Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Deiva1212 @ 2010 01 24, 19:07)
Čia Philips kombaino instrukcijoje rašoma:
Galite greitai ir lengvai atlikti virtuvės kombaino dubens ir maišytuvo ąsočio išankstinį valymą, naudodami pulsavimo mygtuką (Clean mygtukas). Paprasčiausiai į nešvarų dubenį arba ąsotį įpilkite truputį vandens ir ploviklio bei saugiai uždėkite dangtį. Tada spauskite pulsavimo mygtuką tol, kol dubuo arba ąsotis bus švarūs. Prieš atlikdami virtuvės kombaino išankstinį valymą, įsitikinkite, kad dubenyje yra įstatytas peiliukas.


Aaaaa...atrodo, suvedžiau galus, ačiū labai biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, o ar kuri nors turit Kenwood KM020? Prasau, parasykit savo atsiliepimus, nes kaina didele, idomu ar tikrai verta produkto..
Atsakyti
Aš turiu Kenwood KM266 + DS800..Metai laiko jau turiu, ir esu labai patenkinta.. thumbup.gif Tiesa, ne visas dar funkcijas ir priedus naudojau..Bet ateis laikas ir jiems.. ax.gif Šiaip nustebau pažiūrėjus kad kaina lygiai ta pati išlikusi už kokią mes pirkom.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 02 18, 15:28)
Aš turiu Kenwood KM266 + DS800..Metai laiko jau turiu, ir esu labai patenkinta.. thumbup.gif Tiesa, ne visas dar funkcijas ir priedus naudojau..Bet ateis laikas ir jiems.. ax.gif Šiaip nustebau pažiūrėjus kad kaina lygiai ta pati išlikusi už kokią mes pirkom.. bigsmile.gif

nu jo, jie brangus, bet manau, ilgam laikui.. Einu paziureti KM266 ir ar daug skiriasi nuo KM020, nes kolkas tarp mano ieskotu, tas lyderis buvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 01 20, 10:23)
taip pigiai?? blink.gif net nesitiki smile.gif aisku..panasu,kad jis cia nekoks..plastmasinis...jauciu nelabai patvarus unsure.gif

Tešlos minkymas bene sunkiausia užduotis virtuviniam kombainui. Geriau ar blogiau tai daro daugelis modelių. Bet jei tai yra tam tikras akcentas pasirenkant modelį, reikia žiūrėti didesnį galingumą ir jungties patikimumą. Geriausia būtų metalas į metalą, bet jei jau bus plasmasė geriau kai dantukai kiek įmanoma stambesni. Smulkus greičiau sudyla.
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 02 16, 00:19)
Mergaites, o ar kuri nors turit Kenwood KM020? Prasau, parasykit savo atsiliepimus, nes kaina didele, idomu ar tikrai verta produkto..


Aš turiu KMM760 Premier Major
Tai ptraktiškai toks kaip ir Kenwood KM020 tik turi papildomų priedų
Esu labai patenkinta. Detalės metalas į matalą (ne plasmasės)
Puikiai su juo padarysite bet kokią tešlą. Kas dėl iš viršaus dedamų priedų... man kiek aukšokai gaunasi, bet čia ir nuo stato aukščio priklauso mirksiukas.gif
Aš nekeisčiau į kitą kombainą... nors šis dirba garsokai blink.gif
Prie jo naudoju priedu:
Daržovių pjaustyklę — thumbup.gif
Sulčiaspaudę — iš obuolių vis tiek skaidrių sulčių nespaudžia doh.gif praradau viltį, kad kas išspaustų
Bulvių skutimo — užtrunka, bet vistiek thumbup.gif
Stiklinį blenderį (buvo komplekte) — thumbup.gif
Vis gundausi nusipirkti dar ir makaronų darymo priedą... bet kainuoja daugokai... o makaronai parduotuvėse tokie pigūs lotuliukas.gif

Kai nusipirkau šį draugužį, savaitgaliais lepinu savo šeimyna visokiais skanėstais. Išeina praktiškai viskas tiek tortai, tiek mielinės bulkutės... essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 02 18, 17:00)
nu jo, jie brangus, bet manau, ilgam laikui.. Einu paziureti KM266 ir ar daug skiriasi nuo KM020, nes kolkas tarp mano ieskotu, tas lyderis buvo. smile.gif


Jie skiriasi pirmiausiai korpusu - pirmojo jis plastmasinis, antrojo metalinis..
Galingumas - 900w ir 1500
Kaina - ~1000 Lt su visais priedais ir ~ 1600 Lt tik su minkymo ir plakimo antgaliais
Priedų gausa - pirmajame - dvi sulčiaspaudės, kokteilinė, smulkintuvas, tarkavimo/pjaustymo/bulvių tarkavimo diskai, tešlos minkymo/ plakimo/ maišymo antgaliai, galima įsigyti bulvių free diską; prie antrojo galima įsigyti ir kitokių priedų.

Mano išvada tokia - jei yra atliekamų pinigų vistik smagiau nusipirkti metalinį, geresnio galingumo kombainą. Tačiau atsižvelgiant į kainų skirtumą, kuris yra daugiau nei dvigubas (jei lyginti su priedais), buitiniam naudojimui pilnai pakanka ir pigesnio su mažesniu galingumu. Metalinis jau skaitosi profesionalus, kas labai praverčia mažoms kavinukėms ar pan., jo ir dubuo didesnis, kas reiškia, kad jis pritikytas didesniems kiekiams. Net ir su KM 266 geriau po ranka turėti papildomą plaktuvą, nes pvz 3 trynius ar 2 baltymus jame išplakti sudėtinga...

Atsakyti
Pas mane SIEMENS, 800w. Jau 5 metus kasdien droziu, super dalykas. Ir kaina kiek pamenu jo ne labai didele, buvo apie 400 Lt. Tik sulciaspaude nepasiteisino, bet cia kaip ziuriu visu kombainu silpna vieta.
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2010 02 20, 09:57)
Mano išvada tokia - jei yra atliekamų pinigų vistik smagiau nusipirkti metalinį, geresnio galingumo kombainą. Tačiau atsižvelgiant į kainų skirtumą, kuris yra daugiau nei dvigubas (jei lyginti su priedais), buitiniam naudojimui pilnai pakanka ir pigesnio su mažesniu galingumu. Metalinis jau skaitosi profesionalus, kas labai praverčia mažoms kavinukėms ar pan., jo ir dubuo didesnis, kas reiškia, kad jis pritikytas didesniems kiekiams. Net ir su KM 266 geriau po ranka turėti papildomą plaktuvą, nes pvz 3 trynius ar 2 baltymus jame išplakti sudėtinga...

man tai labai patinka virtuveje terliotis, bandyt viska ir siaip gamint, tai as irgi esu linkus, kad geriau gal pataupius pirkt ta, kurio tikrai noriu.. As gyvenu ne Lietuvoj, db pas mus kaip tik buvo akcija ir kainavo tas KM020 £400, tai cia ir gaunasi apie 1600 LT, bet sitas jau buvo su galybe priedu, as ji apziurejau ir isimylejau.. blush2.gif wub.gif nu tik biski gaila, kad toks galingas daiktas, o pora baltymu isplakt sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 02 23, 20:32)
man tai labai patinka virtuveje terliotis, bandyt viska ir siaip gamint, tai as irgi esu linkus, kad geriau gal pataupius pirkt ta, kurio tikrai noriu.. As gyvenu ne Lietuvoj, db pas mus kaip tik buvo akcija ir kainavo tas KM020 £400, tai cia ir gaunasi apie 1600 LT, bet sitas jau buvo su galybe priedu, as ji apziurejau ir isimylejau..  blush2.gif  wub.gif nu tik biski gaila, kad toks galingas daiktas, o pora baltymu isplakt sunku  doh.gif


Puikiai išplaka ir du baltymus, juk plakiklis didžiulis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,
skaitau skaitau ir baigiu visai susivelti...rinkausi tarp philips hr 7768 ir kenwood km266, mūsų šeima didelė, reikia talpaus indo, mėgstame daržovytes, mišraunytes ir pyragus smile.gif darbar užsimaniau bosch mum 5529, nes pjausto kubeliais, gal jau kuri nors turite ar bent jau girdėjote ar jis gerai tarkuoja bulves (galingumas nėra didelis, bet senos tarkavimo mašinkos irgi nėra labai jau galingos, vos 300w)ir visa kita veikia kaip priklauso... 4u.gif man dar labai keista, kaip su disku ten išsiplaka baltymai?
Būčiau labai jau dėkinga, jei padėtumėt išsklaidyti abejones...
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2010 02 24, 12:13)
Sveikutės,
skaitau skaitau ir baigiu visai susivelti...rinkausi tarp philips hr 7768 ir kenwood km266, mūsų šeima didelė, reikia talpaus indo, mėgstame daržovytes, mišraunytes ir pyragus smile.gif darbar užsimaniau bosch mum 5529, nes pjausto kubeliais, gal jau kuri nors turite ar bent jau girdėjote ar jis gerai tarkuoja bulves (galingumas nėra didelis, bet senos tarkavimo mašinkos irgi nėra labai jau galingos, vos 300w)ir visa kita veikia kaip priklauso... 4u.gif man dar labai keista, kaip su disku ten išsiplaka baltymai?
Būčiau labai jau dėkinga, jei padėtumėt išsklaidyti abejones...


Neturiu tokio kombaino, bet gyvai mačiau kitą Bosch ir pažiūrėjau jūsų išsirinkto nuotraukas ir man užkliuvo jau matytas dalykas, tai pjaustymo diskas, kur kaip burokine pjausto. Vieni peiliukai labai smulkūs, kiti labai stambūs. Gerai apsižiūrėkite parduotuvėj ar taip nėra, nes tada to elementaraus vidutinio dydžio ir neturėsit, o tas didelis praktiškai nenaudojamas bus sad.gif
Atsakyti