Įkraunama...
Įkraunama...

Artroskopinė kelio menisko operacija

QUOTE(saulytėea @ 2012 01 27, 09:13)

man irgi ji rekomendavo, tai lauksiu atsiliepimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 01 27, 10:30)
man irgi ji rekomendavo, tai lauksiu atsiliepimu bigsmile.gif



ok, butinai parasysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytėea @ 2012 01 27, 09:30)
Kovo sestai d. irgi RK,pas koki jus gydytoja? ar ruosiates moketi
Papildyta:
O kur geriau? ar galejai iskart vaikscioti?Papasakok placiau.aciu drinks_cheers.gif
geriau i viena koja.i stubura didesne nemaloniu dalyku tikimybe,pvz.ilgalaikio migreninio galvos skausmo ir panasiai.operacijos diena kojos nejauciau ir nevaldziau,o mano kolege pradejo jausti ja po 4val.mazdaug.bet mazdaug 6 val.po operacijos jau sugebejau i tulika nusivilkt,vaiksciot negaliu iki dabar,nes man kitokia operacija dare ir as 6sav.mint kojos negaliu,placiau nelabai yra ka pasakot.mane operavo vgpul.tai dave raminamuju,pajutau tik,kaip uzpakalin ibede pora kartu,tada ibede,paleido elektros srove,koja patrukciojo,tada dar dave raminamuju ir atsijungiau.pagal durius maciau,kad man atsijungus bede i kirksni.ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 01 27, 13:46)
geriau i viena koja.i stubura didesne nemaloniu dalyku tikimybe,pvz.ilgalaikio migreninio galvos skausmo ir panasiai.operacijos diena kojos nejauciau ir nevaldziau,o mano kolege pradejo jausti ja po 4val.mazdaug.bet mazdaug 6 val.po operacijos jau sugebejau i tulika nusivilkt,vaiksciot negaliu iki dabar,nes man kitokia operacija dare ir as 6sav.mint kojos negaliu,placiau nelabai yra ka pasakot.mane operavo vgpul.tai dave raminamuju,pajutau tik,kaip uzpakalin ibede pora kartu,tada ibede,paleido elektros srove,koja patrukciojo,tada dar dave raminamuju ir atsijungiau.pagal durius maciau,kad man atsijungus bede i kirksni.ir tiek.


Kaipkeista, kad taip ilgai kojos mint negalit? Man sake mazadaug 10 dienu nedarbinga busiu ir viskas g.gif O kaip[ suprast atsijunget blush2.gif Tai tik tos kojos nejautet ar kaip? O kaip iki tualeto nuejot, ramentu reikejo ar kaip, ten duoda ar savo reik turet? oi kiek daug klausimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytėea @ 2012 01 27, 22:14)
Kaipkeista, kad taip ilgai kojos mint negalit? Man sake mazadaug 10 dienu nedarbinga busiu ir viskas g.gif O kaip[ suprast atsijunget  blush2.gif Tai tik tos kojos nejautet ar kaip? O kaip iki tualeto nuejot, ramentu reikejo ar kaip, ten duoda ar savo reik turet? oi kiek daug klausimu 4u.gif

sakau,man ne keli operavo,parasiau jum del nejautru,nes prie visu kojos operaciju pasirinkimas toks pats..atsijungiau,tai yra uzmigau nuo raminamuju.siaip nejauciau tik kojos.iki tuliko su ramentais nusliauziau.bent jau vgpul,tai reik savo turet,neduoda jie.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 01 28, 12:45)
sakau,man ne keli operavo,parasiau jum del nejautru,nes prie visu kojos operaciju pasirinkimas toks pats..atsijungiau,tai yra uzmigau nuo raminamuju.siaip nejauciau tik kojos.iki tuliko su ramentais nusliauziau.bent jau vgpul,tai reik savo turet,neduoda jie.


supratau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atejo ir mano diena. Rytoj operuoja. Tik nezinia ar neatides operacijos. Nesijauciu 100 proc sveika. Siandien ryte nedidele sloga atsirado. Tikekimes rimciau per nakti nesusirgsiu. Prisijungsiu rytoj po operacijos, pasidalinsiu potyriais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evru: 08 vasario 2012 - 22:05
QUOTE(evru @ 2012 02 08, 22:03)
Atejo ir mano diena. Rytoj operuoja. Tik nezinia ar neatides operacijos. Nesijauciu 100 proc sveika. Siandien ryte nedidele sloga atsirado. Tikekimes rimciau per nakti nesusirgsiu. Prisijungsiu rytoj po operacijos, pasidalinsiu potyriais

sekmes 4u.gif
Atsakyti
As jau po. Viskas gerai. Kojos dar nejauciu, tai neskauda. Pats nemaloniausias dalykas buvo kai kateteri state i plastaka ir kazka leido i uzpakali.
Atsakyti
QUOTE(evru @ 2012 02 09, 16:05)
As jau po. Viskas gerai. Kojos dar nejauciu, tai neskauda. Pats nemaloniausias dalykas buvo kai kateteri state i plastaka ir kazka leido i uzpakali.

isleido namo?
priminkit, kur ir kas dare?
Atsakyti
QUOTE(evru @ 2012 02 09, 17:05)
As jau po. Viskas gerai. Kojos dar nejauciu, tai neskauda. Pats nemaloniausias dalykas buvo kai kateteri state i plastaka ir kazka leido i uzpakali.


Ir man idomu kas ir kaip pas ka ir kur blush2.gif Kiek laiko ten tas visas reiklas truko ir kaip nuskausmino tik pacia koja?
Atsakyti
Operavo Šakalinis Northay klinikoje. Likau nakvoti, nes norejau. O tai namie vaikai ant galvos lips. O operacija prasidejo 12:30, atsibudau jau palatoj 14:20. Nors pilnos narkozes nedave, bet atsijungiau. Suleido raminamuju i kateteri plastakoj. Tada kazko i uzpakali, gana skaudziai ir koja vis drebedavo. Paskui atsijungiau ir nieko nemaciau, nejutau. Leido ir i kirksni kazka, nes yra pleistriukas. Bet nejutau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evru: 09 vasario 2012 - 22:05