Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

Aš jau prirašiau savo nuomonę per dvi vietas, ir daug kas rašė - kaip už tokią kainą su plastikinėmis darbinėmis detalėmis schmoll.gif doh.gif
ir iš principo neimsiu nieko už tuos lipdukus, nes ten - "total obman" gaunasi. 120 lipdukų - vadinasi, turit maxėj prapirkt 3000lt. Primeskit, kiek parduotuvė užsideda antkainio ant kiekvienos prekės ir suprasit, kad permokėsit žiauriai. Ir už tai ... gausit teisę dar sumokėti doh.gif Jei jau akcija, tai ir turi būti akcija (už 1lt, na, tebūnie kad ir už 10lt) bet ne taip, kad vos ne pilną kainą sumokėt surinkus šiiiiiiiiiiitiek lipdukų doh.gif Pasižvalgykit po temas apie nuolaidas - pradžioje buvo kalbėta ir, berods, prie parduotuvių apgaulės (jei nemaišau)
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 14, 15:58)
Nu su tuo Kenwoodu tai sugundet  bigsmile.gif  turi viska, ko ir norejau  thumbup.gif  tik truputi kainyte kandziojasi  verysad.gif  bet nieko, iki kaledu gal susitaupysiu, mazu dar kokiu nuolaidu bus  blush2.gif

Paieskokite dar Lenkijoje kur nors mirksiukas.gif pigiau gal rasite mirksiukas.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Na va buvau savaitgali Elektromarkte apziureti gyvai Kenwood FP 972 smile.gif tai man pasirode labai netgi neblogas daiktas thumbup.gif atrodo graziai, turi daug priedu (neturi tik mesmales), detales pagrinde metalines thumbup.gif tai jauciu nesimetysiu ir griebsiu po kokio menesiuko sita (cia gimtadieniui dovanu prasysiu) blush2.gif o gal kas nors jau turi isigijes?
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2010 10 15, 16:24)
Aš jau prirašiau savo nuomonę per dvi vietas, ir daug kas rašė - kaip už tokią kainą su plastikinėmis darbinėmis detalėmis  schmoll.gif  doh.gif
ir iš principo neimsiu nieko už tuos lipdukus, nes ten - "total obman" gaunasi. 120 lipdukų - vadinasi, turit maxėj prapirkt 3000lt. Primeskit, kiek parduotuvė užsideda antkainio ant kiekvienos prekės ir suprasit, kad permokėsit žiauriai. Ir už tai ... gausit teisę dar sumokėti  doh.gif  Jei jau akcija, tai ir turi būti akcija (už 1lt, na, tebūnie kad ir už 10lt) bet ne taip, kad vos ne pilną kainą sumokėt surinkus šiiiiiiiiiiitiek lipdukų  doh.gif  Pasižvalgykit po temas apie nuolaidas - pradžioje buvo kalbėta ir, berods, prie parduotuvių apgaulės (jei nemaišau)


O tuo labiau nepasakyciau, kad jau labai kokybiskas daiktas butu schmoll.gif geriau truputi pasitaupyti ir issirinkti tikrai gera bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 12, 22:40)
Jei vis delto pasiliksite sau ta 7775, tai parasykite atsiliepima  smile.gif  nes as irgi kaip tik apie ji mastau, niekada dar gyvenime kombaino apskritai neturejau, tai nesinori nusipirkti s...  blush2.gif

Tai vis dėl to pasilikau Phillipsą bigsmile.gif Norėjosi naujovės virtuvėje, ir šiaip, naujo produkto- pagalbininko.

QUOTE(Darsė @ 2010 10 13, 12:03)
Būtų gerai, kad atsilieptų kas nors, kas jau pabandė kelis kombainus g.gif

Aš savo sąskaitoje turiu jau trečia kombainą:
pirmasis buvo pakankamai paprastas Moulinex'as- vestuvių proga vyro darbovietė padovanojo. Patiko man labai, buvo nedidukas, tik funkcijų mažai turėjo. Bet turėjo vieną nerealų pliusą, kurio neradau kitose savo kombainose: smulkinant ar tarkuojant daržoves (diskais), dar buvo galima užmauti ir peilius (apačioje, pačaiem inde). Todėl susmulkinus tarkim bulves, sukrisdavo ir likę nesusmulkinti, prasprudę galiukai ir peiliai juos taip pat susmulkindavo. Dabar gi tuos likučius aš smulkinu iš indo iškračius tarkį (jei tai bulvės), dedu peilius ir didesniuosius likučius.

Antrasis mano, jau minėtas Kenwood'as dirba tyliau, nei Phillipsas doh.gif
Bet Phillpisas stipriau prisilipdo prie stalviršio, o ir sunkesnis yra, todėl nešokinėja dirbant. O va kenwood'ą reikėdavo prilaikyti.

Kiaušinius geriau plaka Phillipsas,
Sultis iš vaisių geriau spaudžia Phillpisas.
Bet Kenwoodas turi dar vieną priedą- tai tokį mažą, stiklinės dydžio smulkintuvą, kuris labai gerai susmulkina porą česnako skiltelių, kelis riešutus ar dar kokį mažmožį. Va Phillipso dideliame inde man ta skiltelė česnako ir pasimestų (man ta funkcija žiauriai reikalinga, nes aš mėgėja padažus česnaku skaninti). Bet dabar aš tai pasidarau su prie blenderio buvusiu smullkintuvu, ir Kenwwodo jau seniai tos funkcijos nenaudojau. Va jei neturėčiau to blenderio su papildomu mažu smulkintuvu, tai , matyt, būčiau pasilikus Kenwood'ą...

Ai, tiesa, Phillipsas palieka mažesnius daržovių gabalus juos tarkuojant ar smulkinant diskais. Kenwoodas tai gerokai didesnius palikdavo.

tai va, tokie mano atsiliepimai. Kol kas dar abu turiu, gražus be gali man tas Kenwood'as, gaila parduoti (mama atsisakė tokios dovanos, nes jai atrodo, kad kombainą plauti riekia ilgiau, nei sutaupoma laiko jį naudojant)
Atsakyti
Sveikos, turejau as "mini kombainiuka" kaip ji vadiau, Braun: blenderis+sloutele+smulkinimo peilis su puodu. Nerealus pagalbinikas neturincioms daug vietos virtuveje. Beje jis turi ir patobulinta varianta: pjaustyno peilius ir leduku smulkinimo puoda. Su juo galima atlikti visus maisto ruosoj reikalingus darbus: maisymas, smulkinimas, plakimas, bulviu tarkavimas, leduku smulkinimas(saldytu braskiu kokteiliai),mesos malimas,bulviu koses trynimas, tirstos sriubos gaminimas, ir daug kitu variantu- isskyrus sulciu spaudima. Tiek galima is sio mazo aparatelio ispausti 4u.gif
Kadangi ruduo darzoviu metas, reikia suruosti jas ziemai, isisgijau kombaina Kenwood FP 270,
http://www.kenwoodwo...Food-Processor/
Demesi patrauke jo funkcionalumas, galingumas, ir turi viska ko dazniausiai reikia. Su juo atlksiu visus ir dar daugiau darbu, ka galejo mano stebuklingas Baraun'o kotas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas.
Pries kelis metus pirkome Phillips kombaina... Pagaileome pinigu ir pirkome be mesmales... Galvojome kad mums jos ir nereikes... O dabar labi net reketu ax.gif Ieskau pirkt atskirai mesmales dalies, bet nerandu... Gal kas ku esat uzmate? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 11 07, 11:03)
Labas.
Pries kelis metus pirkome Phillips kombaina... Pagaileome pinigu ir pirkome be mesmales... Galvojome kad mums jos ir nereikes... O dabar labi net reketu ax.gif Ieskau pirkt atskirai mesmales dalies, bet nerandu... Gal kas ku esat uzmate? g.gif  4u.gif

Kreipkitės į Philips servisą ir užsisakysite.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 10 15, 16:24)
Aš jau prirašiau savo nuomonę per dvi vietas, ir daug kas rašė - kaip už tokią kainą su plastikinėmis darbinėmis detalėmis  schmoll.gif  doh.gif
ir iš principo neimsiu nieko už tuos lipdukus, nes ten - "total obman" gaunasi. 120 lipdukų - vadinasi, turit maxėj prapirkt 3000lt. Primeskit, kiek parduotuvė užsideda antkainio ant kiekvienos prekės ir suprasit, kad permokėsit žiauriai. Ir už tai ... gausit teisę dar sumokėti  doh.gif  Jei jau akcija, tai ir turi būti akcija (už 1lt, na, tebūnie kad ir už 10lt) bet ne taip, kad vos ne pilną kainą sumokėt surinkus šiiiiiiiiiiitiek lipdukų  doh.gif  Pasižvalgykit po temas apie nuolaidas - pradžioje buvo kalbėta ir, berods, prie parduotuvių apgaulės (jei nemaišau)


drinks_cheers.gif pritariu 100%
dar reiktu paanalizuoti kombainu parametrus, tokius kaip galia
maximinio philipso galia tik 700w. Gal isplakti viena kiausini tokios galios per akis, bet sutarkuoti 3kg bulviu... schmoll.gif sukapoti mesa schmoll.gif turejau kombaina kur buvo 800W galios, man jos buvo mazai spaudziant bulve tarka net stodavo, jis visas persikreipdavo. Todel dabar zvalgausi galingesnio bent 1000w ar net 1200w. Sprendziu del philips HR 7775/00 ir Kenwood FP 972 Gal kas mestelsit kokiu patarimu?

QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 18, 12:19)
Na va buvau savaitgali Elektromarkte apziureti gyvai Kenwood FP 972  smile.gif  tai man pasirode labai netgi neblogas daiktas  thumbup.gif atrodo graziai, turi daug priedu (neturi tik mesmales), detales pagrinde metalines  thumbup.gif  tai jauciu nesimetysiu ir griebsiu po kokio menesiuko sita (cia gimtadieniui dovanu prasysiu)  blush2.gif  o gal kas nors jau turi isigijes?
Papildyta:
O tuo labiau nepasakyciau, kad jau labai kokybiskas daiktas butu  schmoll.gif  geriau truputi pasitaupyti ir issirinkti tikrai gera  bigsmile.gif


va va va ir as mastau apie ji. Kokia jusu nuomone? Kazkas rase kitoj temoj, kad kenwood 920 palieka didelius gabalus nesutarkuotu bulviu ir juos sumeta i bendra bliuda, tai tenka zvejoti paskui. Kadangi sito kenwood'o klase panasi, bijau, kad ir man taip nenutiktu... g.gif

Oraia, aciu uz issamu posta 4u.gif beje del kenwoodo detales nebandet kreiptis i Arte Domestica, jie yra tiesioginiai atstovai Lietuvoje ir tikrai nera bankrutave... brolis dirba su technika, sake, kad veiksmas vyksta... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 08 lapkričio 2010 - 15:35
QUOTE(ingridyte @ 2010 11 08, 16:10)
drinks_cheers.gif pritariu 100%
dar reiktu paanalizuoti kombainu parametrus, tokius kaip galia
maximinio philipso galia tik 700w. Gal isplakti viena kiausini tokios galios per akis, bet sutarkuoti 3kg bulviu...  schmoll.gif sukapoti mesa  schmoll.gif turejau kombaina kur buvo 800W galios, man jos buvo mazai spaudziant bulve tarka net stodavo, jis visas persikreipdavo. Todel dabar zvalgausi galingesnio bent 1000w ar net 1200w. Sprendziu del philips HR 7775/00 ir Kenwood FP 972 Gal kas mestelsit kokiu patarimu?

700 W yra nemažai. Bulvių tarkavimo mašinų galia didesnė nei 200 W ir kuo puikiausiai tarkuoja ir ne vieną kg. Turėjau philips hr7772, galia ir 700 W. Ir bulves tarkuodavo (daugiau nei 3 kg.), tik aišku likdavo nesutarkuotų gabaliukų, bet čia jau visų kombainų liga. Mėsos pridėdavau apie 1 kg ir sukapodavo. Ir koldūnams tešlą minkė, užtenka jam to galingumo. O dėl plastmasinių detalių, tai visų kombainų tešlos minkymo ir plakimo antgaliai būna plastikiniai, gal tik pačio plastiko kokybė skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 11 08, 16:44)
700 W yra nemažai. Bulvių tarkavimo mašinų galia didesnė nei 200 W ir kuo puikiausiai tarkuoja ir ne vieną kg. Turėjau philips hr7772, galia ir 700 W. Ir bulves tarkuodavo (daugiau nei 3 kg.), tik aišku likdavo nesutarkuotų gabaliukų, bet čia jau visų kombainų liga. Mėsos pridėdavau apie 1 kg ir sukapodavo. Ir koldūnams tešlą minkė, užtenka jam to galingumo. O dėl plastmasinių detalių, tai visų kombainų tešlos minkymo ir plakimo antgaliai būna plastikiniai, gal tik pačio plastiko kokybė skiriasi.


is dalies sutinku, pas mama senukas philipsas (net nezinau kokios galios) bulves tarkuodavo neblogai, mane tenkino jo darbo kokybe smile.gif matyt moki didesnius pinigus ne vien uz varda, jie dirba "ant to", kad ju vardas pasiteisintu ir klientu kazka akytu apie daikto kokybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2010 11 08, 16:52)
is dalies sutinku, pas mama senukas philipsas (net nezinau kokios galios) bulves tarkuodavo neblogai, mane tenkino jo darbo kokybe  smile.gif matyt moki didesnius pinigus ne vien uz varda, jie dirba "ant to", kad ju vardas pasiteisintu ir klientu kazka akytu apie daikto kokybe  smile.gif

O jūs galvojat, kad sumokėję daugiau ir nusipirkę philips hr 7775, gausit geresnę kokybę nei hr 7771, ar hr 7772? Jūs gausit daugiau priedų, galingesnį variklį ir dengtą korpusą. O daugiau viskas tas pats, konstrukcija ta pati, detalės tos pačios.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 11 08, 17:29)
O jūs galvojat, kad sumokėję daugiau ir nusipirkę philips hr 7775, gausit geresnę kokybę nei hr 7771, ar hr 7772? Jūs gausit daugiau priedų, galingesnį variklį ir dengtą korpusą. O daugiau viskas tas pats, konstrukcija ta pati, detalės tos pačios.


o kodel taip pasirode is mano kalbos, kad galvoju jog geresne kokybe gausiu? man patiktu ir hr 7774, bet jis neturi sulciaspaudes priedo (ne citrusiniams). As gal noriu hr 7775 ir sutinku moketi uz dizaina mirksiukas.gif tiesiog sakiau, kad mokejimas uz varda nera tuscias reikalas, nes vardas daug ka sako, o 7771, 2 ar 5 cia jau kiekvieno apsisprendimo reikalas. Tas pats klausimas. Kodel zmogus perka 1997m. masina, 2000 metu ar 2008? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 08 lapkričio 2010 - 16:56