Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai verti žiūrėti vis iš naujo

daug kartu ziurejau Gladiatoriu, Garfildas 2 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi vi: 08 gruodžio 2008 - 15:46
Gladiatorius pats geriausias filmas turbut - kiek ziuriu tiek verkiu. Kartais ir nuo pradziu jau pradedu verkti, nes zinau kaip baigsis verysad.gif

Dar labai geras Tobulas pasaulis kokiu 93 metu su Kevinu Costneriu smile.gif

na ir aisku kiekvienais metais jau tradicija paziureti Likimo ironija arba po pirties. thumbup.gif
Atsakyti
"Statskij sovetnik" su Olegu Menšikovu. "Sibirskij tsiriulnik" su tuo pačiu nuostabiu aktoriumi. Periodiškai pasižiūriu "My big, fat Greek wedding" smile.gif Ir "Open season", kai visai liūdna būna biggrin.gif Dar niekad nenusibosta "The English patient" ir... "Legal weapon" biggrin.gif
Atsakyti
''Žalioji mylia''- kiek rodo,tiek žiūriu.Kiek žiūriu,tiek verkiu.
Atsakyti
man tai labai istrige tokie filmai (juos vids pakaitom ziuriu kai neturiu ka veikt ar per tv nieko gero nerodo)

seksas ir miestas (filmas ir serialas, nes turiu visa komplekta), geisos ispazintis, asmens sargybinis, purvini sokiai abi dalys (pries pora dienu parsisiunciau pirmaja dali tai tokia nereali wub.gif ziurejau net tris kartus per kelias dienas lotuliukas.gif ) ir velnias devi prada, p.s. myliu tave., bridzitos abi dalys. daugiau dabar taip greit nepamenu
Atsakyti
Man patiko italų filmas ,,Gyvenimas gražus". Taip pat žiūrėjau kelis kartus miuzikla "MAMA MIA" smile.gif
Atsakyti
Nanny Mcphee. Ir kai liūdna, ir kai linksma. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgele29: 13 gruodžio 2008 - 21:18
O man labai įstrigo ''Apocalypto''.Ilgas,bet nenuobodus.
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2008 12 14, 00:14)
O man labai įstrigo ''Apocalypto''.Ilgas,bet nenuobodus.


Sis ir man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
"Drugio efektas", "Žalioji mylia", "Sėkmė avansu", "Prisukamas apelsinas"", "Into the wild" (nežinau, kaip išverstas lietuviškai).
Atsakyti
Drugio efektas abu filmai smile.gif Verti dėmesio, man labai labai wub.gif
Atsakyti
ei... atsiprasau uz off topic, bet man skubiai reik prisiminti kaip vadinasi filmas apie jauna mergina kuri isilmyli daug vyresni vyra ir dar per anonsa sakydavo "jis ismokys ja gyventi, ji ismokys ji myleti" tik tiek pamenu, bet man labai reikia pavadinimo ir nesinori del tokio dalyko kurt naujos temos. PADEKIT!!!
Atsakyti