Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai verti žiūrėti vis iš naujo
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mmartaa
,,meiles kerstas ,,juodai senas filmas,vaidina kevinas kosneris,o kitu aktoriu nezinau pavardziu,nors matyti is kitu filmu thumbup.gif
Ledas
QUOTE(mmartaa @ 2009 01 17, 12:56)
,,meiles kerstas ,,juodai senas filmas,vaidina kevinas kosneris,o kitu aktoriu nezinau pavardziu,nors matyti is kitu filmu thumbup.gif
*

Radau tik kerštas, siunčiuosi, tikiuosi čia tas pats smile.gif
mmartaa
tie pavadinimai visur vis kitaip verciasi,svarbiausiai kad vaidintu kevinas kosneris mirksiukas.gif
Kamilija
Sibiro kirpejas bigsmile.gif
Glamour
[quote=mmartaa,2009 01 18, 13:45]
tie pavadinimai visur vis kitaip verciasi,svarbiausiai kad vaidintu kevinas kosneris

drinks_cheers.gif praktiškai visus filmus su juo visada pažiūriu bent du kartus. O šiaip tai paskutiniu metu apskritai ne vienas filmas už širdies nesugriebia, nesudomina, žiūriu vis tuos pačius senus.
Liebchen
Yra daug filmų, kuriuos norėjosi pasižiūrėti dar kartą. Tai "Pianistas", "Nuostabusis protas", "Drugio efektas", bet savo favoritu laikai "Gyvenimas yra gražus" 4u.gif . Labai jaudinantis filmas ax.gif
ruda lape
"Sėkmė avansu", kiek žiūriu, tiek verkiu.......
Vyras dar neleidžia A.I. žiūrėt, nes ten net neverkiu- gailiai sriubauju, tai jam nervai nelaiko unsure.gif
letenius
sveikos paneles, gal kas prisimena filmo pavadinima, kur kaledu ar nauju metu isvakarese parduotuveje prie pirstiniu susitinka vyras ir moteris. abu nori pirkti tas pirstines, todel pasidalina po viena, susizavi vienas kitu, taciau abu uzimti todel viska palieka likimui: vienas uzraso savo numeri ant pinigo, kitas i knyga ir palieka viska likimui kuris po kiek laiko per ta piniga ir knyga suveda juos. Labai noriu ji paziuret bet nepamenu nei pavadinimo nei kas vaidina.
spurgiukeee
jei nebuna nuotaikos tai paziurejus Garfilda ji visada atsiranda hihihi.gif
Itani
Žiūrėjau vakar per tv filmą "Vanduo" cray.gif Tikrai čia toks filmas,kurį verta žiūrėti vėl iš naujo.
Nuostabu , retai tenka pamatyt kažką panašaus first.gif
Papildyta:
QUOTE(letenius @ 2009 01 25, 21:02)
sveikos paneles, gal kas prisimena filmo pavadinima, kur kaledu ar nauju metu isvakarese parduotuveje prie pirstiniu susitinka vyras ir moteris. abu nori pirkti tas pirstines, todel pasidalina po viena, susizavi vienas kitu, taciau abu uzimti todel viska palieka likimui: vienas uzraso savo numeri ant pinigo, kitas i knyga ir palieka viska likimui kuris po kiek laiko per ta piniga ir knyga suveda juos. Labai noriu ji paziuret bet nepamenu nei pavadinimo nei kas vaidina.
*

Ar tik ne "Lemtingas atsitiktinumas" ? mirksiukas.gif
mmartaa
JAU SENIAI NEMACIAU TOKIO GERO FILMO PER TELEVIZIJA,VAKAR PAZIUREJAU ,,VANDUO,, SIS KINAS NE KAIP VISI FILMAI,JIS VISAI KITOKS,VERTAS DEMESIO thumbup.gif
*Nikė*
neseniai žiūrėjau dokumentinį filmą/ laidą "Secret", tai tokį įspūdį padrė, vis noris iš naujo ir iš naujo pažiūrėt.. thumbup.gif
prieš savaitę ar dvi mačiau filmą "jis sako taip", tai irgi žinokit toks nerealus..taip prisižvengiau.. biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Ledas
QUOTE(Itani @ 2009 02 02, 12:38)
Žiūrėjau vakar per tv filmą "Vanduo"  cray.gif Tikrai čia toks filmas,kurį verta žiūrėti vėl iš naujo.
Nuostabu , retai tenka pamatyt kažką panašaus  first.gif

drinks_cheers.gif man irgi labai patiko šitas filmas thumbup.gif
Manuela
O man labai patiko tokie romatiniai filmai kaip "Jei tik", "Skubėk mylėti" ir "P.S. Aš tave myliu" wub.gif
Aurore_
As apie filma P.S. As tave myliu esu girdejusi vien teigiamus vertinimus, bet kai pasiziurejau pati, tai nepaliko ispudzio..na gal keistokas filmas, ne toks kaip visi bet nesuzavejo:)
Ajya
Medisono grafystės tiltai (The Bridges of Madison County); Forestas Gampas; Ray; Sibiro kirpėjas; Shall we dance ir kt.
Errnyte
"Ponas ir ponia SMITAI" SU BRADU PITU IR ANGELINA JOLIE smile.gif superinis jis man...ir "sekas ir miestas" smile.gif
dar vienas yra geras,bet gaila pavadinimo neprisimenu,filmas api eberniuka kuris lb gerai jauci amuzika ir jam beroc tik 10metu o jis nerealiai jautrus visiems garsams.....jis is gatveje sklidanciu garsu gali sau mintyse ir pasamoneje sudelioti tuos garsus,kad iseina melodija is visu gatveje slypinciu garsu:masinu,riksmu,stabdziu garsu ir pan.man patiko super filmas smile.gif
Forget
QUOTE(Aurore_ @ 2009 02 03, 22:55)
As apie filma P.S. As tave myliu esu girdejusi vien teigiamus vertinimus, bet kai pasiziurejau pati, tai nepaliko ispudzio..na gal keistokas filmas, ne toks kaip visi bet nesuzavejo:)
*

Man irgi, netgi lėkštokas man jis..
Ponia Delovej
Meistras ir Margarita
Sibiro kirpejas
Suns sirdis
Senos rusiskos komedijos
Elvyra -tamsos valdove
Adamsu seimynele biggrin.gif
Belty
Septyneri metai Tibete
Medisono grafystes tiltai
Likimo ironija, arba po pirties
Vyrai juodais drabužiais
Aš-legenda
egluziukas
As daug kartu ziuriu sirdziu edikes ir visus rusu klasikos filmus ax.gif
Načikė
QUOTE(Errnyte @ 2009 02 11, 17:05)
dar vienas yra geras,bet gaila pavadinimo neprisimenu,filmas api eberniuka kuris lb gerai jauci amuzika ir jam beroc tik 10metu o jis nerealiai jautrus visiems garsams.....jis is gatveje sklidanciu garsu gali sau mintyse ir pasamoneje sudelioti tuos garsus,kad iseina melodija is visu gatveje slypinciu garsu:masinu,riksmu,stabdziu garsu ir pan.man patiko super filmas smile.gif
*

Ar tik čia ne "Muzika, suradusi mus" ("August Rush") g.gif
zalia-raudona
"the notebook"

wub.gif jau esu ziurejus gal 3 ar 4 kartus ir vis susigraudinu, man tas filmas toks labai artimas kazkoks 4u.gif
Anelle
Vienas is pačių pačių mylimiausių - Anne of green gables ir Anne of green gables: the sequel wub.gif smile.gif
Limeta
"Transamerika"
Abejoklė
"The lake house" ir "Tigre e la neve" (tigras ir sniegas) wub.gif
saulyte525
"Sala" ("ostrov", rezisierius Pavel Lungin) - rimtas kinas
Gossipgirl
QUOTE(Načikė @ 2009 02 13, 21:48)
Ar tik čia ne "Muzika, suradusi mus" ("August Rush") g.gif
*

Taip taip,apie šitą manau šneka drinks_cheers.gif
man laaaabai patiko wub.gif
Ledinė Širdis
Paskutinis mano žiūrėtas ir visai neblogas tai My Blueberry Nights wub.gif
Meilemm
gyvenimas yra grazus, nuostabus filmas!! wub.gif
Urartu
The Importance of Being Earnest... (Lietuviškai vadinasi "Kaip svarbu būti geram")... Senas mielas filmas..
Apskritai, patinka filmai kuriuose vaidina Colin Firth arba Reese Vitherspoon...
LTkojote
Galeciau ziureti ir ziureti filmus su sokio elementais...Tokius kaip "Sokis hip hopo ritmu" ar "Step Up" ir panasius..Oj ir dabar tik nesenai antraji filma ziurejau.. 4u.gif Jie nuostabus ir juos ziurint norisi judeti thumbup.gif
kovo
O mes vakar ziūrėjom LŪŠNYNO MILIONIERIUS, nieko geras kinas, ir dar tiek daug oskarų pelnė
desrele-lt
Greit eisiu i kina ziureti Bendziamino Batono istorijos, turetu buti geras filmas, visgi oskaru laimejo smile.gif

Kazkada lnk snobo naktis rode filma su nepaprastai zavia aktore Monica Bellucci 'Malena', labai man istrigo, mielai dar syki paziureciau smile.gif
mamyteJ
"Melagi melagi" su Jim Carrey galiu ziureti ir juoktis kaskart kaip ,kad, ziureciau pirma karta."Simarono zirgas"labai sujaudino,t.p. ziurejau keleta kartu.Labai gera muzika,dainos.
ivinskis
"if thees walls could talk 2" ziurejau gal jau 4 kartus
uldina
QUOTE(Meilemm @ 2009 02 20, 17:13)
gyvenimas yra grazus, nuostabus filmas!!  wub.gif
*

pritariu thumbup.gif
Inmanta
Operos Fantomas wub.gif
rasyte969
"Memories of Geisha" wub.gif Kai gulejau ligonineje tris kartus paziurejau smile.gif Reiks kada vel isijungt biggrin.gif
riuska
Galiu žiūrėti "Maskva netiki ašaromis",''Graži moteris",daugiau nesugalvoju doh.gif
emula
QUOTE(kovo @ 2009 02 23, 23:30)
O mes vakar ziūrėjom LŪŠNYNO MILIONIERIUS, nieko geras kinas, ir dar tiek daug oskarų pelnė
*

thumbup.gif Labai ir mums patiko
Limcamca
Visi mano mėgstamiausi filmai su Džulija Roberts. Esu jau mačiusi gal šimtą kartų, bet visvien kartais dar peržiūriu "Mano geriausio draugo vestuvės", "Erina Brokovič" "Pabėgusi nuotaka", "Notting Hilas" thumbup.gif

O mėgstamiausia komedija mudviejų su vyru yra "Meet the parents", nežinau kaip lietuviškai pavadinimas bus blush2.gif

Dar labai mėgstam ir bile kada galim žiūrėti seriją komedijų apie du senukus, kur jie ten tai priešai, tai draugai buvo. Nepamenu pavadinimo blush2.gif
due drops
QUOTE(Glamour @ 2008 03 05, 00:12)
Turiu kelis mėgstamiausius filmus, kuriuos mėgstu žiūrėti vis iš naujo. Galiu žiūrėti kiekvienąkartą, kai užkandžiauju ir nieko gero per TV nerodo, o šiuos filmus turiu kompiuteryje. Jau net vyras juokais klausia, kai pasiūlau pažiūrėti filmą ne per TV, "tai ką ir vėl žiūrėsim "NE ANYTA O MONSTRAS, ar IR VELNIAS DĖVI PRADĄ, ar NES AŠ TAIP NORIU". Kiekvieną jų jau net nesuskaičiuoju , kiek kartų esu mačiusi. O kokius filmus vis norite pažiūrėti iš naujo jūs?
*

"Narsioji sirdis","Karaliene Margo","Bridzitos Dzouns dienorastis","Tegyvuoja meile","Noting Hilas","Underworld","Nirvana","Matrica"
Egliukasz
Uzstrigau "Twilight`e" blush2.gif
saldu kaip du medu
QUOTE(Limcamca @ 2009 03 31, 17:45)
Dar  labai mėgstam ir bile kada galim žiūrėti seriją komedijų apie du senukus, kur jie ten tai priešai, tai draugai buvo. Nepamenu pavadinimo  blush2.gif
*

Seni bambekliai mirksiukas.gif

Man kažkada labai labai labai patiko "Kaip Grinšas Kalėdas vogė" wub.gif Kasdien turbūt žiūrėdavau, bet paskui nusibodo jau... blush2.gif
donnabona
QUOTE(riuska @ 2009 03 30, 23:20)
Galiu žiūrėti "Maskva netiki ašaromis",''Graži moteris",daugiau nesugalvoju doh.gif
*

Cia mano filmai. Nesenstantys.
doremifasolasi
aš tai labai daug kartų mačiau( po kokius 7) ,,žinutė butelyje''(kiekvienąkart ašarą išlieju) ir ,,drugio efektas''
donnabona
Medisono grafystes tiltai su Clint Eastwood ir Meryl Streep - puiki meiles istorija. Labai tikra, meistriskai nufilmuota ir suvaidinta.
bonziuka
A good year - ziuriu ir ziuri vis bei Anthony Zimmer - neblogas. Dar paskutines dvi Bondo serijos patinka, nes graziai nufilnuota smile.gif
alyton
"North and South" pažiūrėjau tris kartus ir dar norisi žiūrėti. Tokie puikūs aktoriai, apie operatoriaus darbą tai iš vis sunku ką nors ir pasakyti. Jei mėgstat anglų klasikos ekranizacijas, pažiūrėkit. Tikrai nesigailėsit. 4u.gif

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.