Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(ingutis @ 2008 03 19, 11:16)
priklauso nuo to kokio dazymo nori, jei kardinaliai keisi plauku spalva, tai gali ir 400 lt kainuoti blush2.gif

Tai uz 60 lt turbut tik saknis nudazo g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutis @ 2008 03 19, 00:01)
labai rekomenduoju, eiles palyginus nedideles, max laukt reikes 2 sav, mano pacios plaukai labai ilgi, dazymas ir kirpimas kainuos nuo 180 lt, brangoka, bet laabai kokybiska thumbup.gif  labai rekomenduoju, simonijoj kainos mazesnes, yra taip pat geru meistru. Michail arba Misha labai fainai aptarnauja, yra keleto konkursu 1 vietos nugaletojas, tikrai negailes patarimu kaip priziureti plaukus thumbup.gif "Tony&guy" randasi pilies gatvej, pacioj pabaigoj, ten kur is kart rotuse prasideda. mirksiukas.gif  tikiuosi bent karta apsilankysi, o tada mums papasakosi!


Tai kad Didzioji ten gatve o ne pilies...Zodziu priesais Ciliaka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 19, 15:43)
Tai kad Didzioji ten gatve o ne pilies...Zodziu priesais Ciliaka mirksiukas.gif

o tai gal ten ir kirpėjas Mindaugas (debesėlis)dirba g.gif
Atsakyti
Pas Misa tik kirpimas 120lt, o su dazymu netoli 300lt manau sumokesi, nes dazymas gal apie 160lt ir daugiau
Atsakyti
Toni&Guy is tikruju yra labai geras salonas. Tik kainos ten nera pacios zemiausios. Pvz. mao plaukai siekia pecius - tai kirpimas + dazymas man atsieina 200 LTL (ne maziau). Bet kokybe atitinka kainas.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 19, 15:43)
Tai kad Didzioji ten gatve o ne pilies...Zodziu priesais Ciliaka mirksiukas.gif

gal ir ne taip parasiau blush2.gif , priesais ciliaka, o del kainu tai irgi visaip buna, ziurint ko nori zmogus, bet kai labai jau brangiai kainuoja, tai jis perspeja
Atsakyti
Na va, as neseniai is kirpyklos ir noriu trumpai papasakoti savo ispudzius. Kirpausi pas Toma is Davines, likau be galo patenkinta rezultatu thumbup.gif . Esu per gyvenima pakeitusi simtus kirpeju, teko kirptis ir tikrai pas labai gerus meistrus, bet galiu drasiai pasakyti, kad siandieninis rezultatas pranoko visus ankstesnius biggrin.gif Nors palikau jam galimybe pilnai spresti paciam, ka daryti su mano plaukais, taciau tai, ka jis pasiule visiskai atitiko mano skoni ir supratima, kaip turetu atrodyti mano naujas kirpimas. Tokios lengvos sukuosenos ir taip graziai krentanciu plauku tikrai nesu turejusi. Norejau pas ji ir dazytis, tik tiek, kad ten dazo su kitais dazais, nei as esu ipratusi, todel nenorejau keisti. Bet vis vien galiu sakyti, kad atradau savo superini kirpeja ax.gif . Beje, kol jis kirpo, as kelis kartus vos neuzmigau, dirba be galo svelniai biggrin.gif ir bendrauja labai maloniai ir paprastai. Nu ir prirasiau, o sakiau trumpai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 03 20, 19:01)
Na va, as neseniai is kirpyklos ir noriu trumpai papasakoti savo ispudzius. Kirpausi pas Toma is Davines, likau be galo patenkinta rezultatu thumbup.gif . Esu per gyvenima pakeitusi simtus kirpeju, teko kirptis ir tikrai pas labai gerus meistrus, bet galiu drasiai pasakyti, kad siandieninis rezultatas pranoko visus ankstesnius biggrin.gif Nors palikau jam galimybe pilnai spresti paciam, ka daryti su mano plaukais, taciau tai, ka jis pasiule visiskai atitiko mano skoni ir supratima, kaip turetu atrodyti mano naujas kirpimas. Tokios lengvos sukuosenos ir taip graziai krentanciu plauku tikrai nesu turejusi. Norejau pas ji ir dazytis, tik tiek, kad ten dazo su kitais dazais, nei as esu ipratusi, todel nenorejau keisti. Bet vis vien galiu sakyti, kad atradau savo superini kirpeja ax.gif . Beje, kol jis kirpo, as kelis kartus vos neuzmigau, dirba be galo svelniai biggrin.gif ir bendrauja labai maloniai ir paprastai. Nu ir prirasiau, o sakiau trumpai  doh.gif


Hm,praziopsojau kur tas Davines salonas yra ir kiek mokejai uz kirpima?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 20, 19:22)
Hm,praziopsojau kur tas Davines salonas yra ir kiek mokejai uz kirpima?

Davines salono adresas Naugarduko 8, el.svetaine: www.davines.lt. Mano ilgu plauku kirpimas kainavo 70 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 03 18, 11:32)
gal kas neseniai kirposi salone Labella, senesnese temose yra visai neblogu atsiliepimu apie kirpejas is sio salono. O kaip dabar?


Si penktadieni eisiu i Labella, uzsirasiau pas Asta. Parasysiu kaip sekes, kokie ispudziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliuks @ 2008 03 21, 02:02)
Si penktadieni eisiu i Labella, uzsirasiau pas Asta. Parasysiu kaip sekes, kokie ispudziai  4u.gif


Butinai parasyk, nes ir as galvoju ten eiti, tik nezinau pas ka.
Atsakyti
Buvau salone Madlen,man labai patiko thumbup.gif Labai malonus darbuotojai,o ir rezultatas geras : Plaukai labai svelnus,Spindi,super Tiesus wub.gif wub.gif
Atsakyti