Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

ne as darau is tortilu ....bet cia daug kas zino sita varianta ..reikia tu tortilu kur buna sudetos saldytuvuose vakuume ipakuotos ...tada ant ju uzdeti paruosto farso ... perlenki per puse taip kaip ir ceburekus tikrus ....krastus suvilgau isplaktam kiausinyje ir dedu i karsta keptuve dar truputeli prispaudziu krastus ...ir gaunasi kaip ceburekai
Atsakyti
QUOTE(cafe girl @ 2008 03 18, 17:21)
ne as darau is tortilu ....bet cia daug kas zino sita varianta ..reikia tu tortilu kur buna sudetos saldytuvuose vakuume ipakuotos ...tada ant ju uzdeti paruosto farso ... perlenki per puse taip kaip ir ceburekus tikrus ....krastus suvilgau isplaktam kiausinyje ir dedu i karsta keptuve dar truputeli prispaudziu krastus  ...ir gaunasi kaip ceburekai

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cafe girl @ 2008 03 18, 10:21)
ne as darau is tortilu ....bet cia daug kas zino sita varianta ..reikia tu tortilu kur buna sudetos saldytuvuose vakuume ipakuotos ...tada ant ju uzdeti paruosto farso ... perlenki per puse taip kaip ir ceburekus tikrus ....krastus suvilgau isplaktam kiausinyje ir dedu i karsta keptuve dar truputeli prispaudziu krastus  ...ir gaunasi kaip ceburekai


Bandziau siandien ieskoti parduotuveje, bet neradau. Gal kokia nuoroda ar nuotrauka butu galima? ax.gif
Atsakyti
Anksciau Ode ir jos MB sia tema laike pirmam puslapy, dabar 6663. Aciu mergaites uz jusu pastangas. thumbup.gif essen.gif Taip smagu skaityti tema kurioje ne tik ideju prisigaudai, bet ir toookiu skaaniu nuotraukeliu pasiziuri.
Atsakyti
bandziau ieskot tu tortilu ipakavimo nuotrauku kaip atrodo bet neradau blush2.gif ...bet zinok buna visose parduotuvese ..dazniausia jos buna ten kur sviestas ....suriai...yra ju ir didesniu ir mazesniu ...pabandyk paziuret mirksiukas.gif vakar dariau cepelinus zaliu bulviu... doh.gif neisejo man ...per silpnai jauciu issunkiau ...tai uzpykau ir sakiau daugiau nedarysiu o geriau nuvaziuosiu ir nusipirksiu...bet uz tai guminius cepelinus visada padarau skaniai tongue.gif ...tai kad vienus cepelinus gerai moku padaryt kitus ne biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, ka gaminsite Velykoms?
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2008 03 19, 07:24)
Merginos, ka gaminsite Velykoms?

Ka ka kiausiniai ir dar karta kiausiniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Priminet apie ceburekus, as barake studentavimo laikais laabai skaniai valgydavau :
Mesyte paruosiat kaip mokat, supjaustot paprastus vaflius trikampio formom (taip lengviausia, vafli pertepat mesyte uzdengiat kitu vafliu, pamirkot kiausinio+miltu+vandens+druskytes tesloje ir kepat . Niam niam... o kai saldytuve tie vafliai pertepti pastovi tai suminksteja ir laabai greitai iskepa. Niam niam reiks pasidaryti, o tai pamirsus buvau apie si sedevra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 03 19, 09:52)
Ka ka kiausiniai ir dar karta kiausiniai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oi tu bajeriste lotuliukas.gif paziurejau i tavo vakarienes lekste, net issiziojau bigsmile.gif nu tu ir edri , ir kur tau viskas eina bigsmile.gif

pupa , o kokie vafliai naudojami, ar juos paciai reikia kepti ?

mano viena is mazgiu apsiverte buteliuka ir kad grauzia buteliuko dugne, per soske visas vandenukas isbego, visas pilvas slapias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(* Linužė * @ 2008 03 19, 13:57)
oi tu bajeriste  lotuliukas.gif paziurejau i tavo vakarienes lekste, net issiziojau  bigsmile.gif  nu tu ir edri  , ir kur tau viskas eina  bigsmile.gif 


Kur kur i skarndi o poto i tuoleta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif istikro tai valgau daug tik neina man i kuna, na tokia matyt mano medziagu apykaita ka as padarysiu mano tevas lygiai taip pat, valgo normaliai sakyciau kaip priklauso o kudas kaip skeletas.... ir as taip... bet dabar as pasitaisius motera nail.gif nail.gif ale vyras vakar man sako:"nu va vel svoris tau krenta, vel jau kudinies" blink.gif sakau gal tau su galva negerai kokie kudinimaisi kada as kudinaus blink.gif doh.gif tipo galvoja gal kad jo motina man valgyt dare???nu nifiga pati dariau kad normaliai pavalgyciau, o tai ji isverda varskeciu ten ideda kaip ant juoko, galvoju ne ne ne taip niidiot pavalgysiu as kaip zmogus prisikroviau jai net akys ant kaktos isoko, sako ir tu suvalgysi? aisku suvalgysiu jei valgyt noriu , ne jau badausiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(* Linužė * @ 2008 03 19, 14:57)
pupa , o kokie vafliai naudojami, ar juos paciai reikia kepti ?

mano viena is mazgiu apsiverte buteliuka ir kad grauzia buteliuko dugne, per soske visas vandenukas isbego, visas pilvas slapias lotuliukas.gif

Niu su dviem tai tikrai niekada neliudna bigsmile.gif

Paprasti lietuviski tik tokia nuotrauka radau :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa999: 19 kovo 2008 - 22:35
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 03 19, 15:05)
Kur kur i skarndi o poto i tuoleta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  istikro tai valgau daug tik neina man i kuna, na tokia matyt mano medziagu apykaita ka as padarysiu mano tevas lygiai taip pat, valgo normaliai sakyciau kaip priklauso o kudas kaip skeletas.... ir as taip... bet dabar as pasitaisius motera  nail.gif  nail.gif  ale vyras vakar man sako:"nu va vel svoris tau krenta, vel jau kudinies"  blink.gif  sakau gal tau su galva negerai kokie kudinimaisi kada as kudinaus  blink.gif  doh.gif  tipo galvoja gal kad jo motina man valgyt dare???nu nifiga pati dariau kad normaliai pavalgyciau, o tai ji isverda varskeciu ten ideda kaip ant juoko, galvoju ne ne ne taip niidiot pavalgysiu as kaip zmogus prisikroviau jai net akys ant kaktos isoko, sako ir tu suvalgysi? aisku suvalgysiu jei valgyt noriu , ne jau badausiu biggrin.gif  biggrin.gif

oi tu tikrai prie bajerio lotuliukas.gif kepu varsketi ir galvoju, jei puiki mamyte sugalvotu uzsukti i svecius lotuliukas.gif

QUOTE(pupa999 @ 2008 03 19, 15:34)
Niu su dviem tai tikrai niekada neliudna  bigsmile.gif

Paprasti lietuviski tik tokia nuotrauka radau :

matai kaip, niu aciukas, kad nepatingejai imest fotke, situs vaflius zinau , maniau, gal kokie blynai- vafliai specialiai kepasi tai mesytei ivynioti 4u.gif
Atsakyti