Įkraunama...
Įkraunama...

Užspaustos kaklo kraujagyslės

QUOTE(Violencija @ 2011 08 12, 08:00)
o kodėl 2 operacijos?

Todel, kad slankstelines kaklo kraujagysles yra kaireje ir desineje kaklo pusese ir abejose uzspaustos.
Atsakyti
Sveikos! Man vos 18-a metų ir mane operavo dr. Povilas Pauliukas prieš tai taip pat išoperavęs ir mano mamą. mirksiukas.gif Abi mus kamavo būtent ši bėda - galvos skausmai, kuriuos kiti gydytojai apibūdindavo kaip migreną, galvos svaigimas, sprando bei pečių juostos skausmai, alpimai. Kadangi pasak daktaro ši liga yra 50% procentų paveldima, tai mama po savo operacijos nusprendė mane 'parodyti' šiam nuostabiam gydytojui. Na ir ką, pasirodo, kad buvo ta pati problema - užspaustos kaklo kraujagyslės. Abiems su mama pašalino raumenį ir dabar abi esam dėkingos dr. Povilui Pauliukui už gražintą gyvenimą!!! P.s. o po operacijos ligoninėje gulėjome tik vieną parą, o po dar trijų dienų jau į mokyklą ėjau ir jaučiausi puikiai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mnisoria: 16 rugpjūčio 2011 - 07:40
QUOTE(daulora @ 2011 08 12, 14:37)
Todel, kad slankstelines kaklo kraujagysles yra kaireje ir desineje kaklo pusese ir abejose uzspaustos.

tai kaip savijauta,kai užspaustos dvi? Turėtų būt ne kas...būtinai parašyk kaip jausiesi po antrosios. O tau spaudžia raumenys?
Atsakyti
sveiki ligoniukai,galiu pasakyt viena jej jums sveikatos pablogejimas susijes su psichologinem problemom,visi tie simptomai slikstus panikos priepuoliaj,tai geriau susiraskit gera psichologa,psichatra ir gidikites,negu pulkit operuotis,ta operacija jum nepades, tik kuriam laikuj,kol visi simptomai sugris vel,tada vel papildomi nervai bus ir piniginej daug ismestu pinigu bus,pats esu isioperaves tai kalbu is savo patirties
Atsakyti
QUOTE(darex @ 2011 09 01, 13:21)
sveiki ligoniukai,galiu pasakyt viena jej jums sveikatos pablogejimas susijes su psichologinem problemom,visi tie simptomai slikstus panikos priepuoliaj,tai geriau susiraskit gera psichologa,psichatra ir gidikites,negu pulkit operuotis,ta operacija jum nepades, tik kuriam laikuj,kol visi simptomai sugris vel,tada vel papildomi nervai bus ir piniginej daug ismestu pinigu bus,pats esu isioperaves tai kalbu is savo patirties


ar tau būna galvos svaigimai, visokie ūžesiai ir cypimai ausyse, vabaliukai matosi akyse, šilumos nepakeli ir pan. ar tik panikos priepuoliai. Man galva svaigsta ir ramioje aplinkoje. Aš irgi išsioperavau vieną pusę, bet didelio pagerėjimo nejaučiu. Skirtumas tik tas kad dabar nebegeriu antidepresantų, nes prieš operaciją ir antidepresantai nebepadėdavo, gulėdavau kartais paslikas lovoje. Jei nori pasidalinti patirtimi, parašyk.
Atsakyti
QUOTE(vidas37 @ 2011 09 04, 15:07)
ar tau būna galvos svaigimai, visokie ūžesiai ir cypimai ausyse, vabaliukai matosi akyse, šilumos nepakeli ir pan. ar tik panikos priepuoliai. Man galva svaigsta ir ramioje aplinkoje. Aš irgi išsioperavau vieną pusę, bet didelio pagerėjimo nejaučiu. Skirtumas tik tas kad dabar nebegeriu antidepresantų, nes prieš operaciją ir antidepresantai nebepadėdavo, gulėdavau kartais paslikas lovoje. Jei nori pasidalinti patirtimi, parašyk.


kaip supratau po operacijos nepraejo uzesiai ausyse?kaip ta zioga numarinti verysad.gif
Atsakyti
Laba diena,


Beveik prieš metus pradėjo svaigti galva. Šeimos gydytoja siuntė pas niaurologą, šis nustatė, kad man yra ataugos, kurios spaudžia kraujagysles. Parodė mankštele, išrašė plečiančių vaistų. Tarpais būna lyg ir viskas gerai, bet kartais, jaučiuosi labai blogai, galva svaigsta, skauda kaktos srityje. Gydytoja išrašė tris masažus, bet nemanau, kad nuo jų kas pagerėjo, gal kas darėtės masažus ar apsimoka juos daryti, padeda? Kokias dar priemones vartojate, kad jaustumėtės geriau, gal kažkokiu mankšteliu žinot, tepaliukų ar pan?
Bučiau dėkinga už informaciją.

Pagarbiai,
Laura
Atsakyti
QUOTE(Laurrrute @ 2011 09 23, 15:00)
Laba diena,
Beveik prieš metus pradėjo svaigti galva. Šeimos gydytoja siuntė pas niaurologą, šis nustatė, kad man yra ataugos, kurios spaudžia kraujagysles. Parodė mankštele, išrašė plečiančių vaistų. Tarpais būna lyg ir viskas gerai, bet kartais, jaučiuosi labai blogai, galva svaigsta, skauda kaktos srityje. Gydytoja išrašė tris masažus, bet nemanau, kad nuo jų kas pagerėjo, gal kas darėtės masažus ar apsimoka juos daryti, padeda? Kokias dar priemones vartojate, kad jaustumėtės geriau, gal kažkokiu mankšteliu žinot, tepaliukų ar pan?
Bučiau dėkinga už informaciją.

Pagarbiai,
Laura

Labas, nuo 3 masažo kartų kažin ar galėjo pagerėt. Man masažų išrašo minimum 10 k. (jie mokami poliklinikoje, bet gana simboliškai)
Atsakyti
QUOTE(babuliuxx @ 2011 09 16, 19:08)
kaip supratau po operacijos nepraejo uzesiai ausyse?kaip ta zioga numarinti  verysad.gif


Ūžesiai man nebuvo aktualūs, svarbiausia, kad silpna kojose, galva svaigsta, akyse temsta.
Atsakyti
Ačiū Darex, kad pasidalinai informacija apie savo savijautą. Manau nesidarysiu operacijos, nors Pauliukas irgi buvo radęs užspaustą kraujagyslę 2010 m. (sakė, kad įgimta ir viskas tik blogės), rekomendavo operuotis.
Pas jį irgi buvau nuėjęs kamuojančų simptomų, kurių tinkamai nepaaiškino kiti gydytojai. Konkrečiai 2009 m. dariau nosies pertvaros operaciją ir po kelių mėnesių buvo staigiai atsiradę simtomai. Galvoje staigiai užspaudė smilkinį, sutriko dėmesys, atmintis, trumpam sutriko net regėjimas, šiet tiek koordinacija, pastoviai pradėjo spengti ausyse.
Pradžioje irgi džiaugiausi, kad radau priežastį, bet paskui, dar patikrino poliklinikos chirurgas ir Santariškėse ištyrė kraujagysles bei nieko nerado, toliau jau nesityriau.
Taip ir likau nesupratęs, kas man buvo atsitikę.
Aš norėčiau, išsiaiškinti iki galo, kaip gali būti, kad daktarai, dėl to pačio tyrimo turi visiškai skirtyngas nuomones? Manau, turi būti išsiaiškinta valstybės institucijų, kur dėl šio klausimo galima kreiptis?









Atsakyti
visus postus perskaičiau, labai norisi daugiau patarimų dėl nežmoniško galvos svaigimo su pykinimu (kartais vėmimu)
magnetinis rezonansas (siuntė neurologas) gal ir parodė, bet gydytoja Druskininkuose į lankas nuvarė su savo pastebėjimais, siuntime neurologas rašė. kad siunčiame dėl kraujagyslių, o parašė apie ausų uždegimą, kurios man visai neskauda. Kaklą sunku sukioti, dariau rentgeną, rado osteochondrozės požymių C4/5/6/7 lygyje, ypač išreikšti C5/6. Gydytojas pakomentavo, sensti mieloji. O išvadoje pateikta- distrofiniai-degeneraciniai pakitimai. Dabar telioju šildančiais tepaliukais, griebiuosi šiaudo, kaip sakant.
Neurologas mano, kad man praeis, betaserc pagerti, dar išrašė Pramiraccetamum (nepirkau, čia ne Pramistar, kur studentai prieš egzus perka?), šeimos gydytojas rekomenduoja Tanakan. Akių dugną tyriau savarankiškai nuėjus pas okulistą, arterijos kraujagyslių susiaurėję. Paprašiau neurologo kaklo echoskopijos, tai tik lapkričio pradžioj tai atliks. O galva svaigsta, pykina-sunku darbe išsėdėti, darbas tai protinis, pasiust galima. Kartą su greitąja iš darbo į ligoninę, ten lašelinę ir eik namo. ir taip mane pykina su svaigimais, alpimo pojūčiu kartą į savaitę, kaip nerašyta taisyklė. Spaudimas manau žemas 110/70
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2011 10 25, 23:48)
visus postus perskaičiau, labai norisi daugiau patarimų dėl nežmoniško galvos svaigimo su pykinimu (kartais vėmimu)
magnetinis rezonansas (siuntė neurologas) gal ir parodė, bet gydytoja Druskininkuose į lankas nuvarė su savo pastebėjimais, siuntime neurologas rašė. kad siunčiame dėl kraujagyslių, o parašė apie ausų uždegimą, kurios man visai neskauda. Kaklą sunku sukioti, dariau rentgeną, rado osteochondrozės požymių C4/5/6/7 lygyje, ypač išreikšti C5/6. Gydytojas pakomentavo, sensti mieloji. O išvadoje pateikta- distrofiniai-degeneraciniai pakitimai. Dabar telioju šildančiais tepaliukais, griebiuosi šiaudo, kaip sakant.
Neurologas mano, kad man praeis, betaserc pagerti, dar išrašė Pramiraccetamum (nepirkau, čia ne Pramistar, kur studentai prieš egzus perka?), šeimos gydytojas rekomenduoja Tanakan. Akių dugną tyriau savarankiškai nuėjus pas okulistą, arterijos kraujagyslių susiaurėję. Paprašiau neurologo kaklo echoskopijos, tai tik lapkričio pradžioj tai atliks. O galva svaigsta, pykina-sunku darbe išsėdėti, darbas tai protinis, pasiust galima. Kartą su greitąja iš darbo į ligoninę, ten lašelinę ir eik namo. ir taip mane pykina su svaigimais, alpimo pojūčiu kartą į savaitę, kaip nerašyta taisyklė. Spaudimas manau žemas 110/70

Betaserc mane ant koju pastate, kai jau iki alpimu buvau priejus thumbup.gif Tiesa, neurologe buvo israsius nedarbinguma men. laiko, kad atsigauciau, nes kraujagysles uzspaudziamos ir spazmuojanciu raumenu del streso, o darbe jo tuo metu buvo labai daug. Dar vienas dalykas, kaip galima sau padeti: masazai ir mankstos peciu juostai/kaklui. Del mano kraujagysliu okulistes vis dar alpsta, bet is esmes pavyko susitvarkyti taip, kad alpimu, svaigimu neber thumbup.gif prie pykinimu pripratau, visadturiu metiniu saldainiu ax.gif
Atsakyti