Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai verti žiūrėti vis iš naujo

QUOTE(grange @ 2008 03 09, 23:38)
friends.gif o mano draugė, man ir draugai labai labai, peržiūrėjus esu visus 10 sezonų nežinau kiek kartų, ir jau mintinai žinau kas kur ką sakys (žiūriu tik originalo kalba, nes šlykštu klausyt kaip įgarsina pas mus  doh.gif ) bet vistiek įdomu  thumbup.gif

Tai gal turite tą seriją, kur jie namuose turėjo pripučiamą batutą vaikams šokinėti ir visi įstrigo į jį? Labiausiai įsiminusi serija, bent jau man biggrin.gif norėčiau pažiūrėti dar kartą.
Atsakyti
mm..turiu daug nuolatiniu, kuruos vis turu paziuret is naujo: Burtono visi filmai, isskyrus "bezdzioniu planeta", "Lolita" su Ironsu, "Myliu tave, Paryziau" wub.gif , "Penktas elementas", "Stardust" wub.gif , "Ziedu valdovas" su Goblino vertimu smile.gif, "Bondoock saints"- nepamenu kaip rasoma, "Tegyvuoja meile", "Leonas", "Iprasti itariamieji", "Bremo stokerio Drakula"su Oldmanu wub.gif , "Rosenkrancas ir Gildernsternas mire" wub.gif , "Planketas ir Makleinas", "Snatch", "Lock stock and 2 smoking barrels", "Plesrunas"..na ir tie is senu laiku Riazanovo filmai "Tarnybinis romanas", "Garazas", "Po pirties" (antras nepatiko), dar"Benzino koloneles karaliene", "Iseidamas iseik"ir t.t. cia privaloma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalta @ 2008 03 09, 20:27)
Gladiatorių  wub.gif  wub.gif

Kiek žiūriu, tiek verkiu wub.gif dar žiūriu rusų po pirties biggrin.gif , Rokį Balboa smile.gif
Atsakyti
Na taip "Ne anyta, o monstras" gal kiek ir lekstokas, bet man tiesiog kartais norisi kazko lengvo. Bet "Nes as taip noriu" man visiskai nelekstas, o visai jaukus filmas ir turintis geru minciu bigsmile.gif O siaip tai man labai patinka visi filmai su Kevinu Kostneriu. "Laumzirgis" vienas mylimiausiu ir beje mano jau minetas "Zinute butelyje". Bet graudzius filmus as megstu ziureti, kai yra tam tikra nuotaika.
Atsakyti
Zalioji mylia thumbup.gif , Grazi moteris wub.gif , Maskva netiki asaromis good.gif
Atsakyti
Pianistas
Priesas uz vartu
Gladiatorius
Narsioji sirdis
Dievo miestas
Saltasis kalnas
Kiti


Situos prisimenu kad tikrai su malonumu ziurejau ne po viena karta, yra ir daugiau pamegtu, bet dabar nepamenu
Atsakyti
QUOTE(Otome @ 2008 03 12, 14:27)
Saltasis kalnas

wub.gif nuostabus filmas, man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Laumžirgis, Forestas Gampas, Medisono grafystės tiltai, Žiedų valdovas, Žvaigždžių karai ir Gyvenimas yra gražus wub.gif
Šuriko nuotykiai, Kaukazo belaisvė, Tarnybinis romanas ir kiti rusiški filmai kaip, kad zhiurke minėjo - privalomi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žoržetta @ 2008 03 05, 21:30)
as N kartu ziurejau "Tegyvuoja meile" (pries Kaledas per visus kanalus, per kuriuos tik rode  biggrin.gif ) ir "Atsargiai, durys uzsidaro"

QUOTE(boruze157 @ 2008 03 09, 20:58)
"Švilpiko diena" net nežinau kodėl, bet visada žiūriu kai tik rodo wub.gif  thumbup.gif

Siuos filmus ir dar "Namas prie ezero", "Seimos galva" galiu ziureti N kartu wub.gif ir kaskart vis naujai juos vertinu.
Taip pat, rusiski filmai "likimo ironija", "Tarnybinis romanas", "Sirli-myrli" man labai-labai patinka thumbup.gif
Labai megstu filma "Matrica" ax.gif
Atsakyti
Šokoladas
If only
šuriko nuotykiai
kaukazo belaisvė
vienas namuose-atsibodę negyvai, bet be šio filmo- ne kalėdos lotuliukas.gif
mulen ružas
karibu piratai
YPAČ- "the day after tomorrow"
spalio dangus
amelija iš monmartro

šiuos filmus žiūriu dažniausiai per išeigines, net namiškiams jau nusibodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2008 03 07, 22:17)
Ne visus gerus filmus norisi žiūrėti. Aš, pvz., nenoriu kelis kartus žiūrėti Žaliosios mylios, Drugio efekto ir kt., nors jie tikrai sujaudino. Nebežinau, kiek kartų mačiau Ana ir karalius. bethovenas. Tai neturi būti skaudūs filmai.


drinks_cheers.gif Ir dar "Geišos išpažintis" man geras bet per daug liūdnas. verysad.gif


QUOTE(Turkcena @ 2008 03 07, 22:30)
Žiūrėčiau ir žiūrėčiau tokius filmus kaip
"Titanikas" "Asmens sargybinis" "Ir velnias dėvi pradą" "Vienas namuose"  "Rokis Balboa"  4u.gif


Šitas filmas man primena kaip MB pirmkart pas mane, dar jauną ir gražią, į svečius atėjo. Šitą filmą žiūrėjom.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as va is tomo hankso repertualro labai megstu
terminalas
nemiegantys sietle
ir dar jus gavote zinute
du is ju su meg rayan, terminalas su ketrina zeta-jones
Atsakyti