Įkraunama...
Įkraunama...

Brangiausi rankdarbiai

Apklausa: Kaip manote kuriem rankdarbiam isleidziame daugiausiai pinigu ir laiko? :) (181 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikutes 4u.gif
Tai vat parupo man labai kokie rankdarbiai yra brangiausiai atsieinantys, nes kur pasisuksi tai vis kazka reik isigyti norint tai pagaminti, o tai beabejo kainuoja smile.gif tai siuliuku, tai karoliuku, tai serveteliu, dazu, laku ir pan biggrin.gif
Kiek isleidziate savo malonumams? smile.gif Ir ar negaila grizus namo kad kam tiek daug isleidot lotuliukas.gif
Vyrai nepyksta? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koxamte: 10 kovo 2008 - 21:36
As pavyzdziui jej kokiu rankdarbiu uzsimanau uzsiimt, tai oj kiek iseina pinigeliu doh.gif (nes manau kad to ar ano gali prireikti, ir geriau tureti nei netureti Kvailas iprotis doh.gif) Bet uztat kai padarai ir matos thumbup.gif rezultatas, tai ne taip ir sirdele griauzia blush2.gif
Atsakyti
na man tai daugiausia tapymas ant silko atsieina - medziagos brangios, o jei koki liapsusa uzdesi, tai jau nebepataisysi ir nukeliauja i siuksliu deze doh.gif
Atsakyti
Na nesusiduriau su situo amatu. bet manau kad tada jis turi reikalauti daug kruopstumo blush2.gif O ir gaila speju ismest buna kai tiek ideta i ji unsure.gif
Atsakyti
Manau ,kad brangiai atseina juvelyrika, keramika nepigi (nes kai jau teko glazūras pirkti, tai siaubas kiek kaikurios kainuoja, o dar neparduoda mažesniais nei puskilis kiekiais, o dar krosnį reik turėti, elektra..)Pritariu kad tapyba ant šilko brangi. Aš dabar pradėjau domėtis stiklo papuošalų gamyba,viena techniką pabandžiau ir dabar problema stiklo gauti... o stiklas nepigus... dar apsiskaičiau apie kitątechniką ir jau ebay'juje nusižiūrėjau rinkinį stiklo karoliams gaminti(lampwork) už 80 dolerių. Tagi o dar nuolatos pirkti stiklą..nepigu... Manaukad daugelis rankdarbių reikalauja nemažai lėšų :dekupažas,biseris,papuošalai iš akmenų ir t.t.
Atsakyti
Pirmiausiai tai reikėtų apklausoje pataisyti - ne biseris, nes tai tik viena rūšis karoliukų, pačių smulkiausių, gal geriau tiktų bižuterija - tada apjungtų visus papuošalus: ir biserį, ir akmenis, ir stiklą, sidabrą ir t.t.
O apie brangumą - jei nori kažkuo užsiimti IŠ TIESŲ, RIMTAI, tai viskas ir kainuoja. Nes kokybė turi kainą ir niekur nuo to nepabėgsi...
Kalbant apie save, turbūt brangiausiai man kol kas kainavo papuošaliukai, nes norint padaryti gražiai, pradžioj oi kiek visko reikia doh.gif Litukas po lituko - ir jau šimtukas, ir dar mažai, ir dar reikia šio bei ano... (Viename forume merginos aptarinėjo konkrečiom sumom, kiek išleidžia akmenukams, karoliukams ir pan., pasirodo, ir po 1000 litų palieka... tada ir apsiraminau, kad aš čia ne čempionė biggrin.gif lotuliukas.gif )
Dekupažui irgi priemonės nepigios (lakai, dažai, teptukai...), rekia pabėgioti, ieškant daiktų dekoravimui - tai irgi reikia įtraukti į išlaidas (benzinas, laikas, pastangos).
Siuvimas, mezgimas, siuvinėjimas - sakyčiau nebrangus malonumas, vieną kartą įsigijai pagrindines priemones, po to tik siūliukus ar medžiagėlę nusiperki ir viskas.
Keramika, apskritai lipdymas - daugiau darbo reikalaujantis hobis. Moliui, glazūrai - krosnelė, tikrai ne kiekvieno kišenei ir techninėms galimybėms, ieškok, kas išdegs, priglaus...
Tapyba, piešimas vėl reikalauja specifinių medžiagų, pasiruošimo.
Taip kad hobiai tikrai nepigus reikalas, ypač kai užsidegi kaip degtukas, miegot negali, kaip meilė kokia užeina... biggrin.gif doh.gif kaip liga... Kai suskaičiuoji galutiniam rezultate, tai baisu pasidaro išleistų pinigėlių... bet apsidairai, kaip namus papuošei, namiškius, kaip aplinkiniai stebisi ir pagiria - juk tai ir yra svarbiausia - geras žodis ir puikiai praleistas laikas smile.gif
Na manęs dar vyras neveja iš namų su mano pomėgiais, kuo ir džiaugiuosi... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 12 kovo 2008 - 08:56
QUOTE(agente009 @ 2008 03 12, 08:54)

Siuvimas, mezgimas, siuvinėjimas - sakyčiau nebrangus malonumas, vieną kartą įsigijai pagrindines priemones, po to tik siūliukus ar medžiagėlę nusiperki ir viskas.


Nepasakyčiau, kad labai jau pigus - ir siuvinėjimui nemažai ką tenka siųstis iš užsienio, ir išties, daug kam atrodo, kad siuvinėjimas - tai pigūs lenkiški paveikslai siuvinėti ant prastos Aidos. Aš taip nemanau.
Jei nori siuvinėti rinkinius - jie nepigūs, pvz., Lanarte 100-300 Lt vienas, rėminimas kainuoja. Jei nori patogumo, perki siuvinėjimo rėmus, jei randi gerus - siuntiesi iš užsienio, įsiskaičiuoja dar nemaža siuntimo kaina. Nori medžiagos, ieškai, siuntiesi. Gal tik tiek, kad siuvinėjimas suryja daug laiko, ir tos išlaidos labiau laike pasiskirsto. Tačiau, jei jau susidarei sąlygas, kad eitų greičiau - pvz., didelis siuvinėjimo rėmas, jau viskas pajuda didesniu greičiu biggrin.gif
Su siuvimu ir mezgimu - lygiai taip pat. Norisi vis geresnės siuvimo mašinos, geresnių medžiagų ir t.t. ir pan.
Kai hobis įsisiūbuoja, išlaidos auga. Kažkiek visada bepirkdamas prisikaupi, ir jau turi kaip ir "laisvesnes" rankas, lengviau pasirinkti iš turimų resursų kuriant ir darant. Bet nebrangių hobi, manau, nebūna. Nebent nelabai turi laiko jais užsiimti. Ir jie tavęs neveža iki beprotybės biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi manau,kad siuvinėjimas pats brangiausias hobis ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2008 03 12, 09:14)
aš irgi manau,kad siuvinėjimas pats brangiausias hobis ax.gif  rolleyes.gif

Na, ne, tikrai ne brangiausias biggrin.gif Aišku, gali vienu prisėdimu 1000 Lt išleisti lotuliukas.gif Bet tas medžiagas sunaudosi tada gal per kokius penkis metus, jei tik siuvinėsi ir siuvinėsi hihihi.gif
Atsakyti
Ir siuvinėjimo, ir mezgimo, ir nėrimo kainos daug priklauso nuo medžiagų: kaip jau rašė eMar, galima siuvinėti ir pigiais lenkiškais siūlais ant pigios lietuviškos kanvos. Bet galima ir šilku ant šilko. O megzti ar nerti aš galbūt irgi noriu iš plonyčio šilko. O jei susimanysiu savo darbus puošti aukso ar sidabro siūlais (nepamirškit, juk ir taip siuvinėjama...), tada jau ir juvelyrų reiks ieškoti, kurie tokio siūlo galėtų pagaminti...
O šiaip, kiekvienas hobis atpigtų, jei išmoktumėm nekaupti atsargų, kurių gal kada nors prireiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agni: 12 kovo 2008 - 09:22
o as manau kad brangiausiai atsena neapsisprendimas ko nori biggrin.gif, bent jau man blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 12 kovo 2008 - 15:00
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 03 12, 14:59)
o as manau kad brangiausiai atsena neapsisprendimas ko nori  biggrin.gif, bent jau man  blush2.gif

Manau, kad tai ne neapsisprendimas, o norėjimas visko biggrin.gif
Atsakyti