Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

SAUNUOLE thumbup.gif
pabandyk isspausti spinatu ar krapu , petrazoliu sulciu , as nebandziusi , bet gal visai gerai gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip sakant menininkai išsikrauna piešdami,taip aš išsikraunu gėlytes darydama doh.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 11 spalio 2008 - 13:26
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 10 10, 20:11)

Norėčiau tokį tinklelį mokėti padaryti- bet kaip jį tokį lygų padaro- ir iš ko čia- man neaišku- nu kažkaip nepanašu čia į tą kočiojamą

Nu ir kaip be klosčių padengti ta kokia tai cukrine mase, tai man taip ir nedaėjo:



Nedaug ką galiu pagelbėti, bet..
Ornamentus-tinklelį daro taip: kai apklojamas tortas mase, imama tokia formelė rombo formos (na, formelė - kaip sausainiams spausti) ir ja lygiai vienas prie kito padaromi rombukai(lengvai įspaudžiama). Vėliau pagal tuos įspaudus tepama bezė.

Mase lygiai padengti nesunku. Kai iškočioji didelį lakštą masės, pabarstai ją cukraus pudra ir suvynioji ant kočėlo. O tada palengva tempdama uždedi ant torto.. Braukdama nuo viršaus link šonų ir truputėlį traukdama išlygini.. Juk ta masė nekieta, tai pasiduoda.

Tikiuosi, nors šis tas aiškiau smile.gif
Atsakyti
Ir as siandien dariau gelytes... eina sau kaip pavargau, nes pries tai kibinus dar dariau karsta.gif rozytes nesigavo nors tu ka unsure.gif bet kaip pirmam kartui, tai bus gerai ka pasidariau. Tik as vandens daugiau ipyliau, nes ten man tesla nesusiminke, bet galutiniam rezultate issiminke puiki tesla. Tik pamirsau kad galiu baltu geliu pasidaryt doh.gif flomasteriu neissispaude man rinteliai, nes rinteliai neryskus, bet gerai ir be ju. Zalia spalva pasidariau is geltonos ir melynos. Bijau kad imdama jau sustingusias nesutrupinciau, nes man jos kakzokios trapios atrodo. Siaip spalvos realiai ryskesnes nei foto, kazkokios nekokybiskos nuotraukos gavosi.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 11 spalio 2008 - 14:56
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 11, 16:43)
Ir as siandien dariau gelytes...

Kokios grazios thumbup.gif Abejoju, ar man tokios iseitu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 11, 15:43)

šaunuolė thumbup.gif

Atsakyti
JOLKA999, rugegele23 saunuoles thumbup.gif
reikia man kada is tos mases pabandyti padaryti
Zebra, na jau tavo kompozicija wub.gif

O as vel su prasymu pagalbos help.gif help.gif
Reikia papuosti torta, tinka tik kremas, tikriausiai grietinele plakta. Bet puosti su ja nemoku schmoll.gif , net nezinau nuo ko pradet verysad.gif
Turiu antgaliuku, va tokiu:
user posted image
Bet neturiu konditerinio maiselio schmoll.gif doh.gif Ka daryti?
Kiek reiketu plaktos grietineles kad papuosti torta 25 cm formos? O kaip tepti torto sonus verysad.gif , niu niekaip neisivaizduoju, tiesiog braukti peiliu......
Oi doh.gif
Padekit prasaaaaaaau cray.gif
Atsakyti
Beje o mano gelytes darytos pagal Cipciuko recepta is cukraus pudros, vandens ir zelatinos, pamirsau paminet.
O man sove mintis, kazin kai neturi konditerinio maiselio antgaliams, ar negalima panaudot paprasto kietesnio maiselio celofaninio ir kampa nukirpt, kur idet antgali. Nu gal nusisnekejau, bet gal imanoma doh.gif O as kai grietinele puosiu, tai peiliu islyginu sonus (braukdama nuo apacios virsun), o virsu irgi perbraukiu su peiliu. O su antgaliais dar nebandziau.

Na o as gelytes tai pasidariau, o dabar ju viduriukus su tuo beze pasidaryt reiks. Taigi Cipciuk, man to beze reiktu labai mazai keliems viduriukams, ar galima ir su grietinele pries puosiant torta? Nu va nezinau kaip elgtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 11 spalio 2008 - 15:53
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 11, 16:51)
O man sove mintis, kazin kai neturi konditerinio maiselio antgaliams, ar negalima panaudot paprasto kietesnio maiselio celofaninio ir kampa nukirpt, kur idet antgali.


As bandziau, bet man plysta tas maiselis prie antgalio cry.gif , gal maiselis per minkstas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 10 11, 16:57)
As bandziau, bet man plysta tas maiselis prie antgalio  cry.gif , gal maiselis per minkstas  g.gif

Inočka,aš iš šokolado piešinukus naudoju,taip,: iš pieno ar grietinės maišelių!!!!!!
Nusiperku pieno ar grietinės,nusikerpu laaaabai maža skylutę,arba galima iš kitos puses perkirpti visą,išimti,ar išpilti visą turinį,ir tau ,puikus maišelis bigsmile.gif
niu aš turiu konditerinį maišą,aš kai matyčiau tortą,tada man fantaziją "įsijungtų"
Papildyta:
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 11, 16:51)
Beje o mano gelytes darytos pagal Cipciuko recepta is cukraus pudros, vandens ir zelatinos, pamirsau paminet.
O man sove mintis, kazin kai neturi konditerinio maiselio antgaliams, ar negalima panaudot paprasto kietesnio maiselio celofaninio ir kampa nukirpt, kur idet antgali. Nu gal nusisnekejau, bet gal imanoma  doh.gif O as kai grietinele puosiu, tai peiliu islyginu sonus (braukdama nuo apacios virsun), o virsu irgi perbraukiu su peiliu. O su antgaliais dar nebandziau.

Na o as gelytes tai pasidariau, o dabar ju viduriukus su tuo beze pasidaryt reiks. Taigi Cipciuk, man to beze reiktu labai mazai keliems viduriukams, ar galima ir su grietinele pries puosiant torta? Nu va nezinau kaip elgtis.

Niu tikrai galima.Aš už cipsiuką atsakysiu blush2.gif juk iš kart ant torto dėsit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 10 11, 17:10)

Tai va, nubegau i parde nusipirkau grietineles, nes neturejau ir piena maiselyje mirksiukas.gif Oi, bandysiu, gal pavyks ka nors papuost ax.gif
Jei nesugadinsiu viskuo, tai siandien vakare ar rytoj idesiu fotke blush2.gif
Nu, kaip sakoma, einu darbuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 11, 17:51)

O man sove mintis, kazin kai neturi konditerinio maiselio antgaliams, ar negalima panaudot paprasto kietesnio maiselio celofaninio ir kampa nukirpt, kur idet antgali.

As anksciau storesnio popieriaus lapa susukdavau ir su tokiu "maiseliu" puosdavau, bet glazurom dazniausiai ax.gif
Atsakyti