Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai verti žiūrėti vis iš naujo

Prozac Nation ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taute @ 2009 08 11, 11:26)
4u.gif  supper filmas man lb patiko ziurejau rusu kalba radau ar tai torentuose ar linkomanijoi nepamenu o pavadinimas buvo ZNAHAR  tik kaip tikslii rasesi nepamenu  g.gif
Papildyta:
va radau si filma  g.gif  bet as kaip buvau parsisiuntus tai tik pora seriju buvo o cia 16  g.gif
znahar
4u.gif  gero ziurejimo, cia linokmanijoi bet yra ur torrentuose
cia kazkoks kitas serialas bet radau ir ta apie kuri kalbejot bet kitam saite
va cia

aciukas didelis.atrodo ieskojau,bet neradau kazkada blush2.gif
Atsakyti
Sleepers, The Butterfly Effect.. Daug tokių, iš tikro, bet nelabai atsimenu dabar.. Iš lengvesnių man Coyote Ugly labai puikiai žiūrisi vėl ir vėl biggrin.gif Na ir ne filmas, o serialas, Friends, žinoma, matytas gal jau kokius tris kartus bet vis dar nerealus ir mėgiamas smile.gif
Atsakyti
Ziureciau ir ziureciau ilgametrazini "Seksas ir miestas". Zaviuosi, kad merginos tokio amziaus "nesubobejusios" blush2.gif
Atsakyti
Ziurejau daug kartu ir dar ziuresiu: Purvini sokiai (pirma dalis), Erskeciu pauksciai (the thorn birds). wub.gif
Atsakyti
Gotika,zalioji mylia,skubek myleti,zaliosios gatves chuliganai,sokis hip hopo ritmu,abi dalys,saulelydis,honey,
Atsakyti
"If only" labiausiai įstrigęs.
Atsakyti

"Vicky Kristina, Barcelona" - Superinis !!!
Atsakyti
QUOTE(sekunde1 @ 2009 09 04, 22:02)
"Vicky Kristina, Barcelona" - Superinis !!!

man tai nuobodus ax.gif
Atsakyti
Abi bridžitos Džouns dalys.
Visą filmą prasijuokiu pastoviai... lotuliukas.gif
Atsakyti
District 9 / 9-asis rajonas- nežinau ar atsiras čia fantastikos mėgėjų, bet už šį filmą dedu galvą. Ne todėl, kad filme yra spec. efektų veiksmo ar dar ko, bet būtent už ta nuostabų realumo jausmą žiūrint fantastinį filmą! Filmas, kurį tikrai pažiūrėsiu dar kartą. smile.gif
Atsakyti
P.S. I love you wub.gif GERIS wub.gif

cia daina is filmo ir siuzeto siek tiek:
http://www.youtube.c...h?v=vWjyP1iW3vs
Atsakyti