Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vasaros stovyklos
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 7 metų ir vyresni
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
#Mia#
QUOTE(MamaEglė @ 2009 03 27, 13:47)
o as kaip tik manau, kad pasisedejimai prie lauzho nera vienintelis laisvalaikio praleidimo budas ir jeigu vaika leidi i stovykla tai tuomet nori kad jis grizhes papasakotu kazhka naujo ir idomaus, o ne tik tai kas vyksta visose LIetuvos stovyklose:)
*

Pernai maniske buvo 2 stovyklose: Kenguros ir Atgajos, is abieju grizus papasakojo labai daug naujo, bet visiskai skirtingo. Tai kas vyksta visose Lietuvos stovyklose (isskyrus kelias brangias - zvaigzdems ir modeliams)?
Nu ar sunku patyleti, kai papraso nereklamuoti?
Jolkiux 35
jau minejau kitoje temoje apie zalio zolynelio stovyklas, kurios vyksta ir per vaiku atostogas. mano vaikas jau antri metai ten leidzia laika ir jam patinka. o patinka tai, kad viskas paremta isgyvenimo salygomis t.y. gyvena vasara palapinese, maitinasi vegetariskai ir labai daug visokios veiklos... jus cia kalbate apie geras gyvenimo salygas, bet gal musu vaikams reiketu biski ekstrymo siuo klausimu.
Del kainos, tai ji is visu mano matytu maziausia: vasara uz 20 d. mokejom apie 400 Lt., o kai vaziuoja i trumpalaikes stovykleles tai moka tik uz maista.

na jeigu kam idomu tai http://www.tautinemokykla.lt/index.php?opt...id=40&gid=2
Jullaja
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 03 27, 15:00)
gal kas zino kokias dienines stovyklas vilniuje?
*

Vilniuje yra kelios dienos stovyklos. Asmeniskai leisdavau vaika i dvi: KiddyGyme ir "nuspalvink pasauli" LVJC

KiddyGyme mazajai patiko labiausiai, bet ten buvo kaikuriu cudu del maisto (bet issisprende).
LVJC- didziausias pliusas - kaina; uzsiemimai idomus, ju daug, bet laaaabai jau daug vaiku.
Kitos dienines stovyklos:
Vandens parke;
Forum Palace;
Impulse;
Mazasis Genijus
Kalbu dienos stovykla www.ames.lt bei www.kalba.lt daro
Ernesta
QUOTE(Raschida @ 2009 03 27, 09:26)
Atlyginimai sumazejo, vartojimas irgi - nu bet stovyklu kainos atvirksciai, padidejo, tampa prabanga. Nenormalu kazkaip...

Manau kai nesurinks vaikų kainos kris g.gif
Miledi.N
QUOTE(Ernesta @ 2009 03 30, 09:59)
Manau kai nesurinks vaikų kainos kris  g.gif
*

Aš ir taip manau ir tikiuosi rolleyes.gif
vardė
Ar vežėt kuri nors į žaliuosius turistus? Gal girdėjot kokių atsiliepimų?
Miledi.N
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 03 27, 14:00)
gal kas zino kokias dienines stovyklas vilniuje?
*

Maniškiai buvo LVJC "ne tik aktyviems" dienos stovykloje.
Vaikai buvo sužavėti biggrin.gif užsiėmimų daug, grįžę iš stovyklos nenorėjo eiti su draugais į kiemą, neturėjo jėgų biggrin.gif po kokio pusvalandžio jėgos atsirasdavo mirksiukas.gif įsimylėję į savo vadovę wub.gif paskutinta dieną mergaitės sėdėjo apsikabinusios vadovę ir verkė wub.gif
laumir70
O gal kas girdejot apie Skautu ar mazu kareivuku stovyklas blush2.gif butu labai idomu,gal kas zinot kur tokios yra blush2.gif
Aciu!
*Jūra*
QUOTE(vardė @ 2009 03 30, 12:30)
Ar vežėt kuri nors į žaliuosius turistus? Gal girdėjot kokių atsiliepimų?
*

aš girdėjau daug teigiamų atsiliepimų, ir iš didesnių vaikų, kurie ten dalyvauja, ir iš jų tėvų.
kai mano paaugs, būtinai leisiu ten smile.gif
smala
QUOTE(MamaEglė @ 2009 03 27, 14:32)
Mamytes, as ieskojau savo vaikui stovyklos ir radau stai tokia internete. www.tauruseventus.lt Manau tai puikus igudziu tobulinimas. Taip pat paziurejau stovyklos vieta... manau vaikai neturetu skustis prastomis gyvenimo salygomis, juo labiau, kad salia ir upe ir ezeras. Taip pat manau, kad stovyklose vaikai turetu ismokti kazko naujo, o tai manau butu puiki galimybe patobulinti savo gebejimus.
*

bigsmile.gif kaip brangu.Sita mums ne pagal kisene verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(ineston @ 2009 03 17, 15:17)
Na is drauges girdejau kad jos vaikas grizo po dvieju dienu is tos stovyklos nes sake kad nakti ant vaiko vaiksto skruzdeles o maudytis leidzia tik 15 min todel tikrai dukrelej sakysiu ne  schmoll.gif
O gal ka nors apie Gintaro poilsiaviete zinot?
*

Na uzpraeitais metais ten ilsejosi draugu mergyte.Jai nelabai patiko,bet siais metais jai jau bus 10m tai ji nori ten vaziuot.Ir savo mergytes planuoju ten isleisti.Tik abejoju,ar mano mazyle ne per maza g.gif Jai tik rugpjuti bus 7m
vardė
QUOTE(*Jūra* @ 2009 03 31, 16:43)
aš girdėjau daug teigiamų atsiliepimų, ir iš didesnių vaikų, kurie ten dalyvauja, ir iš jų tėvų.
kai mano paaugs, būtinai leisiu ten smile.gif
*

Ačiū, Jūra 4u.gif Aš jau ten užrašiau, kažkaip patraukliai atrodė, bet nieko iki šiol nebuvau girdėjus apie ją.
Sako, stipriai apkarpyti vaikų laisvalaikiui skirti biudžetai, ypač dienos stovyklų miestuose. Jaučiu, bus konkurencija prieš vasarą g.gif
maryray
QUOTE(JuzTea @ 2009 03 27, 19:08)
Sveiki.  smile.gif

Gal esate susidūrusios su Zigzag organizuojamomis stovyklomis užsienyje? Kokie atsiliepimai?

Ačiū 4u.gif
*

Siaip kiek zinau Zigzagas perpardavineja stovyklas bent jau Lietuvoje tai tikrai. Nes mes savo Muzikos perlu stovyklas ten pardavinejame. Tai manau, kad reiketu zigzago paklaust kokios tiksliai firmos stovykla.. Tai va..

Mamytes man siaip labai idomu kaip stovyklu organizatorei kokia ideali stovykla butent jusu vaikui, nes norisi zinoti, siekti tos tobulybes. smile.gif Siaip suprantu, kad gal kai kur kainos kandziojasi, bet norint kazka normalaus padaryti reikia visiems moketi. Nes as isivaizduoju, kad stovyklos, kurios kainuoja 500 Lt tai sau pasidengia tik apgyvendinima ir maitinima, darbuotoju atlyginimus ir tai isivaizduoju, kad gyvenimo salygos ne pacios idealiausios turetu buti uz tokia kaina, nes keliavau per Lietuva ieskodama vietu musu stovykloms, tai kainos normalesniu vietu visur panasios.. Nezinau kaip kitos stovyklos isgyvena... smile.gif Skaiciuojant 4 k maitinima ir apgyvendinima , vaikui 10 dienu jau gaunasi tiek.. O kur dar technika, reklama, administracines islaidos, destytojai.. Na nezinau, cia as tik bandau pateikti fakta.. biggrin.gif Stovyklos - nelabai pelningas verslas... As tai darau del to, kad man tai labai idomu. Labai smagu i viena kruva surinkti daug talentingu vaiku ir pamatyti kazkoki ju darbo rezultata paskutine diena koncertu metu. Tada supranti, kad viska darei ne veltui.. Na, prirasiau tai beveik psl.. smile.gif Uzteks.. smile.gif
jokubaite
QUOTE(maryray @ 2009 04 01, 22:22)
  Nezinau kaip kitos stovyklos isgyvena... smile.gif 
*

bent jau seniau rašydavo projektus ir dar kažkokią dalį pinigų gaudavo iš jų (pvz. vaikų vasaros užimtumo), be to praktiškai visose stovyklose yra socialiai remtinų ar neįgaliųjų pamainos už kuriuos taip pat moka valstybė mirksiukas.gif
simsimas2002
mano dukte buvo pries pora metu Merkurijaus stovykloje. Jai ten patiko laika leisti ir vadoves irgi, bet kai as pamaciau kokios gyvenimo salygos ten... labai sunku buvo ja ten palikti verysad.gif
palyginti galiu tik su kalejimu...
turbut mane uzsipuls kad smeiziu... bet baseinas apauges, kambariai atrodo tartum ju niekados nevale niekas. gal taip del remonto nebuvimo nuo sovietiniu laiku, bet vistiek siaubas... doh.gif

gal kas patars stovykla kur gyvenimo salygos zmoniskesnes 4u.gif
mazas angeliukas
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 04 02, 09:18)
mano dukte buvo pries pora metu Merkurijaus stovykloje. Jai ten patiko laika leisti ir vadoves irgi, bet kai as pamaciau kokios gyvenimo salygos ten... labai sunku buvo ja ten palikti  verysad.gif
turbut mane uzsipuls kad smeiziu... bet baseinas apauges, kambariai atrodo tartum ju niekados nevale niekas. gal taip del remonto nebuvimo nuo sovietiniu laiku, bet vistiek siaubas... doh.gif

gal kas patars stovykla kur gyvenimo salygos zmoniskesnes  4u.gif
*

http://dovanosvaikams.lt/oxid.php/sid/1ac9...d6b018.67158919

cia tikrai labai geros gyvenimo salygos ir idomios stovyklos sventojoje thumbup.gif
Margita
QUOTE(Migliukas_pupuliukas @ 2009 03 22, 22:41)
Bet stovyklos - nepaprastas dalykas. Dažnai būna daug įdomesnės už poilsį su šeima.
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Savo sūnyčio užklausiau,ką šiemet renkasi-stovyklą,ar poilsį Egipte?Jis negalvodamas atsakė-STOVYKLĄ bigsmile.gif !!!Pernai buvo Flinte,šiemet vėl apie ją svaigsta smile.gif .
shaiba
http://dovanosvaikams.lt/oxid.php/sid/1ac9...d6b018.67158919

Pernai poilsiavome Mėguvos gatveje,šalia šios stovyklos,kažko ypatingo nepastebejau,ten truko vietos kieme,kad galėtu vaikai šėlioti,kiek pastebėjau renginiai vyksta salėje,nors oras ir buvo gražus.ryte mankštos buna prie juros ir vaikai bėga iki Šventosios tilto,ten tolokai.Užsiėmimai kai kurie būna prie jūros,ten vaikai karštą dieną be galvos apdangalų. doh.gif
Mes gyvenome gretimame korpuse,tai stovyklautojai primėtė į balkoną apelsinų.Vienu žodžiu nepriežiūros daug,savo vaikų į šią stovyklą neleisčiau. schmoll.gif
Brass
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 04 02, 09:18)
mano dukte buvo pries pora metu Merkurijaus stovykloje. Jai ten patiko laika leisti ir vadoves irgi, bet kai as pamaciau kokios gyvenimo salygos ten... labai sunku buvo ja ten palikti  verysad.gif

gal kas patars stovykla kur gyvenimo salygos zmoniskesnes  4u.gif
*

Buvau ten ankščiau kiek pamenu 6 kartus.Nežinau kuo man ten taip patiko doh.gif Gal dėl kai kurių vadovų, kai kurių stovyklautojų.Bet jaučiu ne daugiau.Patiko tol, kol "neparagavau" "Pasakos".Ten važiuoju ketvirtus metus, ir truputį gailiuosi, kad iš karto ten nevažiavau, bet Merkurijuj laikas irgi visai neblogai buvo praleistas.Aišku, šitų dviejų stovyklų nėra ko lyginti, pradedant maistu, gyvenimo sąlygom, baigiant pačiu svarbiausiu - stovyklautojais.Renginiai Merkurijuj taip pat, palyginus, nekokie.
Jolantukas Z
QUOTE(Margita @ 2009 04 02, 10:43)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Savo sūnyčio užklausiau,ką šiemet renkasi-stovyklą,ar poilsį Egipte?Jis negalvodamas atsakė-STOVYKLĄ bigsmile.gif !!!Pernai buvo Flinte,šiemet vėl apie ją svaigsta  smile.gif .
*

O kur tas FLINTAS yra? Gal kontaktus duotumėte?
chuligankaa
QUOTE(Margita @ 2009 04 02, 11:43)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Savo sūnyčio užklausiau,ką šiemet renkasi-stovyklą,ar poilsį Egipte?Jis negalvodamas atsakė-STOVYKLĄ bigsmile.gif !!!Pernai buvo Flinte,šiemet vėl apie ją svaigsta  smile.gif .
*

O kiek metų tavo sunyčiui? blush2.gif jei nepaslaptis... Mažoji (8m) labai nori į stovyklą, užmačiau Flintą, bet kažkaip vistiek baisoka kad jin viena maža bus... ax.gif 4u.gif
saulyteee
Sveikutės, aš taip pat ieškau stovyklos 12 metų panelei bigsmile.gif gal kas kokių pasiūlymų turite.. gal kieno panašaus amžiaus panelė važiavo į kokią stovyklą? 4u.gif Bučiau dėkinga už info mirksiukas.gif
maryray
QUOTE(saulyteee @ 2009 04 07, 01:51)
Sveikutės, aš taip pat ieškau stovyklos 12 metų panelei bigsmile.gif  gal kas kokių pasiūlymų turite.. gal kieno panašaus amžiaus panelė važiavo į kokią stovyklą? 4u.gif  Bučiau dėkinga už info  mirksiukas.gif
*

Sveiki, jei dukryte Jusu truputi prie meno tai kvieciam i Muzikos perlu stovyklas, kurias organizuojam visoje Lietuvoje su Lietuvos pramogu pasaulio atstovais. Dideli demesi skiriame vaiku kurybiskumo skatinimui, kulturiniam ugdymui. Jeigu idomu galite uzeiti i internetini puslapi www. muzikosperlai.lt
Miledi.N
QUOTE(Jolantukas Z @ 2009 04 04, 09:43)
O kur tas FLINTAS yra? Gal kontaktus duotumėte?
*

http://www.vasarok.lt/
klara.
QUOTE(saulyteee @ 2009 04 06, 23:21)
Sveikutės, aš taip pat ieškau stovyklos 12 metų panelei bigsmile.gif  gal kas kokių pasiūlymų turite.. gal kieno panašaus amžiaus panelė važiavo į kokią stovyklą? 4u.gif  Bučiau dėkinga už info  mirksiukas.gif
*

Pernai su klausimu, kur siusti vaikus stovyklauti, keleta menesiu kankinausi. Radau stovykla, leidau. Vaikams nerealiai patiko, siemes vel vaziuosime. Kas gerai - uzimtumas 100 proc., vadovai domisi kiekvienu vaiku (vaikai parsiveze vadovo atsisveikinimo laiskus - tai buvo akivaizdu, kad su vaikais nuosirdziai bendrauta, rastas priejimas prie kiekvieno).
Pabandyk http://www.latgaja.lt/?topic=pam
Atlantida
Sveikutes, o kokia patartumet stovykla, kad butu sporto ir nemazai kurybiniu darbeliu, mergaitei 8 metu...? Norim Ne dienines ir RUGPJUTI.

O dar norim, kad vaikai ten butu panasaus amziaus, o ne nuo 7 iki 18... 4u.gif
Eglėmama
O dar norim, kad vaikai ten butu panasaus amziaus, o ne nuo 7 iki 18...

man irgi nepatinka, kai būna nurodyta va toks amžius , pvz. nuo 9 iki 16 ar pan. Net nesinorėtų leisti mažesnio vaiko kartu su daug vyresniais
Pukuotukasss
Draugė buvo stovykloje "Žilvytis" sakė labai patiko. Važiuos dar kartą. thumbup.gif
Kaina irgi nėra labai didelė. Palyginus kitas stovyklas kurios būna prie jūros..
Čia puslapis : http://zilvitis.puslapiai.lt/
Aš jau mamytės prašau kad išleistu ir nepagailėtu 500lt krizės metu. Na tikiuos išleis. bigsmile.gif biggrin.gif
Žiniukė
Sveikos,šiemet savo dakrą lesiu į Balsius smile.gif .Labai laukia,jau leidžiam 4 metus,ir tikrai nesam nusivylę.Vaikai tikrai turi ką veikti:baidarės,jodinėjimas ant žirgų,šaudymas iš lankų bei orinio šautuvo,futbolas,krepšinis,tinklinis,šaškės,šachmatai,biliardas,beisbolas,dailės
pamokėlės,cheramika,skautų būrelis ir t.t.Dar atsirado ,,Petankė'',tai sakė dukra eis išbandyti šio naujo žaidimo.O ir aš esu labai patenknta,kad maniškė pasidarė savarankiškesnė ir padeda tvarkytis namuose.(na ko jau nepadės,jugi jau 14 panelei).Neseniai kalbėjo kaip pernai ją su drauge į vandenį mėtė,migravo vakarais,pasirodė taip,lyg būtų kokiam koledže thumbup.gif .Pati buvau nuėjusi į namuką.-jaukus toks,visas nurašinėtas meiliais užrašais blush2.gif .Yra šiaip laba dailių namukų,mūrinų,malūne su parketinėm grindim,yra pirtelė.Neseniai radau dukters sąsiuvinį kur sąrašai ką vešis į Balsius ;D.Šiaip balsiai labai nuostabi vieta,graži gamta,susirenka įvairaus amžiaus vaikai,vaikšto grupelėmis wub.gif .Tai greičiau sakykitės kelialapius,nes po to bus per vėlu! cool.gif
kamilyytee
Mes dar niekada nebuvom stovykloje, bet siemet jau galvoju kazkur leisti tik niekaip neissirenkam tongue.gif
Atlantida
QUOTE(Žiniukė @ 2009 04 11, 10:42)
Sveikos,šiemet savo dakrą lesiu į Balsius  smile.gif .Labai laukia,jau leidžiam 4 metus,ir tikrai nesam nusivylę.Vaikai tikrai turi ką veikti:baidarės,jodinėjimas ant žirgų,šaudymas iš lankų bei orinio šautuvo,futbolas,krepšinis,tinklinis,šaškės,šachmatai,biliardas,beisbolas,dailės
pamokėlės,cheramika,skautų būrelis ir t.t.Dar atsirado ,,Petankė'',tai sakė dukra eis išbandyti šio naujo žaidimo.O ir aš esu labai patenknta,kad maniškė pasidarė savarankiškesnė ir padeda tvarkytis namuose.(na ko jau nepadės,jugi jau 14 panelei).Neseniai kalbėjo kaip pernai ją su drauge į vandenį mėtė,migravo vakarais,pasirodė taip,lyg būtų kokiam koledže  thumbup.gif  .Pati buvau nuėjusi į namuką.-jaukus toks,visas nurašinėtas meiliais užrašais  blush2.gif  .Yra šiaip laba dailių namukų,mūrinų,malūne su parketinėm grindim,yra pirtelė.Neseniai radau dukters sąsiuvinį kur sąrašai ką vešis į Balsius ;D.Šiaip balsiai labai nuostabi vieta,graži gamta,susirenka įvairaus amžiaus vaikai,vaikšto grupelėmis  wub.gif .Tai greičiau sakykitės kelialapius,nes po to bus per vėlu!  cool.gif
*

Apie kokias stovyklas eina kalba? Gal kokias nuorodas galima?
Saga
Sveikos,šiemet savo dakrą lesiu į Balsius  smile.gif .Labai laukia,jau leidžiam 4 metus,ir tikrai nesam nusivylę.Vaikai tikrai turi ką veikti:baidarės,jodinėjimas ant žirgų,šaudymas iš lankų bei orinio šautuvo,futbolas,krepšinis,tinklinis,šaškės,šachmatai,biliardas,beisbolas,dailės
pamokėlės,cheramika,skautų būrelis ir t.t.Dar atsirado ,,Petankė'',tai sakė dukra eis išbandyti šio naujo žaidimo.O ir aš esu labai patenknta,kad maniškė pasidarė savarankiškesnė ir padeda tvarkytis namuose.(na ko jau nepadės,jugi jau 14 panelei).Neseniai kalbėjo kaip pernai ją su drauge į vandenį mėtė,migravo vakarais,pasirodė taip,lyg būtų kokiam koledže  thumbup.gif  .Pati buvau nuėjusi į namuką.-jaukus toks,visas nurašinėtas meiliais užrašais  blush2.gif  .Yra šiaip laba dailių namukų,mūrinų,malūne su parketinėm grindim,yra pirtelė.Neseniai radau dukters sąsiuvinį kur sąrašai ką vešis į Balsius ;D.Šiaip balsiai labai nuostabi vieta,graži gamta,susirenka įvairaus amžiaus vaikai,vaikšto grupelėmis  wub.gif .Tai greičiau sakykitės kelialapius,nes po to bus per vėlu!  cool.gif
*

oho kaip smagu skaityti...... as irgi savaja uzrasiau pirma karta, pasirinkau sita stovykla ir gaudau informacija...... nu tikiuosi bus viskas super..... thumbup.gif ....
mistika30
Gal kas vesit savo vaikuti i stovyklą "Apači indėnai atranda Lietuvą". O gal kas jau yra buvę ir gali pasidalinti patirtimi?
Amie
QUOTE(Margita @ 2009 04 02, 10:43)

Maniškis pernai irgi buvo Flinte. Šiemet apie kitas stovyklas net girdėti nenori schmoll.gif Labai jam patiko.
irmante
*

matosi naujoke prisiregistravo, kad pareklamuotu bigsmile.gif

Buvom mes pernai Balsiuose. Jokio ten stebuklo schmoll.gif Namukai baisus, Vienas bendras normalesnis buvo, giminaiciu dukra gyveno, bet kamary gal 6 gal 8 mergaites. Musu berniukai gyveno po 3 kambary, bet kaip sakiau namukai tragiski. Tualetai ir dusai irgi panasiai. Tualetai lauke, mergaitems buvo klozetai, berniukams nuspresta kad ju nereikia doh.gif Maniskiui buvo didziausia tragedija i didele skyle daryt blush2.gif Siuolaikiniai vaikai prate prie komforto blush2.gif

Gal vyresniems daugiau yra ka veikt, musiskiui buvo 10, pirma karta leidom tai grizes labai jau is dziaugsmo nespinduliavo.
Maistas daznai saltas buvo. Kaip ir visos kitos stovyklos, nera ten kazkokio stebuklo, nera ten ir blogai. Savaite pralekia greitai ir namo. Nebent vaziuojant su draugu smagiau, pernai mes viena vaika isleidom tai kambary draugai gyveno, tai kol is kitu namuku susipazino, tai liudniau buvo.

Siemet galvojam ar i Balsius vel su draugu bandyt ar rinktis kur arciau Vilniaus. As linkus kur arciau pabandyt.
Nebijoklė
QUOTE(irmante @ 2009 04 15, 15:14)
matosi naujoke prisiregistravo, kad pareklamuotu  bigsmile.gif

Buvom mes pernai Balsiuose. Jokio ten stebuklo  schmoll.gif  Namukai baisus, Vienas bendras normalesnis buvo, giminaiciu dukra gyveno, bet kamary gal 6 gal 8 mergaites. Musu berniukai gyveno po 3 kambary, bet kaip sakiau namukai tragiski.  Tualetai ir dusai irgi panasiai. Tualetai lauke, mergaitems buvo klozetai, berniukams nuspresta kad ju nereikia  doh.gif  Maniskiui buvo didziausia tragedija i didele skyle daryt  blush2.gif  Siuolaikiniai vaikai prate prie komforto  blush2.gif

Gal vyresniems daugiau yra ka veikt, musiskiui buvo 10, pirma karta leidom tai grizes labai jau is dziaugsmo nespinduliavo.
Maistas daznai saltas buvo.  Kaip ir visos kitos stovyklos, nera ten kazkokio stebuklo, nera ten ir blogai.  Savaite pralekia greitai ir namo. Nebent vaziuojant su draugu smagiau, pernai mes viena vaika isleidom tai kambary draugai gyveno, tai kol is kitu namuku susipazino, tai liudniau buvo.

Siemet galvojam ar i Balsius vel su draugu bandyt ar rinktis kur arciau Vilniaus. As linkus kur arciau pabandyt.
*

drinks_cheers.gif Tikrai ne stebuklas, o eilinė stovykla, sakyčiau netgi senovinė, pionieriška. schmoll.gif
Tyliu
Pasirodė Flinto pasiūlymai thumbup.gif .Šiemet bus ne tik Kintuose,bet ir Rusnėje thumbup.gif .Atrodo sąlygos ten daug geresnės.Gal kas jau turit kelialapį į Flinto stovyklą bigsmile.gif ?
Saga
QUOTE(Nebijoklė @ 2009 04 16, 13:03)
drinks_cheers.gif Tikrai ne stebuklas, o eilinė stovykla, sakyčiau netgi senovinė, pionieriška. schmoll.gif
*

nu ten gal ir reklama buvo... o senovine tai nieko tokio sakyciau,s varbu pramogos, vakar vakare netgi pasedejau tame balsiu forume (kaip skaitytoja)... na labai vaikai patenkinti vaziuoja ne po viena karta ir t.t. ..... tai manau ir svarbiausia wink.gif (na as jaudinuosi ir guodziu save) ..... manojai nera uzvis svarbiausia komfortas..... na po stovyklos parasysiu ispudzius ir kitais metais lengviau bus rinktis wink.gif
Flip
Man tai asmeniškai balsiai lb patinka.
Ir nenusisnekekit , kad baisus nameliai , visai nieko jie , dar kitur dviaukstes lovos pastatytos.
Maziems gal ir nera ka veikt dar jei nedrasus , nei talentu sou nedalyvaus , nei sokiu maratone, nei madu sou nei anekdotu... .
O jau nuo 12 tai viskas super, visi visur dalyvauja , geri vadovai viskas super. thumbup.gif
Saga
QUOTE(Flip @ 2009 04 16, 19:27)
Man tai asmeniškai balsiai lb patinka.
Ir nenusisnekekit , kad baisus nameliai , visai nieko jie , dar kitur dviaukstes lovos pastatytos.
Maziems gal ir nera ka veikt dar jei nedrasus , nei talentu sou nedalyvaus , nei sokiu maratone, nei madu sou nei anekdotu... .
O jau nuo 12 tai viskas super, visi visur dalyvauja , geri vadovai viskas super. thumbup.gif
*

Vel nuo pomegiu priklauso, manoji is karto pareiske nedalyvaus jokiuose ten sokiuose ar madose, ji zais futbola, krepsini, maudysis ir t.t. o dar pasakiau kad siaip su sprotu bus daug atrakciju tai laukia nesulaukia wink.gif tai gal ir mazesne prisitaikys g.gif ....... na pagyvensim pamatysim
Aimeja
O ar yra stovyklų nuo 6 m. vaikams. Mnao labai nori, bert gal dar per maža. Ar kas leidot tokio amžiaus, kad ir kokiom 5 dienom.
Miledi.N
QUOTE(Fruzina @ 2009 04 17, 10:31)
O ar yra stovyklų nuo 6 m. vaikams. Mnao labai nori, bert gal dar per maža. Ar kas leidot tokio amžiaus, kad ir kokiom 5 dienom.
*

Labai jau mažas tavo vaikelis, rinkis dienos stovyklas 4u.gif
Atlantida
QUOTE(Fruzina @ 2009 04 17, 09:31)
*

Yra stovykla "linksmybiu vasaros receptas" - nuo 6 iki 9 metu, 7 dienos smile.gif . Dar siandien kalbejomes del Flinto, sake, kad ir ten mazesniu vaikiuku pasitaiko... na, taip pats vadovas sake... na, bet gal pabijosit, ten desimt dienu.

Mes rodos issirinkom stovykla smile.gif . Vaziuosim pas Flinta, Svente kiekviena diena. Na, as asmeniskai rinkciau biski kitokia stovykla, kur maziau vaiku ir daugiau vadovu, bet dukra nori TIK i Flinta. smile.gif Atrodo, viskas ten normaliai, ypac jei Rusnej, tik itariu griz purvina kaip velnias... vis gi 10 dienu... o tu drabuziu jai reik po 2 komplektus kiekvienai dienai lotuliukas.gif Lauksim sutarteles. smile.gif
Flip
Saga, tai taip, svarbu , kad turi noro kažkur dalyvauti , o kurie nuvažiuoja niekur nedalyvauaj , nenori jokios veiklos, tai ir sako , kad nuobodu ir nebevažiuos.
Šiaip palei labai daug pomėgių galima pasirinkti užsiėmimus.
Šiuo atveju jūsų dukra galėtų dalyvauti estafečių varžybose smile.gif
dinokis
nereikia taip varyti ant tų balsių. Visų pirma kas gi veža vaiką be draugo, juk aišku, kad pirmas dienas jam bus bais liūdna, kol susipažins su kt. manoji pernai buvo, tai šiemes jokios kt stovyklos nįkalbinau, tik į balsius sakė važiuos. o pernai grįžo tikrai patenkinta ir dar su diplomu thumbup.gif . jai buvo tik 9m, tačiau visur visur dalyvavo lotuliukas.gif Ir nameliai visai nebaisūs ir lovos dviaukštės naujos, o naktinis ėjimas į tualetą buvo tikra įdomybė, sakiau šiemet dar prožektorių įdėsiu, kad dar įdomiau būtų lotuliukas.gif
Ūla
QUOTE(dinokis @ 2009 04 18, 11:31)
nereikia taip varyti ant tų balsių. Visų pirma kas gi veža vaiką be draugo, juk aišku, kad pirmas dienas jam bus bais liūdna, kol susipažins su kt. manoji pernai buvo, tai šiemes jokios kt stovyklos nįkalbinau, tik į balsius sakė važiuos. o pernai grįžo tikrai patenkinta ir dar su diplomu thumbup.gif . jai buvo tik 9m, tačiau visur visur dalyvavo lotuliukas.gif Ir nameliai visai nebaisūs ir lovos dviaukštės naujos, o naktinis ėjimas į tualetą buvo tikra įdomybė, sakiau šiemet dar prožektorių įdėsiu, kad dar įdomiau būtų lotuliukas.gif
*

patarčiau pasidomėt apie vadovus, jų užsiėmimus stovyklos metu ir, to pasekme - vaiko saugumu ten.
Čia tiesiog iš patirties smile.gif . Vienais metais dirbau ten, daugiau nebevažiavau.
maryray
Mamytes, jei turit talentingu vaikuciu, atvezkit juos pas mus i stovyklas.. Tikrai siulom gera programa su didziule profesionalu komanda (Stepu Januska, Povilu Meskela, Ceslovu Gabaliu, Vaidu Baumila, Baliu Latenu, Nijole Maceikaite ir daugeliu kt.) .. Gal jusu vaikui tai puiki galimybe?? O kad negalvotumet, jog esam kakokie komersanatai smile.gif iki balandzio 22 dienos darom 200 Lt nuolaida visoms stovykloms... Cia ne todel , kad mums labai truksta zmoniu, bet todel, kad norim,jog atvyktu kuo daugiau talentingu vaiku, o kitos seimos galbut negali sau leisti moketi tiek pinigeliu.. Mes esam tikrai labai lankstus ir stengiames suteikti kiekvienam talentui galimybe... Laukiam jusu vaikuciu!!! Daugiau informacijos galite rasti musu puslapyje www.muzikosperlai.lt arba galite skambinti man tel. 867018633

Visada Jusu paslaugoms
Raimonda
Margita
QUOTE(dinokis @ 2009 04 18, 12:31)
Visų pirma kas gi veža vaiką be draugo, juk aišku, kad pirmas dienas jam bus bais liūdna, kol susipažins su kt.
o pernai grįžo tikrai patenkinta ir dar su diplomu thumbup.gif . jai buvo tik 9m, tačiau visur visur dalyvavo
*

Aš ne apie Balsius...Šaunuolė tavo dūkrytė 4u.gif .
Manau daug priklauso nuo vaiko,vienam visur patiks,ras draugų ir veiklos,o kitam viskas yra neįdomu...Pernai savo sūnų(9m) leidom vieną,pirmą kart į stovyklą.Tai per 10 dienų nesulaukiau jokio skambučio,o kada paskambindavau,išgirsdavau-viskas gerai,neturiu laiko.....Kai nuvažiavom pasiimt,vienas kambariokas sakė-visai nepatiko,reikėjo rytais anksti keltis,sportuot,visokias nesąmones daryt,man geriau jau sode...Toks vaikas tai tik blogai atsilieps apie visas stovyklas.
musyte015
sveikutes mes sia vasara irgi galvojam savo sunu ( 10 m.) isleisti i kokia nors stovykla , bet turbut pati daugiau jaudinciausi del jo , nes jis niekada nebuvo , ir siaip klausimu daug kyla ( kaip ten kas ? ) ir kokias stovyklas geriau rinktis ?
ElenaR
Ir mes pirmą kartą galvojam leist savo 8-metį vaikiną į dienos stovyklą (dar labai nedrąsu išleist su nakvyne) nusprendėm palaipsniui. Kol kas Kaune radau tik dvi: "Pilies vaiduokliai" - veš į Raudondvario pilį, ir "Išgelbėk Kimą" šita parenkta remiantis skautiškais metodais. Na dar yra "Fėjų..." neatsimenu tikslaus pavadinimo. Gal kas yra buvęs kurioj nors, būtų įdomu sulaikti atsiliepimų.
Atlantida
QUOTE(ElenaR @ 2009 04 20, 15:19)
Ir mes pirmą kartą galvojam leist savo 8-metį vaikiną į dienos stovyklą (dar labai nedrąsu išleist su nakvyne) nusprendėm palaipsniui. Kol kas Kaune radau tik dvi:  "Pilies vaiduokliai" - veš į Raudondvario pilį, ir "Išgelbėk Kimą"  šita parenkta remiantis skautiškais metodais. Na dar yra "Fėjų..." neatsimenu tikslaus pavadinimo. Gal kas yra buvęs kurioj nors, būtų įdomu sulaikti atsiliepimų.
*

www.vejufeja.lt - jos visos menines, girdejau daug geru atsiliepimu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.