Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

Daug metų rašau visokias programas, bet pas mus gal kitaip reikalauja (aš aišku visų jūsų įdėtų neperžiūrėjau, tik kelias), nes mes rašome daug "stipriau", adaptuotos programos ir forma kitokia ax.gif ... O šiaip tai aš dirbu su senais vadovėliais (Šaltinis, Matematikos pasaulyje), tai gal nelabai padėsiu blush2.gif ... Mūsų spec.pedagogei ir dir.pavaduotojai tokios programos nepraeitų blush2.gif ...
P.S. Aš nekritikuoju, gink dieve, tik sakau, kad pas mus griežčiau reikalauja mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums pernai kazkaip uzteko planu is tu knygeliu ,,Pradinio ugdymo ir ugdymosi pasiekimu planavimo pavyzdziai" A. Sajiene, J. Bikauskiene, Z.Bileviciene 2009m.
Kur vaikams i siu autoriu pasiekimu knygeles numatomi pasiekimai ir m. turinys atkopijuojami ir klijuojami.
Atsakyti
gal galite i pasta imesti kuno kulturos planus pagal atnaujintus planus 1-2-3 klasems. Aciu ir dar kl. vadovo planus visoms trims. Kai apsidirbsiu imesiu rudenelio sventes scenariju. Apsikasiau juk trims klasems reikia sudelioti
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 08 26, 16:54)
Labai noriu pasidžiaugti, kaip mes pradinukės gražiai ir mandagiai bendraujam smile.gif  4u.gif  teko skaityti supermamose dalykininkų pokalbius - siaubas lotuliukas.gif  Bet kaip pagalvoji, pradinukės yra vieningesnės, dirba neskaičiuodamos valandų, vykdo renginius su vaikais ir t.t net nerandu blogo žodžio, kuriuo būtų galima mus pavadinti....
Na, pagyriau visas, tai gal rugsėjo 1-oji netokia baisi bus. tongue.gif

man taip nekukliai idomu pasidare: ar darbe su kolegem pradinukem taip pat sauniai bendraujat? blush2.gif pas mus isorej kaip ir viskas tvarkoj, o viduj daug uzslepto pavydo, konkurencijos ir t.t. tai as stengiuos labai ir nesibiciault, kas papraso padedu, kuom galiu, bet i asmeniskumus nesileidziu ax.gif ir isvis po metu kaip ir pradedu suprast, kuo maziau bendrauji viens prie vieno, tuo viskas paprasciau, maziau tu pykcio gaideliu, nenori koleges viesai blogos pasirodyt, o kai siaip tai tik spek apkalbu klausyt blink.gif todel ir laikoaus atokiau blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 08 27, 20:00)
man taip nekukliai idomu pasidare: ar darbe su kolegem pradinukem taip pat sauniai bendraujat? blush2.gif pas mus isorej kaip ir viskas tvarkoj, o viduj daug uzslepto pavydo, konkurencijos ir t.t. tai as stengiuos labai ir nesibiciault, kas papraso padedu, kuom galiu, bet i asmeniskumus nesileidziu ax.gif ir isvis po metu kaip ir pradedu suprast, kuo maziau bendrauji viens prie vieno, tuo viskas paprasciau, maziau tu pykcio gaideliu, nenori koleges viesai blogos pasirodyt, o kai siaip tai tik spek apkalbu klausyt blink.gif todel ir laikoaus atokiau blush2.gif  verysad.gif

g.gif idomu pasidare. Dabar mes dirbame dviese+ valytoja tai sunku pasakyti, bet kaip dirbau vidurineje mokykloje ir musu pradinukiu buvo daug, tai mums visi dalykininkai pavydejo, nes buvome kaip viena seima. Aisku pasitaikydavo visko, bet siaip dalindavomes viskuom be pavydo ir pykcio. Paskui pradinukus panaikino ir mus isbarste kas kur.
Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 08 27, 19:00)
man taip nekukliai idomu pasidare: ar darbe su kolegem pradinukem taip pat sauniai bendraujat? blush2.gif pas mus isorej kaip ir viskas tvarkoj, o viduj daug uzslepto pavydo, konkurencijos ir t.t. tai as stengiuos labai ir nesibiciault, kas papraso padedu, kuom galiu, bet i asmeniskumus nesileidziu ax.gif ir isvis po metu kaip ir pradedu suprast, kuo maziau bendrauji viens prie vieno, tuo viskas paprasciau, maziau tu pykcio gaideliu, nenori koleges viesai blogos pasirodyt, o kai siaip tai tik spek apkalbu klausyt blink.gif todel ir laikoaus atokiau blush2.gif  verysad.gif

Pas mus buvo viskas tiesiog puiku, labai šauniai dirbome, nesipykome, kol prasidėjo atleisdinėjimai dėl klasių mažėjimo doh.gif . Tada atsirado visokios povandeninės srovės, apkalbos, pavydas ir t.t. Išoriškai lyg ir viskas gerai, bet kai įsigilini, tai atrodo kad gerkles viena kitai perkąstų, kad tik ne ją atleistų, o kitą doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 08 27, 20:16)
Pas mus buvo viskas tiesiog puiku, labai šauniai dirbome, nesipykome, kol prasidėjo atleisdinėjimai dėl klasių mažėjimo  doh.gif . Tada atsirado visokios povandeninės srovės, apkalbos, pavydas ir t.t. Išoriškai lyg ir viskas gerai, bet kai įsigilini, tai atrodo kad gerkles viena kitai perkąstų, kad tik ne ją atleistų, o kitą  doh.gif ...

turbut ir pas mus tas pats, nezinau ar visad taip buvo, nes su pradinukais dibau tik metus po universiteto, tada lyg ir nieko blogo nepastebedavau, po to isejau i dalykine sistema, po to auginau kleckus, po ilgu kleckiniu 4 metu atostogu grizau i pradines, tai nelabai tas mikroklimatas man siltas pasirode, nors su artiniausia kolege is paraleles klses lyg graziai bendraujam, bet i dusia viena kitai nelendam, tai ir nezinau, ka ji apie mane masto, as apie ja negaliu nieko blogo pasakyt, ant galvos lipt taip pat nelabai, nes tos patirties kaip ir neturiu ax.gif zodziu, ateinu cia pas jus taip gera cia, jokio pavydo, pykciu, konkurencijos mirksiukas.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, pradinukės !!!!! Na ko jau ko, bet čia nesitikėjau kažkodėl rasti rimtų pokalbių apie darbąsmile.gif Džiaugiuosi, jog klydau ir noriu prisijungti į šį smagų būrįsmile.gif Tikiuosi, jog galėsiu pasidalinti savo darbais ir idėjomis smile.gif Šiaulių universitete 2000 metais įgijau pradinio klasių ir papildomo meninio ugdymo specialybę. Po to dar baigiau informatikos studijas. Šiais metais - vadybos magistrą. Kuo daugiau diplomų, tuo labiau sužinai, jog nieko nežinai:( Nuo rugsėjo pradėsiu "kariauti" su trečiokais....Jau antri metai kaip klasėje turiu Smart lentą. Atsiliepkite likimo sesės:) Labai norėčiau pasidalinti patirtimi smile.gif Rugsėjo pirmai kaip ir minčių jau kilo.... Reikia tik apipavidalinti:) Tikriausiai, organizuosiu tėvų ir moksleivių projektinį darbą "Svajonių mokykla". Iš duotų spalvotų geometrnių figūrų ant lapo šeima NEKALBĖDAMA turės sukurti savo svajonių mokykląsmile.gif Nežinau kaip gausis, nes pirmą kartą bandysiu... Dar noriu pasidalinti viena man labai patinkančia idėja apie ketvirtokams skirtą mokslo metų pradžios šventę. Tą dieną mokiniai rašo į pirmos klasės sąsiuvinius. Juos mokytoja būna iš anksto paruošusi - užrašiusi ant viršelio, į pirmą puslapį įrašiusi savo palinkėjimą, antrą puslapį gali palikti tėvų palinkėjimams įklijuoti (kad darbas vyktų sparčiau, kol moksleiviai pildo savo užduotis, palinkėjimus į spalvotus klevo lapus rašo tėveliai. Tada mokytojai belieka susirinkti ir mokslo metų eigoje suklijuoti). Trečiame puslapyje rašiau pirmokiškus brūkšnelius, skrituliukus, bangeles. Juos ketvirtokai turėjo išrašyti kaire ranka. Užduočių galima prigalvoti labai įvairių. Po to tą sąsiuvinį pildo ištisus metus per klasės valandėlę, laisvą pamoką: rašinėlis apie ateitį, herbo piešimas, asmenybės testų pildymas, draugų aprašai ir pan....
Atsakyti
Smagu, kad čia gretos taip sparčiai plečiasi clap.gif
rutagra, šaunių minčių pažėrei thumbup.gif Labai patiko man mintis ketrvirtokams sąsiuvinį pildyt - tik mums dar du metelius augt reikės... kaip čia nepamiršus tavo idėjos g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inuks @ 2010 08 28, 02:39)
Smagu, kad čia gretos taip sparčiai plečiasi  clap.gif
rutagra, šaunių minčių pažėrei  thumbup.gif  Labai patiko man mintis ketrvirtokams sąsiuvinį pildyt - tik mums dar du metelius augt reikės... kaip čia nepamiršus tavo idėjos  g.gif  blush2.gif

va, va ir as ta pati galvoju, cia tiek sauniu minciu karts nuokarto pazyra, bet kaip viska pas save kur tai issaugot ir dar taip, kad reikiamu momentu imtu ir atsigamintu g.gif
Atsakyti
sveikutes, prasau pagalbos, gal kas esat pasirase graziu minciu, tinkanciu pasakyt rugsejo pirmosios proga, aktu saleje
labai labai reik
aciu aciu aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 08 27, 19:00)
man taip nekukliai idomu pasidare: ar darbe su kolegem pradinukem taip pat sauniai bendraujat? blush2.gif pas mus isorej kaip ir viskas tvarkoj, o viduj daug uzslepto pavydo, konkurencijos ir t.t. tai as stengiuos labai ir nesibiciault, kas papraso padedu, kuom galiu, bet i asmeniskumus nesileidziu ax.gif ir isvis po metu kaip ir pradedu suprast, kuo maziau bendrauji viens prie vieno, tuo viskas paprasciau, maziau tu pykcio gaideliu, nenori koleges viesai blogos pasirodyt, o kai siaip tai tik spek apkalbu klausyt blink.gif todel ir laikoaus atokiau blush2.gif  verysad.gif

Aš irgi tokios pat nuomonės: geriau darbe oficialesni santykiai, o draugystes pasilikti už mokyklos ribų. Mažiau taip intrigų
Atsakyti