Įkraunama...
Įkraunama...

Sklypo paieškos

Norime pirkti sklypa netoli Vilniaus (Utenos, Moletu puses link), taciau ne sodu bendrijoje. Pilnai pakanktu 6-8 aru sklypo, o didesnio ir neipirksim. Gal zinote kokios firmos siulo namu valdos sklypus ir kokios kainos? g.gif
Atsakyti
Siūlo daug firmų ir kainos įvairios, priklauso nuo daugybės veiksnių, pvz., ar yra komunikacijos ir pan. Reikia imti į rankas telefoną arba ieškoti internete.

O kodėl jūs norite būtent pirkti per firmą? Pamėginkite pasiklausinėti draugų ir pažįstamų dėl parduodamos žemės, šiandien tai daugeliui aktuali tema. Dalykas tas, kad žemę galite nusipirkti iš privataus asmens, o tai bus pigiau nei per firmą. Nebent visai neturite laiko ir turite per daug pinigų.
Atsakyti

Zinok bandom ieskoti, bet toks vaizdas, kad arba kainos nerealiai iskeltos. arba parduodama Z.U. paskirties zeme, kurios namu valda padaryti jokiu vilciu.

Visi internete skelbiami sklypai perziurimi nuolat, laikrasciuose taip pat. Turiu vilti kad is jusu gal kas kokios info apie parduodamus sklypus gali suteikti.
Atsakyti
Va kaip tik kitoj temoj padiskutavau,kad reikia atidaryti tokią temą,pasižiūriu,ogi jau yra biggrin.gif
Mes irgi intensyviia jau kurį laiką ieškom sklypo,bet kol kas nesėkmingai..
ieškom daugiau į Trakų pusę,nes vyrui ten darbas bus..
bet agentūros mes nenorim,nes tada ir kainą atininkamai aukštesnė cry.gif
iš mano pastebėjimų yra tokie-kad rasti 10 arų beveik be šansų,visi minumu 15-16,o tada ir kainą aišku atitinkama gaunas,iš komunikacijų mes supratom,kad svarbiausia,kad būtų elektra,gręžinį pasidarysi,o dujos jau kaip bus taip,nes jei nori gero sklypo su viskuo,mokėsi kainą tokią,kad tada mum neliktų ir už ką namo statyt cry.gif
dar mum labai svarbu geras privažiavimas,nes kai palaužėm mašiną vieną sklypą apžiūrėdami,nusprendėm,kad bus pigiau damokėt,jei normaliai privažiuot gali,nei pirkti džipą
tai vo-ieškom ir ieškom,tik išlaidos dėl to didėja nerealiai,už mobilų ir benzas blink.gif
kai pagalvoji-namo dar nestatai,bet išlaidas jau turi dėl to,kad ateity statysi namuką schmoll.gif
Atsakyti
Taip, teisybe, kad jau dabar nemazai islaidu susidaro vaziuojant paziuret sklypo,skambinant. Bet liudniausia, kad jei sklypas neblogas, vieta grazi, o nuo pagrindinio kelio baisiai toli. Is komunikaciju tik elektra. Taciau ir tokiu sklypu tikrai nedaug.
O kokiu atstumu nuo Vilniaus dairotes? Mes pradejom ziurineti ir 20km nuo Vilniaus, bet nieo - sake, kad pastoviai zmones vazineja ir klausineja. Paklausa yra, pasiulos - labai ribota. O gaila sad.gif
Beja, o kokio sklypo jus ieskote? Keliu aru ir uz kokia suma?


Atsakyti
Žinoma problema smile.gif
Mes jau ieškomes sau tinknčio sklypo antri metai į pabaigą laugh.gif
Tai iš pradžių neužteko tiek pinigų, dabar nėra tinkamų sklypų laugh.gif
Nenusiminkit. Dabar ar pirkt per agentūra ar "iš rankų" kainos panašios. Nes 80 proc. žemės yra perparduodama, t.y. iš pirmų rankų nusiperka žmonės kurie turi priėjimą prie spaustuvės kur spausdinami laikraščiai (kad ir Alio), ir nusiperka tą laikraštį dar iki jam pasirodant prekyboje, t.y. pavyzdžiui ketvirtadienio laikraštį nusiperka trečiadienį vakarop laugh.gif Ir geriausi sklypai iki ketvirtadienio ryto jau būna suderėti. Ot tokios tokelės. Susidūriam su tuo beveik kasdien. Taip kad jeigu dabar ir pirksit sklypą, nereiškia kad jis iš pirmų rankų, greičiausiai tai bus jau iš perpardavinėtojų pirkta žemė. sad.gif
Atsakyti
su tuo pilnai sutinku,kad daugumą sklypų perpardavinėjami,mes randam dar tokių kur kažkada iš senų senovės turi vietiniai žmogeliai,na ir dabar kai jau užkilo kainos,tai ir pardavinėja.
dėl to laikraščio 3dienio vakarą irgi žinau taip elgiasi visi NT agentai,bet tai ką daryt,jei neturi tokio priėjimo,tai ir ieškai žmogelis versdamasis per galvą cry.gif
Mes ieškom 10 arų,bet tokių nėra,tai vadinas pirksim kažkiek daugiau,kiek išneš pinigėliai,dėl kaino-aš noriu iki 100 t,o vyras sako,kad jei jam labai patiktų,tai mokėtų ir 150..bet pažiūrėjom,kad už tokią kainą oi kaip sunku kažką rasti..
ai dar noriu jūsų patarimo-radom tokį sklypą,kaip ir viskas man patinka ten,tik va-stovi toks seniai pradėtas statyt karkasinis namelis,na jį reiktų griauti,bet aš bijau,kad gal nėra taip lengva ir pigu nugriaut,kaip man atrodo,ką jūs manot?
Atsakyti
Kai ieškojome sklypo, mums iškilo priešinga problema - mes norėjome apie 20 arų, o dauguma sklypų buvo mažesni. Galų gale pirkome 30 arų, kuriuos savininkas ketino padalyti į 3 sklypus po 10 arų, ir dalijome į du sklypus.

Jei nerandate mažo sklypo, kooperuokitės ir jūs. Juk galite pirkti 20 arų ir sklypą padalinti į dvi dalis. Jei reikės vesti komunikacijas, dviese juk pigiau cool.gif

Atsakyti
Del to laikrascio, tai neturekit tokiu iliuziju, kad is vakaro gave laikrasti, butumet ta sklypa nusipirke. As turejau galimybe gauti rytdienos laikrasti, kai ieskojau sklypo, bet tai man ne kiek negelbejo. Pardavejai irgi nera kvaili. Jeigu pastebi, kad sklypu yra didelis susidomejimas, jei keli zmones siulo rankpinigius (ypac is vakaro), jie pasako, kad sklypas jau parduotas, arba, kad nebeparduodamas, ir sekanciam laikrasty (ar po poros savaiciu) patalpina skelbima jau su didesne kaina mirksiukas.gif . Ir, beje, kartais is perpardavinetoju kaina buna geresne, nei is pirmu ranku, taip kad cia nieko nepagudrausi, tenka ieskoti, ieskoti, ieskoti... Sekmes. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 04 11, 18:55)
Zinok bandom ieskoti, bet toks vaizdas, kad arba kainos nerealiai iskeltos. arba parduodama Z.U. paskirties zeme, kurios namu valda padaryti jokiu vilciu.

Visi internete skelbiami sklypai perziurimi nuolat, laikrasciuose taip pat. Turiu vilti kad is jusu gal kas kokios info apie parduodamus sklypus gali suteikti.


taip ir yra, kainos išties šoktelėjusios. mes pirkom savo žemę prieš 1,5 metų už 1 arą 6000 lt., šiai dienai šalia parduodami sklypai 15000 už arą, o tai ir daugiau.
nemažai geros žemės turi senoliai, bet jie bijo pardavinėti.
Atsakyti
Dieve, o aš buvau tokia naivuolė ir tikėjausi, kad 6 arus sode įmanoma nusipirkti už 50-60 tūkst. Supratau, kad geriausiu atveju 20 km. už Vilniaus cry.gif
Atsakyti
Mojo,nesakau,kad naivuolė -manau, paieškojus gal ir gali rasti,bet tikrai ne pačiam Vilniaus mieste g.gif kainos šoktelėjo neblogai cry.gif
Atsakyti