Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

QUOTE(etamo21 @ 2010 01 05, 19:22)
ar esate del to tikra?be isimciu?kas tada dar gali buti jei ant kuno balti plemai,kurie nors ir sveika oda dega raudonai,islieka istisai balti?


Negaliu pasakyti ar būna išimčių, mano atvėju nusvyla tiesioginė žodžio prasme, vasarą po Berlyną kol vaikščiojom nusvilo, tai net teko pūsles gydyt doh.gif tai stiprus apsauginis kremas visada su manimi doh.gif

O kas kvailiausiai, kad iš medikų naudos tuo klausimu 0 ..... arba pasako, kad nepagydoma arba gydo neaišku ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2010 01 05, 20:55)
Negaliu pasakyti ar būna išimčių, mano atvėju nusvyla tiesioginė žodžio prasme, vasarą po Berlyną kol vaikščiojom nusvilo, tai net teko pūsles gydyt  doh.gif tai stiprus apsauginis kremas visada su manimi  doh.gif

O kas kvailiausiai, kad iš medikų naudos tuo klausimu 0 .....  arba pasako, kad nepagydoma arba gydo neaišku ką  doh.gif


tikrai nustebinai,nesu taip girdejus dar.o nesidomejai del gydymo cia minetom priemonem?gal uzsimink savo gyd. g.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 05, 22:22)
tikrai nustebinai,nesu taip girdejus dar.o nesidomejai del gydymo cia minetom priemonem?gal uzsimink savo gyd. g.gif



Iš mūsų gydytojos lotuliukas.gif doh.gif sako gal su arbatmedžio aliejum patepkit gal padės doh.gif , man norėjosi jau rėžtelst o tai gal su š.... tept spalvą pritaikius blink.gif taip kalbėjo prieš dvylika metų taip ir dabar doh.gif

Dar galvoju i Biržus pas gydytoją važiuot čia rašė merginos, bet vis svarstau dar, nes man jau daugiau kaip puse kūno išbalę išmargavę, kažko nebetikiu, kad kas pagerės doh.gif
Atsakyti
Vaima, ar bandei UVB terapiją? pas mane dėmių irgi daugiau nei 50% visos odos. Veidas buvo visiškai baltas. Nuo rugsėjo vaikštau į UVB, dukart per savaitę. Veidas atsistatęs jau kokia 80% - viskas gražiai susilieję, ruda, tik aplink lūpas, kakta kai kur balta, ant skruosto kur ne kur mažas baltas taškelis likęs...o visas kūnas labai taškuotas smile.gif dabar jau pastebėjau kad jau ir ant krūtinės po truputį tie taškai liejasi. Matau realią galimybę sumažinti baltus plotus smile.gif aišku, ne pigu, bet rezultatai matosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katckyte @ 2010 01 06, 16:22)
Vaima, ar bandei UVB terapiją? pas mane dėmių irgi daugiau nei 50% visos odos. Veidas buvo visiškai baltas. Nuo rugsėjo vaikštau į UVB, dukart per savaitę. Veidas atsistatęs jau kokia 80% - viskas gražiai susilieję, ruda, tik aplink lūpas, kakta kai kur balta, ant skruosto kur ne kur mažas baltas taškelis likęs...o visas kūnas labai taškuotas smile.gif dabar jau pastebėjau kad jau ir ant krūtinės po truputį tie taškai liejasi. Matau realią galimybę sumažinti baltus plotus smile.gif aišku, ne pigu, bet rezultatai matosi  thumbup.gif


nebandžiau, nes mūsų kaime nėr blink.gif o važinėti porą kartų į savaitę bankrotas.....
O kur jūs lankotės ir kiek kainuoja ?
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2010 01 06, 23:22)
nebandžiau, nes mūsų kaime nėr  blink.gif  o važinėti porą kartų į savaitę bankrotas.....
O kur jūs lankotės ir kiek kainuoja ?



Aš lankausi Kaune, 2-ligoninėj. Didžiuosiuose miestuose tikrai yra. Kaina vienos procedūros 17 Lt su centais. Gydymo kursas priklauso nuo ligos intensyvumo, aš vaikštau nuo rugsėjo, tai jau visa labai taškuota, o buvau balta balta... Pinigų išeina daug...bet kai pamačiau kad padeda, pasiryžau bent jau vieną gydymo kursą praeiti... 5 procedūros nemokamos. Tas pats kaip soliariumas, tik oda veikiama B tipo ultravioletiniais spinduliais smile.gif Tik pastebėjau kad sausina odą unsure.gif
Atsakyti
Klaipedoj taip pat yra smile.gif ir moketi reikia 70 lt uz 10 proceduru smile.gif
UvB terapijose lankausi nuo liepos smile.gif taip pat labaai padeda ir demytes traukiasi
Atsakyti
QUOTE(kristina15 @ 2010 01 16, 09:52)
Klaipedoj taip pat yra smile.gif  ir moketi reikia 70 lt uz 10 proceduru smile.gif 
UvB terapijose lankausi nuo liepos smile.gif taip pat labaai padeda ir demytes traukiasi



O kurioje vietoje Klaipedoj jus lankotes?Gal kontaktus duotumet?Kiek mazdaug proceduru reikia kad bent jau matytusi vaizdas?
Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2010 01 16, 13:00)
O kurioje vietoje Klaipedoj jus lankotes?Gal kontaktus duotumet?Kiek mazdaug proceduru reikia kad bent jau matytusi vaizdas?

klaipedoj prie vaiku pasaulio : taikos g. 103 , ten yra dermatologijos kabinetas .
man jau efektas buvo po dvieju savaiciu mazdaug po 10 seansu smile.gif
Atsakyti
Puva terapija aš išbandžiau jau prieš du metus. Rezultatas tikrai buvo, tačiau po metų vėl atsirado ir daugiau, todėl padariau išvadą, kad tai laikiną. Nesinori visą laiką švytintis, nes tai duoda gana greitą odos senėjimą, be to brangu. Peržiūrėjau naujausią literatūrą apie vitiligo ir radau, kad Anglijoje pradėjo kažkokius tyrimus bei 2011 žada duoti atsakymus nuo ko ta liga atsiranda bei kaip ją išgydyti. Norėtusi tikėti, kad atras. Rusų saituose radau, kad kai kam padeda jonažolės (pasitepa prieš deginantis) ir jojobos aliejai (tepasi po deginimosi). Jei kam kokia nors priemonė padėjo, prašau parašykite. Ir dar, ar kas nors buvo pas tą gydytoją iš Biržų, ar padėjo jos skirtas gydymas?
Atsakyti
hmmm bet taigi puva terapija skiriasi nuo uvb ? tongue.gif
Atsakyti
o as lankau soliariuma ir poveikis matos smile.gif tik va, kad turiu deme prie akies tai tu akinuku nesidedu, bet bijau, kad visi tie spinduliai praeina pro plona voko oda unsure.gif
Atsakyti