Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

Neseniai pradejau vartoti Vitix vitaminus. Nurijusi tablete po kokiu 10 min. skrandyje pradedu jausti toki negeruma lyg ir skausma verysad.gif Po kiek laiko praeina, matyt susivirskina, bet keista, nes vartodama kitokius vitaminus (ar vaistus) niekada nieko panasaus nejausdavau. Ar cia yra vartojanciu Vitix? Ar jums taip nebuna?
Atsakyti
QUOTE(siguze @ 2008 12 15, 22:37)
Neseniai pradejau vartoti Vitix vitaminus. Nurijusi tablete po kokiu 10 min. skrandyje pradedu jausti toki negeruma lyg ir skausma verysad.gif  Po kiek laiko praeina, matyt susivirskina, bet keista, nes vartodama kitokius vitaminus (ar vaistus) niekada nieko panasaus nejausdavau. Ar cia yra vartojanciu Vitix? Ar jums taip nebuna?



Man taip budavo. Nesvarbu ar gerdavau pavalgius ar ne, nuolatos jausdavau sunkuma skrandyje nuo VITIX tableciu.
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 12 16, 22:06)
Man taip budavo. Nesvarbu ar gerdavau pavalgius ar ne, nuolatos jausdavau sunkuma skrandyje nuo VITIX tableciu.

man tas pats nuo perfectil, vitix dar nepradejau...
Atsakyti
Mielosios, jau menesi tepliojuosi VITISKIN tepalu ir man atrodo po truputi atsiranda rudu taskiuku. Palygint su VITIX, sis tepalas yra is ties efektyvesnis (bent jau man). Gaila tik, kad apie akis negalima tepti...
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 12 22, 13:07)
Mielosios, jau menesi tepliojuosi VITISKIN tepalu ir man atrodo po truputi atsiranda rudu taskiuku. Palygint su VITIX, sis tepalas yra is ties efektyvesnis (bent jau man). Gaila tik, kad apie akis negalima tepti...


o as tepu apie akis blush2.gif ir man sviecias, kad padeda kazkiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2008 12 23, 02:09)
o as tepu apie akis blush2.gif ir man sviecias, kad padeda kazkiek  g.gif

Ar tik tepliojatės, ar ir į soliariumą einat, kad vaistukai veiktų?
Atsakyti
As tik tepliuojuos.
Atsakyti
kol kas tik tepu. jau daugiau nei menesi.
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2008 12 24, 18:36)
kol kas tik tepu. jau daugiau nei menesi.

Džiugu girdėti, kad padeda. Laukiam naujienų ir rezutatų ir vėliau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 12 22, 13:07)
Mielosios, jau menesi tepliojuosi VITISKIN tepalu ir man atrodo po truputi atsiranda rudu taskiuku. Palygint su VITIX, sis tepalas yra is ties efektyvesnis (bent jau man). Gaila tik, kad apie akis negalima tepti...

Smagu tau thumbup.gif , o man atrodo, kad neatsiranda nieko ax.gif bet as ko gero pati kalta, kartais uzmirstu pasitept blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes.su sventem jus.Linkiu kuo daugiau rudu taskeliu ir nors kiek iveikti sia beda.stiprybes ir kantrybes visoms.As nusipirkau Vitix tepala ir tabletes.Tableciu neimanoma gert nes isgerus skauda skrandi ir puse dienos pykina doh.gif verysad.gif o kremuku tepliojuosi + i soliariuma einu ir rudu taskeliu padaugejo. biggrin.gif Pas mane demeles ant abieju koju nugaros ir ant veido( tik nezymios)tai ant koju demelese taskai atsirado ir jungiasi o nugaroje nieko g.gif ir dar aptikau ant nugaros dvi naujas.tas nedziugina bet vilties neprarandu.ir toliau kovosiu smile.gif
Atsakyti
Nu jo, su tom VITIX tabletem, tai neaisku, ko ten prideta.....Nes ju normaliai gert neimanoma.
Atsakyti