Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų vandens pramogų parkas

QUOTE(Acme @ 2008 05 21, 18:27)
Buvome rudenį šiame parke  smile.gif  Labai patiko. Ypač pirtys thumbup.gif  Visokios visokiausios. Labai puiku pilsiui ir atsipalaidavimui  smile.gif  Tačiau manau, kad Druskininkų parkas tiems, kurie nori ramesnio poilsio. Norintiems aktyviai papramogauti labiau tiktų "Vichy" Vilniuje. Ten daugiau atrakcionų  smile.gif


Siandien darbe vienblsiai nubalsavom, kad Druskininku vandens parko pirciu kompleksui LT lygiu nera thumbup.gif
Zinoma, jei nuotaikos kartais nesugadins minios zmoniu ar bobute su apatiniais jacuzzi besedinti blink.gif
Atsakyti
buvau druskininku vandens parke kelis kartus, bet tik atrakcionu zonoje. nesu pirciu megeja, bet patinka kalniukai. buvo smagu, bet viena kart kai buvau nebuvo jokiu eiliu, o kita karta prie vieno atrakciono reikejo laukti vos ne puse valandos :/ na siaip buvo smagu, gerai praleidau laika su seima. smile.gif
Atsakyti
as irgi buvau du kartus 4u.gif nuo visu kalneliu ciuoziau smile.gif labai patiko ypac bangu baseinas wub.gif
Atsakyti
Praeitą savaitę vėl nuvykom į Druskininkų vandens parką. Jau mano mažoji seniai i kelnes nedaro, tai mes su maudomukais abi merginas aprengėm. Bet mažiukės neleido į vaikų kambarį be pamperso doh.gif tai teko nusipirkti pampersą už 4Lt. doh.gif Iki trijų metų vaikam paimkit iš namų pampersą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 05 17, 10:22)
O is kokios pirties? Tuos ranksluoscius apsivynioti ar po sedyne pasikisti reikia?  smile.gif




I visas sausas pirtis ranksluoscius nestis reikia 4u.gif tai kai einate i ta parka, visada pasimkite ranksluosti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 07 01, 09:15)
Praeitą savaitę vėl nuvykom į Druskininkų vandens parką. Jau mano mažoji seniai i kelnes nedaro, tai mes su maudomukais abi merginas aprengėm. Bet mažiukės neleido į vaikų kambarį be pamperso doh.gif  tai teko nusipirkti pampersą už 4Lt. doh.gif  Iki trijų metų vaikam paimkit iš namų pampersą smile.gif

g.gif Su pampersu tai čia nesąmonė ,mano dukrai nuo 2 metų jo niekaip nebūčiau uždėjusi,kategoriškai atsisakė,o čia iki 3 metų "privalomas"...keista g.gif .
Atsakyti
As rytoj taip pat vykstu i Druskininkus thumbup.gif
Gyvensime Aqua meduna viesbutyje
Labai laukiu!!! Mane labiau domina pirtys, nei atrakcionai,
labai noriu pailseti.
Sakykit, ar ten patogu eiti su tapkemis, ar basomis geriau?
Ir kokiu laiku geriau eiti, ar savaitgali bet kokiu atveju buna daug zmoniu?
Juo labiau, kad db kaip tik ilgasis savaitgalis.... g.gif
Atsakyti
Ir dar man vienas klausimelis iskilo.
Aqua Meduna viesbucio sveciams neduoda spiteliu?
Tai reikia is viesbucio eiti is karto apsirengus maudymosi kostiumais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2008 05 01, 22:43)
mes irgi ten buvom. viskas patiko ishskyrus, kad mb i tuos ciuozimo takelius nugara susibraize ir plafkes susipleshe..  taigi patarciau ciuozti tik kur su pripuciamais ciuziniais ..


Mes irgi nelabai laimingi grizome. Mano supratimu, tas vandens parkas yra pavojingas gyvybei lotuliukas.gif Dukra persipjove koja ant suskilusiu plyteliu, vyras issisuko koja ant laiptu - labai slidzios plyteles. Visi susiraizeme susidauzeme nugaras ant ciuozyklu. Musu mazulis vienas isgrybavo is vaiku zonos, nes matyt kazkas nepasivargino varteliu uzdaryti.

Mes skundemes, jie atsiprase.

Daugiau nevaziuosime. schmoll.gif
Atsakyti
Mes buvome savaitgali siame parke. Ir galiu pasakyti, kad viskas superrr !!! thumbup.gif Labai gerai, kad gyvenome viesbutyje Aqua Meduna. Pozemine aikstele nemokama, valanda aqua parke nemokama. rolleyes.gif Labai superrr pirtys!!! thumbup.gif Kadangi, buvome vakare, tai pamateme dar ir sou programele. drinks_cheers.gif Labai patiko dziakudzi lauke ir muzikinis baseinas. Nu, zodziu, neispasakosiu as visu emociju !!! Nuvaziuokite ir isitikinsite pacios !!! bigsmile.gif
Atsakyti
Na va ir mes buvome Druskininkuose labai patiko thumbup.gif ir viesbutis labai thumbup.gif , dar labai gerai jei pasiemi kambari viesbutije gali tiesiai is kambario eiti su chalatu i vandens parka, o spintele kaip cia klause viesbucio gyventojams, kad neduoda mes kai buvome mums ir pasake ka neduoda bet priejome prie spinteles prikisome laikroduka ir veikia tai pasidejome spinteleje chalatus. Nu viskas ten thumbup.gif patariu tikrai apsilankyti, mes rugseji vel vaziuosime ten pat tai laukiam nesulaukiam.
Atsakyti
O klausykit, kaip geriau nuo tų čiuožyklų čiuožt, su vientisa ar atskira maudymke? Nebus taip, kad įnersi į vandenį be kurios nors dalies? doh.gif
Atsakyti