Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai verti žiūrėti vis iš naujo

"Memories of Geisha" wub.gif Kai gulejau ligonineje tris kartus paziurejau smile.gif Reiks kada vel isijungt biggrin.gif
Atsakyti
Galiu žiūrėti "Maskva netiki ašaromis",''Graži moteris",daugiau nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2009 02 23, 23:30)
O mes vakar ziūrėjom LŪŠNYNO MILIONIERIUS, nieko geras kinas, ir dar tiek daug oskarų pelnė

thumbup.gif Labai ir mums patiko
Atsakyti
Visi mano mėgstamiausi filmai su Džulija Roberts. Esu jau mačiusi gal šimtą kartų, bet visvien kartais dar peržiūriu "Mano geriausio draugo vestuvės", "Erina Brokovič" "Pabėgusi nuotaka", "Notting Hilas" thumbup.gif

O mėgstamiausia komedija mudviejų su vyru yra "Meet the parents", nežinau kaip lietuviškai pavadinimas bus blush2.gif

Dar labai mėgstam ir bile kada galim žiūrėti seriją komedijų apie du senukus, kur jie ten tai priešai, tai draugai buvo. Nepamenu pavadinimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2008 03 05, 00:12)
Turiu kelis mėgstamiausius filmus, kuriuos mėgstu žiūrėti vis iš naujo. Galiu žiūrėti kiekvienąkartą, kai užkandžiauju ir nieko gero per TV nerodo, o šiuos filmus turiu kompiuteryje. Jau net vyras juokais klausia, kai pasiūlau pažiūrėti filmą ne per TV, "tai ką ir vėl žiūrėsim "NE ANYTA O MONSTRAS, ar IR VELNIAS DĖVI PRADĄ, ar NES AŠ TAIP NORIU". Kiekvieną jų jau net nesuskaičiuoju , kiek kartų esu mačiusi. O kokius filmus vis norite pažiūrėti iš naujo jūs?

"Narsioji sirdis","Karaliene Margo","Bridzitos Dzouns dienorastis","Tegyvuoja meile","Noting Hilas","Underworld","Nirvana","Matrica"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 18 balandžio 2009 - 01:18
Uzstrigau "Twilight`e" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 03 31, 17:45)
Dar  labai mėgstam ir bile kada galim žiūrėti seriją komedijų apie du senukus, kur jie ten tai priešai, tai draugai buvo. Nepamenu pavadinimo  blush2.gif

Seni bambekliai mirksiukas.gif

Man kažkada labai labai labai patiko "Kaip Grinšas Kalėdas vogė" wub.gif Kasdien turbūt žiūrėdavau, bet paskui nusibodo jau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(riuska @ 2009 03 30, 23:20)
Galiu žiūrėti "Maskva netiki ašaromis",''Graži moteris",daugiau nesugalvoju doh.gif

Cia mano filmai. Nesenstantys.
Atsakyti
aš tai labai daug kartų mačiau( po kokius 7) ,,žinutė butelyje''(kiekvienąkart ašarą išlieju) ir ,,drugio efektas''
Atsakyti
Medisono grafystes tiltai su Clint Eastwood ir Meryl Streep - puiki meiles istorija. Labai tikra, meistriskai nufilmuota ir suvaidinta.
Atsakyti
A good year - ziuriu ir ziuri vis bei Anthony Zimmer - neblogas. Dar paskutines dvi Bondo serijos patinka, nes graziai nufilnuota smile.gif
Atsakyti
"North and South" pažiūrėjau tris kartus ir dar norisi žiūrėti. Tokie puikūs aktoriai, apie operatoriaus darbą tai iš vis sunku ką nors ir pasakyti. Jei mėgstat anglų klasikos ekranizacijas, pažiūrėkit. Tikrai nesigailėsit. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alyton: 21 balandžio 2009 - 08:58