Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai - 2

[quote=sandra m,2009 07 15, 19:22]
as tikriausia laukiuosi ir nezinau kaip elgtis mano sunelis atrodo serga vejeraupiais gal esate ka girdejusios
[/quo As butinai pasitikrinciau
Atsakyti
Ar kuri bandėte kontratubex likusiems po vėjaraupių randeliams? Įdomu, ar iš vis galima jį vaikams tepti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2009 07 19, 22:33)
Ar kuri bandėte kontratubex likusiems po vėjaraupių randeliams? Įdomu, ar iš vis  galima jį vaikams tepti? g.gif

na, neraso jie nieko, kad vaikams negalima naudoti, sunku pasakyti, bandyt neteko, svogunu ekstraktas nieko blogo nepadarys, bet ten yra ir heparino sudetyje, tai geriau su gydytoja pasilabeti pries tai, gal jie patirties turi

o dideli randeliai? kuom gydetes vejaraupius?
kie metuku vaikui?

Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 07 19, 22:44)
na, neraso jie nieko, kad vaikams negalima naudoti, sunku pasakyti, bandyt neteko, svogunu ekstraktas nieko blogo nepadarys, bet ten yra ir heparino sudetyje, tai geriau su gydytoja pasilabeti pries tai, gal jie patirties turi

o dideli randeliai? kuom gydetes vejaraupius?
kie metuku vaikui?


Vienas toks didokas, ant kaktytės. Tiesa, dabar nukirpom ir uždengėm su grifka smile.gif Dar kitas ant nosytės, jį ir labiausiai norėčiau pabandyti pagydyti.
Vejaraupius tepėm žaluma (taip gydytoja prisakė), jau rašiau čia, kad tuos pora nutrynė miegodama į pagalvę.
Įdomu, ar tepalo veiksmingumas didesnis, jei pradedamas naudoti anksciau (randeliai dar kiek kitos spalvos, nuo ligos praėjęs nepilnas mėnuo).
Eisiu į vaistinę ir bandysiu dar paklausinėti gydytojos.
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2009 07 20, 09:48)
Vienas toks didokas, ant kaktytės. Tiesa, dabar nukirpom ir uždengėm su grifka smile.gif Dar kitas ant nosytės, jį ir labiausiai norėčiau pabandyti pagydyti.
Vejaraupius tepėm žaluma (taip gydytoja prisakė), jau rašiau čia, kad tuos pora nutrynė miegodama į pagalvę.
Įdomu, ar tepalo veiksmingumas didesnis, jei pradedamas naudoti anksciau (randeliai dar kiek kitos spalvos, nuo ligos praėjęs nepilnas mėnuo).
Eisiu į vaistinę ir bandysiu dar paklausinėti gydytojos.

su vaistininkem tai atsargiai, nes man keleta kartu yra davusios tokiu patarimu, kad labai abejotina man ju kvalifikacija pasirode... geriau gal su gydytoja pakalbekite, jei yra kokia gudresne smile.gif
o del randeliu, tai be abejo, kuo anksciau pradesite, tuo lengviau bus panaikinti, nesvarbu, kokia priemone benaudosite, o vaikui tai bus svarbu, jei ne dabar, tai paauglystej ar suaugus, dziugu, kai mamytes apie tokius dalykus galvoja tada, kai juos yra lengviau isspresti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo didyle: 20 liepos 2009 - 12:49
QUOTE(didyle @ 2009 07 20, 13:47)
su vaistininkem tai atsargiai, nes man keleta kartu yra davusios tokiu patarimu, kad labai abejotina man ju kvalifikacija pasirode... geriau gal su gydytoja pakalbekite, jei yra kokia gudresne smile.gif
o del randeliu, tai be abejo, kuo anksciau pradesite, tuo lengviau bus panaikinti, nesvarbu, kokia priemone benaudosite, o vaikui tai bus svarbu, jei ne dabar, tai paauglystej ar suaugus, dziugu, kai mamytes apie tokius dalykus galvoja tada, kai juos yra lengviau isspresti  thumbup.gif

Tepaliuką vis tik nupirkau, lapelyje apie jokius draudimus ir pašalinius veiksnius nerašo.
Beje, kartą iš vienos gydytojos (dermatologės) sulaukiau tokios nuomonės, kad šiai dienai nereikia beveik nieko rimtesnio daryti grožio vardan, nes technologijos ir medikamentai tiek žengia į priekį, kad ateity nebus problemų nei su dantų atstatymu nei su randų panaikinimu.
Man ši nuomonė kažkaip nepriimtina. Net jei ateity tai ir nedaug kainuos g.gif Manau, kad turime pirmiausiai stengtis išsaugoti tai ką turime...
Atsiprašau už off topic'ą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2009 07 20, 23:23)
Tepaliuką vis tik nupirkau, lapelyje apie jokius draudimus ir pašalinius veiksnius nerašo.
Beje, kartą iš vienos gydytojos (dermatologės) sulaukiau tokios nuomonės, kad šiai dienai nereikia beveik nieko rimtesnio daryti grožio vardan, nes technologijos ir medikamentai tiek žengia į priekį, kad ateity nebus problemų nei su dantų atstatymu nei su  randų panaikinimu.
Man ši nuomonė kažkaip nepriimtina. Net jei ateity tai ir nedaug kainuos g.gif Manau, kad turime pirmiausiai stengtis išsaugoti tai ką turime...
Atsiprašau už off topic'ą. blush2.gif

as irgi pilnai pritariu, kad turime saugoti savo kuna, o ne dirbtinai kist i ji visokius implantus ir genetiskai atkurutas dalis, jei imanoma
kitaip cia kelias i zmonijos apsileidima gausis:) kam prasutis, valyti dantis, sportuoti ir panasiai? juk galima dalis pasikeisti naujomis smile.gif
Atsakyti
Sveikos, o kada jau si liga buna neuzkreciama, na kiek dienu tas virusas plinta nuo susirgimo???
Atsakyti
QUOTE(Lazdinija @ 2009 07 22, 21:24)
Sveikos, o kada jau si liga buna neuzkreciama, na kiek dienu tas virusas plinta nuo susirgimo???

karantinas 10dienu
Atsakyti
turejome ir mes si dziaugasma, suneliui 1,3men.
spuogelius tepiau dienoje keleta kartu salicilo spirito(vietoje briliantines zlumos), dziovino ir dezinfekavo spuogelius. maudziau dienoje keleta kartu su antibakteriniu muilu. du kart dienoje gereme nuo niezulio "clemastinum". jei matydavau kad vel pradeda niezeti tai dienos metu tepiau "exepial Priui lotio". tiesa aukstos temp neturejome, buvo pakilusi tik 2kartus per para. spuogeliu mums isdygo labai daug, ypac ant veidelio, yra ju visur net ant lytiniu organu , gerkleje - ant liezuvio( burnyte tepiau "dentinoks" tepalu).

dabar mane neramina visi spuogeliai ypac ant veidelio, kolkas sasiuku nenudraske, labai bijau kad neliktu randeliu. zinau kad kai susidaro sasiukai juos reikia butinai drekinti. ka naudojote savo vaikam, rekomenduotumete tepti????
mum gyre FENISTIL tepaliuka, bet girdejau ir kitokios nuomuones, kad su siuo tepaliuku reikia atsargiai. tad esu pasimetus...
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2009 07 28, 13:35)
turejome ir mes si dziaugasma, suneliui 1,3men.
spuogelius tepiau dienoje keleta kartu salicilo spirito(vietoje briliantines zlumos), dziovino ir dezinfekavo spuogelius. maudziau dienoje keleta kartu su antibakteriniu muilu. du kart dienoje gereme nuo niezulio "clemastinum". jei matydavau kad vel pradeda niezeti tai dienos metu tepiau "exepial Priui lotio". tiesa aukstos temp neturejome, buvo pakilusi tik 2kartus per para. spuogeliu mums isdygo labai daug, ypac ant veidelio, yra ju visur net ant lytiniu organu , gerkleje - ant liezuvio( burnyte tepiau "dentinoks" tepalu).

dabar mane neramina visi spuogeliai ypac ant veidelio, kolkas sasiuku nenudraske, labai bijau kad neliktu randeliu. zinau kad kai susidaro sasiukai juos reikia butinai drekinti. ka naudojote savo vaikam, rekomenduotumete tepti????
mum gyre FENISTIL tepaliuka, bet girdejau ir kitokios nuomuones, kad su siuo tepaliuku reikia atsargiai. tad esu pasimetus...

ant lytiniu organu tik spiritu netepkite! ten tikrai tik Octenisept naudokite, jokiu alkoholiu
fenistil turite omeny geli ar tepaliuka? yra ir octenisept gelis zaizdoms, bet manau kad siuo atveju nei vienas ju netinka
siulyciau likti ties ta jau naodojama jusu schemat.y. losjonas (octenisan?)+ octenisept. Alkoholis dziovina (spiritas, briliantine) todel ir veidukui jo nenaudokite.
ir su drekinamaisiai kremais bet kokiais siulyciau atsargiai, nes jie gali sudaryti sluoksni ant odos ir spuogiuku, kuriame dauginsis bakterijos
taigi, ypac del veiduko, naudokite octenisept, nes jis yra vandeninis tirpalas, t.y. dziovins maziausiai is visu esamu antiseptiku, ir purkskite ar tepkite spuogiukus dazniau, jei norite palaikyti dregnuma, nes jis yra saugus vaikuciui (saugiausias, kiak zinau)
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 07 28, 22:07)
ant lytiniu organu tik spiritu netepkite! ten tikrai tik Octenisept naudokite, jokiu alkoholiu
fenistil turite omeny geli ar tepaliuka? yra ir octenisept gelis zaizdoms, bet manau kad siuo atveju nei vienas ju netinka
siulyciau likti ties ta jau naodojama jusu schemat.y. losjonas (octenisan?)+ octenisept. Alkoholis dziovina (spiritas, briliantine) todel ir veidukui jo nenaudokite.
ir su drekinamaisiai kremais bet kokiais siulyciau atsargiai, nes jie gali sudaryti sluoksni ant odos ir spuogiuku, kuriame dauginsis bakterijos
taigi, ypac del veiduko, naudokite octenisept, nes jis yra vandeninis tirpalas, t.y. dziovins maziausiai is visu esamu antiseptiku, ir purkskite ar tepkite spuogiukus dazniau, jei norite palaikyti dregnuma, nes jis yra saugus vaikuciui (saugiausias, kiak zinau)

turejau omenyje geli..

tai taip , salicilio spiritas, br.. zaluma dziovina. bet taip ir turi buti. juk tuos katik islindusius su vandeninga puslele reikia isdziovinti. tai yra gydymas palaipsniui pradzioje vandeningus dziovini, poto saselius drekini
man patogiausia buvo naudoti salicili, kadangi vaikas mazas ramiai nei guli nei sedi. dar proto turiu - lytiniu organu netepiau.

kodel pvz jus rasote kad su zaluma ir t.t negalima tepti veiduko? anksciau kai nebuvo jokiu kitu vaistu , visus mus tepliojo su zaluma ir nieko viskas gerai. gyd paiskino, kad randeliai lieka tik nuo supuliavusiu, nudraskytu arba buvusiu didesniu spuogeliu. tam neturi itakos tai kuo buvo tepama.

aplamai kiek gydytoju tiek nuomuoniu, vieni tik uz zaluma kiti uz kitas naujasnes priemones..

Atsakyti