Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

As patepdavau Vitix, bet nieko jis man nepadejo. Tai dabar kaip ir visa kuna apsauginiu kremuku pasitepu, kad nenusvilciau saulej.
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 07 10, 12:34)
Sveikos margutes. Vakar atsistiktinai ziurejau viena uzsienietiska laida apie sveikata ir ten butent kalbejo apie vitiligo. Daktare, kuri kalbejo butent specializuojasi sios ligos gydyme. Ji kalbejo apie priezastis, del ko susiregama ir kaip gydoma. Naujausiomis ziniomis - vitiligo susisergama ne del imuniteto, bet del laisvuju radikalu per didelio kiekio organizme. Butent tokia teorija taikydami savo institute jie yra isgyde daug zmoniu (rode nuotraukas). Be to ji sake, kad saule (arba soliariumai ziema) yra butini gydant vitiligo, bet reikia degintis su protu.  Ir beje, buvo labai optimistiskai nusiteikusi, kad sia liga isgydyti galima:)



ziurekit radau internete, kad daro tyrimus, kiek uztersta oda laisvaisiais radikalais
http://www.antioksid...lt/lt/laisvieji

http://www.antioksid...i.lt/lt/scanner

Ar bandet kas nors? Kazi ar cia vel koks akiu dumimas ir pinigu plesimas?
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif sergu zvyneline ir kai issigydau ja nuo pilvo lieka balti plemukai ir manau kad tai baltme unsure.gif kiek teko skaityt kad ji atsiranda ir nuo zvynelines.. g.gif skaiciau kad cia vienos jas bando uzmaskuot ,nes istikruju tikrai nesmagu kai prie ezero vaziuoji su draugais ir tie plemukai yra nesinori kazkaip sakyt kad tai zvyneline sad.gif tj kuo jus jas uzslepiate? blush2.gif
Atsakyti
sveiki visi . kai ka radau -->
Iš PASTARNOKO vaisių gaminamas gydomasis preparatas — beroksanas. Jis yra dviejų furokumarinų — ksantoksino ir bergapteno — mišinys. Beroksanu gydomos odos ligos: baltmė ir lizdinis plikimas. Preparato gydomasis veikimas priklauso nuo to, kad furokumarinai sensibilizuoja odą saulės spindulių poveikiui (padidina jos jautrumą šviesai) ir stimuliuoja pigmento melanino susidarymą. Sergant baltme, geriamos beroksalotabletės ir nepigmentuotos odos vietos tepamos preparato tirpalu pažeistos odos vietos švitinamos ultravioletiniais spinduliais (pagal specialią metodiką). Vasarą vietoj gyvsidabrio kvarco lemposšvitinama saulės spinduliais. Beroksanu gydoma ilgai — keliskursus.
man netgi mociute sake kad tai pirmas vaistas gydant baltmei . biggrin.gif

http://www.gaspadine...astarnokas.html
smile.gif
Atsakyti
Pries 2 metus, mamai ant veido atsirado baltme. Medikai nerado priezasties, patare nieko nedaryti ir stebeti. Jei butu atsirade daugiau, bandytu gydyti (neisivaizduoju kaip, nes neaisku nuo ko jos atsirado). Po 1.5 metu deme dingo, taciau to vietoj oda pasidare siek tiek rudesne, isvagota smulkiomis raukslelemis.
Atsakyti
QUOTE(kristina15 @ 2008 07 21, 13:35)
sveiki visi . kai ka radau -->
Iš PASTARNOKO vaisių gaminamas gydomasis preparatas — beroksanas. Jis yra dviejų furokumarinų — ksantoksino ir bergapteno — mišinys. Beroksanu gydomos odos ligos: baltmė ir lizdinis plikimas. Preparato gydomasis veikimas priklauso nuo to, kad furokumarinai sensibilizuoja odą saulės spindulių poveikiui (padidina jos jautrumą šviesai) ir stimuliuoja pigmento melanino susidarymą. Sergant baltme, geriamos beroksalotabletės ir nepigmentuotos odos vietos tepamos preparato tirpalu pažeistos odos vietos švitinamos ultravioletiniais spinduliais (pagal specialią metodiką). Vasarą vietoj gyvsidabrio kvarco lemposšvitinama saulės spinduliais. Beroksanu gydoma ilgai — keliskursus.
man netgi mociute sake kad tai pirmas vaistas gydant baltmei .    biggrin.gif 

http://www.gaspadine...astarnokas.html
    smile.gif


Tik neaisku kaip ta beroksana isgaut ir ka su tuo pastarnoku daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2008 07 25, 23:01)
Tik neaisku kaip ta beroksana isgaut ir ka su tuo pastarnoku daryt smile.gif


Tai va. Ir įtariu, kad nėra paprasta jį išgauti. Nes kitu atveju, visi pasveikę vaikščiotumėme. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2008 07 26, 00:01)
Tik neaisku kaip ta beroksana isgaut ir ka su tuo pastarnoku daryt smile.gif
tai tas beroksanas yra vaistinese ji reikia tepti ant demiu ,yra ir pastarnoko tableciu kurias kaip suprantat reikia gerti smile.gif ( o paprasta pastarnoka ta darzove taip pat galima kazkaip paciam apdorot , ir naudot turbut .)
tik buvau vienoje vasitineje ten nebuvo , tad reikia test paieskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina15: 28 liepos 2008 - 11:06
QUOTE(kristina15 @ 2008 07 28, 13:04)
tai tas beroksanas yra vaistinese ji reikia tepti ant demiu ,yra ir pastarnoko tableciu  kurias kaip suprantat reikia gerti    smile.gif  ( o paprasta pastarnoka ta darzove taip pat galima kazkaip paciam apdorot , ir naudot turbut .)
tik buvau vienoje vasitineje ten nebuvo , tad reikia test paieskas  biggrin.gif


o kas yra bande tepti beroksana ant demiu, nar veikia?
Atsakyti
Sveikutes, mergytes,
as sia liga sergu jau 17 metu (man 24), net nereikia turbut pasakot kaip jauciuosi, pacios viska gerai suprantat, gera kad esu ne viena, o bendrom jegom viska iveikti daug lengviau console.gif
Demiu pas mane buvo laaabai daug (aciu dievui liko maziau ir procesas tesiasi), ant veido, ant kaklo, ant krutu, ant hm... slaptos vieteles, alkuniu, riesu, pirstuku, nugaros, keliu, klubu ir ciurnu. Kur tik neapsilankiau, ko tik neprigeriau ir neprivalgiau, visokiais atsiprasant s... nepritepliojau, kol pries 4 metus neatsiduriau odos ir veneros ligu klinikoj, ten puse metu gydziausi UVB spinduliukais, tepiausi Elidel kremuku (po deginimosi ir vakare) bei geriau B grupes vitaminus bei foline rugsti. Ant veido isnyko visiskai jau po 2 menesiu (aisku scyriai ir sazininkai kiekviena diena po durim sedejau. Bet ko nepadarysi kai labai nori). Po puses metu (atejus vasarai) padariau pertrauka,o rudeni kaip didele vel kulniavau degintis. Ir taip dar puse metu, kol negavau atseit maksimaliai leistinos dozes spinduliuku (kaip veliau issiaiskinau privacioj klinikoj, kad iki maksimalios dar toli grazu). Gydyma nutrauke, zliumbiau krokodilo asarom, nes buvau uzsibrezus tiksla iki galo verysad.gif
Nenuleidau ranku ir susiradau privacia klinika (GK). Ten pasikonsultavus su gydytoja (beja, labai malonia, rupestinga, besirupinancia savo pacientais) tesiau deginimasi UVB tipo spinduliukais. Bent jau cia Lietuvoj, manau, tai vienintelis budas (ne pigus tikrai) kazkaip kovot su sia bjaurastim.

Beja, ar nebuvote visos (ar bent kelios) kada susitikusios? Labai noreciau daugiau pazint tokiu zmoniu, pasidalint patyrimais, isgyvenimais, gal but kartu ir drasiai prie ezero nulekt, ar trumpa sijona uzsidet? Ka manot, mergytes? m? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eeedita @ 2008 07 30, 09:45)
Sveikutes, mergytes,
as sia liga sergu jau 17 metu (man 24), net nereikia turbut pasakot kaip jauciuosi, pacios viska gerai suprantat, gera kad esu ne viena, o bendrom jegom viska iveikti daug lengviau  console.gif 
Demiu pas mane buvo laaabai daug (aciu dievui liko maziau ir procesas tesiasi), ant veido, ant kaklo, ant krutu, ant hm... slaptos vieteles, alkuniu, riesu, pirstuku, nugaros, keliu, klubu ir ciurnu. Kur tik neapsilankiau, ko tik neprigeriau ir neprivalgiau, visokiais atsiprasant s... nepritepliojau, kol pries 4 metus neatsiduriau odos ir veneros ligu klinikoj, ten puse metu gydziausi UVB spinduliukais, tepiausi Elidel kremuku (po deginimosi ir vakare) bei geriau B grupes vitaminus bei foline rugsti. Ant veido isnyko visiskai jau po 2 menesiu (aisku scyriai ir sazininkai kiekviena diena po durim sedejau. Bet ko nepadarysi kai labai nori). Po puses metu (atejus vasarai) padariau pertrauka,o rudeni kaip didele vel kulniavau degintis. Ir taip dar puse metu, kol negavau atseit maksimaliai leistinos dozes spinduliuku (kaip veliau issiaiskinau privacioj klinikoj, kad iki maksimalios dar toli grazu). Gydyma nutrauke, zliumbiau krokodilo asarom, nes buvau uzsibrezus tiksla iki galo  verysad.gif
Nenuleidau ranku ir susiradau privacia klinika (GK). Ten pasikonsultavus su gydytoja (beja, labai malonia, rupestinga, besirupinancia savo pacientais) tesiau deginimasi UVB tipo spinduliukais. Bent jau cia Lietuvoj, manau, tai vienintelis budas (ne pigus tikrai) kazkaip kovot su sia bjaurastim.

Beja, ar nebuvote visos (ar bent kelios) kada susitikusios? Labai noreciau daugiau pazint tokiu zmoniu, pasidalint patyrimais, isgyvenimais, gal but kartu ir drasiai prie ezero nulekt, ar trumpa sijona uzsidet? Ka manot, mergytes?  m?  4u.gif


Sveika 4u.gif

Labai džiaugiuosi, kad tau pavyko bent kažkiek tų bjaurių dėmių atsikratyti. Aš pati, tiesa sakant, nieko joms nedarau blush2.gif Pas mane jų nėra daug lyginant su kitom merginom, bet vistiek labai nemalonu, nes nepasisaugojau ir leidau rankom įdegti truputį, tai visos plaštakos margos ir labai atsikreipia dėmėsys į jas.
Prašau, papasakok plačiau kiek tau jų pavyko panaikinti ir bent apytikslią kainą viso to gėrio.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 07 30, 11:51)
Sveika  4u.gif

Labai džiaugiuosi, kad tau pavyko bent kažkiek tų bjaurių dėmių atsikratyti. Aš pati, tiesa sakant, nieko joms nedarau  blush2.gif  Pas mane jų nėra daug lyginant su kitom merginom, bet vistiek labai nemalonu, nes nepasisaugojau ir leidau rankom įdegti truputį, tai visos plaštakos margos ir labai atsikreipia dėmėsys į jas.
Prašau, papasakok plačiau kiek tau jų pavyko panaikinti ir bent apytikslią kainą viso to gėrio.


Kiek visi vitaminai ir tepaliukai daug maz aisku kiek kainuoja, o viena UVB procedura 30 Lt., kadangi tris kartus per savaite eidavau - 90 Lt. unsure.gif ir taip 7 menesius kazkur.
Beja, kazkuri mergaite klause apie kosmetines priemones, man dermatologe parekomendavo bei dave pameginti toki dalyka http://www.esteelaud...UCT_ID=PROD1673 tai ilgai issilaikanti ir vandeniui atspari pudryte, tik tiek kad Lietuvoj jos nera, reik siustis (kiek zinau super mamose yra mergaiciu tarpininkiu galinciu siuo klausimu padeti)
Atsakyti