Įkraunama...
Įkraunama...

Advokatai

Sveiki, gal kam teko dirbti su advokate Danguole Elena Mikalauskaie is Vilniaus?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2010 02 26, 16:46)
Labas mamytės  4u.gif Gal patartumėt kokį labai gerą ir nebrangų advokatą? g.gif

As pati buvau susidurusi tai kreipemes i Audriu Stonku pakankamai jaunas bet gerai ismanantis savo darba....uzsima tik civilinem bylom 4u.gif parasyk i az jai nori galiu duoti jo kontaktus mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turit kokiu atsiliepimu apie advokata Algirda Sakalauska is Marijampoles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2010 03 10, 14:08)
Ar niekas nieko negirdejot apie sia advokate,man bent koks zodelis svarbus,man tai tikrai labai svarbu,aciu dar kartuka  mirksiukas.gif


Sveiki,

is salies ziurint atkreipciau demesi i advokato praktika, manau bent 10 meteliu butu gerai, gal dar pasiziureciau kur ir kokius mokslus baige, gal net uzsienyje. O jei jus del kazko abejojate, pasikonsultuokite su kitu advokatu ir tada matysite ar galite pasitiketi.
Atsakyti
verysad.gif Noriu patarti toms, kas Marijampoleje. Tik nesikreipkite i advokato Romualdo Matonio kontora. Zino tik kaip pinigus imti, o klijentu nesirupina. Kai jau buvau padavus jam pinigus, tik tada suzinojau , kad ne koks jis advokatas. Prisiemes bylu, ju neapzergia, nu ir t.t. Pati susimokejau 2000 Lt ir ....prakisau byla. Nu ten aisku buvo nuo pat pradziu, kad net nereikia teismo proceso, bet jis mane patikino , kad reikia duot i teisma ir laimesim. Maza to, manes kaip klijentes net neparuose teismo procecui, pasake, kad susitiksim prie teismo sales duru. Siandien buvau Kaune pas kita advokata pasiklaust ar man apskust teismo nuosprendi, tai jis sako, kad cia is karto buvo aisku, kad naudos nebus.
Isvada tokia, kad jis is anksto zinodamas ir suprasdamas sia situacija, tiesiog manim pasinaudojo ( juk ne pirma diena uzsiima advokato praktika).
Kai suzinojau apie ji, vis tikejausi, kad gal tai tik paskalos, bet dabar jau pati patyriau savo kailiu verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Laba diena, noreciau kuo greiciau suzinoti atsiliepimu apie Algimanta Kolperta is Panevezio.Ir gal butu galima bent panasiai suzinoti kiek kainuoja jo paslaugos, reiketu paduoti apeliacini skunda ir sudalyvauti viename civilines bylos posedyje.nezinau ar cia teisingai parasiau, bet manau supratote.Labai laukiu atsakymu.
Atsakyti
QUOTE(joli 01 @ 2010 02 18, 16:32)
Gal kas turejo reikalu su advokate Simona Augenaite? Kaip ji dirba?

Tik daba pamaciau paklausima smile.gif
Augenaite - super. Visoms rekomenduoju. tiesi, tiksli. su 'kiausais'
Atsakyti
Turejau ir as problemu....
nereliai gerai viska sutvarke tokia advokate Burbiene. Tikrai visiems rekomenduoju i ja kreiptis jei esate is Vilniaus. Dirba gerai ir nebrangininke ir nebuvo nei karto tokiu bajeriu kad pradingtu...
Ja galima rasti Laisves pr. 77-402A Vilniuje. Jei kam idomu galite pasiziureti internete www.advokatopagalba.lt
Atsakyti
Kaip suprantu Burbiene nedirba su baudziamosiom bylom? ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2009 11 30, 15:50)
bandyk dobilo ieškot  smile.gif


Kęstutis Dobilas tikrai labai geras advokatas (nebrangininkas), bet jis man atrodo baudžiamosiose bylose atstovauja unsure.gif Civilinėse, šeimos - jo kolega Šarkys. Geras advokatas, klientams "makaronu" nekabina smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Man labai reikia gero, kompetetingo ir nebrangaus advokato. Reikia kad man išaiškintu ką toliau daryti.
Nes NDNT tarnybą man nustate 100% darbinguma, nors aš nuo vaikystės turejau invalidumą neterminuotą.
Jiškau advokato kuris gerai išmano šią srytį. Kuris viską man paaiškintu nes labai spaudžia laikas per kuri turiu apskusti NDNT sprendimą. Nors aš jau esu apskundusi bet vėl gavau neigiamą atsakymą.
:U :U
Galite rašyti man i AŽ
Atsakyti
- Advokatai.
- Neįgalumas (invalidumas).
Atsakyti