Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(emuxxx @ 2009 04 29, 19:24)
gali but, kad jaunesnis, nes pirktas mazdaug pries 5metus smile.gif

beje, ar jus ka nors darot su situo disku? ax.gif


tarkuoju morkas.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmaitiene @ 2009 04 30, 10:10)
tarkuoju morkas..  tongue.gif


as morkas tarkuju su su situo g.gif
o kuom skirias? g.gif mat as anksciau mineto disko neturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 04 30, 16:42)
as morkas tarkuju su su situo  g.gif 
o kuom skirias? g.gif mat as anksciau mineto disko neturiu blush2.gif


Viena pusė pjausto riekutėm, kita tarkuoja: morkas, ridiką ar dar ką
Skiriasi jie tarkos stambumu, nuo visiškai smulkaus iki "burokinės"
Po to dar yra bulvytėm fry ar dar smulkesni šiaudeliai, paparastai tuo pjaustau pomudorus agurkus, salotoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 30 balandžio 2009 - 17:34
Kiek žiūrinėjom parduotuvėse įvairių virtuvinių kombainų, tai perskaičius apie atliekamas funkcijas musm labiausiai tinka Philips hr 7775. Tie visi balti plastikiniai iškart atkrito dėl išvaizdos, beliko rinktis iš Braun K 3000 ir šito. Sustojom ties Philips.

Tik man įdomu ar jis spaudžia ir daržovių sultis ar tik citrusinių... vienur vienaip rašo, kitur kitaip randu pliusą uždėtą unsure.gif Atsakykit kas turit 4u.gif 4u.gif Ir ar išspaudus tirščiai visi lieka sausi? Ar gerai išspaudžia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loretikas @ 2009 04 23, 12:55)
Sveikos,

parduodu mažai naudotą virtuvinį kombainą:
http://www.krinona.l...p...106&lang=lt

Vilniuje, kaina apie 170 Lt.   

Jei norėtumėte pasižiūrėti realių nuotraukų, pasinaudokite šia nuoroda:
http://picasaweb.goo...iniusja/ARNICA#

Dėl kainos: visada galima derėtis  ax.gif

Jei susidomėjote, rašykite AŽ.


PARDUOTA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretikas: 07 gegužės 2009 - 09:10
As turiu philips 7775. labai gerai spaudzia sultis is darzoviu bei vaisiu. is morku ir obuoliu tirsciai sausi lieka.
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2009 05 07, 13:00)
As turiu philips 7775. labai gerai spaudzia sultis is darzoviu bei vaisiu. is morku ir obuoliu tirsciai sausi lieka.


Dėkui 4u.gif
Užvakar dar kartą parduotuvėj apžiūrėjau jį atidžiau ir savaitgalį nusiųsiu vyrą nupirkti. Apsisprendėm pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanda: 07 gegužės 2009 - 14:09
QUOTE(Nanda @ 2009 05 07, 16:06)
Dėkui  4u.gif
Užvakar dar kartą parduotuvėj apžiūrėjau jį atidžiau ir savaitgalį nusiųsiu vyrą nupirkti. Apsisprendėm pagaliau  biggrin.gif


Manau, teisingas sprendimas thumbup.gif
Aš manau, kad philips 7775 geriausias kainos ir kokybės santykis
Tik nežinau ar kuri sulčiapaudė išspaudžia tirščius sausai... ko gero tik presas biggrin.gif
Bet čia jau kiekvieno reikalavimai skirtingi rolleyes.gif
Pati turiu prie kenwood kombaino... visi sako, kad išspaudžia gerai... o man atrodo neitin ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 05 07, 14:19)
Pati turiu prie kenwood kombaino... visi sako, kad išspaudžia gerai... o man atrodo neitin ax.gif


as lietuvisku darzoviu/vaisiu dar nespaudziau, bet va cepiakam bandziau airiskas bulves perspaust lotuliukas.gif o jos labai vandeningos, tai teko kokias 6bulves isspaust, kad pasirodytu tie tirsciai lotuliukas.gif doh.gif bet tirsciai buvo dar per skysti biskeli unsure.gif visgi, manau lietuviskos bulves spaustusi truputeli kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 05 07, 15:19)
Tik nežinau ar kuri sulčiapaudė išspaudžia tirščius sausai... ko gero tik presas  biggrin.gif


Visgi galvoju, kad atskirai pirkta sulčiaspaudė išspaustų geriau g.gif bet visiškai nenoriu apsistatyti daiktais, atliekančiais tik po vieną funkciją. Tai bus gerai ir taip... o gal ir netgi labai gerai bus biggrin.gif patikrinsim...
Atsakyti
laba diena,
norejau pasiteirauti apie virtuvinius kombainus...visai susipainiojau... verysad.gif vakar buvau tvirtai pasiryzusi nusipirkti virtuvini kombaina, bet nuejus i parduotuve man pasiule tik du variantus...pacius brangiausius zinoma.. blink.gif
Norejau jusu pasiteirauti, ka galetumete patarti is savo asmenines patirties,kuris kombainas geriausiai man tiktu jei pagrindines norimos funkcijos butu sios:
mesmale, kad galeciau sutarkuoti bulves cepelinams ax.gif darzoviu smulkintuvas-trintuvas.
gal kas turite virtuvini kombaina, kuris atliktu sias funkcijas ir nebutu Philips hr7768 arba kenwood...? mirksiukas.gif
Labai lauksiu Jusu patarimu...aciu:)!
Atsakyti
QUOTE(pupa86 @ 2009 05 10, 14:10)
laba diena,
norejau pasiteirauti apie virtuvinius kombainus...visai susipainiojau... verysad.gif vakar buvau tvirtai pasiryzusi nusipirkti virtuvini kombaina, bet nuejus i parduotuve man pasiule tik du variantus...pacius brangiausius zinoma.. blink.gif
Norejau jusu pasiteirauti, ka galetumete patarti is savo asmenines patirties,kuris kombainas geriausiai man tiktu jei pagrindines norimos funkcijos butu sios:
mesmale, kad galeciau sutarkuoti bulves cepelinams  ax.gif  darzoviu smulkintuvas-trintuvas.
gal kas turite virtuvini kombaina, kuris atliktu sias funkcijas ir nebutu Philips hr7768 arba kenwood...? mirksiukas.gif
Labai lauksiu Jusu patarimu...aciu:)!


Šiuo metu nieko nėra ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 05 07, 19:35)
Visgi galvoju, kad atskirai pirkta sulčiaspaudė išspaustų geriau  g.gif  bet visiškai nenoriu apsistatyti daiktais, atliekančiais tik po vieną funkciją. Tai bus gerai ir taip... o gal ir netgi labai gerai bus  biggrin.gif  patikrinsim...

Visiškai pritariu thumbup.gif , jau turiu atskirai mėsmalę, elektinį peilį, virtuvinį kombainą su krūva priedų... ir jau visa spintelė užgrūsta, nors virtuvinis kombainas ant stalo visad stovi... bet kadangi labai dažnai naudoju... tai kiekvieną kartą tokį tampyti... 4u.gif
Atsakyti