Įkraunama...
Įkraunama...

Advokatai

QUOTE(mama_x2 @ 2012 05 06, 09:20)
o tas ,,taškymasis" kažin jiem labai reikalingas? smile.gif ,,taškytis" iki tam tikro lygio reik. nosr advokatai tik siekia apgint klientą, kad ir kokių nesąmonių vedinas jie eitų į teismą  doh.gif



na, žinote, tikrai nzn Jūsų situacijos, bet mūsų giminaičių atvejų buvo ginami teisėti interesai ir keliami reikalavimai, kuo jie liko patenkinti smile.gif o kadangi čia buvo paklausta nuomonė ir ji, kad ir subjektyvi iš mano pusės, buvo išsakyta ir nelabai ką galiu bepakomentuoti daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 05 05, 22:34)
O ko jūs tikėjotės. Advoktas savo laiko dėl jūsų negaiš už dyką nė mintutės. LAIKAS - PINIGAI. Tokia yra tiesa.


Nieko aš nesitikėjau, dalinuosi patirtimi. Bet jei paklausėte, galiu atsakyti. Mokėti už susipažinimą su byla yra tas pats, kad mokėti už pažintį su pačiu advokatu. Kiekvienas verslas turi savo sąnaudas. Šiuo atv. laikas yra didžiausios sąnaudos. Ir tai pirmas advokatas, paprašęs avanso. Tai man atskleidžia šiokį tokį nepasitikėjimą savimi. Vienu žodžiu, neverta užfludinti diskusija už ką pinigus reikėtų imti, o už ką ne. Kaip ir minėjau - pasidalinau info.

Mano klausimas liko atviras :) Kas gali rekomenduoti patikimą, profesionalų ir saikingų įkainių advokatą, turintį patirtį su nuobaudomis valstybės tarnautojams (mano atveju - atleidimu iš darbo)? VILNIUJE.

Ačiū.
Atsakyti
Na Kaune tai galėčiau rekomenduoti G. Liepinienę. Jauna ir tikrai profesionali, labai gerai padėjo išspręsti įvairius klausimus šeimos teisės srityje (skyrybos, turto dalybos ir pan.). Kontoros puslapis tai advokataikaune.lt
Atsakyti
Labas merginos noriu paklaust kas su tokiais atvejais susidure turiu sena teta ir jai dabar reikia kreiptis i teisma paveldejimo byloje nusistatyti juridinę reikšmę turintį faktą . Gal kas zinot kokia kaina dokumentų paruošimo ir ar reikia pas advokata kreiptis ar ir savivaldybeje gal gali pagelbeti kur teikia teises pagalba smile.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Sefiene* @ 2012 06 13, 20:30)
bus sunku įrodyt tokį dalyką, dėl kurio norit kreiptis  rolleyes.gif


Tai ir aciu Dievui kad sunku, bet visgi tyreja patare pasieskot advokato ne paties prasciausio, mat jo reikia atstovaut kaltinamuju pusei... Pilnas pasaulis visiskai apleistu alkoholiku vaiku, o cia normaliai seimai eme ir sukurpe byla!!! Turbut reikia parodyt kad kazka dar dirba be Stankunaites bylos doh.gif Labai noriu padet apsiginti, tad pametekit kokiu rekomendaciju ir pavardziu, aciu!
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2012 05 16, 22:30)
Labas merginos noriu paklaust kas su tokiais atvejais susidure turiu sena teta ir jai dabar reikia kreiptis i teisma paveldejimo byloje nusistatyti juridinę reikšmę turintį faktą . Gal kas zinot kokia kaina dokumentų paruošimo ir ar reikia pas advokata kreiptis ar ir savivaldybeje gal gali pagelbeti kur teikia teises pagalba  smile.gif  Ačiū



Labas,

jei dar nevelu, galeciau rekomenduoti sazininga ir profesionalia advokato padejeja. Pati tvarkiau reikalus del juridinio fakto pas ja.
Labai rupestinga ir demesinga klientui. Kiek zinau dirba su civilinem bylom.
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 09 05, 14:53)
biggrin.gif statybos - pinigai mirksiukas.gif


Esu girdėjusi neblogų atsiliepimų apie šį advokatą http://www.infolex.l...t...&asmID=6604

tačiau asmeniškai paslaugomis nesinaudojau ir nebendravau smile.gif
Atsakyti
Vilniuje rekomenduoju plataus spektro advokata D.Katauska
Atsakyti
gal kas rekomenduotu advokata su patirtimi vilniuje atstovaujanti baudziamosiose bylose. tetis zuvo darbe. ji suvazinejo atbulomis vaziaves sunkvezimis....nenoriu kad butu apkaltintas zmogus negalintis net apsiginti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2012 11 02, 13:33)
gal kas rekomenduotu advokata su patirtimi vilniuje atstovaujanti baudziamosiose bylose. tetis zuvo darbe. ji suvazinejo atbulomis vaziaves sunkvezimis....nenoriu kad butu apkaltintas zmogus negalintis net apsiginti verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Rekomenduoju D. Katauska !
Atsakyti
BLOGAS
Juozas Cibulskis Vilniuje
pralošė bylą, kurią nesunkiai laimėjo kitas advokatas ir ištraukė krūūūvą pinigų..
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2012 11 02, 17:53)
BLOGAS
Juozas Cibulskis Vilniuje
pralošė bylą, kurią nesunkiai laimėjo kitas advokatas ir ištraukė krūūūvą pinigų..



o sis advokatas jums zadejo 100 proc. laimejima? g.gif paprastai geras advokatas niekada nezada garantuotos pergales, nes tai mazu maziausiai nelogiska smile.gif
Atsakyti