Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

Mes irgi nenaudojam jokių mišinių ax.gif Jei reik, susimakaluojam iš reikiamų ingridientų patys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2008 03 13, 07:31)
Kur ji laikyti sutarkuota? Ir ka su juo toliau daryti? g.gif

Maya, tu zinai kiek kaloriju turi riesutai? Nevalgysiu pati  lotuliukas.gif


Ko nezinanu, del to sirdis neskauda lotuliukas.gif
QUOTE(Titia @ 2008 03 13, 08:03)
Saldumynu gamyba stengiuosi ignoruoti  lotuliukas.gif

Kokius naudojate prieskonius? As ilga laika buvau Vegetos fane  ax.gif bet paskutiniu laiku stengiusi jos vengti del sudety esancio monosodium glutamate. Prigasdino cia mane del jo poveikio  doh.gif Idomu kaip kiti i ji reguoja?

O as nemegstu vegetos, man jos skonis nekoks unsure.gif
Atsakyti
man vegeta vienas is didziausiu nesusipratimu prieskoniu pasaulyje - geltona druska kazkokia su dziovintu morku gabaliukais ar kuo ten. Nesuprantu kuo ji taip lietuvius pakerejus yra, kad beveik visur deda doh.gif
Atsakyti
Mes kartais naudojam Mrs Dash prieskoniu misini, jis be druskos, ir yra extra spicy. Ir dabar nulekiau paziureti, ar yra kazkokiu ---xide etc. Bet ne, tik prieskoniai. thumbup.gif I kiausiniene dedam, ar siaip kur, kai nereikia druskos.

Dabar kiekviena etikete reikia ziureti. Vos neikliuvau i "no sugar added" reklama. Dabar persiorientuosim ir be "antibacterial" muilus (nors cia nevisai i tema). doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 03 13, 17:51)
Mes kartais naudojam Mrs Dash prieskoniu misini, jis be druskos, ir yra extra spicy. Ir dabar nulekiau paziureti, ar yra kazkokiu ---xide etc. Bet ne, tik prieskoniai.  thumbup.gif I kiausiniene dedam, ar siaip kur, kai nereikia druskos.

Dabar kiekviena etikete reikia ziureti. Vos neikliuvau i "no sugar added" reklama. Dabar persiorientuosim ir be "antibacterial" muilus (nors cia nevisai i tema).  doh.gif



As tai labai i etiketes atkreipiu demesi, jei perskaityti negaliu, reiskias nevalgoma ax.gif ir kuo daugiau"mandru" zodziu, tuo didesnis s....
Atsakyti
gal galit kuri "zuikio" receptuka imest? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 03 13, 21:09)
gal galit kuri "zuikio" receptuka imest?  4u.gif



O tu paprasto nori ar idaryto?

Farso, pora kiausiniu, mirkyto batono arba dziuveseliu jie nera bulkos, sviesto,svogunas prieskoniu. Paprika, druska, pipirai, muskato turputi. Viska gerai isminkai ir dedi i bliekute arba i ta formele kur duonai skirta, tada kai iskepa graziai atrdo. Galima idaryti, dziovintais grybais, morkom, ar dar kuom patinka. Mano vyrui labai patinka su kaiusiniu ir raugintais agurkeliais. Kepti apie valanda 375F orkaiteje
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 03 13, 22:09)
gal galit kuri "zuikio" receptuka imest?  4u.gif

Kepu kalakutienos zuikį pagal šį Sonatinos recepta, labai skanus gaunasi ir minkštas (ir ne riebus):
'Sonatinos' zuikis
Kepu paprastoje plačioje blėtelėje, suformuot zuikį daug pastangų nereikia. smile.gif
Atsakyti
As visus savo prieskonius perku is "Spicely" serijos, pas juos ingredientai aiskiai isdestyti, nera jokiu -mono ar -lomo.
As dar neperku jokiu produktu su corn syrup(cukraus pakaitalas labai nesveika sirdziai).
Atsakyti
as visada naudoju druska ir pipirus, dar kartais vegeta blush2.gif o daugiau jokiu prieskoniu "nepazystu" blush2.gif net ir nezinociau kam juos naudoti doh.gif blush2.gif

beje, ka naudojat kai verdat ryzius? g.gif nes as tai dedu druska, sviesto nemazai ir vegetos dedu (ne per daugiausiai, bet man priduoda skonio) blush2.gif
Atsakyti
Aš ryžius dažniausiai virdama įmetu sultinio kubelį. O jei ne, tai tik druska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 03 14, 11:38)
Aš ryžius dažniausiai virdama įmetu sultinio kubelį. O jei ne, tai tik druska ax.gif


o as net nepagalvojau kad galima sultinio kubeli imesti doh.gif MB nelabai patinka kai isverdu ryzius su vegeta, o man be jos "skonio nera" ryziams doh.gif bet reiks pabandyti su sultiniu, gal abiems bus gerai tongue.gif aciu 4u.gif
Atsakyti