Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(6663 @ 2008 05 01, 20:42)
mmmmm..jau nekantrauju pabandyt..
ash megstu raugti/marinuoti shvieziai: agurkelius, pomidorus ir shparagines pupeles moliniuose puoduose ..irgi kertam ishsijuose 4u.gif  biggrin.gif

Aš irgi žiauriai mėgstu marinuotas daržoves. Už knygyno dovanų kuponą nusipirkau knyžkę "Gardžios dovanos": ten nuo sausainių iki marinuotų daržovių receptų bei infusintų aliejų ir actų, kuriuos po to gražiai įpakuoji ir gali artimiesiems dovanot. wub.gif Kaip tik šiandien varčiau ir mąsčiau, ką čia pagaminus... Daržovių marinavimą, jaučiu atidėsiu vasaros pabaigai, kai uošvių šiltnamio derlius užderės. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 05 01, 22:10)
Aš irgi žiauriai mėgstu marinuotas daržoves. Už knygyno dovanų kuponą nusipirkau knyžkę "Gardžios dovanos": ten nuo sausainių iki marinuotų daržovių receptų bei infusintų aliejų ir actų, kuriuos po to gražiai įpakuoji ir gali artimiesiems dovanot.  wub.gif Kaip tik šiandien varčiau ir mąsčiau, ką čia pagaminus... Daržovių marinavimą, jaučiu atidėsiu vasaros pabaigai, kai uošvių šiltnamio derlius užderės. biggrin.gif

bliambacki,kaip dabar uzsimaniau po tokiu kalbu..

marinavima galit atidet, bet shvieziai uzraugt su acto kvapeliu- ner kas veikt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 01, 21:18)
bliambacki,kaip dabar uzsimaniau po tokiu kalbu..

marinavima galit atidet, bet shvieziai uzraugt su acto kvapeliu- ner kas veikt biggrin.gif  4u.gif

Tai, va kad ŠVIEŽIŲ produktų nėr. T.y. nesezonas. wink.gif

Na, čia gal ne 'maistas užsienyje', bet iš maisto serijos: Meniu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 01, 14:18)
bliambacki,kaip dabar uzsimaniau po tokiu kalbu..

marinavima galit atidet, bet shvieziai uzraugt su acto kvapeliu- ner kas veikt biggrin.gif  4u.gif

Tai gal jau neviena,kad taip traulia ant rugstumo... g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 05 01, 22:30)
Tai, va kad ŠVIEŽIŲ produktų nėr. T.y. nesezonas. wink.gif

Na, čia gal ne 'maistas užsienyje', bet iš maisto serijos: Meniu hihihi.gif

oi, nu geras hihihi.gif hihihi.gif
shaunuole Vaiva biggrin.gif ..
nerealiai hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(balselys @ 2008 05 01, 22:45)
Tai gal jau  neviena,kad taip traulia ant rugstumo... g.gif  cool.gif

neaa biggrin.gif , ash taip jau nuo vaikystes.. 4u.gif
Atsakyti
cia truputi nukrypsiu, bet taip patiko vienos mamytes ideja, kad cia imesiu jums, jei kas nemate smile.gif ..
Toks patiekalas turetu patikti vaikams (ash pati uzsimaniau, jau toks juokingas hihihi.gif ): deshrele supjaustot i dvi ar tris dalis, iveriat spagecius ir i puoda.. biggrin.gif Cia tokia mamyte Mama_Tania idejo:

user posted image
Atsakyti
sorry,atrodo klaikiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 01, 21:32)
cia truputi nukrypsiu, bet taip patiko vienos mamytes ideja, kad cia imesiu jums, jei kas nemate smile.gif ..
Toks patiekalas turetu patikti vaikams (ash pati uzsimaniau, jau toks juokingas hihihi.gif ): deshrele supjaustot i dvi ar tris dalis, iveriat spagecius ir i puoda.. biggrin.gif  Cia tokia mamyte Mama_Tania idejo:

user posted image

O man atrodo juokingai, kaip is nosies spageciai butu istraukti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2008 05 01, 23:46)
O man atrodo juokingai, kaip is nosies spageciai butu istraukti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man ir juokingai hihihi.gif
turetu vaikams patikti biggrin.gif
Atsakyti
man tai slyksciai atrodo... tokie dirol.gif 000164.gif
Atsakyti
Man visai nieko smile.gif
Idomu (cia tik smalsumas) tos kurios parase, kad schmoll.gif ar turi mazu vaiku? biggrin.gif

Ode, uzrodziau savo mamai tavo vyro receptus. Vos ne uzsikankino beabziurinedama lotuliukas.gif Jauciu visa nakti jai sapnuosis biggrin.gif
Atsakyti
Shis bei tas paprastesnio smile.gif :

Blyncikai su varshke: pokutis lietuvishkos varshkes, pora kiaushiniu, miltu ir manu iki reikiamo tirshtumo, truputis kefyro, druska..

user posted image

Kalafijorai su deshrelem:): keptuveje pakepinam kelias skilteles sutrinto cesnako ir kelis ziedelius svoguno, kai graziai pageltonuoja, ipilam skardine pomidoru savo sultyse ir sudedam ziedini kopusta ir parukytas deshreles..Patroshkinam, ipilam truputeli shviesaus alaus, dziovintu zoleliu, truputi druskos ir cukraus..Su bulvytem - kaip tik smile.gif Skanaus..

user posted image

Sriuba: bulves, morkos, shviezi kopustai, parukytos deshreles, turputis druskos ir pomidoru padazo..Baigiant virti ispaudziau shiek tiek citrinos sulciu ir priberiau shvieziu zalumynu..
Bulves "ishvire" ant sriubos garu smile.gif ..nereikejo virti atskirai mirksiukas.gif ..

user posted image
Atsakyti