Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

Gintra, papasakok plačiau, o kur tokia vyks? g.gif mirksiukas.gif
O Jūs ar jau pildėte savęs vertinimo anketas pagal naujus atestacijos nuostatus? Ką jūs rašote antroje ir trečioje skiltyje?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2008 06 11, 13:38)
Gintra, papasakok plačiau, o kur tokia vyks?  g.gif  mirksiukas.gif

blink.gif Pradinuko vasara - rajono pradinių klasių mokytojų projektas, vykstantis kiekvienais metais. Šiemet vyks Punioje. Negi nei vienais metais nedalyvavai? Labai smagu. thumbup.gif

QUOTE(Mergelė @ 2008 06 11, 13:38)
O Jūs ar jau pildėte savęs vertinimo anketas pagal naujus atestacijos nuostatus? Ką jūs rašote antroje ir trečioje skiltyje?

Pildžiau. karsta.gif Antrojoje, pagal veiklos požymius aprašiau tai, kas man pavyko šiais metais, o trečioje - kokią naudą tie mano pasiekimai davė mokiniams.
Atsakyti
Nu ne. Pirmą kartą girdžiu apie tokį projektą.


III. MOKYTOJO VEIKLOS VERTINIMO SRITYS, KRITERIJAI, POŽYMIAI


Tai tu visus tuos veiklos požymius perašinėjai, atsirinkdama iš šios lentelės?
O ar pildot metodinės priemonės korteles. kaip jūs pasitvirtinant savo sukurtas metodines priemones?

Tu gal galėtum man atsiųsti mažą dalelę savo užpildytos veiklos, kad aš galėčiau dirstelėti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2008 06 13, 14:06)
Tai tu visus tuos veiklos požymius perašinėjai, atsirinkdama iš šios lentelės?

O ar pildot metodinės priemonės korteles. kaip jūs pasitvirtinant savo sukurtas metodines priemones?

Tu gal galėtum man atsiųsti mažą dalelę savo užpildytos veiklos, kad aš galėčiau dirstelėti? blush2.gif  ax.gif

Ne, neperrašinėjau, tik jais rėmiausi.

Met. priemonių kortelių nepildom. g.gif
Atsakyti
[quote=Mergelė,2008 06 13, 14:06]
Nu ne. Pirmą kartą girdžiu apie tokį projektą.
III. MOKYTOJO VEIKLOS VERTINIMO SRITYS, KRITERIJAI, POŽYMIAI
Tai tu visus tuos veiklos požymius perašinėjai, atsirinkdama iš šios lentelės?
O ar pildot metodinės priemonės korteles. kaip jūs pasitvirtinant savo sukurtas metodines priemones?



Nežinau kaip pas jus, bet mes tai visas priemones pasitvirtiname metodinės grupės susirinkimuose. Būtina ant kiekvienos priemonės aprašo kampo ( ar kitur ) met grupės pirmininko parašas. Turi maždaug atrodyti taip: "Aprobuota metodinės grupės susirinkime; protokolo Nr. 0000 ; data ; Metodinės grupės pirmininkas : ( vardas pavardė ) ;parašas." ( Aš prieš išeidama atostogauti kelis metus buvau met. grupės sekretorė ). Tai mes visas priemones taip tvirtinom. Paskui nešdavom mokyklos direktoriui dėl įsakymo. Nešdavom visų priemonių sąrašą už kokį pusmetį. Kai ateidavo kas patikrinti, tai žiūrėdavo tik tas priemones, kurios turėjo kamputyje užrašėlį.
O dėl tų analizių, tai daug nieko nežinau, nes man leido nepildyti, nes aš šiais metais dirbau tik mėnesiuką. Tik, viena ausim girdėjau, kad mokykla pati konkrečiau turi nuspręsti, ką kur konkrečiai rašyti.
LAIKAS PAILSĖTI, GANA TŲ POPIERIŲ...... nono.gif tourist5.gif vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
Gal kuri darėte kokį konkursą apie mandagumą,gerumą...Labai reiktų... g.gif
Atsakyti
...artėja rugsėjo pirmoji...Ką įdomaus veiksite pirmosios pamokos metu g.gif
Atsakyti
Kokias imate temas saugiam eismui pradinėse klasėse? Kiek temų integruojate?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2008 09 09, 17:51)
Kokias imate temas saugiam eismui pradinėse klasėse? Kiek temų integruojate?

iš viso žmogaus saugai 17 temų:Civilinė sauga 6
Priešgaisrinė sauga 6
Saugus eismas 5

Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2008 09 10, 16:48)
iš viso žmogaus saugai 17 temų:Civilinė sauga 6
Priešgaisrinė sauga 6
Saugus eismas 5



Gal tu žinai kokiu dokumentu tai remiantis. Aš pasakyčiau savo pavaduotojai.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2008 09 10, 19:57)
Gal tu žinai kokiu dokumentu tai remiantis. Aš pasakyčiau savo pavaduotojai.

1. „Žmogaus saugos egzamino paruoštukė“. http://www.moku.lt/tipai/straipsniai
2. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija –www.smm.lt
3.Saugaus eismo programa bendrojo lavinimo mokykloms I-VIII klasėms. 2006-05-26.Įsak-130
4.Civilinės saugos mokymo programa bendrojo lavinimo mokykloms.2003-06-10. Įsak.-820.
5. Priešgaisrinės saugos mokymo programa bendrojo lavinimo mokykloms.2003-06-10. Įsak.-820/IV208.

Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2008 09 13, 19:38)
1. „Žmogaus saugos egzamino paruoštukė“. http://www.moku.lt/tipai/straipsniai
2. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija –www.smm.lt
3.Saugaus eismo programa bendrojo lavinimo mokykloms I-VIII klasėms. 2006-05-26.Įsak-130
4.Civilinės saugos mokymo programa bendrojo lavinimo mokykloms.2003-06-10. Įsak.-820.
5. Priešgaisrinės saugos mokymo programa bendrojo lavinimo mokykloms.2003-06-10. Įsak.-820/IV208.



Bet juose nenurodyta konkrečiai valandos saugiam eismui? g.gif Ar aš kažką praleidžiu skaitydama tuos įstatymus. Civilinei ir priešgaisrinei, tai tiksliai nurodyta.
Atsakyti