPUOGELIUS blink.gif  O visi tik zelionke ir nauduoja. Man iškarto gydytoja pasake ja tepti oda. Įdomiausia kad nurode kad negalima tepti briliantine žaluma,o alterantivos neparaše.  g.gif
*

Kad nebutina grieztai kuo nors tepti, svarbu tik, kad oda svari butu ir kad vaikas labai nesidraskytu. Jei norit, galit patepti spiritu. Kitose salyse tepama vien tik losjonu, sumazinanciu niezejima.
Tigriukė@
Norėjau dar mamyčių paklausti .Kada nukris šašiukai? Ir ko galima tepti poto kai šašiukai nukris? Gal kokiu drėkinančiu tepaliuku? g.gif
Gymantė
Sveikutės, iškilo man toks klausimas. Įtariu sūnui vėjaraupius, gydytoja išvažiavus, bus tik rytoj doh.gif . Ar beria ir delniukus? Sveikas.lt rašo, kad paprastai neberia g.gif . Išbėrė vakar popiet, jokių pūsleių kol kas nematau g.gif . Be to, jis skiepytas, nors paskiepyti vaikai irgi serga.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.