Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(S.Sandra @ 2011 03 15, 11:44)
O sakykit jame reguliuojasi pjaustomu darzoviu grezineliu storis ?

taip, yra peilis kur gali reguliuoti ji sukiodama

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniuke: 15 kovo 2011 - 13:07
Sveikos, na ir mano "tarybinei" daržovių pjaustyklei - mėsmalei atėjo galas. Bet dabar jokių panašių nerandu, maniškė malė mėsą, tarkavo bulves- kugeliui, morkas šiaudeliais, "burokinė" tarka ir pjaustė griežinėliais. Konspektavau forumo nuomones kelias dienas g.gif ir apsistojau ties Kenwood FP 972 Šita atrodo viena galingesnių, metalinis korpusas, bet ne tokia brangi kaip My Webpage. Be to aš to tešlos maišymo priedo mažiausiai noriu. Gal dar kokią nors galite rekomenduoti? (Atrodo ne virtuvinį kombainą, bet vyrą renkuosi lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(šviesuolė @ 2011 03 17, 00:53)
Sveikos, na ir mano "tarybinei" daržovių pjaustyklei - mėsmalei atėjo galas.  Konspektavau forumo nuomones kelias dienas  g.gif ir apsistojau ties Kenwood FP 972 Šita atrodo viena galingesnių, metalinis korpusasGal dar kokią nors galite rekomenduoti? (Atrodo ne virtuvinį kombainą, bet vyrą renkuosi  lotuliukas.gif )

Gal ko nesupratau, bet kur čia kenwood'e mėsmalė g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 03 17, 09:12)
Gal ko nesupratau, bet kur čia kenwood'e mėsmalė  g.gif


Mesmales nera, bet galima mesa smulkiai susikapoti su kapojimo peiliu ax.gif as taip darau ir labai gerai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 03 17, 10:12)
Gal ko nesupratau, bet kur čia kenwood'e mėsmalė  g.gif


Man mėsmalė nelabai aktuali (gali būti, kad kai senoji nemalė mėsos, tai ir nereikėjo, išmokau verstis be jos). Vaikai ūgtelėjo ir smarkiai pagerino valgymo galimybes, žiūriu, kad daržovių pjaustymas ir rankinis tarkavimas labai daug laiko atima.

Įdomu, ar prie šito KM 266, galima prijungti šitą priedą My Webpage. MB kažin kodėl mano, kad tokiu principu dirbantis daržovių smulkintuvas patikimesnis. Bet prietaiso galingumas tik 900 kW blink.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesuolė @ 2011 03 17, 11:01)
Man mėsmalė nelabai aktuali (gali būti, kad kai senoji nemalė mėsos, tai ir nereikėjo, išmokau verstis be jos). Vaikai ūgtelėjo ir smarkiai pagerino valgymo galimybes, žiūriu, kad daržovių pjaustymas ir rankinis tarkavimas labai daug laiko atima.

Įdomu, ar prie šito KM 266, galima prijungti šitą priedą My Webpage. MB kažin kodėl mano, kad tokiu principu dirbantis daržovių smulkintuvas patikimesnis. Bet prietaiso galingumas tik 900 kW  blink.gif

Jūs instrukciją paskaitykit, ten nurodyti visi tinkantys priedai
http://www.kenwoodwo...c...g Only .pdf
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2011 03 17, 16:48)
Jūs instrukciją paskaitykit, ten nurodyti visi tinkantys priedai
http://www.kenwoodwo...c...g Only .pdf


Ačiū. Šiandien buvau Topocentre priešais Malūną Kaune, tai papuolė faina mergina, aprodė KENWOOD KMP 03 (kitokiu principu dirba daržovių tarka) ir panašų į FP972, man pasirodė, kad to KMP 03 sūrio tarka nelabai sutarkuos bulves kugeliui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesuolė: 17 kovo 2011 - 22:57
QUOTE(šviesuolė @ 2011 03 17, 11:01)
Man mėsmalė nelabai aktuali (gali būti, kad kai senoji nemalė mėsos, tai ir nereikėjo, išmokau verstis be jos). Vaikai ūgtelėjo ir smarkiai pagerino valgymo galimybes, žiūriu, kad daržovių pjaustymas ir rankinis tarkavimas labai daug laiko atima.

Įdomu, ar prie šito KM 266, galima prijungti šitą priedą My Webpage. MB kažin kodėl mano, kad tokiu principu dirbantis daržovių smulkintuvas patikimesnis. Bet prietaiso galingumas tik 900 kW  blink.gif


renkantis kombaina viskas atsiremia i pinigus. Jei jus planuojat kombainui isleisti 2 ar tris tukstancius tada is tu Kenwood modeliu naujesniu galima rinktis metaliniu korpusu, bet ju visos tvirtinimo detales vistiek plastmasines.

Kenwood km266 as irgi norejau, taciau jis tinka labiau jei norisi tesla daznai minkyti - tai biski patogiau nei kituose, taciau darzoves jis pjausto prastai. ir siaip niekas mum jo nerekomendavo.
juolabiau, kad renkantis Kenwooda reikia buti atsargiem, nes su atstovybe nelabai kokie reikalai, labai prasti atsiliepimai, o tai aktualu, nes garantini tvarko jie.

naujausi kenwood modeliai - tai didesne galimybe susipirkti priedus prie ju - mesmales, makaronu darymo ir kitu, taciau kaina oho.
atrodo graziai - bet tik dizaino virtuvei neuztenka.
as kai pamaciau, man irgi labai patiko, atrode kaina normali, bet... pasirodo jis beveik plikas, kai susidedi visus reikiamus priedus - kaina kosmine

taigi visgi rekomenduociau Philips Hr 7766
Atsakyti
Mamos help, genda mano senukas virtuvinis kombainas verysad.gif
Patarkit kokios firmos kombaina geriausia ziurineti? Mesmale turiu, kuria esu labai patenkinta, taigi domintu kombainai be mesmales funkcijos. Noreciau kad bulvytes gerai tarkuotu, tesla maisytu, na ir zinoma darzoviu pjaustymo funkcijos butu.

Labai lauksiu patarimu ir kokiais kombainais esate patenkintos pacios unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruciocio: 21 kovo 2011 - 13:01
Aš linkstu prie Kenwood FP 972, kadangi nebeliko beveik jokios "gyvos" virtuvės technikos, tai tikiuosi, kad viskas bus viename ir variklis vienas galingesnių. Po šio kombaino galingesnių labai didelis kainų šuolis schmoll.gif .
g.gif O man iškilo klausimas, ar su tais smulkinimo peiliais gerai smulkinti virtas bulves pvz. žemaitiškiems blynams?
Atsakyti
QUOTE(šviesuolė @ 2011 03 21, 22:07)
Aš linkstu prie Kenwood FP 972, kadangi nebeliko beveik jokios "gyvos" virtuvės technikos, tai tikiuosi, kad viskas bus viename ir variklis vienas galingesnių. Po šio kombaino galingesnių labai didelis kainų šuolis  schmoll.gif
g.gif O man iškilo klausimas, ar su tais smulkinimo peiliais gerai smulkinti virtas bulves pvz. žemaitiškiems blynams?


As irgi dairiausi i sita, bet issirinkau dvigubai pigesni Kenwood FP925
Nuo jusu pasirinkto modelio skiriasi galia maniskis 1000 w, indo talpa 3 l.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 03 22, 14:22)
As irgi dairiausi i sita, bet issirinkau dvigubai pigesni Kenwood FP925
Nuo jusu pasirinkto modelio skiriasi galia maniskis 1000 w, indo talpa 3 l.


Ir šitas be sulčiaspaudės, o aš turiu vilčių retkarčiais spausti sultis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesuolė: 22 kovo 2011 - 13:16