Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

visada maniau, kad mano koja 36 dydzhio..(tokius ir pernai pirkausi)..bet shiemet kiek matuojuosi- 36 dydis zhaiuriai per dideli..radau netgi 35 dydi- irgi dideli... cry.gif nieko nesuprantu- kaip chia tie batai dabar tokie....padidinti..sakychiau koja susitrauke- nu bet pasimatuoju tuos kuriuos turiu 36 dydzhio- tinka.... ax.gif Ka daryt? verkiant reikia pavasariniu batu- ishlakschiau visas pardes Kaune ir Alytuj-nieko nera....gal kuri Kaune aptikot tokiu mazhuchiu su aukshtu kulnu batukus? ax.gif
Atsakyti
Mano problema dviguba, o kartais ir triguba: mano pačios koja 35-36, vyresniosios dukros 39-40, o mažosios 34-35. Nei viena negalime sau normaliai ką nors įsigyti! cry.gif Gerai, kad didžioji perėjo prie militaristinio stiliaus, tai parduotuvėje "Armijai ir civiliams" nupirkau 40 dydžio kerzinius batus ir vaikšto švytėdama, kaip jubiliejinis rublis.
Mažosios kojai tarp vaikiškų jau nieko nerandu, tarp suaugusių - dar nerandu...
Kai ieškau sau - toks įspūdis, kad visi batai prasideda nuo 37 dydžio...

Įtariu, kad tos, kurių batų dydžiai virš 37, galvoja, kad visi batai parduotuvėse yra iki 36 dydžio... tongue.gif

Dažnai randu atsitiktinai, va, visai neseniai "Danijoje" nusipirkau smarkiai popigiaj žieminius batus - nes paskutinė pora, ir kaip tik man tongue.gif
Anksčiau dar Gariūnuose rasdavau, nors reikėdavo gerai paieškoti, nes mano koja dar ir plona, tai visuose aulinukuose skęstu.
Ir dėvėtuose esu pirkusi...
Dukrai 35 dydį - "Batų kalne", Pašilaičiuose.
Gera parduotuvė yra prie Pašilaičių Maximos - gal daug kas žino, nedidelė parduotuvė, vokiškais itališkais batais prekiauja... Būna su nedideliu broku ir didele nuolaida, visokių modelių 4u.gif
Atsakyti
Bendradarbe perka Pylimo gatveje. Ten parduotuve "Druckiai". Nuo tada,kada pradejo ten pirkti sau rubus, atrodo daug stilingesne, nei iki tol. Va ir reklama kazkam pavariau smile.gif Sake, kad ten galima rasti ir 44 dydzio rubu "druckems"
Atsakyti
Visoms, kieno maža koja, batų reikia važiuoti pirkti į Ispaniją. Gaila, neprivažinėsi kiekvieną kartą.
mes su vyru dažnai vargstam. Būnatoks jausmas, kad atsisėsiu ir apsižliumbsiu vietoj, nes dažnai tas pats 36 dydis man būna per kokius 2 cm perdidelis cry.gif Ir ypač šį sezoną tą tendencija ryškėja. O 35 dydžio retai kada rasi. Tenka visada visas parduotuves apeiti ir beveik visur nusivilti, o po to nusipirkti ne visai tai, kas patinka, bet kas bent jau padoriai ant kojos laikosi
Atsakyti
turiu 41 dydzio batelius zydros spalvos atviru kulnu, jei domina rasykit truputi nesioti ax.gif rasykit i az, nes galiu nebeperskaityt cia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_k: 12 balandžio 2005 - 17:13
va paskaičiau aš čia ir nusprendžiau, kad tikrai ne visos gali nusipirkti batus Salamander ar Dolitos parduotuvėse ax.gif man asmeniškai per brangu verysad.gif 42 dydžio batų yra Reno parduotuvėse. pastebėjau, kad šią parduotuvę daug kas peikia, bet aš ten jau ne vieną porą pirkau ir esu labai patenkinta thumbup.gif brolis Vokietijoje Reno batus kažkada pirko, tai po kelių užsidėjimų suplyšo, o aš pirkau čia. žieminius. du sezonus atnešiojau ir vis dar kaip nauji smile.gif jau ir pabodo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 04 12, 16:29)
Visoms, kieno maža koja, batų reikia važiuoti pirkti į Ispaniją. Gaila, neprivažinėsi kiekvieną kartą.
mes su vyru dažnai vargstam. Būnatoks jausmas, kad atsisėsiu ir apsižliumbsiu vietoj, nes dažnai tas pats 36 dydis man būna per kokius 2 cm perdidelis  cry.gif Ir ypač šį sezoną tą tendencija ryškėja. O 35 dydžio retai kada rasi. Tenka visada visas parduotuves apeiti ir beveik visur nusivilti, o po to nusipirkti ne visai tai, kas patinka, bet kas bent jau padoriai ant kojos laikosi


tikrai ypach shi sezona..ankschiau laisviausiai 36 dydi neshiojau- o dabar ir 35 per dideli.... cry.gif cry.gif o Ispanija tikrai neturiu galimybes nuvazhiuoti batu pirkt.... cry.gif
Atsakyti
Nu jo, į Ispaniją aš ir šiaip norėčiau, ne dėl batų... ax.gif
Gal kada ir mūsų prekiautojai atsibus, ir prisimins ne tik standartines kojas, bet ir mažas bei dideles, ir mano vaikai tokių problemų nebeturės. Tikiuosi... g.gif
Atsakyti
jo,o as karta tokia laiminga pasijauciau turinti maza kojyte,kai pirkau tokius ilgus raudonus aukstu kulnu batus 35 dydzio,tai man pardaveja,kad juos perku padare 100lt nuolaida,kad tik pirkciau... Pasirodo atveza viena pora ir nieks nenuperka...
Tarp kitko cia tokioj parduotuvej akropolyje,ermitraze,nepamenu pavadinimo. Jie po viena pora 35 visada turi ir batukai labai grazus:elegantiski,moteriski rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.
Nežinau kaip jums, bet man tai labai aktuali tema.
Nusprendžiau parašyti, kai perskaičiau tema apie mažas išmieras avalinę dėvinčias. Pairodo yra ir dargiau nestandartinio ūgio žmonių.
Pasidalinkyte patirtimi kur jus perkate na, pvz. rūbus? Pasivaikščiojus po parduotuves susidariau tokį įspūdi, jog žemesnių kaip 1,70m Lietuvoje žmonių nėra. Ir dar niekaip nesuprantu kaip turint 34 ar 36 dydi klubų apimtis gali būti 96 ar net 98cm. nežinau kaip pas kitas bet man su savo 84cm tai tikras vargas. nei kelnių, nei sijonų .... Pardavėjos tik gužčioja pečiais ir siūlo apsilankyti vaikų pasaulyje, juokas per ašaras cry.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2005 04 15, 07:45)
Sveikos mergaitės.
Nežinau kaip jums, bet man tai labai aktuali tema.
Nusprendžiau parašyti, kai perskaičiau tema apie mažas išmieras avalinę dėvinčias. Pairodo yra ir dargiau nestandartinio ūgio žmonių.
Pasidalinkyte patirtimi kur jus perkate na, pvz. rūbus? Pasivaikščiojus po parduotuves susidariau tokį įspūdi, jog žemesnių kaip 1,70m Lietuvoje žmonių nėra. Ir dar niekaip nesuprantu kaip turint 34 ar 36 dydi klubų apimtis gali būti 96 ar net 98cm. nežinau kaip pas kitas bet man su savo 84cm tai tikras vargas. nei kelnių, nei sijonų .... Pardavėjos tik gužčioja pečiais ir siūlo apsilankyti vaikų pasaulyje, juokas per ašaras cry.gif



Patikėk yra tokių nestandartų apie kuriuos net nesvajoji biggrin.gif Aš anksčiau buvau rubuilė, t.y. ne rubuile, o labai plačiais klubais, žodžiu visa plona o klubai kaip pas motiną žemę maitintoją biggrin.gif Visada svėriau 50-55 kg (ūgis 160 cm), o klubai buvau apie 100 cm blink.gif Tik pradėjus intensyviai sportuoti, susitvarkė. Bet vis tiek kai aptingstu, klubai pradeda platėti. Tai su kelnėm visada buvo problemų, sijonų nenešiojau, nes tragiškai atrodė. O dar turiu draugę mano ūgio (160 cm), batų išmiera 39, svoris 100 kg blink.gif o kiek per klubus nežinau, bet figūra kriaušės tipo blink.gif viršus dar normos ribose o apačia blink.gif kiek žinau kelnes perka skudurynuose nes ten kelnės jau padevetos ir reikiamose vietose ištampytos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiskute: 15 balandžio 2005 - 07:57
QUOTE(Kiskute @ 2005 04 15, 07:56)
Patikėk yra tokių nestandartų apie kuriuos net nesvajoji  biggrin.gif Aš anksčiau buvau rubuilė, t.y. ne rubuile, o labai plačiais klubais, žodžiu visa plona o klubai kaip pas motiną žemę maitintoją  biggrin.gif Visada svėriau 50-55 kg (ūgis 160 cm), o klubai buvau apie 100 cm  blink.gif Tik pradėjus intensyviai sportuoti, susitvarkė. Bet vis tiek kai aptingstu, klubai pradeda platėti. Tai su kelnėm visada buvo problemų, sijonų nenešiojau, nes tragiškai atrodė. O dar turiu draugę mano ūgio (160 cm), batų išmiera 39, svoris 100 kg  blink.gif o kiek per klubus nežinau, bet figūra kriaušės tipo  blink.gif viršus dar normos ribose o apačia  blink.gif kiek žinau kelnes perka skudurynuose nes ten kelnės jau padevetos ir reikiamose vietose ištampytos  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai va ir belieka arba sekand hand arba siūdintis.
Na da kartais kelnių pasitaiko su mano išmierom Kauno bazėse, o džinsus tai jau senai perku turguje ir vakų skyriuose. bet kas keisčiausio teko kelis sykius būti Vokietijoje, tai jū rūbai lyg pagal mano užsakymą pasiūti, turima galvoje išmieros. bet juk neprivažinėsi. O mūsų prekybininkai galėtų i tai ir atsižvelgti.
Atsakyti