Įkraunama...
Įkraunama...

Uždegimai nėštumo metu

Sveikos,
gal kas turite daugiau info ar patirties del maksties uzdegimo nestumo metu? Ginekologe sake, kad tai daznas atvejis laukiantis, taciau mane vis tiek neramina. Ar gali pakenkti vaikeliui? verysad.gif Gyd. paskyre zvakuciu, ar jos nepakenks leliukui? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalna: 02 kovo 2008 - 13:12
QUOTE(Shalna @ 2008 03 02, 13:11)
Sveikos,
gal kas turite daugiau info ar patirties del maksties uzdegimo nestumo metu? Ginekologe sake, kad tai daznas atvejis laukiantis, taciau mane vis tiek neramina. Ar gali pakenkti vaikeliui?  verysad.gif Gyd. paskyre zvakuciu, ar jos nepakenks leliukui? verysad.gif

Shalna, pienkige yra dazna nestuke.gif palydove
ir as ta malonuma turejau, panaudojau zvakute ir viskas praejo. nepergyvenk zvakutes nepakenks leliui 4u.gif
Atsakyti
Tikrai uzdegimai dazni nestukems. Reikia issigydyti ir viskas bus ok. O skiriami tokie vaistai kurie leliukui nekenkia. Sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 03 02, 14:11)
Sveikos,
gal kas turite daugiau info ar patirties del maksties uzdegimo nestumo metu? Ginekologe sake, kad tai daznas atvejis laukiantis, taciau mane vis tiek neramina. Ar gali pakenkti vaikeliui?  verysad.gif Gyd. paskyre zvakuciu, ar jos nepakenks leliukui? verysad.gif


sveika,patirties turiu tiek pat kiek ir tu,naudoju zvakutes ir tikiuosi,jog jau sunaikinau ta bjaurybe,vakar sunaudojau paskutine zvakute,man jas paskyre 5-clotrimazolio.kokias tau israse?as taippat pergyvenau del to,bet zinok uzdegimas negydomas pakenktu labiau,nei vaistukai.laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pachira @ 2008 03 02, 14:23)
Shalna, pienkige yra dazna  nestuke.gif palydove
ir as ta malonuma turejau, panaudojau zvakute ir viskas praejo. nepergyvenk zvakutes nepakenks leliui  4u.gif


Na, man nesake, kad tai pienlige, o as ir nedasiprotejau paklausti, ar cia tas pats doh.gif Kazkaip galvojau, kad pienlige ir uzdegimas yra skirtingi dalykai g.gif Panaudojau zvakuciu ir as, buvo praeje, po to vel atsirado doh.gif

QUOTE(sandralija @ 2008 03 02, 15:20)
sveika,patirties turiu tiek pat kiek ir tu,naudoju zvakutes ir tikiuosi,jog jau sunaikinau ta bjaurybe,vakar sunaudojau paskutine zvakute,man jas paskyre 5-clotrimazolio.kokias tau israse?as taippat pergyvenau del to,bet zinok uzdegimas negydomas pakenktu labiau,nei vaistukai.laikykis 4u.gif


Pirma karta naudojau Macmiror zvakutes, o dabar kas savaite po viena Lomexim, bet itariu, kad savaitei vienos tikrai bus per maza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 03 02, 20:24)

Pirma karta naudojau Macmiror zvakutes, o dabar kas savaite po viena Lomexim, bet itariu, kad savaitei vienos tikrai bus per maza doh.gif


o gal pabandyk liaudiskus patarimus,profilaktiskai pasidaryti po sunaudotu zvakuciu kurso.as skaiciau,jog reikia darytis vonias su keliais lasais arbatmedzio ir ciobreliu aliejaus,vakar baigiau zvakutes ir bandysiu tai,kad tik vel nesugryztu ta pienlige. g.gif
Atsakyti
pienlige gali atsikartoti. Nieko baisaus. Svarbu kad laiku kreiptumetes ir laikytumetes gydytoju nurodymu. Siaip kiekvienu pasikartojanciu atveju zvakutes gine turetu skirti skirtingas. Pagal pienliges intensyvuma skiriami geriami vaistai ir jusu vyrui, partneriui. Sios ligos nestukems nereiketu gedytis, tai dazniausiai atsitinka nuo hormonu, kuriu daugeja jusu organizme.
sekmes biggrin.gif
Atsakyti
mane ir buvo kazkokia bjaurybe uzpuolus verysad.gif nestuke.gif ...bet gine israshe zvakuciu ir dabar viskas ciki thumbup.gif ...tikiuosi taip bus ir toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 03 03, 12:37)
o gal pabandyk liaudiskus patarimus,profilaktiskai pasidaryti po sunaudotu zvakuciu kurso.as skaiciau,jog reikia darytis vonias su keliais lasais arbatmedzio ir ciobreliu aliejaus,vakar baigiau zvakutes ir bandysiu tai,kad tik vel nesugryztu ta pienlige. g.gif


Aciu uz priminima apie liaudiskas priemones 4u.gif Prisiminiau, kad medetku arbata labai gerai nuo visokiu uzdegimu, ypac tos srities. O ir nesciosioms jos galima, tai isvis liuks thumbup.gif
Atsakyti
as irgi naudojau zvakutes ir ne kiek man jos nepadejo,tik pablogejo schmoll.gif
Atsakyti
Mane candida uzdegimas kankina nuo par nestumo pradzios. Naudoju Macmiror, tada padeda. Bet nepraeina 4-5 d ir vel tas pats. Niekur as jau nebepabegsiu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukas:) @ 2008 03 06, 23:02)
Mane candida uzdegimas kankina nuo par nestumo pradzios. Naudoju Macmiror, tada padeda. Bet nepraeina 4-5 d ir vel tas pats. Niekur as jau nebepabegsiu...  schmoll.gif


Gal cia makmiror tokio trumpalaikio poveikio? g.gif Man irgi panasiai buvo, kol naudojau padejo, po kiek laiko ir vel tas pats. Tada gyd. pasiule po Lomexin zvakute per savaite, tai lyg ir geriau smile.gif
Atsakyti