Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Meja~ @ 2011 01 07, 11:29)
Aš nusipirkau su maximos lipdukais ta virtuvini kombaina, tai kolkas irgi esu patenkinta, bet kaip sake miskouoga tai irgi pirmas kombainas ir neturiu su kuo palyginti:)


gal kas žinot, ar su šiuo kombainu galima obuolių, morkų ir kitų daržovių sultis spausti? ax.gif
Atsakyti
Sveikos.

Aš jau labai senai turiu kenwood km266.Viskas su juo būtų liux,bet vat bėda,kad visos "plasmasinės" jo dalys pradėjo skilinėti. Gal kartais kas žinot,ar įmanoma rast pirkt aplamai kombainų dalių? Man jis patinka ir nebesinori vėl 1000lt mest naujam doh.gif būtų pigiau nusipirkt kelias dalis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 01 12, 20:24)
Sveikos.

Aš jau labai senai turiu kenwood km266.Viskas su juo būtų liux,bet vat bėda,kad visos "plasmasinės" jo dalys pradėjo skilinėti. Gal kartais kas žinot,ar įmanoma rast pirkt aplamai kombainų dalių? Man jis patinka ir nebesinori vėl 1000lt mest naujam doh.gif būtų pigiau nusipirkt kelias dalis blush2.gif


Gal cia ka reikia rasit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 01 12, 19:33)
Gal cia ka reikia rasit  4u.gif


Dėkui 4u.gif deja čia nieko nėr ko reikėtų.
Atsakyti
QUOTE(Meja~ @ 2011 01 07, 10:29)
Aš nusipirkau su maximos lipdukais ta virtuvini kombaina, tai kolkas irgi esu patenkinta, bet kaip sake miskouoga tai irgi pirmas kombainas ir neturiu su kuo palyginti:)



Sveikos, mane tai butent domina ar tas maximinis kombainas turi keleta funkciju. Man svarbu ar jis mala mesa? Ar minko tesla? ir ar tarkuoja darzoves - bet ne taip kaip cepelinams bulves, o pvz kaip burokeliu tarka arba kad pjaustytu griezineliais ir pan.

Nes bulviu tarkavimo masina turiu, turiu blenderi, kuris man viska ismaiso, suplaka ir susmulkina, bet va vis pasigendu, kad kas nors man galetu sutarkuoti kai reikia morkas ar burokelius ar tai supjaustytu darzoves, isminkytu tesla arba sumaltu mesa biggrin.gif

Tai noriu zinot ar tas kombainas ta daro, jei ne - tai nepirksiu jo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2011 01 15, 14:05)
Sveikos, mane tai butent domina ar tas maximinis kombainas turi keleta funkciju. Man svarbu ar jis mala mesa? Ar minko tesla? ir ar tarkuoja darzoves - bet ne taip kaip cepelinams bulves, o pvz kaip burokeliu tarka arba kad pjaustytu griezineliais ir pan.

Nes bulviu tarkavimo masina turiu, turiu blenderi, kuris man viska ismaiso, suplaka ir susmulkina, bet va vis pasigendu, kad kas nors man galetu sutarkuoti kai reikia morkas ar burokelius ar tai supjaustytu darzoves, isminkytu tesla arba sumaltu mesa  biggrin.gif 

Tai noriu zinot ar tas kombainas ta daro, jei ne - tai nepirksiu jo  schmoll.gif


Viska,ko Jums reikia darys ax.gif tik mesos jis nemals, o kapos su peiliu, tai jei ilgiau pakaposite tai gausite tokia mesos kose kaip labai smulkiai sumaltas farsas ax.gif man taip sukapota tinka kotletams mirksiukas.gif pas mane ne maksiminis kombainas, bet is esmes jie visi labai panasus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2010 12 14, 08:47)
Merginos,o gal turit kuri nors kombainą iš top shop'o ? būtų įdomūs atsiliepimai 4u.gif


Aš turiu Top Shop sulčiaspaudę. Tai esam labai patenkinti. Galinga, dirba tyliai, didžiulis indas tirščiams. Ir sultis gan gerai išspaudžia.

O dabar aš kaupiuosi Maximos kombainą pirkti. Bet vis dar kaupiuosi, nes trūksta informacijos, ką būtent tie peiliukai daro.
Kokiais būdais daržoves supjaustys?
Ar išmaišys tešlą?

Nes ant dėžės nelabai kas parodyta. Nesuprantu ką kiekvienas peiliukas daro.

Ir ar lengva ji išardyti ir plauti?
Atsakyti
Nu aciu dukrytei ,turiu ir as is maximos kombaina.
1.Pjaustymo itaisas(galima kapoti,maisyti,plakti ar sutrinti i tyre)
2.Minkymo priedas(galite naudoti minkymo prieda mielinei duonos ir picos teslai minkyti irt.t.)
3.Raikymo ir pjaustymo diskai
4.Plakimo diskas(galite isplakti grietinele,kiausinius,kiausiniu baltymus,tirpu pudinga ,majoneza ir biskvito pyrago tesla ir t.t.)
5.Maisytuvas(pieno produktams,padazams,vaisiu sultims,sriuboms,gerimu,kokteiliu,maisymas,blynu teslai,kudikio maistui,trinti ir t.tt.)
Valymas kombaino labai paprastas.
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2011 01 23, 15:26)
Nu aciu dukrytei ,turiu ir as is maximos kombaina.
1.Pjaustymo itaisas(galima kapoti,maisyti,plakti ar sutrinti i tyre)
2.Minkymo priedas(galite naudoti minkymo prieda mielinei duonos ir picos teslai minkyti irt.t.)
3.Raikymo ir pjaustymo diskai
4.Plakimo diskas(galite isplakti grietinele,kiausinius,kiausiniu baltymus,tirpu pudinga ,majoneza ir biskvito pyrago tesla ir t.t.)
5.Maisytuvas(pieno produktams,padazams,vaisiu sultims,sriuboms,gerimu,kokteiliu,maisymas,blynu teslai,kudikio maistui,trinti ir t.tt.)
Valymas kombaino labai paprastas.

o gal galima biski placiau kaip pjausto? kokiais budais pvz darzoves galima supjaustyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2011 01 23, 16:26)
Nu aciu dukrytei ,turiu ir as is maximos kombaina.
1.Pjaustymo itaisas(galima kapoti,maisyti,plakti ar sutrinti i tyre)
2.Minkymo priedas(galite naudoti minkymo prieda mielinei duonos ir picos teslai minkyti irt.t.)
3.Raikymo ir pjaustymo diskai
4.Plakimo diskas(galite isplakti grietinele,kiausinius,kiausiniu baltymus,tirpu pudinga ,majoneza ir biskvito pyrago tesla ir t.t.)
5.Maisytuvas(pieno produktams,padazams,vaisiu sultims,sriuboms,gerimu,kokteiliu,maisymas,blynu teslai,kudikio maistui,trinti ir t.tt.)
Valymas kombaino labai paprastas.

Sakykit,ar bulves tarkuoja? g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Vakar ir as neistveriau ir nusipirkau kombaina, nes labai jau jo norejau doh.gif

Zinoma vakar ne tiek ir daug isbandziau, bet kokteilius plaka puikiai, kaip trintuve irgi pasitarnavo! bulves taruoja, isplovimas jo paprastas, surinkimas taip pat, ir vietos neuzima tiek daug kiek maniau g.gif Manau laikui begant atrasiu dar pliusu begales, kadangi tai pirmasis mano kombainas negaliu su niekuo lygint, bet sis man labai patinka.
Atsakyti
Gal kas turite ir naudojate Kenwood FP735, kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti