Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Velykos - idėjos šiai šventei
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
zaliaake333
sveikos 4u.gif ce gal kvailai paklausiu ,bet as ce del tos velyku zolyte... nusipirkau as ja snd, ir i vata "pasodinau",(na dejau vatos sluoksni po to seklas beriau ir vel vatos sluoksni) tai va klausimas iskilo ar taip as ja ce pasodinau ar sulauksiu zolytes ar ne g.gif
R_S
QUOTE(zaliaake333 @ 2010 03 14, 19:43)
sveikos 4u.gif  ce gal kvailai paklausiu ,bet as ce del tos velyku zolyte... nusipirkau as ja snd, ir i vata "pasodinau",(na dejau vatos sluoksni po to seklas beriau ir vel vatos sluoksni) tai va klausimas iskilo ar  taip as ja ce pasodinau ar sulauksiu zolytes ar ne g.gif
*

antro vatos sluoksnio nereik 4u.gif g.gif
PUPA13
O as kelis metus jau sprogdinu kastono sakas,nu kai issprogsta tie lapeliai tai kaip palmes atrodo,labai grazu.O paskui tai koki kiausinuka uzkabinu ar visciuka patupdau.Bet siemet galvoju jau per velai as tas velykas prisiminiau,kaip sitaip salta tai atrodo ir velykos toli blush2.gif
zarazna
Baisiai užsinorėjau ir aš "gyvų šakelių" Velykoms. Eisiu į mišką biggrin.gif
Dzenete
Nors uz lango pasiziurejus pavasaris dar toli grazu, bet jau as uzsinorejau kazko tokio zalio. Tad nelaukiau ilgai ir jau papuosiau truputi namus biggrin.gif Dar truputi anksti, bet pagalvojau kad kaledoms irgi vos ne pries menesi ruosemes. Ilgiau dziugins aki.
user posted image
astonis
Norėčiau kaimo bendruomeneje suaoganizuoti vaikučiams ir ne tik atvelykio šventę ,gal kas esate kur dalyvave ir galite pasiulyti šventei idejų, norečiau gal koki vaidinima velyku tema ir ......................... bigsmile.gif
zarazna
Dzenete, labai gražu. Taip džiugina akį, ypač kai už lango - sniegas smile.gif
Dereša
sveikos, gal kas zinot kur butu galima isigyti tokiu indeliu - formeliu? 4u.gif

user posted image
silsta
Kažkada mačiau JYSK parduotuvėje, bet gal prieš kokį mėnesį... Gal pasidomėk, gal dar rasi?
Princese_Leja
Sveikos. Pavasario pasiilgau ir aš ax.gif . Jau ruošiuosi Velykoms, taip atnešdama pavasario nuojautą į namus bigsmile.gif . Štai ką pasidariau prisirinkusi idėjų iš SuperMamų wub.gif :

user posted image

user posted image

Be to dar pasisėjau žolytę. Tikiuosi sudygs per porą savaičių, nes ant pakelio rašė, kad sudygsta per ę savaites g.gif
deltadu
Graziai labai sis atrodo.Ar cia pipirne? Kur ja galima nupirkti? Ir kaip, kazin , tos seklos sudaigintos..?, Gal vandens pripilta..Mamytes, gal kuri daret taip?
user posted image
wilike
pipirinę pirkau norfoj seklu stende.dabar tik pasėjau, net nežinau kada sudigs g.gif
baltai balta
Pipirnė labai greitai sudygsta. Po kelių dienų jau žaliuos mirksiukas.gif
jolax
kokiais dazais, mazu vaikuciu mamytes duoda dazyti kiausinius? Ieskau , kad vaikas galetu pats marginti kiausineli, bet nezinau ka geriau nupirkti, kad paskui gerai nusiplautu ne ka margesnes rankos. Gal kas patar.
kriro
QUOTE(silsta @ 2010 03 20, 18:00)
Kažkada mačiau JYSK parduotuvėje, bet gal prieš kokį mėnesį... Gal pasidomėk, gal dar rasi?
*

kuriam jyske? aplėkiau visas Vilnaius parduotuves, nu niekur neradau... net nežinau, ką čia daryt....
silsta
Atleisk, pamiršau parašyti, kad JYSKE Kaune..... ax.gif ax.gif ax.gif
kriro
o gal gali parašyt prie kokių ten daiktų padėta, pabandysiu čia Vilniuje paieškot...maž nemačiau? g.gif
Dereša
QUOTE(silsta @ 2010 03 22, 14:27)
*

neeeeeeeeraaaaaaaaaaaa sad.gif cray.gif taip noriu padaryt tuos kiausinius verysad.gif
agniesska
Sveikos mamytės laukiančios velykų,norėčiau ir aš pasidalinti idėja šiai šventei
http://www.youtube.com/watch?v=dIDRIsZx1NI...layer_embedded#,
boruzelee
Kaune silver sity Mole yra ivairiu dydziu tu plastmasiniu kiausiniu.Jie skirti dekupazui,tai gal ir Vilniuj,kur prie dekupazo prekiu rasit g.gif
Dereša
jau radau thumbup.gif kur dekupazas ten ir jie assa.gif
editule*
mamytes, o ka be dekupazo darysit namu papuosimui?
Pasodinom praejusia ssavaite zolyte, bet kolkas daugiau laiko neturejau sugalvoti kaip puostis namus :S
Aidola
QUOTE(jolax @ 2010 03 22, 11:29)
kokiais dazais, mazu vaikuciu mamytes duoda dazyti kiausinius? Ieskau , kad vaikas galetu pats marginti kiausineli, bet nezinau ka geriau nupirkti, kad paskui gerai nusiplautu ne ka margesnes rankos. Gal kas patar.
*

Mes pries kelis metus buvome nupirke gerus dazus, kaip tik tinkancius vaikams dazyti kiausinius. Ten tokie kaip marmuriniai kaiusiniai gaunasi. Viduje buna pirstinaites. Vaikuciams jos per dideles, bet dazyti iseina. Jas apsimovus, ant ranku uzpili dazu - keliu spalvu. Tada paimi kiausini ir ji volioji rankose. Visai grazus kiausiniai atsimenu buvo. Pernai tu dazu maciau Rimi, bet nepirkau, nes atrode, kad dar per anksti, o veliau, jau pries pat Velykas, ju neliko verysad.gif .
Pernai mano vyras su vasku daze kiausinius kartu su vaikais. Aisku didelio meno vaikai nepadare, bet jiems labai patiko thumbup.gif
vitalija.vilke
Aš prieš kelis metus atradau, kad labai gražu prasprogdintos obelų šakos, jas papuošiu kaspinėliais, viščiukais ir mažais kiaušinukais. Šiemet dar į didelį apvalų padėklą pasisėjau žolytės maišytos su pipirmėte jau nemažai paaugę ir gražiai atrodo, tai sugalvojau kad ant žolės padėsiu margučius ir prismaigstysiu gėlyčių, bus puiki stalo puošmena. O šiandien sugalvojau kitoms Velykoms kai puošiu stalą, nes šiemet jau nespės išdygti žolė. Per metus pririnksiu nuo mažų jogurtų indelių (tik tokių kur nusiima popierinės etiketės ir lieka baltas indelis), tada pasėsiu žolytę, o per Velykas į kiekvieną pastatysiu po margutį, dar galima kokią gėlytę įsmeigt ar viščiuką patubdyti ir pastatysiu kiekvienam svečiui. Manau bus tikrai labai gražu ir originalu. Tik va kaip šios idėjos neužmiršti iki kitų Velykų. ax.gif
Svajūnė
Praėjusių metų Velykų stalo puošmena mūsų namuose:

user posted image

Dereša
QUOTE(Svajūnė @ 2010 03 25, 07:45)
*

grazu, siemet jau nespesiu, bet kitiems metams reiks taip pasidaryt thumbup.gif
kriro
kas žinot, kur Vilniuje yra dekupažo prekių parduotuvė, nu man taip reikai tų plastamasinių kiaušinių doh.gif
tevas ant arklio
QUOTE(kriro @ 2010 03 25, 16:41)
kas žinot, kur Vilniuje yra dekupažo prekių parduotuvė, nu man taip reikai tų plastamasinių kiaušinių doh.gif
*

_irmūnuose prie Tomas Philipso yra didelė floristikos ir pan.prekių parduotuvė, tai yra ten visokių kiaušiniukų.
Dereša
QUOTE(kriro @ 2010 03 25, 15:41)
*

silver sity neziurejai?
kriro
QUOTE(lovenote69 @ 2010 03 25, 22:16)
Na mergaites gero vakaro,lekiu draugiu pasitikt,biski apsilsim ir i klubiuka leksim  lotuliukas.gif
*

ačiū merginos, rytoj lėksiu pažiūrėt ir ten ir ten 4u.gif
tevas ant arklio
Nu mes tai ne merginos, o ačiū tik merginoms.
milginde
http://www.shutterfly.com/lightbox/view.sf...1#1269555946087

mano darbelis wink.gif bigsmile.gif blush2.gif
Madein
Sveikos merginos:)
Turiu žinių toms, kurios nori daryti tuos šokoladinius kiaušinius:)
Vakar buvau Silver City'je (Banginyje) tai ten buvo tų kiaušiukų formelių (be to 15 proc. akcija; jei perkat virš 10 kiaušiukų-tai 20 proc.). Taip pat Senukuose (Banginio) mačiau prie dekupažo reikmenųsmile.gif
*Bitutė*
QUOTE(milginde @ 2010 03 26, 00:30)

g.gif nerodo schmoll.gif 4u.gif
Angel05
QUOTE(AstaRaud @ 2010 03 04, 12:56)
Gal kas turi prisidžiovinę įv. gėlyčių ar šakelių - galima ir taip dekoruoti
http://blog.craftzine.com/flowered_eastereggs.jpg

Su natūraliom medžiagom dekoruoti kiaušiniai

http://www.thisisct.net/uploaded_images/69..._rgb-785049.jpg

Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

Moderatorė Svajūnė
*

as esu suzaveta jusu dekupazu,gal galetumet parasyti kaip atliekate si darba,noreciau ismokti.
milginde
Dabar turėtu matytis blush2.gif

http://img185.imageshack.us/img185/9578/maza3.jpg
user posted image
user posted image
editule*
*

Vilniuje panoramoje yra parduotuve timari, ten visokiu reikalingu daiktu ir plastmasiniu kaisuiniu yra smile.gif
prekestolen
*

Pylimo g yra (netoli sinagogos)..ir dar Švitrigailos priešais gaisrinę

užėjau į temą tik pasidalinti savo namų papuošimais- praktiškai nieko nekainavusiais. ax.gif : kelios savaitės atgal prisiskynėm berželių, kačiukų- pamerkėm, jau žali lapeliai sprogsta. Naudodama maistui kiaušinius, jų nedaužau, o išpučiu turinį, o lukštą išdžiovindavau. mano Dekoravimas paprastesnis nei čia kai kurių auksarankių ir būtinai su vaikų pagalba. Iš medžiagos likučių prikarpiau zuikių ir viščiukų (susiuvu dvi dalis, apačios neužsiuvi o palieki užmovimui ant kiaušinio. Akytes išsiuvinėji) Dar- pasėjome lėkštelėse ant drėgnos vatos pipirnės- jau žaliuoja. Taigi margučius sukabinom ant berželio šakų, suguldėm į lėkšteles ant pipirnės žolytės ir telieka po namų kampelius išdėlioti, kad iš visur velykomis kvepėtų.
wilike
aš ir pigiai pasidekoravau, t.y. dar dekoruoju blush2.gif
va pipirmėtė

user posted image

dar eigoje puošimas

user posted image

dekoraciją kurią galima ir valgyti biggrin.gif Virtuvėje puikiai dera ir pavasario dvelksmo suteikia rolleyes.gif

user posted image

silsta
wilike, čia ne PIPIRMĖTĖ, bet PIPIRNĖ lotuliukas.gif 4u.gif
wilike
oi gerai kad pataisei blush2.gif tiksliai doh.gif
Dereša
pirmadieni jau darysiu sokoladinius kiausinius, kad spetu man sustingti biggrin.gif
kriro
aš irgi pirmadienį jau darysiu šokoladinius kiaušinukus, vakar kaip tik nusipirkau formeles thumbup.gif
evers
o kur rast formeliu kokiose parduotuvese>???
Lyžuka
gaila, kad siemet zibuciu gamta nepadovanojo tai dabas mums velykoms reikes narcizu pirkti ax.gif ,
o man pati mieliausia velyku dekoracija yra Velyku medis, vasara randame pusele izdziuvusia ja sausa islaikome per ziema ir per velykas puosiame ..gaila kad neturiu pernai metu nuotraukos kaip dailiai atrode su kiasinukais ir sakutes apsuktos zieme ir amalu thumbup.gif
kriro
formeles pirkau Silvercityje, po penkis litus..

tuoj paieškosiu savo praeitų metų ELYKŲ MEDŽIO..
Kaktuke
QUOTE(kriro @ 2010 03 28, 17:29)
*

na va, o aš Senukuose po 7,99Lt pirkau unsure.gif
AstaRaud
*

O gal galite apibūdinti tas kiaušinių formeles - jos plasmasinės, o jų viršuje yra skylutė? Ar aš taip įsivaizduoju...
Dereša
*

as irgi pirkau Silvercityje, akcija buvo po 4 ir viena didesni uz 5
vakar padariau, liuks gavosi assa.gif labai grazus wub.gif
dabar dar reik skaidraus popieriaus nusipirkt
ir galvoju gal ant korteles uzrasysiu sudedamas dalis ir kur pagaminta biggrin.gif
pvz: pagaminta Deresos virtuveje biggrin.gif
AstaRaud
QUOTE(Deresa @ 2010 03 29, 08:37)
as irgi pirkau Silvercityje, akcija buvo po 4 ir viena didesni uz 5
vakar padariau, liuks gavosi assa.gif labai grazus wub.gif
dabar dar reik skaidraus popieriaus nusipirkt
ir galvoju gal ant korteles uzrasysiu sudedamas dalis ir kur pagaminta biggrin.gif
pvz: pagaminta Deresos virtuveje  biggrin.gif
*

Apibūdinkite prašau tas formeles ir gal galima foto - labai ačiū
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.