Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Baltmė (vitiligo), Kaip panaikinti ar bent paslėpt
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
tsima
Kadangi temelę uždarė, tai užveisiau naują, kad neprapultų mūsų patirtis.

Senoji temelė čia: http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=33686

Sėkmės visoms ir visiems kovojant su baltme, dalinkitės kad ir mažiausiais pasiekimais.
Vaima
4u.gif aš irgi naujuos namučiuos thumbup.gif

Gydomės, bandome kovoti su tom dėmelėm ax.gif
jkrista
oi, per mano žioplumą, dabar yra dvi temos apie "baltukes" blush2.gif Tai ąną parašiau, kad panaikintų.
tsima
Darida27, ar dar neparkeliavo tavo vaistukai? doh.gif
D123456
Dar neparkeliavo. Bet tikiuosi, kad nepasimoviau ant kokios nors aferos doh.gif
D123456
Tai va mielosios, siandien kaip tik gavau siuntini. Nuo siandien pradesiu vartoti ir pranesiu, kokius rezultatus pastebejau:)
Odeta-@
QUOTE(Darida27 @ 2008 03 08, 12:28)
Tai va mielosios, siandien kaip tik gavau siuntini. Nuo siandien pradesiu vartoti ir pranesiu, kokius rezultatus pastebejau:)
*

Laukiam puikių teigiamų rezultatų ax.gif Neparašyta ten, kada maždaug jau turėtų pradėti matytis rezultatai?
D123456
Neparasyta po kiek laiko rezultatai. Galiu sudeti parasyt - lemna ekstraktas, medus, sorbitolis ir magnis. Siaip tai daug info yra rusiskuose saituose apie vitilem.
tsima
QUOTE(Darida27 @ 2008 03 08, 17:15)
Neparasyta po kiek laiko rezultatai. Galiu sudeti parasyt - lemna ekstraktas, medus, sorbitolis ir magnis. Siaip tai daug info yra rusiskuose saituose apie vitilem.
*

O koks minimalus gydymo kursas?
D123456
6men. po to menesio pertrauka ir vel 6 menesiai.
tsima
QUOTE(Darida27 @ 2008 03 11, 15:09)
6men. po to menesio pertrauka ir vel 6 menesiai.
*

O pačios tabletes(papildai cia turbut skaitosi) nebjaurios, ar nieks nesidaro, nepykina ir t.t.
D123456
Kol kas pasalinio poveikio nepastebejau. Tabletes pacios zalios, atrodo kad kaip kad kokios zoles butu supresuotos:) Skonis irgi kaip zoles biggrin.gif
Papildyta:
Gaila, kad kol kas siuos vaistus vartoju tik as viena, todel su niekuo negaliu palyginti rezultatu. Jeigu atsirastu dar kas nors geriantis VITILEM, galetum pasidalinti mintimis apie progresa ir pan.
tsima
QUOTE(Darida27 @ 2008 03 13, 14:56)
Kol kas pasalinio poveikio nepastebejau. Tabletes pacios zalios, atrodo kad kaip kad kokios zoles butu supresuotos:) Skonis irgi kaip zoles biggrin.gif
*

Ech, na mes taip stengiamės, galėtų gi koks stebuklas įvykti nuo tos "žolės". g.gif g.gif g.gif g.gif

Sėkmės visoms. Kažin, išvykus dabar į Turkiją, tikriausiai grįščiau labai marga. Turiu tokį pasiūlymą, bet dėl tų dėmių suabejojau, šiaip tai džiaugiuosi, kad dabar dar nelabai ryšku,nes mažai saulės, nors labai jau daug ir visur... doh.gif doh.gif doh.gif
laisla
Labas visoms,
aš irgi sergu vitiligo verysad.gif Man sakė, kad ji nepagydoma ir nesustabdoma verysad.gif Paskaičiau, kad jūs čia gydotės kažkaip, tai net įdomu paliko...
Vaima
QUOTE(tsima @ 2008 03 13, 15:02)
Ech, na mes taip stengiamės, galėtų gi koks stebuklas įvykti nuo tos "žolės". g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

Sėkmės visoms. Kažin, išvykus dabar į Turkiją, tikriausiai grįščiau labai marga. Turiu tokį pasiūlymą, bet dėl tų dėmių suabejojau,  šiaip tai džiaugiuosi, kad dabar dar nelabai ryšku,nes mažai saulės, nors labai jau daug ir visur... doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Labutis 4u.gif

Grįši gal ir marga ankščiau negu tapsi pas mus lotuliukas.gif , bet dėl baltmės atsisakyti atostogų tikrai neverta . Daugiau apsauginio kremo , kad nenusviltum.
Mes praėjusiais metais važiavom, šiais irgi atostogos jau suplanuotos tikrai nežadu dėl tų dėmių atsisakyti atostogų su savo šeima ir saulės wub.gif Svarbiausiai, kad jos neskaudo, o maskuoti matomose vietose jau išmokau, tik va kojos ir pažastys sunkiau bet vistiek gyvenimas thumbup.gif

Laisla, bandom kovot kas ką žinom ir išgirstam neliūdėk 4u.gif
jkrista
QUOTE(tsima @ 2008 03 13, 16:02)
Kažin, išvykus dabar į Turkiją, tikriausiai grįščiau labai marga. Turiu tokį pasiūlymą, bet dėl tų dėmių suabejojau,  šiaip tai džiaugiuosi, kad dabar dar nelabai ryšku,nes mažai saulės, nors labai jau daug ir visur... doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

jokiu būdu neatsisakyk atostogų. Jei bijai labai "numargėti" tai gal po skėčiu slėpkis, ar daugiau kūno drabužėliais prisidenk. suprantu, kad užknisa visokie vėpsotojai, bet dėl to tikrai neverta atsisakyti gero poilsio ir teigiamų emocijų bigsmile.gif
tsima
QUOTE(jkrista @ 2008 03 17, 12:04)
jokiu būdu neatsisakyk atostogų. Jei bijai labai "numargėti" tai gal po skėčiu slėpkis, ar daugiau kūno drabužėliais prisidenk. suprantu, kad užknisa visokie vėpsotojai, bet dėl to tikrai neverta atsisakyti gero poilsio ir teigiamų emocijų  bigsmile.gif
*

Ko gero reiks taip ir padaryt- nekreipti dėmesio ir ilsėtis. Bet nežinau, kaip jums- bet aš vasarą, tai tik dėl vaikų važiuoju prie jūros, jei ne jie tai ko gero net ir neišsirengčiau, bet būnu priversta lipt į vandenį. pas mane plotai tokie, kad nebeužmaskuosi, aš galvoju dabar jau apie atvirkštinį variantą, galbūt galima išbalinti likučius rudus. Ar nieko negirdėjot, aš lyg kažkur skaičiau. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Vaima
QUOTE(tsima @ 2008 03 17, 13:17)
Ko gero reiks taip ir padaryt- nekreipti dėmesio ir ilsėtis. Bet nežinau, kaip jums- bet aš vasarą, tai tik dėl vaikų važiuoju prie jūros, jei ne jie tai ko gero net ir neišsirengčiau, bet būnu priversta lipt į vandenį. pas mane plotai tokie, kad nebeužmaskuosi, aš galvoju dabar jau apie atvirkštinį variantą, galbūt galima išbalinti likučius rudus. Ar nieko negirdėjot, aš lyg kažkur skaičiau. doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Patikėkit niekas ir nepažiūrės, nepasijusit kaip Lt tik pas mus gali išgirsti pažiūrėk kaip atrodo doh.gif O jeigu ir kas svarbiausiai save pakrauti geromis emocijomis ir bus thumbup.gif
laisla
Žinot kas man įdomiausia, ogi tai, kad pas mane prasidėjo nuo rankų sanarių ta liga, o dabar , pavyzdžiui, aš net negaliu įžiūrėti tų dėmių tai galvoju gal jos blunka g.gif nes ir ant kojų pirštų nebematau... Bet vat užtat ant alkūnių ir klubų tai matosi , bet džiaugiuosi, kad nelabai ryškiai. Nekrenta labai į akis. Man visa laimė, kad aš baltos odos, tai nėra taip baisiai, be to, kolkas pas mane nedideli ploteliai... Nesideginau nei praeita vasara, nei šią nesideginsiu. Geriau balta būsiu, bet vis mažiau matysis unsure.gif
Smauglius
Sveiki, broliai ir sesės dalmantinai drinks_cheers.gif

Šiandien taip gražiai švietė saulytė, kad aš giliai įkvėpiau ir vėl po ilgos pertraukos nusipirkau Vitix tablečių dėžę doh.gif
Kuom tik žmogus savęs neapgaudinėji iš nevilties lotuliukas.gif

Liepos 1 d. iškrendu į Portugaliją visam mėnesiui, tai bijau ir pagalvot kaip po atostogų atrodysiu verysad.gif Vėl reikės prisipirkti stipriausio faktoriaus kremo nuo saulės, ilgom rankovėm lininių marškinukų ir kitokių maskuojančių ir slepiančių daiktų.
Taip liūdna kartais pasidaro, mes kaip kokie tarakonai - kai visi džiaugiasi išlindusia saule iš eina šildytis, mes į plyšius lendam lotuliukas.gif

Darida27, kaip sekasi su tuo vitilemu ?
D123456
Dar negaliu ne/pasigirti rezultatais, bet siaip tai reikia maziausiai 4 menesiu, kad kas nors pasimatytu. O del to zmoniu poziurio, tai vakar tingejau dazytis ir neuzmaskus demiu ant veido ir nuejau i parduotuve. Sulaukiau labai daug "idomiu" zvilgsniu, vienas vaikas net paklause "mama, o kas tai tetai yra". Nesu jautrus zmogus, bet tokie dalykai tiesiog uzmusa.... mad.gif
laisla
QUOTE(Darida27 @ 2008 03 29, 18:54)
Dar negaliu ne/pasigirti rezultatais, bet siaip tai reikia maziausiai 4 menesiu, kad kas nors pasimatytu. O del to zmoniu poziurio, tai vakar tingejau dazytis ir neuzmaskus demiu ant veido ir nuejau i parduotuve. Sulaukiau labai daug "idomiu" zvilgsniu, vienas vaikas net paklause "mama, o kas tai tetai yra". Nesu jautrus zmogus, bet tokie dalykai tiesiog uzmusa.... mad.gif
*

Nenusimink console.gif
tsima
QUOTE(Darida27 @ 2008 03 29, 17:54)
*

Žinai aš, kai pagalvoju, kad per 20 metų(tiek jos jau pas mane) jau turėjau tokią storą skūrą užsiauginti, bet deja, deja-mane kiekvieną kartą taip paveikia, aišku nuduodi, kad čia nieko tokio, bet viduje tai taip nekaip, kad ohoho....
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Lapkritine
Turiu ir as sita dziaugsma. Tik kai cia pasiskaitau, kad zmonems buna ir ant veido, ir ant ranku, tai as dar dziaugiuosiu, nes pas mane tik ant nugaros. Tai nelabai matoma vieta, bet aisku, geriau, kad ju nebutu verysad.gif O su tom demem kovot, tai man atrodo tas pats, kaip ir su vejo malunais... Vasara tepliojau vitix ir saziningai, kai tik budavo saule, sildydavau tas demeles. Sutepliojau daugiau nei tubele ir nieko... verysad.gif Tai dabar vel laukiu vasaros, nes manau, kad neapsimoka be saules tuo kremu teplioti, pinigeliai vis tiek nemazi...
laisla
O aš tai net nebandžiau ir nebandysiu niekaip "gydyti", nes ši liga nepagydoma verysad.gif Man taip sakė Vilniuje Kairiūkščio g-vėj kai nuvažiavau su šiaulių gydytojų komisijos siuntimu verysad.gif tai buvo prieš kokius 5 metus... Vienintelė išeitis man nesideginti ir saugotis saulės. Ką aš ir darau unsure.gif
Vaima
QUOTE(laisla @ 2008 03 29, 22:29)
Vienintelė išeitis man nesideginti ir saugotis saulės. Ką aš ir darau  unsure.gif
*

Bet medicina eina į priekį o gal ............................?
o atsisakyti saulės ir poilsio su šeima nematau reikalo, tik dažniau tas vietas patepu kremu nuo saulės ir mėgaujuosi malonumais wub.gif cool.gif po to tas baltas dėmes užmaskuoju ir thumbup.gif .
Ir tiesą pasakius jau nusispjaut Ką žmonės pasakys lotuliukas.gif lotuliukas.gif
laisla
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 03 29, 23:42)
Bet medicina eina į priekį o gal ............................?
o atsisakyti saulės ir poilsio su šeima nematau reikalo, tik dažniau tas vietas patepu kremu nuo saulės ir mėgaujuosi malonumais  wub.gif  cool.gif po to tas baltas dėmes užmaskuoju ir thumbup.gif .
  Ir tiesą pasakius jau nusispjaut Ką žmonės pasakys   lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Labai tikiuosi, kad kažkada išras kažką kas tikrai padės unsure.gif O kolkas nesideginu, būnu prie vandens, bet pavėsyje, kad saulės nebūtų. mano vyras irgi nemėgsta degintis, tai problemų nėra ax.gif Ir kolkas pas mane nedaug palyginti jų, bet vis tiek nesinori , jog išryškėtų labai...
Lapkritine
O kas nors buvot dabar pas dermatologa? Nes as tai ir seniai buvusi... Idomu ka sako dabar, kokie atsiliepimai apie ta vitix g.gif Man pradeda kilt mintis pabandyt ten apsilankyt, gal kokia lempa pasvitintu ar ka, nes uzkniso jau tos demes mane verysad.gif
Egliukas_uk
QUOTE(Lapkritine @ 2008 03 30, 01:21)
O kas nors buvot dabar pas dermatologa? Nes as tai ir seniai buvusi... Idomu ka sako dabar, kokie atsiliepimai apie ta vitix g.gif  Man pradeda kilt mintis pabandyt ten apsilankyt, gal kokia lempa pasvitintu ar ka, nes uzkniso jau tos demes mane  verysad.gif
*

Sveikutes,
as cia siaip prma karta. skaiciau visus jusu forumus ir pagalvojau parasyti. As irgi turiu sita beda jau pora metu... sad.gif is pradziu neemiau i galva ir svis nezinojau kas tai. bet po to pradejo demes plestis tai tada apsilankiau pas dermatologa ir pasake kad sergu vitiligo. lietuvoje daktarai tik patrauke peciais ir pasake kad ji nepagydoma liga reikia saugotis saules ir t.t. Tai tada labai nusivyliau ir nieko nebe dariau, bet tada suzinojau ape Vitix kremuka pabandziau ji bet joko skirtumo nepastebejau. Gyvenu Londone tad apsilankiau privacioje klinikoje"The London Dermatology Centre" tada daktas dave daug daugiau vilciu pasake kad nuo veido pasalinti baltme imanoma 99%. Tai israse kremuka toki man Protopic 0.1% Oitment liepe tepti ryte ir vakare visas pazestas vietas storu sluoksniu ir Dovonex Oitment tepti visas pazeistas vietas viena karta per diena kuo storesniu sluoksniu. ir naudoti du menesius. jua tepuosi juo menesi ir matau labai gerus pokycius. demes mazeja ir blanksta. Zodziu pokyciai super esu labai patenkinta pasiekimais. vaistukai ne pigus bet verti tos kainos. tai vat jeigu kas nors turesit dar klausimeliu ape vaistukus ar klinik klauskit butinai atsakysiu smile.gif sekmes gydant demeles visiems! smile.gif
laisla
QUOTE(Egliukas_uk @ 2008 04 02, 15:47)
Sveikutes,
as cia siaip prma karta. skaiciau visus jusu forumus ir pagalvojau parasyti. As irgi turiu sita beda jau pora metu...  sad.gif is pradziu neemiau i galva ir svis nezinojau kas tai. bet po to pradejo demes plestis tai tada apsilankiau pas dermatologa ir pasake kad sergu vitiligo. lietuvoje daktarai tik patrauke peciais ir pasake kad ji nepagydoma liga reikia saugotis saules ir t.t. Tai tada labai nusivyliau ir nieko nebe dariau, bet tada suzinojau ape Vitix kremuka pabandziau ji bet joko skirtumo nepastebejau. Gyvenu Londone tad apsilankiau privacioje klinikoje"The London Dermatology Centre" tada daktas dave daug daugiau vilciu pasake kad nuo veido pasalinti baltme imanoma 99%. Tai israse kremuka toki man Protopic 0.1% Oitment liepe tepti ryte ir vakare visas pazestas vietas storu sluoksniu ir Dovonex Oitment tepti visas pazeistas vietas viena karta per diena kuo storesniu sluoksniu. ir naudoti du menesius. jua tepuosi juo menesi ir matau labai gerus pokycius. demes mazeja ir blanksta. Zodziu pokyciai super esu labai patenkinta pasiekimais. vaistukai ne pigus bet verti tos kainos. tai vat jeigu kas nors turesit dar klausimeliu ape vaistukus ar klinik klauskit butinai atsakysiu smile.gif sekmes gydant demeles visiems!  smile.gif
*

Sveika, o ar nesakė daktaras ar jas išsigydysi visam, ar reiks visą laiką tepti vaistais? Ar nereikia saulės naudojant tą vaistą? Kiek pas tave tų dėmelių? Ir kiek kainuoja tas vaistas? 4u.gif
beata_abc
QUOTE(Egliukas_uk @ 2008 04 02, 16:47)
Sveikutes,
as cia siaip prma karta. skaiciau visus jusu forumus ir pagalvojau parasyti. As irgi turiu sita beda jau pora metu...  sad.gif is pradziu neemiau i galva ir svis nezinojau kas tai. bet po to pradejo demes plestis tai tada apsilankiau pas dermatologa ir pasake kad sergu vitiligo. lietuvoje daktarai tik patrauke peciais ir pasake kad ji nepagydoma liga reikia saugotis saules ir t.t. Tai tada labai nusivyliau ir nieko nebe dariau, bet tada suzinojau ape Vitix kremuka pabandziau ji bet joko skirtumo nepastebejau. Gyvenu Londone tad apsilankiau privacioje klinikoje"The London Dermatology Centre" tada daktas dave daug daugiau vilciu pasake kad nuo veido pasalinti baltme imanoma 99%. Tai israse kremuka toki man Protopic 0.1% Oitment liepe tepti ryte ir vakare visas pazestas vietas storu sluoksniu ir Dovonex Oitment tepti visas pazeistas vietas viena karta per diena kuo storesniu sluoksniu. ir naudoti du menesius. jua tepuosi juo menesi ir matau labai gerus pokycius. demes mazeja ir blanksta. Zodziu pokyciai super esu labai patenkinta pasiekimais. vaistukai ne pigus bet verti tos kainos. tai vat jeigu kas nors turesit dar klausimeliu ape vaistukus ar klinik klauskit butinai atsakysiu smile.gif sekmes gydant demeles visiems!  smile.gif
*

Kaip nuostabu girdeti, kad atsirado viltis. Ar imanoma i lietuva atsisiuti si vaista per interneta?
Kokia jo sudetis? O jei uztepi storu sluoksiu tai greit susigeria, nes juk apsirengus rubais gali viska nuvalyti.

radau ir lietuvoje si tepala:
http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...chword=protopic
beata_abc
Dar apie si vaista (bet jis egzemai g.gif )

http://www.fda.gov/CDER/Drug/infopage/prot...MG_20060119.pdf
Egliukas_uk
QUOTE(beata_abc @ 2008 04 02, 16:36)
Kaip nuostabu girdeti, kad atsirado viltis. Ar imanoma i lietuva atsisiuti si vaista per interneta?
Kokia jo sudetis? O jei uztepi storu sluoksiu tai greit susigeria, nes juk apsirengus rubais gali viska nuvalyti.

radau ir lietuvoje si tepala:
http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...chword=protopic
*

Manau sita vaista tikrai galima atsisiust per interneta. Vaistai nelabai greitai susigeria galima sakyti jie net labai riebus. bet stengiuosi pasitepus palikti tas vietas atviras kad vaistai isigertu geriau. As uz vaistukus sumokejau £90 Dovonex 120g ir Protopic 0.1% 60g
Papildyta:
QUOTE(laisla @ 2008 04 02, 16:12)
Sveika, o ar nesakė daktaras ar jas išsigydysi visam, ar reiks visą laiką tepti vaistais? Ar nereikia saulės naudojant tą vaistą? Kiek pas tave tų dėmelių? Ir kiek kainuoja tas vaistas? 4u.gif
*

Taip daktaras grieztai liepe saugotis saules. Jokiu soliariumu ir t.t. ten kaskas rase kad reikia tepti Vitix ir eiti i soliariuma jokiu budu NE... Beje siulyciau issitirti del striumos ir kokiu kitoku ginekologiniu lygu nes labai daznai sitos demes atsiranda del toku priezasciu. Uz vaistukus mokejau £90 Dovonex 120g ir Protopit 60g. Daktaras sake tikrai sustabdisim sita liga r ji daugiau nesiples o ar isgydisim ne garantavo, bet jei stas tepaliukas visiskai neisgydas yra stipresniu priemoniu. O jau krastutiniu atveju daro operacijas. Persodina odos lasteles nuo klubu pazeistas vietas ir data demes 99.9£ dings
Papildyta:
QUOTE(beata_abc @ 2008 04 02, 17:10)

Taip siuo vaistu gydo ir sukios formos egzemas bet pagrinde gydo Vitiligo. Beje pasitepus siuo vaistu demes pradeda kaisti ir persteti. beje nepatartina vartoti alkoholi kol vartojat s vaista.
Egliukas_uk
QUOTE(Egliukas_uk @ 2008 04 02, 19:23)
Manau sita vaista tikrai galima atsisiust per interneta. Vaistai nelabai greitai susigeria galima sakyti jie net labai riebus. bet stengiuosi pasitepus palikti tas vietas atviras kad vaistai isigertu geriau. As uz vaistukus sumokejau £90 Dovonex 120g ir Protopic 0.1% 60g
Papildyta:

Taip daktaras grieztai liepe saugotis saules. Jokiu soliariumu ir t.t. ten kaskas rase kad reikia tepti Vitix ir eiti i soliariuma jokiu budu NE...  Beje siulyciau issitirti del striumos ir kokiu kitoku ginekologiniu lygu nes labai daznai sitos demes atsiranda del toku priezasciu. Uz vaistukus mokejau £90 Dovonex 120g ir Protopit 60g. Daktaras sake tikrai sustabdisim sita liga r ji daugiau nesiples  o ar isgydisim ne garantavo, bet jei stas tepaliukas visiskai neisgydas yra stipresniu priemoniu. O jau krastutiniu atveju daro operacijas. Persodina odos lasteles nuo klubu  pazeistas vietas ir data demes 99.9£ dings
Papildyta:

Taip siuo vaistu gydo ir sukios formos egzemas bet pagrinde gydo Vitiligo. Beje pasitepus siuo vaistu demes pradeda kaisti ir persteti. beje nepatartina vartoti alkoholi kol vartojat s vaista. Beje dar daktaras sake, kad si liga nera paveldima ji tiesiog atsiranda del visokiu organizmo sutrikimu ir problemos saknu reikia ieskoti viduje organizmo. Kaip minejau issitirti striuma, diabeta, ginekologines ligas ir siaip pasidaryti kraujo tyrimus ar viskas normalu. Patartina gerti vitaminus kur daug gelezies fosforo ir siaip daug visokiu vitaminu, man patare daktaras gerti Vitix tabletes ten yra visu butinu vitaminu turint sia beda.
*

laisla
O kiek procentų kūno pas tave nusėta tomis dėmėmis? Ir kur atsirado pirmiausiai? Tikiuosi parašysi ir toliau kaip gydymas tęsiasi, gal atsiras ir kitiems viltis atsikratyti tų dėmių 4u.gif
Egliukas_uk
QUOTE(laisla @ 2008 04 02, 20:14)
O kiek procentų kūno pas tave nusėta tomis dėmėmis? Ir kur atsirado pirmiausiai? Tikiuosi parašysi ir toliau kaip gydymas tęsiasi, gal atsiras ir kitiems viltis atsikratyti tų dėmių  4u.gif
*

Kiek procentu tikslei nezinau, bet turiu nemaza deme ant blauzdos ir mazu demeliu aplink ja, po akimi, ant rankos plastakos ir nemaza deme intymioje vietoje. Labai tikiuosi liga issgyditi ir tikiu kad galima ja isgydti jeigu idesi tam daug pastangu, bet tuo paciu tam reikia nemazai finansu. Lietuvoje nelabai gyditojai yra susidure su sia liga, o va cia Londone gyditoju daug , bet labai brangu. pvz. as uz viena apsilankyma pas daktara sumokejau £180 svaru tai gana apvali sumele.
beata_abc
[quote=Egliukas_uk,2008 04 02, 20:23]
Papildyta:

O reikia butinai ir Dovonex naudoti ar uztenka Protopic? Nes lietuvoje nerandu kad prekiautu Dovonex tepalu.

Taip daktaras grieztai liepe saugotis saules. Jokiu soliariumu ir t.t. ten kaskas rase kad reikia tepti Vitix ir eiti i soliariuma jokiu budu NE... Beje siulyciau issitirti del striumos ir kokiu kitoku ginekologiniu lygu nes labai daznai sitos demes atsiranda del toku priezasciu. Uz vaistukus mokejau £90 Dovonex 120g ir Protopit 60g. Daktaras sake tikrai sustabdisim sita liga r ji daugiau nesiples o ar isgydisim ne garantavo, bet jei stas tepaliukas visiskai neisgydas yra stipresniu priemoniu. O jau krastutiniu atveju daro operacijas. Persodina odos lasteles nuo klubu pazeistas vietas ir data demes 99.9£ dings
Papildyta:

O saules vengti kai vartoji tepaliukus, ar ir po to kai issigydydi?
Vaima
QUOTE(beata_abc @ 2008 04 03, 09:44)

Taip daktaras grieztai liepe saugotis saules. Jokiu soliariumu ir t.t. ten kaskas rase kad reikia tepti Vitix ir eiti i soliariuma jokiu budu NE... 

g.gif kaži kaip jie tai įsivaizduoja, suprantu, kad į pliaižą degintis gali neiti, bet gi kieme, sode, gatvėje gauni oj oj oj kiek saulutės, tai ką maišą ant galvos pagal juos turi užsimoves vaikščiot doh.gif . Man kažko atrodo , kad nelabai žino kaip padėt ir kalba taip jeigu kas jie apsidraudė nesisaugote griežtai lotuliukas.gif
Kažko nebetikiu aš tų dėmių atsikratymu, nes žmonės ne su tokiom finansinėm galimybėm vaikšto margi doh.gif

Egliukas_uk
[quote=beata_abc,2008 04 03, 09:44]
[quote=Egliukas_uk,2008 04 02, 20:23]
Papildyta:

O reikia butinai ir Dovonex naudoti ar uztenka Protopic? Nes lietuvoje nerandu kad prekiautu Dovonex tepalu.

Papildyta:

O saules vengti kai vartoji tepaliukus, ar ir po to kai issigydydi?
*

[/quote]
Saulutes vengti tol kol vyksta gydimas. O Dovonex tepaliukas reikia naudoti irgi tik negalima jo tepti ant veido, veiduka tepti su protopic reikia.

Papildyta:
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 03, 11:24)
g.gif kaži kaip jie tai įsivaizduoja,  suprantu, kad į pliaižą degintis gali neiti, bet gi kieme, sode, gatvėje gauni oj oj oj kiek saulutės, tai ką maišą ant galvos pagal juos turi užsimoves vaikščiot  doh.gif . Man kažko atrodo , kad nelabai žino kaip padėt ir kalba taip jeigu kas  jie apsidraudė nesisaugote griežtai  lotuliukas.gif
Kažko nebetikiu aš tų dėmių atsikratymu, nes žmonės ne su tokiom finansinėm galimybėm vaikšto margi  doh.gif
*

Tai niekas neliepia vaikscioti su maisu ant galvos, bet tik reikia pasisaugoti, kad kuo maziau jos gautumet. O as manau, kad tas demes tikrai galima isnaikinti, nes pati maciau rezultatus po gydimo. O kaip minejau jeigu nepavyksta isgyditi vaistais daro operacijas. Svarbiausia neprarasti vilties, gydimas ilgas ir letas, bet duoda geru rezultatu. As tikrai nesigailiu, kad pradejau sita gydima tikrai matau pokycius ir jais dziaugiuosi biggrin.gif
beata_abc
QUOTE(Egliukas_uk @ 2008 04 03, 12:34)
Saulutes vengti tol kol vyksta gydimas. O Dovonex tepaliukas reikia naudoti irgi tik negalima jo tepti ant veido, veiduka tepti su protopic reikia.

Papildyta:

Tai niekas neliepia vaikscioti su maisu ant galvos, bet tik reikia pasisaugoti, kad kuo maziau jos gautumet. O as manau, kad tas demes tikrai galima isnaikinti, nes pati maciau rezultatus po gydimo. O kaip minejau jeigu nepavyksta isgyditi vaistais daro operacijas. Svarbiausia neprarasti vilties, gydimas ilgas ir letas, bet duoda geru rezultatu. As tikrai nesigailiu, kad pradejau sita gydima tikrai matau pokycius ir jais dziaugiuosi  biggrin.gif
*

O gal zinai internetini psl is kurio galima atsisiusti Dovonex?

O dar klausimukas. Jei tepi Protopic ryte ir vakare, tai kada vakare dar tepi Dovonex?
Egliukas_uk
QUOTE(beata_abc @ 2008 04 03, 15:56)
O gal zinai internetini psl is kurio galima atsisiusti Dovonex?

O dar klausimukas. Jei tepi Protopic ryte ir vakare, tai kada vakare dar tepi Dovonex?
*

Dovonex tepu diena po pietu kaip patogiau. Zodziu viduri dienos. http://www.discount-drugstore-online.com/dovonex.html va cia galima uzsisakyti kremuka. Beje seip sita krema parduoda tik su receptu, nezinau kaip ten lietuvoj. Pabandyk nueiti i kokia nors didesne vaistine ir paklausk apie situos vaistukus, o jeigu jie ju neturetu manau tikrai uzsakytu. wink.gif
beata_abc
QUOTE(Egliukas_uk @ 2008 04 03, 17:12)
Dovonex tepu diena po pietu kaip patogiau. Zodziu viduri dienos. http://www.discount-drugstore-online.com/dovonex.html  va cia galima uzsisakyti kremuka. Beje seip sita krema parduoda tik su receptu, nezinau kaip ten lietuvoj. Pabandyk nueiti i kokia nors didesne vaistine ir paklausk apie situos vaistukus, o jeigu jie ju neturetu manau tikrai uzsakytu. wink.gif
*

Aciu, bandysiu i Eurovaistine uzeiti.
Vaima
QUOTE(Egliukas_uk @ 2008 04 03, 11:34)

Papildyta:

Tai niekas neliepia vaikscioti su maisu ant galvos, bet tik reikia pasisaugoti, kad kuo maziau jos gautumet. O as manau, kad tas demes tikrai galima isnaikinti, nes pati maciau rezultatus po gydimo. O kaip minejau jeigu nepavyksta isgyditi vaistais daro operacijas. Svarbiausia neprarasti vilties, gydimas ilgas ir letas, bet duoda geru rezultatu. As tikrai nesigailiu, kad pradejau sita gydima tikrai matau pokycius ir jais dziaugiuosi  biggrin.gif
*

g.gif pabandyti aišku mintis kyla, bet kas link operacijos tai schmoll.gif neįsivaizduojų ką galėtų aplink akis, ant smakro ar plaštakų padaryti ? Nekalbant kad pažastys , bikinio zonos margos verysad.gif doh.gif

Jeigu kas Lt ką sužinosit apie tą tepaliuką raštelkit ax.gif

O gal kuri paskutiniu metu buvot pas normalų dermatologą, nes iki šiol su kuriais bendravau pasiūlė susitaikyt doh.gif
Lapkritine
Na, as tai kazkaip netikiu, kad vaistai skirti gydyti egzemai, pades isgydyti ir baltme... Ir dar taip greitai g.gif
Lapkritine
Be to, anotacijos raso- Sergant atopiniu dermatitu, dėl padidėjusios odos
imuninės reakcijos prasideda odos uždegimas (odą niežti, ji parausta,
sausėja). Protopic atitaiso nenormaliai pakitusį imuninį atsaką, slopina
odos uždegimą ir niežulį.
Taigi mums net ne tokie pozymiai... Uztat ir reikia ji tepti storai, kad jis kuo geriau riebalintu oda, bet prie ko cia mums.... g.gif
WeGa
QUOTE(Lapkritine @ 2008 04 03, 22:04)
Na, as tai kazkaip netikiu, kad vaistai skirti gydyti egzemai, pades isgydyti ir baltme... Ir dar taip greitai g.gif
*

suzibo viltis ir uzgeso verysad.gif as ir manau, kad jei butu nuo vitiligo tai taip ir rasytu, jog egzemai ir vitiligui, o dabar nieko neuzsiminta blink.gif
beata_abc
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 03, 23:15)
g.gif pabandyti aišku mintis kyla, bet kas link operacijos tai  schmoll.gif neįsivaizduojų ką galėtų aplink akis, ant smakro ar plaštakų padaryti ? Nekalbant kad pažastys , bikinio zonos margos  verysad.gif  doh.gif

Jeigu kas Lt ką sužinosit apie tą tepaliuką raštelkit  ax.gif

O gal kuri paskutiniu metu buvot pas normalų dermatologą, nes iki šiol  su kuriais  bendravau pasiūlė susitaikyt  doh.gif
*

Ar yra normaliu dermatologu lietuvoje??? Savo kelyje nesutikau nei vieno, o gaila.
laisla
QUOTE(beata_abc @ 2008 04 04, 08:54)
Ar yra normaliu dermatologu lietuvoje??? Savo kelyje nesutikau nei vieno, o gaila.
*

Pas mane mieste tai išvis sėdi apie 80 metė bobutė kabinete. Mano manymu, su atsilikusiom žiniom...
Vaima
QUOTE(beata_abc @ 2008 04 04, 08:54)
*

g.gif Tai aš paklausiau gal kas žinot gerą gydytoją tos srities, nes pas mūsų gyd eiti doh.gif jai visada ir viskas mano vaikystės metais būdavo nuo kiaušinių lotuliukas.gif , o dabar nuo koncervantų doh.gif .
O kai nuėjau dėl Baltmės pradėjo nesamaones siūlyt, sako tai gal pabandykit arbatmedžio aliejum tepti doh.gif , taip kilo noras leptelėti, o gal su š................ pabandyt tept, nors splva panaši blink.gif . Todėl ir nebekyla rankos ieškoti gydymo, nes pas tris buvau ir nė vienas nieko nepasiūlė, o vitix pasiūlė ginekologė pabandyti ax.gif Tai dabar vėl teplioju, žaidžiu, kad pačiai būtų ramiau tipo kažką darau. smile.gif
tsima
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 04, 10:05)
g.gif Tai aš paklausiau gal kas žinot gerą gydytoją tos srities, nes pas mūsų gyd eiti  doh.gif  jai visada ir viskas mano vaikystės metais būdavo nuo kiaušinių  lotuliukas.gif , o dabar nuo koncervantų  doh.gif .
O kai nuėjau dėl Baltmės pradėjo nesamaones siūlyt, sako tai gal pabandykit arbatmedžio aliejum tepti  doh.gif , taip kilo noras leptelėti, o gal su š................ pabandyt tept, nors splva panaši  blink.gif . Todėl ir nebekyla rankos ieškoti gydymo, nes pas tris buvau ir nė vienas nieko nepasiūlė, o vitix pasiūlė ginekologė pabandyti  ax.gif Tai dabar vėl teplioju, žaidžiu, kad pačiai būtų ramiau tipo kažką darau. smile.gif
*

Nu jo.... atgijo mūsų temelė, bet viltis ar atgijo tai nežinau.... Džiugu girdėt, kad padeda tie vaistukai. Be abejo lauksim tolimesnių rezultatų, gal dar kuri išbandys tuos tepalus, pas ką mažiau dėmelių-gal ir verta pabandyt. doh.gif doh.gif
O dėl daktarų gerų, tai aš jau forume irgi klausiau, gal kas žinot Kaune gerą dermatologą, noriu dėl Baltmės profesionalo tikro konsultacijos, nes atrodo mazgis paveldejo ta problemą.Pati bandysiu Vitixu jį tepliot, kol kas matau vieną mažą dėmiukę ant kaklo, apie save tyliu- visur vien žemėlapiai.
Bet merginos- metu sau išsšūkį-važiuoju balandžio vidury į Turkiją, nežinau, kiek aš ten išsirengsiu, bet vis tiek važiuoju. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.