Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

As kaip ir Gytenis, tris kart save sklausiu, nu ar zali grybai, zali brokoliai bigsmile.gif Bet vakar pabandziau maza porcija pagaminau , nu skanu, tikrai. MAniau jau grybus taip sunku virskinti, o chia dar zali, bet nieko, ir tikrai skanu. Aciu wicked, uz recepta 4u.gif

Pupa999 bigsmile.gif Seimininke 4u.gif Graziai atrodo , dailiai, net pamaniau is pradziu, kad pirktiniai blush2.gif


Puiki mamyte, a r bruksteltum receptuka blush2.gif Zinau, as paprasaika, kas liecia tavo receptus, bet kas tie zali toki ? Visa kita zinau ax.gif Ir keptuve pas tave matau, ta sunki, gera ketaus, ar ne, ar tau prie jos neprikepa ? Klausiu, ne spati isigijau , ir vyras juokiasi, sako nu tokie puodai turbut patys ir virs ir keps, bte juokas juokais, viskas ka kepu man prikepa, nebent labai daug aliejaus pilciau, kas man nelabai patinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Linužė *: 26 kovo 2008 - 18:21
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 03 26, 16:37)

O cia labai paprtasta greita ir visai skani vakariene  4u.gif


..o spalvu grazumas.. smile.gif

Gyteni,
o zalius pievagrybius tai tikrai skanu ir galima valgyt, skanu net ant duonytes su sviestu deti plonai supjaustytus ir uzberti truputi druskos..
Atsakyti
QUOTE(* Linužė * @ 2008 03 26, 10:10)
Klausiu, ne spati isigijau , ir vyras juokiasi, sako nu tokie puodai turbut patys ir virs ir keps, bte juokas juokais, viskas ka kepu man prikepa, nebent labai daug aliejaus pilciau, kas man nelabai patinka...


as esu girdejus, kad jas reikia "prisotinti" riebalais g.gif reikia tipo kad ji visada butu "taukuota". Nezinau ar tiesa ar maisau su kazkokia kitokia - tada tipo niekas neprikepa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(* Linužė * @ 2008 03 26, 10:10)
Puiki mamyte, a r bruksteltum receptuka  blush2.gif Zinau, as paprasaika, kas liecia tavo receptus, bet kas tie zali toki ? Visa kita zinau  ax.gif Ir keptuve pas tave matau, ta sunki, gera ketaus, ar ne, ar tau prie jos neprikepa ? Klausiu, ne spati isigijau , ir vyras juokiasi, sako nu tokie puodai turbut patys ir virs ir keps, bte juokas juokais, viskas ka kepu man prikepa, nebent labai daug aliejaus pilciau, kas man nelabai patinka...

Zinok kokia ten ta keptuve nezinau, tik sunki ir mokejau gal 50-60$ uz ja, na tipo is geresniu ji, bet ir nesvyla zinok tikrai tas tai tiesa tiesa kichenaid 4u.gif as irgi ne is tu kuri naudoja daug aliejaus ir aplamai riebalu, nemegstu bet tikrai nesvyla ir stengiuos kepti kuo sausiau nes mano vyra s ir burnon neiimtu doh.gif 4u.gif o siaip as naudojau siam receptukui sviestas truputelis slakelis aliejaus alyvuogiu, tada cesnakiukas, tada krevetes, tada i ten pat isvirti japoniski makaronai(tie kur labai ploni tik i vandeni imeti ir issilydo), ir gale jau steaminti sparagai tik uzmest ant galo kad dar butu traskus.... o siaip be abejones seafood seasoning naudoju, druskyte pipiriukas ir t.t.t. bet labai greitas procesas tik krevetes nuvalyt uztrunka bet jei pirksi jau nuvalytas juokum darbs belieka mirksiukas.gif 4u.gif sito patiekalo esme tai yra cesnakas cesnakas ir dar karta cesnakas, pakepint jo gali labai nemazai, nes sviestukas cesnakiukas ir krevetes mmmm mes prarijom dviese pilna keptuve vakar vakare blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 26 kovo 2008 - 19:57
QUOTE(doviliushka @ 2008 03 26, 12:38)
as esu girdejus, kad jas reikia "prisotinti" riebalais  g.gif  reikia tipo kad ji visada butu "taukuota".  Nezinau ar tiesa ar maisau su kazkokia kitokia - tada tipo niekas neprikepa  4u.gif


Viskas aisku doh.gif Va ka raso:

The first most common mistake of why people do not like cast iron is that they say everything sticks. If food sticks to your cast-iron pan, your pan is NOT seasoned right and you need to re-season it. Cast iron is a natural non-stick surface and if your pan is seasoned correctly it WILL NOT stick!

chia daugiau :

http://whatscookinga...astIronPans.htm

Doviliushka biggrin.gif , ACIU 4u.gif



QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 03 26, 12:54)
Zinok kokia ten ta keptuve nezinau, tik sunki ir mokejau gal 50-60$ uz ja, na tipo is geresniu ji, bet ir nesvyla zinok tikrai tas tai tiesa tiesa kichenaid  4u.gif as irgi ne is tu kuri naudoja daug aliejaus ir aplamai riebalu, nemegstu bet tikrai nesvyla ir stengiuos kepti kuo sausiau nes mano vyra s ir burnon neiimtu  doh.gif  4u.gif  o siaip as naudojau siam receptukui sviestas truputelis slakelis aliejaus alyvuogiu, tada cesnakiukas, tada krevetes, tada i ten pat isvirti japoniski makaronai(tie kur labai ploni tik i vandeni imeti ir issilydo), ir gale jau steaminti sparagai tik uzmest ant galo kad dar butu traskus.... o siaip be abejones seafood seasoning naudoju, druskyte pipiriukas ir t.t.t. bet labai greitas procesas tik krevetes nuvalyt uztrunka bet jei pirksi jau nuvalytas juokum darbs belieka  mirksiukas.gif  4u.gif sito patiekalo esme tai yra cesnakas cesnakas ir dar karta cesnakas, pakepint jo gali labai nemazai, nes sviestukas cesnakiukas ir krevetes mmmm mes prarijom dviese pilna keptuve vakar vakare  blush2.gif

Aisku 4u.gif Ne mano ne kitchen aid, bet tas pats iron cast. Nes visa kita gerai, tik pati keptuve nervino, nes maistas lipo doh.gif

Receptas super, savaitgaly reikes pasiraitoti rankoves thumbup.gif ir pagaminti seimynai tokius pietus . Nuosirdziai dekoju .
Atsakyti
QUOTE(* Linužė * @ 2008 03 26, 13:51)

Aisku  4u.gif Ne mano ne kitchen aid, bet tas pats iron cast. Nes visa kita  gerai, tik pati keptuve nervino, nes maistas lipo  doh.gif


Ai savrbu kad tik gera keptuve, as viena tokia gera turejau gili tokia didele zinai jei kazka troskint super arba jei daug gamini kept, nu zodziu as tai kaip kepu naudoju visada silikonines menteles ir beja plaunant keptuve niekada negalima pilti indu ploviklio iskart prades svilti viskas prie keptuves smile.gif bet va kas kepe ant mano keptuves ir naudojo sakutes blynam vartyt is subraize dugna tai ta spats klad keptuve i siuksliu deze, viskas ji sugadinta ir jau mesiu lauk nes ten kepu tik koki chiken kotlet su dziuveseliais tegu dega sudeginsiu iki galo ir mesiu lauk....
Atsakyti
QUOTE(* Linužė * @ 2008 03 26, 18:10)
Ir keptuve pas tave matau, ta sunki, gera ketaus, ar ne, ar tau prie jos neprikepa ? Klausiu, ne spati isigijau , ir vyras juokiasi, sako nu tokie puodai turbut patys ir virs ir keps, bte juokas juokais, viskas ka kepu man prikepa, nebent labai daug aliejaus pilciau, kas man nelabai patinka...

Mes kažkada jau diskutavom apie ketaus keptuves...
Neesu turėjusi geresnių daiktų už ketaus puodus ir keptuves. Niekas neprikepa, karštį vienodai išlaiko. Ir - svarbiausia - sveika (ne koks tai teflonas).
Pažiūrėk, ar pas tave ne pre-seasoned, nes kartais būna jau prisotinta. Jei ne, tada ištepi sočiai aliejumi ir kiši į karštą orkaitę. Ji tada taip 'gražiai' pajuosta... biggrin.gif Ir paskui taip - kuo daugiau gamini, kuo daugiau riebalo, tuo geriau prisisotina ir jau tada amžiams. Negalima plauti stipriais plovikliais. Geriausia - karštu vandeniu ir šepečiu iššveist. Jei labai riebaluota, įbert druskos, ant ugnies ir su popieriniu rankšluosčiu su ta druska ištrint. Blogiausiu atveju su indu plovikliu galima perplaut. Bet jokių mirkymų (nebent įpilt vandens, pastatyt ant ugnies ir kaitinant pagramdyt, jei kas prikibę).
Žodžiu, kaifas, o ne keptuvės. Tik sunkios, bjaurybės. Katiliukus, kur turim, naudoja ir plauna tik vyras, nes aš neapsiimu kilnot ir vartyt. biggrin.gif
Beje, mes Walmart'e pirkom rinkinį iš trijų keptuvių už bene $30. smile.gif


Pupa, nu tu duodi... Ot pavydžiu aš tokioms šeimininkėms - kad man tokių įgūdžių, sugebėjimų, noro ir laiko... doh.gif blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 03 26, 22:09)
Ai savrbu kad tik gera keptuve, as viena tokia gera turejau gili tokia didele zinai jei kazka troskint super arba jei daug gamini kept, nu zodziu as tai kaip kepu naudoju visada silikonines menteles ir beja plaunant keptuve niekada negalima pilti indu ploviklio iskart prades svilti viskas prie keptuves  smile.gif bet va kas kepe ant mano keptuves ir naudojo sakutes blynam vartyt is subraize dugna tai ta spats klad keptuve i siuksliu deze, viskas ji sugadinta ir jau mesiu lauk nes ten kepu tik koki chiken kotlet su dziuveseliais tegu dega sudeginsiu iki galo ir mesiu lauk....

Tai pas tave ne cast iron, o dengta kažkuo, nes cast iron šakute nesugadinsi.
Atsakyti
QUOTE(* Linužė * @ 2008 03 26, 13:51)
Doviliushka  biggrin.gif , ACIU    4u.gif 


ner uz ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 03 26, 14:13)
Tai pas tave ne cast iron, o dengta kažkuo, nes cast iron šakute nesugadinsi.

Zinau zinau as tas keptuves jei kalbam apie tas pacias user posted image kaip as jas vadinu senoviskom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 03 26, 07:10)
rimtai, rimtai smile.gif  laaaaaabia skanu thumbup.gif

P.S. as tik juos smulkiai supjaustau,kaip ir svogunu laiskus su brokoli ziedais

Mamia, 4u.gif aciu uz kantrybe,nusipirkau sampinjonu bandysiu gaminti ir valgyti.
Atsakyti
o man kaip pasiseke thumbup.gif siandien nereikejo valgyt daryt blush2.gif mama privire cebureku, sriubos ir pridejo mums galybe blush2.gif ech, gerai kartais kai mama salia thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2008 03 26, 18:30)
Mamia, 4u.gif aciu uz kantrybe,nusipirkau sampinjonu bandysiu gaminti ir valgyti.

bigsmile.gif na ir ?????????
pas mane siam vakarui irgi tas pats geris buvo thumbup.gif prie visciuko su ryziais niam niam essen.gif kaip skanu.
Atsakyti