Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

kaip didziausia kulinare, tai atidarysiu as tema tongue.gif
ir ta proga viena kreveciu receptuka imesiu.
miltai, butelis alaus, druska, pipirai, 1 kiausinis, vegetos, puse saukstelio kepimo miltelilu. turetu gautis kaip blyneliu mase.
tada pamirkius krevetes toje koseje imesti i verdanti alieju, pora min. ir vsio smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrute79: 26 vasario 2008 - 06:45
QUOTE(indrute79 @ 2008 02 26, 07:44)
kaip didziausia kulinare, tai atidarysiu as tema tongue.gif
ir ta proga viena kreveciu receptuka imesiu.
miltai, butelis alaus, druska, pipirai, 1 kiausinis, vegetos, puse saukstelio kepimo miltelilu. turetu gautis kaip blyneliu mase.
tada pamirkius krevetes toje koseje imesti i verdanti alieju, pora min. ir vsio smile.gif
user posted image

Dekui, Indrulka..

Jau varau pas tavo vyra pamoku!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(legenda @ 2008 02 25, 23:23)
Indre - kada rezervuojam 'pas 6663'? wink.gif as sokolado atvesiu wink.gif.

Ir as, ir as kartu !!! As koki nors keksa iskepesiu desertui ax.gif

Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 02 26, 08:04)
Ir as, ir as kartu !!! As koki nors keksa iskepesiu desertui  ax.gif

smile.gif super..jus tiek visko priveshit, man nieko nereikes daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 02 26, 00:11)
smile.gif super..jus tiek visko priveshit, man nieko nereikes daryt biggrin.gif

Gi tu desertu siaip ar taip nekepi, negalvok, kad lengvai issisuksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 02 26, 08:32)
Gi tu desertu siaip ar taip nekepi, negalvok, kad lengvai issisuksi  mirksiukas.gif

biggrin.gif ..pajuokavau lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas nors yra gamines eklerus ir skanus gavosi?
smile.gif
Atsakyti
Shi kart tikrai nieko idomaus: velgi sparneliai..smile.gif, tik mb megsta keptus, ash labai megstu troshkinta vishtiena..
Tiesa, valgem su Cezario salotom: salotos, morkytes, pomidorai, butinai dziuveseliai (ar kaip jie kitaip vadinasi? g.gif ) ir parmezan'o suris..Padazas butent Cezario salotom..
ir dar..sparneliai marinavosi apie para-dvi shaldytuve.., marinatas biggrin.gif man labiausiai patinka toks: ko yra shaldytuve..Nuo vakarelio turejau likusio alaus, tekilos, tad sparniukam teko mirkti alkoholyje biggrin.gif , zinoma, kartu su cesnakais, prieskoniais ir pan.
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
..tikiuosi kam nors idomu tu musu vakarieniu foto, nes jei papasakociau kiek kadru turiu padaryti su savo muiliniu muiline, kad gautusi kas nors normalesnio, nepatiketumet... unsure.gif Pasku dar ishrinkti ir sudeti cia..
Gaminti man- malonumas, o su kompiuteriais per diena atidirbu, tai vakare jau kancia doh.gif ..
Skanaus..visiems..Aciu, kad ziurit smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 02 26, 20:51)
..tikiuosi kam nors idomu tu musu vakarieniu foto, nes jei papasakociau kiek kadru turiu padaryti su savo muiliniu muiline, kad gautusi kas nors normalesnio, nepatiketumet... unsure.gif Pasku dar ishrinkti ir sudeti cia..
Gaminti man- malonumas, o su kompiuteriais per diena atidirbu, tai vakare jau kancia doh.gif ..
Skanaus..visiems..Aciu, kad ziurit smile.gif ...



Man idomu, as prisiziuriu, "prisivalgau" ant nakties ir sedzi usau apsipatenkinus, kitoms dienoms ideju prisirenku, nes su dviem mazgiais nebera laiko suktis virtuveje. Gaila, nes megstu skaniai pavalgyti. O tenka valgyti, kas lengva padaryti, ensu didele "go out" megeja. Man geriau namie, nebent kas nors mandro, o siaip viskius kinieciu, vietnamieciu, meksikiecius restoranelius nemegstu vaikscioti.

As cia kai paskaiciavua kiek mes su MB isleisdavom pietums kai as nescia pirma karta buvau, plaukai piestu pasistojo. Sitiek gi pinigu galejom susitaupyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2008 02 27, 08:06)
Man idomu, as prisiziuriu, "prisivalgau" ant nakties ir sedzi usau apsipatenkinus, kitoms dienoms ideju prisirenku, nes su dviem mazgiais nebera laiko suktis virtuveje. Gaila, nes megstu skaniai pavalgyti. O tenka valgyti, kas lengva padaryti, ensu didele "go out" megeja.  Man geriau namie, nebent kas nors mandro, o siaip viskius kinieciu, vietnamieciu, meksikiecius restoranelius nemegstu vaikscioti. 

As cia kai paskaiciavua kiek mes su MB isleisdavom pietums kai as nescia pirma karta buvau, plaukai piestu pasistojo. Sitiek gi pinigu galejom susitaupyti doh.gif

4u.gif
ash ir megstu pavalgyti wub.gif ir virtuvej pasisukineti..
naudojuos proga, kol dar galiu smile.gif ..
Paskui tikriausiai irgi teks "prisivalgyti tik ziurint" tongue.gif ...
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 02 26, 21:51)
Shi kart tikrai nieko idomaus: velgi sparneliai..smile.gif, tik mb megsta keptus, ash labai megstu troshkinta vishtiena..
Tiesa, valgem su Cezario salotom: salotos, morkytes, pomidorai, butinai dziuveseliai (ar kaip jie kitaip vadinasi? g.gif ) ir parmezan'o suris..Padazas butent Cezario salotom..
ir dar..sparneliai marinavosi apie para-dvi shaldytuve.., marinatas biggrin.gif man labiausiai patinka toks: ko yra shaldytuve..Nuo vakarelio turejau likusio alaus, tekilos, tad sparniukam teko mirkti alkoholyje biggrin.gif , zinoma, kartu su cesnakais, prieskoniais ir pan.

..tikiuosi kam nors idomu tu musu vakarieniu foto, nes jei papasakociau kiek kadru turiu padaryti su savo muiliniu muiline, kad gautusi kas nors normalesnio, nepatiketumet... unsure.gif Pasku dar ishrinkti ir sudeti cia..
Gaminti man- malonumas, o su kompiuteriais per diena atidirbu, tai vakare jau kancia doh.gif ..
Skanaus..visiems..Aciu, kad ziurit smile.gif ...

oho kokiu grozybiu prisiziurejau blush2.gif 4u.gif labai thumbup.gif skaniai atrodo biggrin.gif visa laime, kad uzejau "ne ant nakties" lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate toki daikta:
https://www.nuwaveoven.com/index.asp

g.gif
Atsakyti