Įkraunama...
Įkraunama...

Advokatai

Jeigu reikia advokato Kaune, tai mes pas viena zmogu kreipemes. Advokatas Nerijus Strazdas, galima ji rasti tel. 861446003 arba internetinis puslapis www.advokatasstrazdas.lt.
Kiek zinau nekonsultuoja tik darbo teises klausimais smile.gif Ir nera sitas zmogus brangininkas, tikrai labai malonus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 28 gegužės 2009 - 09:30
o kiek kainuoja pasisamdyti advokata ?
cia del vaiko islaikymo alementu .
ir ar yra kokiu nebrangiu advokatu siauliuose
Atsakyti
ax.gif man reikia advokato dokumentų surašymui arba teisininko,dėl vaikų gyv.vietos nustatymo be ginčų...žinoma nebrangaus....vilniuje ,nes pati ,kaip surašiau jau teismas 3 kartus atmetė dėl prašymo netikslumo ...išvardino straipsnius ,o iš kur man žinoti ką jie reiškia... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimabuz: 20 birželio 2009 - 12:38
Sveiki,kal kas turite kokiu nors atsiliepimu apie advokate Rita Karaliene-Kaune?
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2009 05 20, 15:45)
Sukonkretinkite. Ar jus norite kreiptis i teisma civiline tvarka, ar kad butu pradetas baudziamasis persekiojimas. Ir pries kokius mokescius norite pradeti byla (civiline, baudziamaja).
Papildyta:

Itariu, kad patare Bagdona is Vilniaus, nes Kaune Bagdonas jaunas.




Pas pona Bogdana nesikreipciau doh.gif ateina atstovauti net neperskaites teismo ekspertize kurios buvo laukiama 3men. !! tai apie koki profesionaluma galima sneketi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutka @ 2009 06 07, 22:37)
o kiek kainuoja pasisamdyti advokata ?
cia del vaiko islaikymo alementu .
ir ar yra kokiu nebrangiu advokatu siauliuose

man geras ir nebrangus advokatas byloje del alimentu kainavo 800lt. klaipedoje.
viska tvarke pats ir parasu i darba atvaziuodavo paimt.
Atsakyti
kaune labai gera advokatė Žvingilienė smile.gif
Atsakyti
Ne visi supranta, ką reiškia geras advokatas.
Advokatai bylų nei laimi, nei pralaimi. Ši garbė tenka jų klientams. Ir pagal tai, laimėjo bylą ar pramaimėjo, negalima spręsti apie advokatą. Bendraujant su advokatu svarbu, kad advokatas klientui pateiktų savo teisinį situacijos vertinimą ir pasiūlytų sprendimo būdus.

Beje, jeigu su advokatu tariatės dėl fiksuoto honoraro, pvz. už bylą - 5000 litų, tai rizikuojate permokėti, jei byla bus išspręsta greitai, arba gauti nekokybiškais paslaugas, jei byla užsitęs, nes kiekvienas advokatas honorarą nustato spėdamas, kiek darbo reikės įdėti ar sugaišti laiko. Kartais atspėja, o kartais ne. Kai byla užtrunka ir advokatas mato, kad sumokėti pinigai už ją jam per maži, daugiau paprašyti nedrįsta, o darbas irgi iš rankų krenta biggrin.gif

Kiti advokatai ima pinigus už visą sugaištą laiką teikiant paslaugas klientui. Įkainiai Kaune ir Vilniuje maždaug nuo 100 Lt iki 1000 Lt už valandą. Aišku, kad honorarai nuo 300 Lt už valandą ir daugiau, dažniausiai būna verslo teisės klausimais. Apie tai kažkada rašė kažkoks žurnalas. Šiuo atveju advokatas visada turi suinteresuotumą dirbti, tik reikia atidžiau kontroliuoti ir domėtis, kad nepersistengtų ir nesuteiktų nebūtinų paslaugų.
Atsakyti
http://www.advoco.lt...t...2155&lang=4

nebaigusi bylos , dingo, idomu kaip atgauti pinigelius
Atsakyti
sveiki, tikiusi, kad kas man padesit...
situacija yra tokia:
gyvenam nuosavam name su kaimynu. bet jis senas ir bjaurus, todel mums uztvere iejima i rusi, atjunge elektra, sildyma, vandeni, uztvere ivaziavima i kiema...
mums, gyvenant su 2 mazais vaikais tokia situacija yra labai slegianti, todel norim i teisma duoti ta kaimyna..
bet kad nezinau jokio advokato, kuris PUIKIAI ismanytu siuos reikalus...
o ir pinigeliu nedaug turime...
tai gal kas galit parekomenduot koki advokata Vilniuje, kad jis butu geras ir neitin brangus...
ir kiek mums teismas kainuotu? kiek mums tu pinigeliu pasitaupyt?
lauksiu atsakymu...
Atsakyti
Siaip jei pinigeliu nedaug, tai savivaldybeje turi buti teisininkas. Pabandykit pasidometi tuo. Bet man vistiek neaisku, kaip jus ten gyvenat, jei kaimynas tiek daug sau leidzia... O vyro neturit? Tegu pakalba jis, gal tas kaimynas moters nebijo, bet su vyru kitaip kalbes
Atsakyti
kaskaip man atrodo, kad savivaldybiu teisejai atmestinai i viska ziuri... juk nedaug jiems mokama..
su tuo kaimynu jau kalbeta daug kartu, bet jis isitines, kad jo visas rusys, kuriame yra katiline, vandentiekis. todel iejima i rusi uztvere ir neileidzia musu.
todel norisi advokato tokio geresnio, kad jis galetu priversti ta musu kaimyna ne tik atitverti rusi, bet ir atlyginti mums padaryta moraline ir materialine zala.
todel tikrai labai prasau parekomenduokit koki vilniau tuo usiimanti advokata.. tegul gal ir brangesni, bet kad tik padetu mums... verysad.gif
Atsakyti