Įkraunama...
Įkraunama...

Uždegimai nėštumo metu

ne jokiu vaistu nerase,sake nu dar anksti,seip man nekomentavo padare tepineli,ar koks uzdegimas yra,kai lankiausi pas pas ta gyditoja kuri israse,ji manes paklause "tai ka tau nieko neisrase?"Sakau ne,nes sake per anksti,tai ta gyditoja pasake,kad visai ne peranksti,buvo.Dar paguode,nes be iklotu ne kojos.
Seip vistiek del vaistu reikia pasikonsultuot su gyditoju,seip nekenke zvakutes kiek zinau,nes jos i gimda nepatenka.
Atsakyti
ne jokiu vaistu nerase,sake nu dar anksti,seip man nekomentavo padare tepineli,ar koks uzdegimas yra,kai lankiausi pas pas ta gyditoja kuri israse,ji manes paklause "tai ka tau nieko neisrase?"Sakau ne,nes sake per anksti,tai ta gyditoja pasake,kad visai ne peranksti,buvo.Dar paguode,nes be iklotu ne kojos.
Seip vistiek del vaistu reikia pasikonsultuot su gyditoju,seip nekenke zvakutes kiek zinau,nes jos i gimda nepatenka.



Seip sesuo sake ir ci maciau mineta yra,del pienliges ar gybeliu,profilaktiskai tinka jogurto kapsuliu pagerti,sesei sake padejo.Visokiu priduktu higienai yra pvz FLORAGYN
Atsakyti
Man gydytoja išrašė floragyn žvakutes, jos su laktobacilom. Gal jos padės ir atstatys pusiausvyrą, nes dar daug liko iki 12 sav. doh.gif O tau kelinta savaitė buvo kai nustatė uždegimą?
Atsakyti
8 gal savaite 4u.gif nepamenu,nes as i iskaita 8 stojau o pries tai dar buvu atejus,nes kraujavo negausei,buvau tik neseniai suzinojus,kad laukiuosi.
Atsakyti
sveikos,
O man visai jos niekas ir nesiruosia gydyti tos pienliges. Matyt Airijoj moterys turi su ta liga susitaikyti. Ne karto manes net neapziurejo, nors ir pasakiau kad turiu uzdegima blink.gif Visiems DZIN
Atsakyti
Sveikos,

na nors jau ir seniai berasyta sitoj temoj, bet vistiek... istiko mane tokia beda. Per visa nestuma daznai tenka atlikti slapimo tyrimus, nes jau pora kartu inkstu uzdegimas buvo. Bet si kart ji atlikau, ir buvau katik issigydziusi uzdegima, tai rezultatai vel buvo blogi, leukocitu daug, ir kazkas tokio, kad slapimas ZALIAS. na taip rase rezultatuose, tai nelabai supratau ka tai reiskia.
viena karta, pries nestuma turejau kazkokia bakterija ar tai uzdegimuka makstyje, ir buvo tokie pozymiai , kad laabai gausios geltonos isskyros ir blogas kvapas (ziaurus diskomfortas)... taip ir lyt.santykiai nuolat skausmingi. Tai tada naudojau macmirror zvakutes. Kazi jei ir dabar jas panaudociau?nes visi simptomai tie patys. Aisku reiktu pasitarti su gine, bet geriausiu atveju dabar pas ja nuvykti pavyks tik po kaledu sad.gif tai nzn, tiek laukti manau nera gerai? kiek maciau minejot, kad macmirror kazkas naudojot nestumo metu? tai nekenkia vaikuciui turbut? nestumas jau 7 menesis smile.gif tai baisu , kad tas uzdegimas kokio prieslaikinio gimdymo nesukeltu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be2kissable @ 2010 12 14, 20:35)
Sveikos,

na nors jau ir seniai berasyta sitoj temoj, bet vistiek... istiko mane tokia beda. Per visa nestuma daznai tenka atlikti slapimo tyrimus, nes jau pora kartu inkstu uzdegimas buvo. Bet si kart ji atlikau, ir buvau katik issigydziusi uzdegima, tai rezultatai vel buvo blogi, leukocitu daug, ir kazkas tokio, kad slapimas ZALIAS. na taip rase rezultatuose, tai nelabai supratau ka tai reiskia.
viena karta, pries nestuma turejau kazkokia bakterija ar tai uzdegimuka makstyje, ir buvo tokie pozymiai , kad laabai gausios geltonos isskyros ir blogas kvapas (ziaurus diskomfortas)... taip ir lyt.santykiai nuolat skausmingi. Tai tada naudojau macmirror zvakutes. Kazi jei ir dabar jas panaudociau?nes visi simptomai tie patys. Aisku reiktu pasitarti su gine, bet geriausiu atveju dabar pas ja nuvykti pavyks tik po kaledu sad.gif tai nzn, tiek laukti manau nera gerai? kiek maciau minejot, kad macmirror kazkas naudojot nestumo metu? tai nekenkia vaikuciui turbut? nestumas jau 7 menesis smile.gif tai baisu , kad tas uzdegimas kokio prieslaikinio gimdymo nesukeltu smile.gif

4u.gif macmirror ir as naudoju,irgi slapimas pas mane su leukocitais verysad.gif tik kad tos zvakutes yra receptines,bent jau man be recepto nepardave
Atsakyti
Mergaites, pastebeje pirmuosius niezejimo pozymius, pabandykit maksti paplauti sodos ir vandens tirpalu. Man padeda, nebent dar kartais pasitepu Lomexin tepaliuku. Pastebejau, kad man pienlige paumeja nuo per daug saldumynu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes... as irgi siuo metu isgyvenu si malonumas... geriau 2 kursus antibiku nuo slapimo pusles uzdegimo, tai paskutine diena ir pajauciau malonumus... ryt leksiu pas gydytoja, tikiuosi priims.. ar nors koki tepaliuka israsys... nes man tai cia toooks diskomfortas... tas niezulys, perstejimas, patinimas, zodziu, nepavydetina... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2011 01 02, 01:46)
Mergaites, pastebeje pirmuosius niezejimo pozymius, pabandykit maksti paplauti sodos ir vandens tirpalu. Man padeda, nebent dar kartais pasitepu Lomexin tepaliuku. Pastebejau, kad man pienlige paumeja nuo per daug saldumynu  doh.gif

kokiu santykiu daryt tą sodos tirpalą, jau antrą kart randu, kad padeda tik nerandu kur parašytą kaip tą tirpalą tiksliai pasidaryt. g.gif
Atsakyti
Kiek žinau nėštumo metu pienligę tik žvakutėm gydyt ir tegalima. Man ją surado maždaug 23 nėštumo savaitę, nors jokių nemalonių pojūčių iki tol nejutau. Tada išrašė Clotrimazolum žvakutes. Dabar vėl kažkos išskyrų pagausėjimas, tai polygynax žvakutes išrašė. žiūrėsim kaip/ar veiks g.gif
Atsakyti
Manęs irgi tas "gėris" neapleidžia neštumo metu. Veiksmingiausios man buvo macmiror. Gėriau ir polygynax, bet man jos kažkaip nelabai. Paskui dar kažkuriam SM forume paskaičiau, kad jos gal nelabai gerai neštumo metu. Šiaip dar ir su sodos tirpalu prasiplaunu, kai jau būna nekas. O sodos tirpalą darau iš akies. Beje, ir aš pradedu pastebėti, kad užvalgius daugiau saldumynų pienligė suaktyvėja.
Atsakyti