Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai verti žiūrėti vis iš naujo
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Glamour
Turiu kelis mėgstamiausius filmus, kuriuos mėgstu žiūrėti vis iš naujo. Galiu žiūrėti kiekvienąkartą, kai užkandžiauju ir nieko gero per TV nerodo, o šiuos filmus turiu kompiuteryje. Jau net vyras juokais klausia, kai pasiūlau pažiūrėti filmą ne per TV, "tai ką ir vėl žiūrėsim "NE ANYTA O MONSTRAS, ar IR VELNIAS DĖVI PRADĄ, ar NES AŠ TAIP NORIU". Kiekvieną jų jau net nesuskaičiuoju , kiek kartų esu mačiusi. O kokius filmus vis norite pažiūrėti iš naujo jūs?
Bahama mama
Ir aš turiu keletą tokių, kuriuos galėčiau žiūrėti vėl ir vėl rolleyes.gif Tai - "Sibiro kirpėjas", "Skrydis virš gegutės lizdo" (su J.Nicholsonu), "Ana ir karalius", "Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas", "Forestas Gampas", "Žalioji mylia" thumbup.gif Šitie yra mano favoritai wub.gif
ingakyca
Oi yra filmų kuriuos galėčiau ir galėčiau žiūrėti rolleyes.gif Vienas iš jų Žalia mylia, taip pat vienas namuose, kurį rodo per kiekvienas kalėdas, tiek kartų esu mačius, o vistiek žiūriu biggrin.gif
moodring
Oj, prisiminiau, kaip vaikysteje milijonus kartu ziurejau toki filma "Baterijos nepridedamos", visad rodydavo saavaitgaliais rytais, ir nu toks mielas buvo jis man pamenu biggrin.gif Daug filmu ziuredavau po kelis kartus, kai nebuvo tokios galimybes siustis filmus. Reiks pabandyti kada prisimint.
O siaip ir dabar dazniausiai gerus filmus ziuriu ne po veina karta, nes tikrai paciuose geriausiuose pirmas paziurejimas buna toks "stulbinantis", jog nepastebi visu detaliu, ir tik paziurejus kelis kartus pamatai visa filmo gozi, perpranti esme ir pan smile.gif
Malady
As taip pat turiu tokiu filmu biggrin.gif Tai "Pamote", "Zalioji mylia",kartais "Titanika pasiziuriu 4u.gif
nijako
as ziuriu Van Helsingas, 5 elementas, sibiro kirpejas, srekas
Žoržetta
as N kartu ziurejau "Tegyvuoja meile" (pries Kaledas per visus kanalus, per kuriuos tik rode biggrin.gif ) ir "Atsargiai, durys uzsidaro"
Prague
sveikos mirksiukas.gif man tokie filmai tai drugio efekto pirma dalis wub.gif žalia mylia 4u.gif pamote wub.gif princeses dienorastis wub.gif rolleyes.gif na daugaiu taip staigiai nepamenu ax.gif
Esemesas
O man - Šuriko nuotykiai rolleyes.gif
Tutsi
Man vienas is neatsibostanciu yra "Frida" su Salma Hayek rolleyes.gif Taip pat kazkodel "Absoliutus blogis" doh.gif biggrin.gif
Isila
Forestas Gumpas, Purvini šokiai (ta pirma dalis, nes antra man visiškas š...), Žiedų valdovas, Graži moteris, Šuriko nuotykiai, Dvylika kėdžių, Puryčiai pas Tifani, Vakarė Žvaigždė, Mulen Ružas .. ir dar daug...
(mirtise)
Graži moteris, Asmens sargybinis-galiu žiūrėt ir žiūrėt wub.gif
prekestolen
"Titaniką" žiūrėjau gal 10 kartų... blush2.gif

Kiti pastoviai žiūrimi: "Prarastasis", "Diena po rytojaus" "Šrekas" "Bumer 2 dalis"

ir žinoma visi :šurikai, dvylika kėdžių, kaukazo belaisve, po pirties, Tadas blinda... Tuos tai žiūriu visada kai itk rodo... mirksiukas.gif
Gustuke
iš komedijinių tai n kartų mačiau "širdžių ėdikės" rolleyes.gif
Isila
QUOTE(dije @ 2008 03 07, 11:02)
"Titaniką" žiūrėjau gal 10 kartų... blush2.gif

Kiti pastoviai žiūrimi: "Prarastasis", "Diena po rytojaus"  "Šrekas" "Bumer 2 dalis"

ir žinoma visi :šurikai, dvylika kėdžių, kaukazo belaisve, po pirties, Tadas blinda... Tuos tai žiūriu visada kai itk rodo... mirksiukas.gif
*

man Titaniko ir vieno karto per akis rolleyes.gif

ai, dar galiu žiūrėt ir žiūrėt Mumija thumbup.gif
Glamour
Tai negi "Ne anyta o monstras" , 'nes aš taip noriu" Tik man vienai taip patinka? Įtariu šiandien vėl žiūrėsiu kažkurį, kol vyras baliavos bigsmile.gif O gal verta kokį kitą profilaktiškai pažiūrėti iš naujo, pavyzdžiui "Žinutė butelyje" ( nors jį aš pasisaugau įpatingom progom).
^Braškytė^
mano vyras tai gali ziureti filma KONVOJUS kas savaite doh.gif doh.gif ir jam nenusibosta ,dar ziuri BRIGADA ir taip pat nepamirsta to filmo lotuliukas.gif
Twiggy
QUOTE(Glamour @ 2008 03 07, 12:56)
Tai negi "Ne anyta o monstras" , 'nes aš taip noriu" Tik man vienai taip patinka? Įtariu šiandien vėl žiūrėsiu kažkurį, kol vyras baliavos  bigsmile.gif  O gal verta kokį kitą profilaktiškai pažiūrėti iš naujo, pavyzdžiui "Žinutė butelyje" ( nors jį aš pasisaugau įpatingom progom).
*

Tai kad mano manymu tai eilinis lekstas holivudinis romantinis filmas, man tokius filmus uztenka viena karta pamatyti biggrin.gif
Aimma
Ne visus gerus filmus norisi žiūrėti. Aš, pvz., nenoriu kelis kartus žiūrėti Žaliosios mylios, Drugio efekto ir kt., nors jie tikrai sujaudino. Nebežinau, kiek kartų mačiau Ana ir karalius. bethovenas. Tai neturi būti skaudūs filmai.
Filosophy
Žiūrėčiau ir žiūrėčiau tokius filmus kaip
"Titanikas" "Asmens sargybinis" "Ir velnias dėvi pradą" "Vienas namuose" "Rokis Balboa" 4u.gif
Papugele
"Graži moteris', "Kaukė", "Šurikas", "Vienas namuose", "Likimo ironija", "Maskva netiki ašaromis" 4u.gif
'
Altaira
Aš neseniai vėl peržiūrėjau Karnavalą su Muravjova smile.gif Labai geras filmas thumbup.gif Norisi žiūrėti dar ir dar bigsmile.gif Ir kažkaip nesinori ištrinti, vis galvoju, gal kurį vakarą vėl pažiūrėsiu tongue.gif
katalike
Luc Besson "Leon". super filmas. ziurejau pries kokius 8 metus. bet dabar vel noriu. T. Burton "Edvardas zirkliarankis". "Pink floyd - the wall". nu ir aisku, visokie surikai ir panasiai smile.gif
Emanuella
o mano topinis filmas tai STIGMATA.ziurejau jau keleta kartu.labai patiko pagrindine aktore P.ARQUET .IR SIAIP SI SFILMAS TOX SU GILIA MINTIM....
Oraia
QUOTE((mirtise) @ 2008 03 06, 13:48)
Graži moteris, Asmens sargybinis-galiu žiūrėt ir žiūrėt  wub.gif
*

pritariu.

Ir dar: "Mulen Ružas", "Vienas namuose 1,2" (prieš Kalėdas), "Pirmoji meilė".
SilRa
Mano patys pačiausi filmai - "Beldžiant į dangaus vartus" (na, tiesiog kažkas nerealaus - vokiečių filmas su komedijos elementais, šiokia tokia amerikiečių gangsterinių filmų parodija ir dar su nerealiai gilia mintimi - verčia susimąstyti, bet neprislegia thumbup.gif ) ir "Švilpiko diena" - amerikiečių romantinė komedija, bet taip pat su geru emocijų užtaisu, viltingas filmas wub.gif
egliosha
ziurimiausi zinoma Vienas namuose, bet tik pirmos dalys su Makolu thumbup.gif
dar galeciau ziureti ir ziureti Sokolada, man tokia gera nuotaika sukuria jis, ramybes pripildo wub.gif
artistė
''Kapitono Granto beieškant'', Grafienė deMonsoro'', ''Karalienė Margo'', ''Graži moteris'',''Quo vadis'', senasis ''Spartakas''
GūGa
doh.gif o as galvoju pries kiekvienas kaledas KAS DAR GALI ZIURETI TUOS VIENUS NAMUOSE, bet pasirodo, yra doh.gif negaliu pakesti tu filmu, macius turbut po 2 kartus visus, ir tai man jau per daug biggrin.gif daug kartu ziurejau ir dar ziuresiu - "Nuostabus protas", "As esu Semas", "Zalioji mylia", toks lengvas bet man kazkodel patinka biggrin.gif "Kol tu miegojai", dar siaubingo kvailumo komedija "Zasine, kur mano automobilis?" (nemegstu tokiu komediju, bet ta tai juokinga g.gif ), "Geisos ispazintis", "Amelija is Monmartro","Forestas Gampas", "Corpse Bride", "Nightmare before Christmas" ir naujas Tim Burton filmas "Sweeney Todd:..." - patinka siu filmu baugi nuotaika, nespalvotumas, murzinos spalvos rolleyes.gif na ir siam kartui pakaks biggrin.gif
Twiggy
galiu istisai ziureti "Draugus", man jie niekada neatsibosta bigsmile.gif
Yra keletas filmu kuriuos noreciau pamatyti dar karta, bet kad galeciau ziureti n kartu, tai nepasakyciau, kad tokiu yra g.gif
Spyglė
Man patinka "Vienas namuose","Spartakas","Gladiatorius","101 dalmantinas","Graži moteris" ir visi filmai,kuriuose vaidino Č.Bronsonas.Iš rusiškų senesnių "Šešėliai išnyksta vidurdienį".
Šalta
Gladiatorių wub.gif wub.gif galetau žiuret ir žiuret, dar Geišos išpažintis wub.gif , Narsi širdis taip pat smile.gif
boruze157
"Švilpiko diena" net nežinau kodėl, bet visada žiūriu kai tik rodo wub.gif thumbup.gif
Dar daugybė rusiškų- Šūriko nuotykius, Maskva netiki ašaromis, O jeigu tai meile, Likimo ironija arba po pirties 4u.gif thumbup.gif
Šiaip labai norėčiau pamatyt du serialus iš senesnių laikų-"Visos upės teka" ir Robiną Hudą', žiurėčiau kiekvieną seriją ax.gif wub.gif
Ms.Snow
mano filmas nr.1( ziuriu kai noriu tiketi, kad meile egzistuoja ir viska nugali) yra Amelia is Monmarto wub.gif as net sau pasizadejau, kad jei kada susilauksiu dukrytes pavadinsiu ja Amelija. wub.gif
nr.2. Zalia mylia( ziuriu kai norisi paverkti)
nr.3 Geisos ispazintis ( nes labai grazi istorija) mirksiukas.gif
Kerroly
QUOTE(SilRa @ 2008 03 08, 10:57)
Mano patys pačiausi filmai - "Beldžiant į dangaus vartus" (na, tiesiog kažkas nerealaus - vokiečių filmas su komedijos elementais, šiokia tokia amerikiečių gangsterinių filmų parodija ir dar su nerealiai gilia mintimi - verčia susimąstyti, bet neprislegia thumbup.gif )
*

Sitas fimas ir man labai patinka, ziurejau 2 kartus, dabar uzsimaniau dar karta perziuret. Siaip nemegstu daug kartu ziuret tuos pacius filmus, bet isimciu zinoma yra. Tai filmas "Grazi moteris", ir aibe rusisku - "Tarnybinis romanas", "Maskva netiki asaromis", "Likimo ironija".
grange
QUOTE(Twiggy @ 2008 03 09, 14:11)
galiu istisai ziureti "Draugus", man jie niekada neatsibosta  bigsmile.gif

friends.gif o mano draugė, man ir draugai labai labai, peržiūrėjus esu visus 10 sezonų nežinau kiek kartų, ir jau mintinai žinau kas kur ką sakys (žiūriu tik originalo kalba, nes šlykštu klausyt kaip įgarsina pas mus doh.gif ) bet vistiek įdomu thumbup.gif

o šiaip dar kelis kart žiūrėjau "Žinutė butelyje" labai patiko.."Asmens sargybinis", dar keli užstrigo pavadinimai doh.gif
ElkimėsMadingai
QUOTE(grange @ 2008 03 09, 23:38)
friends.gif o mano draugė, man ir draugai labai labai, peržiūrėjus esu visus 10 sezonų nežinau kiek kartų, ir jau mintinai žinau kas kur ką sakys (žiūriu tik originalo kalba, nes šlykštu klausyt kaip įgarsina pas mus  doh.gif ) bet vistiek įdomu  thumbup.gif
*

Tai gal turite tą seriją, kur jie namuose turėjo pripučiamą batutą vaikams šokinėti ir visi įstrigo į jį? Labiausiai įsiminusi serija, bent jau man biggrin.gif norėčiau pažiūrėti dar kartą.
Marla
mm..turiu daug nuolatiniu, kuruos vis turu paziuret is naujo: Burtono visi filmai, isskyrus "bezdzioniu planeta", "Lolita" su Ironsu, "Myliu tave, Paryziau" wub.gif , "Penktas elementas", "Stardust" wub.gif , "Ziedu valdovas" su Goblino vertimu smile.gif, "Bondoock saints"- nepamenu kaip rasoma, "Tegyvuoja meile", "Leonas", "Iprasti itariamieji", "Bremo stokerio Drakula"su Oldmanu wub.gif , "Rosenkrancas ir Gildernsternas mire" wub.gif , "Planketas ir Makleinas", "Snatch", "Lock stock and 2 smoking barrels", "Plesrunas"..na ir tie is senu laiku Riazanovo filmai "Tarnybinis romanas", "Garazas", "Po pirties" (antras nepatiko), dar"Benzino koloneles karaliene", "Iseidamas iseik"ir t.t. cia privaloma smile.gif
Mykoliukas
QUOTE(Šalta @ 2008 03 09, 20:27)
Gladiatorių  wub.gif  wub.gif
*

Kiek žiūriu, tiek verkiu wub.gif dar žiūriu rusų po pirties biggrin.gif , Rokį Balboa smile.gif
Glamour
Na taip "Ne anyta, o monstras" gal kiek ir lekstokas, bet man tiesiog kartais norisi kazko lengvo. Bet "Nes as taip noriu" man visiskai nelekstas, o visai jaukus filmas ir turintis geru minciu bigsmile.gif O siaip tai man labai patinka visi filmai su Kevinu Kostneriu. "Laumzirgis" vienas mylimiausiu ir beje mano jau minetas "Zinute butelyje". Bet graudzius filmus as megstu ziureti, kai yra tam tikra nuotaika.
Akaisa
Zalioji mylia thumbup.gif , Grazi moteris wub.gif , Maskva netiki asaromis good.gif
Otome
Pianistas
Priesas uz vartu
Gladiatorius
Narsioji sirdis
Dievo miestas
Saltasis kalnas
Kiti

Situos prisimenu kad tikrai su malonumu ziurejau ne po viena karta, yra ir daugiau pamegtu, bet dabar nepamenu
Twiggy
QUOTE(Otome @ 2008 03 12, 14:27)
Saltasis kalnas
*

wub.gif nuostabus filmas, man labai patiko thumbup.gif
Monikutė
Laumžirgis, Forestas Gampas, Medisono grafystės tiltai, Žiedų valdovas, Žvaigždžių karai ir Gyvenimas yra gražus wub.gif
Šuriko nuotykiai, Kaukazo belaisvė, Tarnybinis romanas ir kiti rusiški filmai kaip, kad zhiurke minėjo - privalomi bigsmile.gif
Ikulia
QUOTE(Žoržetta @ 2008 03 05, 21:30)
as N kartu ziurejau "Tegyvuoja meile" (pries Kaledas per visus kanalus, per kuriuos tik rode  biggrin.gif ) ir "Atsargiai, durys uzsidaro"
*

QUOTE(boruze157 @ 2008 03 09, 20:58)
"Švilpiko diena" net nežinau kodėl, bet visada žiūriu kai tik rodo wub.gif  thumbup.gif
*

Siuos filmus ir dar "Namas prie ezero", "Seimos galva" galiu ziureti N kartu wub.gif ir kaskart vis naujai juos vertinu.
Taip pat, rusiski filmai "likimo ironija", "Tarnybinis romanas", "Sirli-myrli" man labai-labai patinka thumbup.gif
Labai megstu filma "Matrica" ax.gif
*Aušrelė*
Šokoladas
If only
šuriko nuotykiai
kaukazo belaisvė
vienas namuose-atsibodę negyvai, bet be šio filmo- ne kalėdos lotuliukas.gif
mulen ružas
karibu piratai
YPAČ- "the day after tomorrow"
spalio dangus
amelija iš monmartro

šiuos filmus žiūriu dažniausiai per išeigines, net namiškiams jau nusibodo biggrin.gif
prekestolen
QUOTE(Aimma @ 2008 03 07, 22:17)
Ne visus gerus filmus norisi žiūrėti. Aš, pvz., nenoriu kelis kartus žiūrėti Žaliosios mylios, Drugio efekto ir kt., nors jie tikrai sujaudino. Nebežinau, kiek kartų mačiau Ana ir karalius. bethovenas. Tai neturi būti skaudūs filmai.
*

drinks_cheers.gif Ir dar "Geišos išpažintis" man geras bet per daug liūdnas. verysad.gif

QUOTE(Turkcena @ 2008 03 07, 22:30)
Žiūrėčiau ir žiūrėčiau tokius filmus kaip
"Titanikas" "Asmens sargybinis" "Ir velnias dėvi pradą" "Vienas namuose"  "Rokis Balboa"  4u.gif
*

Šitas filmas man primena kaip MB pirmkart pas mane, dar jauną ir gražią, į svečius atėjo. Šitą filmą žiūrėjom.... wub.gif wub.gif wub.gif
ooo
as va is tomo hankso repertualro labai megstu
terminalas
nemiegantys sietle
ir dar jus gavote zinute
du is ju su meg rayan, terminalas su ketrina zeta-jones
Bahama mama
QUOTE(SilRa @ 2008 03 08, 10:57)
Mano patys pačiausi filmai - "Beldžiant į dangaus vartus" (na, tiesiog kažkas nerealaus - vokiečių filmas su komedijos elementais, šiokia tokia amerikiečių gangsterinių filmų parodija ir dar su nerealiai gilia mintimi - verčia susimąstyti, bet neprislegia thumbup.gif )
*

tikrai superinis filmas thumbup.gif drinks_cheers.gif , kaip aš jį užmiršau, reiks vėl kurią dieną pažiūrėti rolleyes.gif

QUOTE(GūGa @ 2008 03 09, 00:53)
doh.gif  o as galvoju pries kiekvienas kaledas KAS DAR GALI ZIURETI TUOS VIENUS NAMUOSE, bet pasirodo, yra  doh.gif  negaliu pakesti tu filmu, macius turbut po 2 kartus visus, ir tai man jau per daug  biggrin.gif 
*

drinks_cheers.gif ne tu viena tokia, man irgi bloga darosi vien pavadinimą išgirdus doh.gif

QUOTE(zhiurke @ 2008 03 10, 22:25)
"Plesrunas"
*

jei kalbam apie tą patį "Plėšrūną", tai aš ir pirmą kartą kino teatre vos ižžiūrėjau, labai jau kraupus, nemėgstu tokių cool.gif

QUOTE(Otome @ 2008 03 12, 14:27)
Priesas uz vartu
*

ir man šitas labai patiko, jau kokius 3 kartus žiūrėjau tai tikrai biggrin.gif
eladzius
ziurejau net 2k"sugundytas"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.