Įkraunama...
Įkraunama...

Artroskopinė kelio menisko operacija

Mano abu kelio sąnariai operuoti, su menisku problemų neturėjau, tad negaliu atsakyti į jūsų klausimą. Mano atveju abi operacijos buvo gerokai sudėtingesnės nei menisko, pooperacinis periodas buvo ilgas abiem atvejais, labai skausminga reabilitacija. Ir po operacijų bėgiot negaliu, fizinis krūvis labai ribojamas. Linkiu, kad jums viskas lengvai praeitų mirksiukas.gif
Atsakyti
gal galetumete parasyti, kaip jauciates po menisko operacijos, prabegus porai metu? mano MB plyso menisko ragas, traumotologas Gyska (gal kokiu atsiliepimu?) rekomenduoja neoperuoti, nes po keturiu kokiu metu atsiras kitos problemos... tai dvejojam dabar...
Atsakyti
Žinokit, aš pasakysiu savo labai asmenišką nuomonę - aš pasitikiu aklai tik savo ortopedu M. Šakaliniui. Kiti gydytojai man neegzistuoja, tad... O praėjus porai metų jaučiuosi gerai. Geriau nei iki operacijų.
Atsakyti
nu ką - stoju ir aš į šias gretas. MRT išvada "medialinio menisko kūno plyšimas ir užpakalinio rago lopo tipo plyšimas. Lopas užstrigęs už blauzdikaulio medialinio krumplio krašto, pastarojo kaulų čiulpų ir kapsulės edema."
pasak mano traumatologo poliklinikoj - reikia operuoti ir nelaukti, nes ta taplaiša gali kur ir kitur nukeliauti, plius dabar trinasi sąnarys.
jei būtų dar tik plyšimas - būtų galima laukti
mano traumatologas rekomenduoja arba Šakalinį, arba Rimą. Apie Šakalinį tai girdėjau gerus atsiliepimus, bet apie Rimą - jokių


bandau šaindien prisiskambinti į greituškės konsultacinę polikliniką, bet niekas nekelia ragelio. Tai ryt pati nueisiu

įdomu, kokia dabar eilė ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 15 gruodžio 2011 - 17:40
QUOTE(Krirma @ 2011 09 15, 22:11)
mergaites, gal zinot kiek kainuoja kelio sanario magnetinio rezonanso tyrimas ?

nemokejau ne lito, su siuntimu nemokamai.

QUOTE(vikta @ 2011 12 15, 17:14)
nu ką - stoju ir aš į šias gretas. MRT išvada "medialinio  menisko kūno plyšimas ir užpakalinio rago lopo tipo plyšimas. Lopas užstrigęs už blauzdikaulio medialinio krumplio krašto, pastarojo kaulų čiulpų ir kapsulės edema."
pasak mano traumatologo poliklinikoj - reikia operuoti ir nelaukti, nes ta taplaiša gali kur ir kitur nukeliauti, plius dabar trinasi sąnarys.
jei būtų dar tik plyšimas - būtų galima laukti
mano traumatologas rekomenduoja arba Šakalinį, arba Rimą. Apie Šakalinį tai girdėjau gerus atsiliepimus, bet apie Rimą - jokių
bandau šaindien prisiskambinti į greituškės konsultacinę polikliniką, bet niekas nekelia ragelio. Tai ryt pati nueisiu

įdomu, kokia dabar eilė ?

ir man medialinis meniskas plyses, irgi su tuo ragu kazkas ten, cista ir skysciai. Zodziu, reikia operacijos.

1. Gal yra kokiu atsiliepimu apie Lina Motuza?(RK)
2. Kiek trunka operacija?
3. Kada namo isleidzia?
4. Narkoze- vietine?
5. Ar duoda biuleteni po to?
6. Ar yra kokia reabilitacija? g.gif
7. Po kiek mazdaug laiko "gyvenimas i vezes grizta"?

Maitinu dukryte, tai kol kas nukelus operacija, bet cia man ko gero laaaaabai sena trauma doh.gif
Atsakyti
dar- ar pasiguldo is vakaro?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 01 04, 13:53)
nemokejau ne lito, su siuntimu nemokamai.
ir man medialinis meniskas plyses, irgi su tuo ragu kazkas ten, cista ir skysciai. Zodziu, reikia operacijos.

1. Gal yra kokiu atsiliepimu apie Lina Motuza?(RK)
2. Kiek trunka operacija?
3. Kada namo isleidzia?
4. Narkoze- vietine?
5. Ar duoda biuleteni po to?
6. Ar yra kokia reabilitacija? g.gif
7. Po kiek mazdaug laiko "gyvenimas i vezes grizta"?

Maitinu dukryte, tai kol kas nukelus operacija, bet cia man ko gero laaaaabai sena trauma doh.gif

tai nenukelk operacijos. nueik pasikonsultuoti pas operuojantį gydytoją. gal eilės reikės laukti ilgai ir baigsi maitinti iki to laiko.
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2012 01 05, 10:01)
tai nenukelk operacijos. nueik pasikonsultuoti pas operuojantį gydytoją. gal eilės reikės laukti ilgai ir baigsi maitinti iki to laiko.

mano ortopede sake, kad eile pas ji mazdaug menesiui, cia RK g.gif O Greitosios PL apie pusmeti tenka laukt, as turiu vilties dar pusmeti maitint g.gif
Atsakyti
aš tai kitą savaitę einu pas Šakalinį, jeigu operacijos eilė ateis tik kokį balandį ar vėliau, tai nelauksiu. eisiu privačiai
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2012 01 05, 11:42)
aš tai kitą savaitę einu pas Šakalinį, jeigu operacijos eilė ateis tik kokį balandį ar vėliau, tai nelauksiu. eisiu privačiai

del dideliu skausmu?
man skauda tik lenkiant/keliantis, tupiantis. Uzsikabina kelis ir negaliu istiest. Bet pasisaugant gyvenu jau n metu su tuo blush2.gif
Atsakyti
ne, daug neskauda. ne taip, kaip pradžioj kai pradėjau tikrintis.
būna dienų kad vsiai enskauda, būna kad biški paraišuoti reikia
nelauksiu dėl to, kad gegužės 26 brolio vestuvės, noriu būti nors kiek atsigavusi (apie šokius nekalbu biggrin.gif manau laisvai dar nešoksiu)

o be to, pasak mano ortopedo poliklinikoje (ne Šakalinio), nereikia delsti ir pjauti kuo greičiau, nes tas atskilęs gabaliukas gali bet kur nukeliauti. dabar kažkaip ten kitaip sąnarys dirba, kitokia apkrova. remiasi kaulas į kaulą, ir trinasi. esant tokiam sąnario darbui, vienas raumuo nedirba arba dirba silpnai. dėl to gali būti to raumens agtrofija.
jeigu kelias patintų arba užstrigtų koja - pjauti ekstra
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2012 01 05, 12:39)

jeigu kelias patintų arba užstrigtų koja - pjauti ekstra

man kartais uzstringa taip, kad reikia dideliu valios pastangu, kad istiesciau, nes uzsikabina ir beprotiskai skauda doh.gif
Atsakyti