Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai verti žiūrėti vis iš naujo

Vakar žiūrėjau "Žalioji mylia". Su dideliu malonumu dar kartą pažiūrėčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(konsultante @ 2010 04 04, 18:03)
Vakar žiūrėjau "Žalioji mylia". Su dideliu malonumu dar kartą pažiūrėčiau wub.gif


Vakar neteko žiūrėti verysad.gif Bet brolis žiūrėjo ir tėtis matė, sakė labai geras filmas thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(konsultante @ 2010 04 04, 18:03)
Vakar žiūrėjau "Žalioji mylia". Su dideliu malonumu dar kartą pažiūrėčiau wub.gif

Aš irgi. Žiūrėjau ir dar žiūrėčiau...
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 04 05, 10:04)
Aš irgi. Žiūrėjau ir dar žiūrėčiau...

kaskart ziuriu ir kaskart verkiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Piračiukė @ 2010 04 06, 08:49)
kaskart ziuriu ir kaskart verkiu  verysad.gif



Aš taip pat verkiu verysad.gif .... Hm,man labai mielas filmas "Užrašų knygutė".Taip pat "Dirbtinis intelektas" ir "Geišos išpažintis" ax.gif smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

gal galite patarti filma apie tai , kaip susirgo koks nors žmogus 9arba suauges arba vaikas) ir kaip jam sekasi su ta liga gyventi. Labai reikia referatui, o aš tik serialus atsimenu.
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(lina07 @ 2010 04 19, 17:14)
sveikutės,

gal galite patarti filma apie tai , kaip susirgo koks nors žmogus 9arba suauges arba vaikas) ir kaip jam sekasi su ta liga gyventi.  Labai reikia referatui,  o aš tik serialus atsimenu.

Labai geri filmai ,kuriuos mačiau apie tą pačią ligą,negaliu pasakyti jos pavadinimo,nes tai ypač retai pasitaikanti liga vadinosi"Lorenzo aliejus".Paremta tikrai faktais.Paieškok Z mulėje ar kitoje ieškyklėje.Kaip minėjau filmai yra du,vienas labai išsamus ir ilgas ,kitas trumpesnis ir labiau linksmesnis.Sėkmės.Gal pasinaudosi mano patarimu.
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 02 20, 11:59)
O man pirmoji dalis buvo tikrai tobulas filmas, kitos jau nebe taip.. Bet užtat trečioje dalyje įsimylėjau A.Garcia  ax.gif
Kalbant mafijos tematika, filmas "Bella mafia" man prilygo Krikštatėviui  mirksiukas.gif  Norėčiau vėl jį pamatyti  smile.gif

Bella Mafia puikus filmas,maciau 3 sykius,Aktores fainos,tikrai patiko 4u.gif
Atsakyti
mano patys paciausi tai

big fish

Forest Gump,

Amelija is Montmartro

dabar taip noretusi paziureti koki nepaprastai paprasta, gyvenimiska filma ax.gif kaip sitie trys ir vis nesugalvoju g.gif ko dar nemaciau...

nes MB su savo Star Wars ir Zombieland jau nusibodo doh.gif dabar mano eile rinktis filma ir nezinau koki g.gif
Atsakyti
A wal to remember , daug kartu matytas , bet visada nuostabus.
Atsakyti
niekada neatsibosta "Atostogos" ir "Notebook". Labai mėgstu šiuos filmus kartas nuo karto peržiūrėti thumbup.gif
Atsakyti
Sibiro kirpejas wub.gif
Pradejau parasiusi posta atgal skaityti tema ir turiu pritarti, dar ir Ana ir karalius.
Zinai kaip bus kas bus, bet asarytes tik kapsi kapsi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramintukas: 23 balandžio 2010 - 16:27