Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 08 19, 21:41)
taip tai mes  pioneer.gif buvusios, esamos ar būsimos pradinukės  mirksiukas.gif sveika prisijungus  4u.gif


Sveikos pradinukes,

Noreciau prisijungti prie Jusu burio:) ar priimsit?
Atsakyti
Merginos, turiu labai daug gražių pasakų, tik niekaip negaliu jų atsiųsti į paštą ax.gif . Padėkite, ką daryti, kaip atsiųsti, jei mano pašto dėžutė sako, kad tai perdidelis failas, nors pasakos suspaustos g.gif . Siųsti po vieną doh.gif ? Kas čia pas mus su kompiuteriais dirba, aaaa ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 08 22, 20:14)
Merginos, turiu labai daug gražių pasakų, tik niekaip negaliu jų atsiųsti į paštą  ax.gif . Padėkite, ką daryti, kaip atsiųsti, jei mano pašto dėžutė sako, kad tai perdidelis failas, nors pasakos suspaustos  g.gif . Siųsti po vieną  doh.gif ? Kas čia pas mus su kompiuteriais dirba, aaaa  ax.gif ?


Jei nepavyksta išsiųsti visų iš karto, siųsk po vieną. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*gabra* @ 2010 08 22, 19:08)
Sveikos pradinukes,

Noreciau prisijungti prie Jusu burio:) ar priimsit?




Sveika prisijungus. Papasakok šiek tiek apie save mirksiukas.gif
Atsakyti
sveika, gabra biggrin.gif
Žiūriu, kokios jūs spartuolės, planus jau rašot, ar jau dirbat? Aš grįžtu į darbą nuo trečiadienio, tai planų dar nerašau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 08 22, 20:48)
Sveika prisijungus. Papasakok šiek tiek apie save  mirksiukas.gif


Esu pradinuke jau 7 metus ax.gif siemet turesiu 3kl. tai klaidzioju planu labirintuose g.gif Ruosiuosi darbui t.y. rugsejo 1d. Ka dar norite suzinoti blush2.gif Siandien viena darba nusiunciau i jusu bendra pasta. Noriu uzsitarnauti slaptazodi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaiduuse @ 2010 08 22, 21:35)
sveika, gabra  biggrin.gif
Žiūriu, kokios jūs spartuolės, planus jau rašot, ar jau dirbat? Aš grįžtu į darbą nuo trečiadienio, tai planų dar nerašau  schmoll.gif


Sveika,

Niekaip negaliu susikoncentruoti ties vienu darbu, tai prie vieno tai prie kito sokineju blink.gif Siandien mokiniams mini dovaneles dariau, prisegsiu segtukus su lapeliais.

As i darba tik ketvirtadieni, bet negaliu nieko nedaryti....nebent slaptazodi suzinosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 08 22, 20:31)
Jei nepavyksta išsiųsti visų iš karto, siųsk po vieną.  smile.gif

Taigi pusę pašto dėžutės užims doh.gif , dar palauksiu, jei kitų patarimų nebus, tai kelias įdėsiu į pašto dėžutę mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(laurija @ 2010 08 21, 07:32)


Betuk, kaip sekas su planais? gal reikia tęsinio?

Oj, vargstu vargstu, kapstaus kapstaus ir nieko doro dar nedarau...Juk sergu - plaučių uždegimas verysad.gif Mergaitės irgi serga - kosėja slogos...O šiandien jau į darbą turėjau grįžti...Galvoju grįšiu, sėsiu ramiai mokykloj ir rašįysiu, o dabar...Sukas mažosios aplink, pačiai sveikatos nėr...Uj, kad tik iki kitos savaitės išsikapstyčiau, nes nebebus kur trauktis. Nu "gražiai" pradedu naujus mokslo metus, ką ir bepasakysi...


O su laivu esu ir aš dariusi. Padariau didelį laivą iš popieriaus, o vaikai ant lapelių rašė savo norus, siekius tiems mokslo metams (čia su 4 -okais dariau), paskui suklijavom juos ant šniūrelio ir gavosi tokios kaip burės gražios thumbup.gif


Sveikutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inuks @ 2010 08 20, 19:32)
Pasidalinsiu viena idėja rugsėjo pirmai dienai, kurią pati jau gal kokius tris kartus panaudojus esu. Čia labiau tiktų kokiems antrokėliams, tečiokams. Mes pirmą dieną turėdavome darbelių pamoką. Prisiminę jau prabėgusias atostogas aptariame kokiom transporto priemonėm vaikai keliavo ir aš jiems pasiūlau paklausyti istorijos apie vieną laivo kapitoną. Bet tam mes turime turėti laivą. Taigi pakviečiu juos išsilankstyti laivelį. Po to seku istoriją - esmė yra ta, kad laivas patenka į audrą ir laivas sudūžta. Eigoje sekimo reikia nuplėšyti laivelio kampus, o pabaigoje išlankščius darbelį reikia pasakyti kokiu metų laiku kapitoną ištiko ši baisi nelaimė ( kapitonas nuskendo ).
Lentą galima papuošti dideliu laivu, kuriame paskui vaikai užsirašo savo vardus ir taip leidžiasi į devynių mėnesių kelionę po plačiuosius mokslo vandenynus.

Jeigu kuri suprato mano mintį ir ji jus sudomino, po savaitgalio galėsiu paštan įmesti visą kapitono istoriją  mirksiukas.gif


Labai sudomino, aišku lauksim pašte.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 08 23, 05:59)
Taigi pusę pašto dėžutės užims  doh.gif , dar palauksiu, jei kitų patarimų nebus, tai kelias įdėsiu į pašto dėžutę   mirksiukas.gif .

Manau, kad gali būti kalta tavo pašto dėžutė-ji neaprepia didesnės apimties, nes gmail , mūsų pašto dėžutė šiaip yra talpi. arba ta tavo apimtis tiktai nereali, gal tai garsinės ar video pasakos- tuomet bus problemų jei norėsi iš karto viską talpinti su bet kokia pašto dėžute. Liks siųsti dalim- jei tai tikrai verta dėmesio.

MERGINOS,
noriu informuoti apie mūsų pašto būklę:
Šiuo metu naudojame 1245 MB (16 %) iš 7490 MB.
Taip, kad galima dar daug turtų krauti, bet nepamirškim ir turimų išsaugoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andzelika: 23 rugpjūčio 2010 - 14:18
[quote=andzelika,2010 08 23, 15:00]
Manau, kad gali būti kalta tavo pašto dėžutė-ji neaprepia didesnės apimties, nes gmail , mūsų pašto dėžutė šiaip yra talpi. arba ta tavo apimtis tiktai nereali, gal tai garsinės ar video pasakos- tuomet bus problemų jei norėsi iš karto viską talpinti su bet kokia pašto dėžute. Liks siųsti dalim- jei tai tikrai verta dėmesio.


Jos tikrai garsinės blush2.gif ("Gražiausios lietuviškos pasakos" ir t.t.). Žinoma, galima be jų apsieiti, pačiai paskaityti iš knygos, bet bent jau mano vaikai tai labai mėgsta klausytis aktorių sekamų kūrinių ax.gif . Gal tada geriau nepradėsiu siųsti, nes užkišiu pašto dėžutę g.gif .
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 08 22, 10:48)
thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

Nebijok darbo rašymo. Jei prireiks dėl jo kokios pagalbos, rašyk - mielai pakonsultuosiu  mirksiukas.gif
Papildyta:

aciu bet dar negreit ..dar du metai tai gal praeis baime lotuliukas.gif
beje jei kartais reiktu kokiu patarimu ar galiu cia kaip pas profes klaust?ar pagelbesit jei ka? blush2.gif spali vel sesija rolleyes.gif
Atsakyti