Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

QUOTE(laisla @ 2008 09 29, 12:18)
Nu ką, panos, nuotraukų nededat  g.gif
Aš šiandien grįžau iš odos gydytojos su labai gerom naujienom  rolleyes.gif  Turėsiu po kelių mėnesių galimybę švitinti savo dėmeles su PUVA. Pabandysiu, gal tikrai padės. Kažkaip suteikė vilties man  rolleyes.gif  Gal bent nebeplis jos. Būčiau labai laiminga. smile.gif


Labai jau nekokybiška nuotrauka, gal įžiūrėsite...

user posted image

Čia jei ką rankos vidinė pusė nuo alkūnės iki plaštakos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tsima: 29 rugsėjo 2008 - 19:13
tsima, o kiek metų jau yra tau baltmė? Įtariu, kad ir man taip išplistų su laiku.
Nėra taip labai kontrastinga odos spalva. Pasidžiaukim, kad nesam tamsiaodės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 09 29, 20:48)
tsima, o kiek metų jau yra tau baltmė? Įtariu, kad ir man taip išplistų su laiku.
Nėra taip labai kontrastinga odos spalva. Pasidžiaukim, kad nesam tamsiaodės  4u.gif

Jau kokį 20 metų, bet man po abiejų gimdymų ir per nėštumą labai išplito ta bjaurybė. Kažkada džiaugiausi pakankamai ruda oda, įdegdavau gražiai rudai, o dabar saulės vengiu, apie soliariumus net negalvoju, nes būčiau visiškai plėmuota. doh.gif doh.gif doh.gif
Džiaugsmo mažai, bet jau susitaikiau, bet va dėl mažojo sūnuko neramu, nieks nieko nepastebi, bet, kai pats su ta liga nuo pradžios, tai aš jau šį tą įžiūriu. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2008 09 30, 08:50)
Jau kokį 20 metų, bet man po abiejų gimdymų ir per nėštumą labai išplito ta bjaurybė. Kažkada džiaugiausi pakankamai ruda oda, įdegdavau gražiai rudai, o dabar saulės vengiu, apie soliariumus net negalvoju, nes būčiau visiškai plėmuota. doh.gif  doh.gif  doh.gif
Džiaugsmo mažai, bet jau susitaikiau, bet va dėl mažojo sūnuko neramu, nieks nieko nepastebi, bet, kai pats su ta liga nuo pradžios, tai aš jau šį tą įžiūriu. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Nu labai gaila dėl sūnelio, bet jis vyras, jam gal ne taip skaudi ta liga bus. Man tai ta bjaurybė ryškėti pradėjo maždaug nuo 14-15 metų. Labiausiai pasimatė po intensyvaus lankymosi soliariume (buvo mada neseniai atsiradus eit į juos, tai variau negalvodama doh.gif ) Ir dabar vis plinta po truputį. verysad.gif
Papildyta:
Man dar iškilo klausimas. O kaip vyrai reaguoja į tas dėmes unsure.gif Mano tai kartais juokais pavadina mane "dėmėtuoju elniu" biggrin.gif Bet aš nepykstu, jis nerimtai ir nepiktai. Dar vasarą nelabai nori važiuoti prie ežerų, kad man neišryškėtų dar labiau. Ieško pavėsio. Bet kai papasakojau, kad bus galimybė pasišvitinti su PUVA, tai nerodė entuziazmo, sako, ai, kažin ar padės čia tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laisla: 30 rugsėjo 2008 - 11:12
QUOTE(laisla @ 2008 09 30, 11:26)
Nu labai gaila dėl sūnelio, bet jis vyras, jam gal ne taip skaudi ta liga bus. Man tai ta bjaurybė ryškėti pradėjo maždaug nuo 14-15 metų. Labiausiai pasimatė po intensyvaus lankymosi soliariume (buvo mada neseniai atsiradus eit į juos, tai variau negalvodama doh.gif ) Ir dabar vis plinta po truputį. verysad.gif
Papildyta:
Man dar iškilo klausimas. O kaip vyrai reaguoja į tas dėmes  unsure.gif  Mano tai kartais juokais pavadina mane "dėmėtuoju elniu"  biggrin.gif  Bet aš nepykstu, jis nerimtai ir nepiktai. Dar vasarą nelabai nori važiuoti prie ežerų, kad man neišryškėtų dar labiau. Ieško pavėsio. Bet kai papasakojau, kad bus galimybė pasišvitinti su PUVA, tai nerodė entuziazmo, sako, ai, kažin ar padės čia tai.

Man irgi apie tuos pačius metus pasirodė, beja rankos buvo tokios kaip tavo kurį laiką, dabar , kai išbalo visai, tai kai esu su rankovėm, niekam ir neužkliūva... doh.gif
O apie vyrus - tai čia jau nuo jų priklauso...Maniškis sako, kad jam netrukdo...Bet kompleksas, kur baseine, prie jūros išsirengti prie svetimų-išliko iki dabar.... doh.gif
Atsakyti
Man tai kažkaip iš po vasaros universitete nemalonu buvo sėdėt, nes tos plaštakos, atrodė, kad labai matos ir taip nejauku buvo. Dabar lyg ir mažiau pastebima. Na, žinoma, irgi nejaučiu didelio džiaugsmo kai trumpom rankovėm rūbai, kad alkūnės matosi. doh.gif Kolkas niekas neklausė kas man čia yra, nemalonu būtų aiškinti.
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2008 09 30, 08:50)
Jau kokį 20 metų, bet man po abiejų gimdymų ir per nėštumą labai išplito ta bjaurybė. Kažkada džiaugiausi pakankamai ruda oda, įdegdavau gražiai rudai, o dabar saulės vengiu, apie soliariumus net negalvoju, nes būčiau visiškai plėmuota. doh.gif  doh.gif  doh.gif
Džiaugsmo mažai, bet jau susitaikiau, bet va dėl mažojo sūnuko neramu, nieks nieko nepastebi, bet, kai pats su ta liga nuo pradžios, tai aš jau šį tą įžiūriu. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Sveikos merginos, uzjauciu kas turite sia beda. Na noreciau pasiklausti.Man ant pilvo po krutine yra maza balta na kokio 1cm skersmens apskritimo balsva demele, ji jau nuo paauglystes ar nuo vaikystes(tada saves neturinejau). Tai greiciausiai ir yra si baltme ar kaip ji vadinasi. Bet kad man ji neplinta. Ar gali buti tiesiog viena ji ir nesidauginti? tfu tfu tfu per kairi peti surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija22 @ 2008 09 30, 15:39)
Sveikos merginos, uzjauciu kas turite sia beda. Na noreciau pasiklausti.Man ant pilvo po krutine yra maza balta na kokio 1cm skersmens apskritimo balsva demele, ji jau nuo paauglystes ar nuo vaikystes(tada saves neturinejau). Tai greiciausiai ir yra si baltme ar kaip ji vadinasi. Bet kad man ji neplinta. Ar gali buti tiesiog viena ji ir nesidauginti? tfu tfu tfu per kairi peti  surrender.gif


Aš kai skaičiau savo med.kortelę, tai ten parašyta buvo, kad man atsirado balta dėmelė po krūtine maždaug kai buvau 1mėn. Ir jokios baltmės man nebuvo iki maždaug 14m. taigi, ta maža dėmelė ramiai buvo 14 metų.

Bet, pvz, mano vyrui ant pilvo, apačioje yra viena maža dėmelė balta, bet ji nei plinta, nei ką.
Atsakyti
QUOTE(Euforija22 @ 2008 09 30, 14:39)
Sveikos merginos, uzjauciu kas turite sia beda. Na noreciau pasiklausti.Man ant pilvo po krutine yra maza balta na kokio 1cm skersmens apskritimo balsva demele, ji jau nuo paauglystes ar nuo vaikystes(tada saves neturinejau). Tai greiciausiai ir yra si baltme ar kaip ji vadinasi. Bet kad man ji neplinta. Ar gali buti tiesiog viena ji ir nesidauginti? tfu tfu tfu per kairi peti  surrender.gif

Baltmė gali atsirasti , ar progresuoti dėl didelio streso. Tai viena iš priežasčių plėstis baltmei.
Atsakyti
Mano vyriskiui mano liga nebaisi, tiesiog nekreipia demesio. Kartais juoko delei "panda" pavadina.
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 10 02, 10:48)
Mano vyriskiui mano liga nebaisi, tiesiog nekreipia demesio. Kartais juoko delei "panda" pavadina.


biggrin.gif Gerai, kad su humoru žiūri, būtų blogiau jei apsimestų, kad nieko nėra.
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2008 09 30, 18:05)
Baltmė gali atsirasti , ar progresuoti dėl didelio streso. Tai viena iš priežasčių plėstis baltmei.

itariu kad man butent nuo didelio streso ir prasidejo ta liga kai buvau mazdaug 16 tuo metu labai skaudziai isgyvenau problemas seimoje o dar visokios paauglystes problemos nelaiminga meile ir pan verysad.gif dabar viskas gana neblogai,stengiuosi maziau stresuoti ir po truputi gydausi,o mb sako "as tave mylesiu visa kartu su tavo demelem" nuolat kartoja kad as jam labai grazi nors man tas nejaukumo jausmas kai parodau save visa vis tiek lieka doh.gif nepaisant to ka sako musu mylimieji ta liga atima dalele pasitikejimo savimi(kam daugiau kam maziau) daugiau turbut jaunesnems (man 22)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari21: 08 spalio 2008 - 16:19