Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 08 15, 13:57)
as tai net dailint nesiruosiu blush2.gif
man tie ilgalaikiai grynu gryniausiai poporieriai del popieriu, pernai, kai padejau stalciun, po patvirtinimo, taip turbut ir neparusojau. va teminiai, tai kas kita.
beje, jei kam atktualu, tai turiu pernykscius 4 klasei ilgalaikius, pagal atnaujintas programas, kakzkaip mums leido pagal jas rasyt ax.gif jei kam reik, rasykit, imesiu i pasta mirksiukas.gif

Tai tų ilgalaikių aš irgi nedailinu...o ir lygiai kaip Tu - padėjau į slačiuką ir išsitraukiaus metų gale stalčius tvarkydama blush2.gif
Bet ten yra ir tie smulkieji, teminiai mirksiukas.gif (aš čia pie Pupą su Riešutu ) bigsmile.gif
Ir dar, mergaitės, tos , kurios jau dirbat seniau su Pupa ir Riešutu, pasakykit, ar visa ta siųloma metodinė medžiaga reikalinga? Gal ko visai neprireikė, ar tiesiog laiko neliko...Šiandien nusipirkau dalomąją m-gą.1 d. Apsisdžiausgiau, kad mokyt. knyga dalimis - nereiks skaužiai už viosas iškart ploti bigsmile.gif


Labukas 4u.gif
Su Žolinės švente wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 08 15, 16:34)
Tai tų ilgalaikių aš irgi nedailinu...o ir lygiai kaip Tu - padėjau į slačiuką ir išsitraukiaus metų gale stalčius tvarkydama blush2.gif
Bet ten yra ir tie smulkieji, teminiai  mirksiukas.gif (aš čia pie Pupą su Riešutu ) bigsmile.gif
Ir dar, mergaitės, tos , kurios jau dirbat seniau su Pupa ir Riešutu, pasakykit, ar visa ta siųloma metodinė medžiaga reikalinga? Gal ko visai neprireikė, ar tiesiog laiko neliko...Šiandien nusipirkau dalomąją m-gą.1 d. Apsisdžiausgiau, kad mokyt. knyga dalimis - nereiks skaužiai už viosas iškart ploti bigsmile.gif
Labukas 4u.gif
Su Žolinės švente  wub.gif

MUMS TA DALOMAJA MEDZIAGA MOKYKLA NUPIRKO, GAL APSIRIKE AR KAIP... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif PAPRASTAI NIEKO NEGAUNAM. BET AS JOS DAR NEMACIAU, YRA PAS MET. RATELIO PIRMININKE. O KAD KNYGOS DALIMIS ISTIES GERAI, TIK MES LIEKAM PAGAL KISELIOVUS MATEMATIKA, TAI NIEKUR NEUZMATAU JU MOKYTOJU KNYGOS 1 KLASEI, GAL KAM ATLIKO, GALECIAU PERPIRKT mirksiukas.gif TIESA, REIKTU TOS ATNAUJINTOSIOS ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 08 15, 14:57)
as tai net dailint nesiruosiu blush2.gif
man tie ilgalaikiai grynu gryniausiai poporieriai del popieriu, pernai, kai padejau stalciun, po patvirtinimo, taip turbut ir neparusojau. va teminiai, tai kas kita.
beje, jei kam atktualu, tai turiu pernykscius 4 klasei ilgalaikius, pagal atnaujintas programas, kakzkaip mums leido pagal jas rasyt ax.gif jei kam reik, rasykit, imesiu i pasta mirksiukas.gif


O aš ilgalaikiais pernai naudojausi, labai tiko žurnalui užpildyti, nes buvau susiskirsčius mėnesiais ir savaitėm. Prie teminių mes esam pripratusios labiau, bet kad pasikeitimai vyksta ką bepadarysi. Mokytojas ir yra tas žmogus, kuriam reikia išmokti keistis pagal visų "pučiamas dūdeles"

Jei nesunku, įmesk į paštą 4 kl ilgalaikius planus. mirksiukas.gif Pasilyginsiu, kaip pati rašiau.

Kažkuri klausė, apie pupos metodinę papildomą medžiagą: tai aš naudojau ir klasėj atšvietus ir namų darbams užduodavau. Pravertė labai. mirksiukas.gif

Norėjau paklausti, gal galite pasidalinti savo mintimis ir idėjomis ką darytumėte mano vietoj: vasarai buvau uždavus savo mokiniams skaityti ir aprašyti 5 knygas. Nežinau, kaip dabar elgtis,kai patikrinsiu jų skaitymą rugsėjo mėnesį? Gal apdovanoti, gal išsivežti į kokią kelionę, tuos kurie įvykdė šią užduotį? Kokios mintys kyla jums? Patarkit
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 08 13, 12:57)
Labadiena,
Gal galėtum į paštą įmesti trečios klasės planus? Labai ačiū. 4u.gif

o iš kokių knygų jūs mokysitės? Mes mokėmės iš "Šaltinio", "Skaičių šalies" ir "Pasaulio paž. Jei iš tų pačių, tada planus įmesiu, nes kitaip netiks g.gif
Dar įmesiu prisiskenuotų užduočių pirmokams, gal kuo pasinaudosit biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, nepastebimai arteja ir vel nauji mokslo metai. Noreciau ir as prisijungti prie jusu. Tikiuosi kuo nors galesiu pasidalinti. jau 15 metus dirbsiu su pradinukais. gal kartais ir man galetumete isduoti ta slapta emaila. Nes kaip supratau pasiskaicius, tai cia daug ko gero turit. O siaip tai gal neisizeis dalykininkai, bet pradinukes labiausiai atsidavusios darbui ir jos vis iesko naujoviu, joms visko negana 4u.gif Jei ka daro, viska turi padaryti geriausiai. thumbup.gif Mes saunuoles!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(andzelika @ 2010 08 14, 13:17)
Gerai pasakyta" REIKIA UŽSITARNAUT PRIĖJIMĄ PRIE MŪSŲ PAŠTO" biggrin.gif  bigsmile.gif  Aš ,kiek leidžia galimybės bandau įsitikinti ar tai "tikra" pradinukė, išrėžiu pamokslą apie naudojimąsi, apie būtiną papildymą savo medžiaga ir pan. Pasakiau prisijungimą NOKIAI, manau, kad ir jūs savo tikrom (nes šiais laikais jų nedaug)kolegėm pasiūlėt pasižiūrėt, viskas puiku tik neskelbkit viešai-ten tikrai yra puikios medžiagos ir nepamirškit pasakyt"privalai įdėt ką nors savo" biggrin.gif

Aš neturiu priėjimo prie jūsų pašto mirksiukas.gif , nes iki šiol retai čia lankiausi smile.gif .
Kai dirbi - laiko mažoka, o kai vėl be darbo, tai labai jau pasiilgsti ir darosi dar įdomiau - kas gi naujo pradinukių puslapy smile.gif . Nors jau keletą metų dirbu su netrumpom pertraukom (sunku rasti pastovų darbą), bet spėjau stažą iki 11m. papildyt biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(ingridose @ 2010 08 15, 23:31)
Sveikutes, nepastebimai arteja ir vel nauji mokslo metai. Noreciau ir as prisijungti prie jusu. Tikiuosi kuo nors galesiu pasidalinti. jau 15 metus dirbsiu su pradinukais. gal kartais ir man galetumete isduoti ta slapta emaila. Nes kaip supratau pasiskaicius, tai cia daug ko gero turit. O siaip tai gal neisizeis dalykininkai, bet pradinukes labiausiai atsidavusios darbui ir jos vis iesko naujoviu, joms visko negana  4u.gif  Jei ka daro, viska turi padaryti geriausiai.  thumbup.gif  Mes saunuoles!!!!!!!

Manau, kad jūs teisi smile.gif . Dvi mano buvusios kolegės perėjo į dalykinę sistemą, tai sakė, kad niekada nenorėtų grįžti atgal - pas pradinukus. Sakė, kad darbo krūvio nė nesulyginsi, nors realiai valandų tiek pat doh.gif . Aišku nekalbu apie svarbiuosius vyresniesiems dalykus - matematiką, lietuvių k., anglų...
Atsakyti
[quote=Natele,2010 08 16, 07:08]
Aš neturiu priėjimo prie jūsų pašto mirksiukas.gif , nes iki šiol retai čia lankiausi smile.gif .
Kai dirbi - laiko mažoka, o kai vėl be darbo, tai labai jau pasiilgsti ir darosi dar įdomiau - kas gi naujo pradinukių puslapy smile.gif . Nors jau keletą metų dirbu su netrumpom pertraukom (sunku rasti pastovų darbą), bet spėjau stažą iki 11m. papildyt biggrin.gif .
Papildyta:

musu pastas: pradinukeirmama@gmail.com, pasidalinkite savo darbeliais, irodykite, kad esate pradinuke blush2.gif ir manau, kad neuzilgo gausite prisijungimo slaptazodi, tada ir jus galesite pasinaudoti jau sukauptais lobiais, kurie kartais labai pravercia smile.gif
Papildyta:
aciu, leta, uz pasakele apie obuoli smile.gif
Atsakyti
[quote=22peliukas22,2010 08 16, 10:40]
[quote=Natele,2010 08 16, 07:08]
Aš neturiu priėjimo prie jūsų pašto mirksiukas.gif , nes iki šiol retai čia lankiausi smile.gif .
biggrin.gif .
Papildyta:

musu pastas: pradinukeirmama@gmail.com, pasidalinkite savo darbeliais, irodykite, kad esate pradinuke blush2.gif ir manau, kad neuzilgo gausite prisijungimo slaptazodi, tada ir jus galesite pasinaudoti jau sukauptais lobiais, kurie kartais labai pravercia smile.gif
[b]]
[/quote]


Visiškai pritariu šitai protingai minčiai. Pasirašykit nusiųsdama laišką su kokia tai galbūt kam prireiksiančia medžiaga į mūsų paštą ir SEZAMO durys jums atsidary biggrin.gif s- juokas pro ašaras kai eam nukentėję , netekę dalies savo "turtų" g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andzelika: 16 rugpjūčio 2010 - 13:35
Sveikos merginos 4u.gif . Jungiuosi ir aš prie jūsų, jeigu priimsite 4u.gif . Jau senokai užmetu akį į jūsų paplepėjimus, bet vis nedrįsau ką nors parašyti ax.gif . Jeigu trumpai, tai pradinuke dirbu jau 16 metų, išleidau 3 laidas, dabar dirbsiu su ketvirtos laidos trečiokais. Atrodo jau seniai turėjau priprasti prie rugsėjo 1-osios jaudulio, bet, žinokit, niekaip negaliu nusiraminti, tą dieną rankos kojos dreba ir atrodo, kad geriau savaitę papildomai dirbtum su vaikais vietoj tos vienos dienos. Gal turite kokių minčių rugsėjo 1-ąjai su trečiokais ax.gif ? Būčiau dėkinga, nes mano galvoj tai tik bitės dūzgia doh.gif , o ankstesnių metų scenarijų nesinori naudoti tiek pačiai, tiek dėl to, kad mokiau dabartinių mokinių giminaičius. Pažadu į tą garsųjį el.paštą atsiųsti kažką savo 4u.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Jau kai ką išsiunčiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal netyčia pražiūrėjot mano prašymą
Norėjau paklausti, gal galite pasidalinti savo mintimis ir idėjomis ką darytumėte mano vietoj: vasarai buvau uždavus savo mokiniams skaityti ir aprašyti 5 knygas. Nežinau, kaip dabar elgtis,kai patikrinsiu jų skaitymą rugsėjo mėnesį? Gal apdovanoti, gal išsivežti į kokią kelionę, tuos kurie įvykdė šią užduotį? Kokios mintys kyla jums? Patarkit

Ačiū. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 08 17, 07:56)
Sveikos,

Gal netyčia pražiūrėjot mano prašymą
Norėjau paklausti, gal galite pasidalinti savo mintimis ir idėjomis ką darytumėte mano vietoj: vasarai buvau uždavus savo mokiniams skaityti ir aprašyti 5 knygas. Nežinau, kaip dabar elgtis,kai patikrinsiu jų skaitymą rugsėjo mėnesį? Gal apdovanoti, gal išsivežti į kokią kelionę, tuos kurie įvykdė šią užduotį? Kokios mintys kyla jums? Patarkit 

Ačiū. tongue.gif



dar papildau: Nusiunčiau į bendrą paštą Matematika pradinukui.
Gal kas turi galimybę nuskenuoti ir įdėti į paštą šiuos papildomus užduočių sąsiuvinius 4 klasei: lietuvių kalba Ponomariovienė. Lietuvių kalbos užduotys.
Ir autoriaus neatsimenu, matematikos sąsiuvinis: Mokausi ir tikrinuosi.

Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BalBal: 17 rugpjūčio 2010 - 07:37
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 08 16, 11:40)

musu pastas: pradinukeirmama@gmail.com, pasidalinkite savo darbeliais, irodykite, kad esate pradinuke  blush2.gif  ir manau, kad neuzilgo gausite prisijungimo slaptazodi, tada ir jus galesite pasinaudoti jau sukauptais lobiais, kurie kartais labai pravercia  smile.gif


Aciu smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(BalBal @ 2010 08 15, 16:29)

Norėjau paklausti, gal galite pasidalinti savo mintimis ir idėjomis ką darytumėte mano vietoj: vasarai buvau uždavus savo mokiniams skaityti ir aprašyti 5 knygas. Nežinau, kaip dabar elgtis,kai patikrinsiu jų skaitymą rugsėjo mėnesį?  Gal apdovanoti, gal išsivežti į kokią kelionę, tuos kurie įvykdė šią užduotį? Kokios mintys kyla jums? Patarkit

Mano vaiko klasej tai diplomukus ar padekas, pagyrimo rastus mokytoja dalija uz ivairius tokius nuveiktus darbus... Jei vyresni, tai gal kokia smulki dovanele - uzrasu knygele, piestukas, tusinukas ar kt. (jei leidzia kisene) nudziugintu ar saldumynas koks idomesnis . Dabar visur kaip tik mokyklinems prekems nuolaidos prasideda...
Bent jau pernai lipdukai buvo labai tarp daugelio vaiku populiarus, tai galima juos panaudot smile.gif .
Atsakyti