Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(nengute @ 2010 09 12, 19:47)
Tai visų turi būti po 6 val? Ar rašote kažkaip atskirai tas temas kažkur ir tvirtinat? Kaip dalinatės bėgant klasei iš klasės? Gal susitarę esate, kurioj klasėj kokią temą imat? Ar kiekviena mokytoja individualiai savo nuožiūra?
Na ir tardytoja aš  doh.gif  Kaip pupas į sieną šitiek klausimų pavariau  ax.gif

Kiek kuriai valandu tiksliai nezinau, bet nadojausi tais planavimo pavyzdziais is Sajienes ir kt. knygeles, ten nera valandu skaiciaus, tik numatomi pasiekimai ir turinys siu dalyku. Pateikiama be integracijos - menesiais. Jei reikia, galeciau kuriai klasei surasyt.
Anksciau turedavau integruotas saugaus eismo temas pagal Kiseliova, ,,Saltini"... tik kazin ar jos betinka...
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2010 09 13, 18:45)
Saugiam eismui 12 val. civilinei ir priešgaisrinei 6 val. temas turime pasidarę kiekvienai klasei ir kiekviena mokytoja turi.

Tai pagal ta Sajienes... knygele taip panasiai ir gaunas. O zinant valandu skaiciu, tai galima tiksliai ir temu skaiciu susizymet.
Atsakyti
Ačiū labai, Natele, lauksiu 4 klasei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengute: 14 rugsėjo 2010 - 13:06
QUOTE(nengute @ 2010 09 14, 14:03)
Ačiū labai, Natele, lauksiu 4 klasei  4u.gif

Nusiunciau i bendra pasta 3 nuotraukeles. Tik pamirsau parasyt, kad kairej pusej Bendrosios programos numatomi pasiekimai (siektini rezultatai), o desinej - Mokymo or mokymosi turinys (kaip ir temos skamba). Kadangi kazkodel gmail pastrigo, tai rasau cia.
Atsakyti
Merginos, šiemet mūsų mokykloje bus išorinis auditas doh.gif . Gal kuri nors jau realiai su tuo susidūrėte ir galite apšviesti, kaip viskas vyksta ax.gif? Ar čia labai bijoti, ar neverta blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 14, 16:30)
Merginos, šiemet mūsų mokykloje bus išorinis auditas  doh.gif . Gal kuri nors jau realiai su tuo susidūrėte ir galite apšviesti, kaip viskas vyksta  ax.gif? Ar čia labai bijoti, ar neverta  blush2.gif ?


Pas mus išorinio audito dar nebuvo, bet kiek teko girdėti iš kitų mokytojų, tai nervų kainuoja. kiekvienai pamokai reikia labai būti pasiruošus, nes nežinai, kada ateis, naudoti įvairius metodus, daug papildomos medžiagos.
NENORIU IŠGĄSDINTI bigsmile.gif
Atsakyti
O dar turiu 4 spec.poreikių mokinius (viena kurčia mergaitė ir 3 riboto intelekto). Dirbu su padėjėja (pusę pamokų, nes dalinamės su kita mokytoja), tai dar bijau, kad ir dėl to gali mane tikrinti doh.gif . Šiaip esu girdėjusi, kad eina pasirinktinai, ne į visas klases, ar nieko nežinot g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 14, 16:30)
Merginos, šiemet mūsų mokykloje bus išorinis auditas  doh.gif . Gal kuri nors jau realiai su tuo susidūrėte ir galite apšviesti, kaip viskas vyksta  ax.gif? Ar čia labai bijoti, ar neverta  blush2.gif ?

nu ką, galiu tik užjaust, nes man jau tas auditas blink.gif Bet ataskaitoje skaičiau, kad patiko mano pamokos, nes buvo diferencijuojamos užduotys pagal mokinių pajėgumą ir t.t. biggrin.gif Kai nežinaui, kurią dieną bus auditorius, tai tenka kasdien susirašyti į tokius lapelius visas pamokų temas ir kiekvienai temai po planą pasirašyt. Pamokose turi būti daug visko: įvadas, gal dar kartojimas, jei reikia, naujos temos skelbimas, daugybė įvairiausių metodų, ypač netradicinių, darbai grupelėse, pedagoginės pertraukėlės, užduotys mokiniams pagal lygius ir t.t. Žodžiu po vizitacijos buvom išsisunkusios doh.gif Sėdėjo pas mane tik 1 pamoką, pas kitas teko ir po daugiau.
Vakare įmesiu, kokias temas turiu civilinei ir saug.e.
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 09 14, 17:18)
nu ką, galiu tik užjaust, nes man jau tas auditas  blink.gif Bet ataskaitoje skaičiau, kad patiko mano pamokos, nes buvo diferencijuojamos užduotys pagal mokinių pajėgumą ir t.t.  biggrin.gif  Kai nežinaui, kurią dieną bus auditorius, tai tenka kasdien susirašyti į tokius lapelius visas pamokų temas ir kiekvienai temai po planą pasirašyt. Pamokose turi būti daug visko: įvadas, gal dar kartojimas, jei reikia, naujos temos skelbimas, daugybė įvairiausių metodų, ypač netradicinių, darbai grupelėse, pedagoginės pertraukėlės, užduotys mokiniams pagal lygius ir t.t. Žodžiu po vizitacijos buvom išsisunkusios  doh.gif Sėdėjo pas mane tik 1 pamoką, pas kitas teko ir po daugiau.
Vakare įmesiu, kokias temas turiu civilinei ir saug.e.

O dieninių planų prašo? Aš tai jų nerašau, nebent kažkas painaus arba naujo blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri turite dainelės "tortadienis" zodžius. Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2010 09 14, 09:16)
Kiek kuriai valandu tiksliai nezinau, bet nadojausi tais planavimo pavyzdziais is Sajienes ir kt. knygeles, ten nera valandu skaiciaus, tik numatomi pasiekimai ir turinys siu dalyku. Pateikiama be integracijos - menesiais. Jei reikia, galeciau kuriai klasei surasyt.
Anksciau turedavau integruotas saugaus eismo temas pagal Kiseliova, ,,Saltini"... tik kazin ar jos betinka...
Papildyta:

Tai pagal ta Sajienes... knygele taip panasiai ir gaunas. O zinant valandu skaiciu, tai galima tiksliai ir temu skaiciu susizymet.



Įdėjau žmogaus saugos temas.
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 09 14, 16:55)
Pas mus išorinio audito dar nebuvo, bet kiek teko girdėti iš kitų mokytojų, tai nervų kainuoja.  kiekvienai pamokai reikia labai būti pasiruošus, nes nežinai, kada ateis, naudoti įvairius metodus, daug papildomos medžiagos.
NENORIU IŠGĄSDINTI bigsmile.gif

Pas mus vyko isorinis pries kokius 4 metus. Na, taip, nervu kainavo, kaip ten bebutu, juk komisija. Stebi visos mokyklos veikla. Na, teks stipriau pasistengt savaite-dvi.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 14, 16:30)
Merginos, šiemet mūsų mokykloje bus išorinis auditas  doh.gif . Gal kuri nors jau realiai su tuo susidūrėte ir galite apšviesti, kaip viskas vyksta  ax.gif? Ar čia labai bijoti, ar neverta  blush2.gif ?


Taip susidūrusi su tuo reikalu, bet nėra taip baisu kaip visi gąsdina. Atvyksta grupė auditorių ir jie sėdi mokykloje nuo ryto iki pavakario. Eina į pamokas, būrelius ir tikrina dokumentaciją. Pas mane buvo 5-iose pamokose. Iš anksto nežinai į kokią pamoką ateis. Svarbu pamokoje, kad būtų skelbiamas pamokos uždavinys ir dar geriau, jei būtų užrašytas lentoje. Šiaip pamokoje taikiau įvairius metodus, ypač patiko, kad temą siejau su gyvenimiška vaikų patirtimi. Dėmesį kreipė ar vaikai pamokoje buvo vertinami. Po pamokos auditorius pasako 3 pliusus ir 3 minusus. Mano vienoje pamokoje gal neturėjo ką pasakyti, tai paminėjo, kad negerai sukirčiavau žodį. Tai čia minusas. Tai tiek. Jei kas įdomu, klauskit. Šiaip patenkinta,kad stebėjo tiek pamokų, nes įvertino mano darbą.
Atsakyti