Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(mamuke68 @ 2010 08 07, 16:04)
...ar jau primiršot...

tikrai nepamiršau, bet viskas darbe palikta, o mokyklos dar nepasiekiau blush2.gif
Atsakyti
mergaites, kokiu plakatu , ta prasme, kokia tema butu galima pasidaryt kabinimui ant sienu pirmokams? darysiu raidziu nameli, skaiciu traukinuka, gal dar balses, priebalses ir dvibalsius...? g.gif dar kabinsiu pirktinI metu laikai, menesiai, savaites dienos. ko dar reiktu pirmokeliams?
Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 08 09, 14:12)
mergaites, kokiu plakatu , ta prasme, kokia tema butu galima pasidaryt kabinimui ant sienu pirmokams? darysiu raidziu nameli, skaiciu traukinuka, gal dar balses, priebalses ir dvibalsius...? g.gif dar kabinsiu pirktinI metu laikai, menesiai, savaites dienos. ko dar reiktu pirmokeliams?

Dar praverstu zenklo daugiau/maziau isiminima palengvinantis plakatelis(pas mane buvo du gandrai - vienas issiziojes, o kitas suspaudes snapeli.)
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2010 07 31, 17:08)
Tesiu anos temos pabaigoj pradeta pokalbi apie pasiruosima pirmai pamokai rugsejo pirmajai su pirmokais  ax.gif

Sveikos,as iki ruosimosi dar nepriejau:)), bet nuo minciu nepabegsi:), juolab, kad siemet pradedu pupintis, riesutintis ir gilintis:)
Labai noretusi pamatyti nuotrauka su tuo medziu ir namu is plokstes, jei galima!


Sveikute,

Kažkada buvau rodžiusi ax.gif Kai rasiu foto, parodysiu mirksiukas.gif

QUOTE(enija05 @ 2010 08 07, 16:39)
Betukas, gal gali pakartot ta puslapiuka, is kurio uzduotis greituoliukams imti (kazkur minejai ir angliska).
4u.gif


Čia ne aš unsure.gif ...Aš irgi rašiau , kad parodytų tą psl. blush2.gif

Kas sakėt ,ar reik 1 kl. planų? bigsmile.gif Man man mannnnnnnnn blush2.gif biggrin.gif Šiemet ir aš pradedu pupintis ir riešutintis doh.gif Vadovėlių rankose dar nečiupinėjau, t.y. nežinau ar jau yra parėję į mokyklą. Važiuosiu kitą savaitę, bus matyt. Tik jetau jetau, neužsakėm mokytojo knygos....O ten juk viskas doh.gif Kaip reiks dirbt...Valdžia neleidžia užsisakinėt, sako, jei reikia - nusipirkit pačios doh.gif
Atsakyti
Pakankamai geri planai pirmokams yra šok vadovėlių puslapyje, na o ilgalaikių jei kam reikėtų rašykite asmeniškai biggrin.gif padovanosiu virtualiai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 08 09, 22:23)
Sveikute,

Kažkada buvau rodžiusi  ax.gif  Kai rasiu foto, parodysiu  mirksiukas.gif
Čia ne aš unsure.gif ...Aš irgi rašiau , kad parodytų tą psl. blush2.gif

Kas sakėt ,ar reik 1 kl. planų? bigsmile.gif  Man man mannnnnnnnn blush2.gif  biggrin.gif  Šiemet ir aš pradedu pupintis ir riešutintis doh.gif  Vadovėlių rankose dar nečiupinėjau, t.y. nežinau ar jau yra parėję į mokyklą. Važiuosiu kitą savaitę, bus matyt. Tik jetau jetau, neužsakėm mokytojo knygos....O ten juk viskas  doh.gif  Kaip reiks dirbt...Valdžia neleidžia užsisakinėt, sako, jei reikia - nusipirkit pačios doh.gif

pas mum jau simtas metu taip su mokytoju knygom doh.gif tai pirma atlyginima kaip ir padedi mokyklai: savo lesom issidazai kabineto grindis, susiperki visokius plakatus, raidynus, skaitynus, popieriu ir visas kitas reikiamas priemones, mokytoju knygas, pratybu sasiuvinius doh.gif doh.gif doh.gif jetau kaip mane tai nervina doh.gif vyras vakar juokes: normaliom aplinkybem darbuose visi ziuri, ka cia is darbo galima butu namuose priglaust, o mokykloj viskas is namu tempiama i darba ir dar savo lesom tvarkoma sava darbo vieta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Atisar @ 2010 08 09, 20:59)
Dar praverstu zenklo daugiau/maziau isiminima palengvinantis plakatelis(pas mane buvo du gandrai - vienas issiziojes, o kitas suspaudes snapeli.)

butu labai saunu tie gandriukai, bet pati tikrai nenusipiesiu blush2.gif o issikirpt didelius irgi nerasiu is kur doh.gif dabar visas savo mazgiu spalvinimo knygeles, kai jau prispalvina, tai privatizuoju ir issikarpau visus padoresnius paveikslelius blush2.gif koleges dar daro taip: kopindamos isdidina tuos nespalvintus paveikslelius, po to pacios nusispalvina, issikerpa pasiklijuoja ant storesnio popieriaus, vel iskerpa ir naudoja klasiu pagyvinimui, o man ir spalvinit ne kas gaunas, nors teisybes delei, reiktu pasarasyt, kad dar nekart ir nebandziau, tik galvoju, kad neiseitu graziai nusispalvint blush2.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gailiesa @ 2010 08 09, 21:52)
Pakankamai geri planai pirmokams yra šok vadovėlių puslapyje, na o ilgalaikių jei kam reikėtų rašykite asmeniškai  biggrin.gif  padovanosiu virtualiai smile.gif

parašiau a.ž. 4u.gif

labos 4u.gif dirbu jau antra savaitė po 2 metų pertraukos. susitvarkiau spintas, susidėliojau viską ir nebeturiu ką veikt. turėsiu pirmokus, apie planus tyliu, net neįsivaizduoju kas ir kaip. dirbsiu šiemet su balčyčiu, pupa ir raktu, nes gilės ir riešuto neperka mokykla. vėliau sudėsiu į paštą ką turiu pirmokams, jei sugebėsiu aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 08 10, 11:31)
vyras vakar juokes: ... mokykloj viskas is namu tempiama i darba ir dar savo lesom tvarkoma sava darbo vieta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kad ir kaip būtų liūdna, tačiau jis teisus tongue.gif
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 08 10, 11:31)
butu labai saunu tie gandriukai, bet pati tikrai nenusipiesiu blush2.gif o issikirpt didelius irgi nerasiu is kur doh.gif ...tik galvoju, kad neiseitu graziai nusispalvint blush2.gif  ax.gif 

paieškok internete ir tikrai rasi pavyzdžių, o jei bijai spalvinti, bandyk kirpti iš spalvoto popieriaus mirksiukas.gif

QUOTE(arden @ 2010 08 10, 13:32)
labos  4u.gif  dirbu jau antra savaitė po 2 metų pertraukos. susitvarkiau spintas, susidėliojau viską ir nebeturiu ką veikt...

šaunuolė 4u.gif pirma pradėjai mirksiukas.gif o dalį planų rasi internete 4u.gif aš turiu pirmokėliams pasidariusi paskatinimui lipdukų, jei reiks sakyk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 08 10, 13:48)
šaunuolė  4u.gif pirma pradėjai  mirksiukas.gif o dalį planų rasi internete  4u.gif aš turiu pirmokėliams pasidariusi paskatinimui lipdukų, jei reiks  sakyk ax.gif

o kur ieškot planus?

lipdukų norėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 08 10, 14:02)
o kur ieškot planus?

lietuvių klb. http://www.saltinis.lt/1_klase/
savaitiniai planai yra ir http://pradinukas.ku.lt/Programos.htm ir mūsų pašte yra .. žiūrint ko trūksta ... ax.gif
Atsakyti
kad aš visai nesiorientuoju kokie tie planai bus. dirbsiu su pupa, balčyčiu ir raktu. bandysiu rankiotis ką nors.

kai jūs į paštą medžiagą dedat? pradėjau pirmokams siųst, bet rašo per didelis failas
Atsakyti
siunčiu po biskį į paštą, ten viena kolegė atsiuntė skanuotas knygeles, gal kuriai pirmokėliams prisireiks
Papildyta:
turiu gilės ir pupos nuskanuotas papildomas užduotis, bet neduoda gmailas, per didelis failas, tai, jei kuriai reikės per skype atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti